Uudised » Varia » Tallinna koolinoorte saalihoki meistriks tuli Tallinna Humanitaargümnaasium

 

Tallinna koolidevahelise saalihoki turniiri „TROPS“ võitjaks osutus Tallinna Humanitaargümnaasium, kes võitis finaalis Tallinna Ühisgümnaasiumi tulemusega 4:2.

Koolidevaheline saalihoki turniir „TROPS“ toimus juba teist aastat järjest ning seekord võttis turniirist osa 16 pealinna kooli, mis on nelja meeskonna võrra rohkem kui eelmisel aastal. Turniiri korraldasid õpilased ja tudengid MTÜ-st Noored Ühiskonna Heaks. Nende eesmärgiks on propageerida Eesti noorte seas saalihokit ja tõsta koolinoorte spordivõistluste kvaliteet uuele tasemele.

Koos turniiri võitjatega autasustati ka aktiivsemaid fännimeeskondi, pildistajaid, parimat turniiri mängijat ja tulemuslikumat väravalööjat, kelleks oli võitjameeskonna liige Alan Nurk. Lisaks selle anti auhind ka ennustusmängu võitjale.

 "Me proovime viia koolinoorte võistlusi uuele tasemele, kaasates sponsoreid ja partnereid erinevatest valdkondadest. Turniiri nimetus on TROPS ehk sõna „sport“ tagurpidi. Sellega soovime väljendada meie motot, et sport on hea igas suunas,“ räägivad korraldajad, „Turniiri populaarsuse kasv näitab kasvavat huvi saalihoki vastu ning me katsume tulevikus leida rohkem väljundeid sellele trendile.“

Turniir toimus tänu Tallinna Haridusameti ja Tallinna Kesklinna Valitsuse toetusele. Võistlusi võõrustas ja toetas suurelt Tallinna Humanitaargümnaasium. Partnerlust ja nõu pakkus Eesti Saalihoki Liit, sellele lisaks ka SK Pro Sura ja Tallinn United. Sponsoriteks olid Rahva Raamat, Zone, Isostar ja Vene Teater. Turniiri korraldaja oli MTÜ Noored Ühiskonna Heaks , tegijad olid Dmitri Gorelov, Denis Davydov, Dmitri Sokolov, Dmitri Moskovtsev ja Vladimir Svet.

 

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |