Uudised » Varia » Sparta tänavahoki tuuri võitsid Bostik ja SK Viska Viis

Kolm kuud kestnud Sparta tänavahoki tuur ’11 jõudis lõpule 27. augustil Tallinnas Vabaduse väljakul. Tuuri viis etappi toimusid Tallinnas, Tartus, Paides ja Pärnus ning nendest võttis osa 26 erinevat võistkonda. Lisaks Eesti mees- ja naiskondadele saabus Tallinna ja Tartu etappidele osalejaid ka Soomest.

Viimasele etapile oli kokku tulnud kaheksa meeskonda ja neli naiskonda. Meeste arvestuses võitis Bostik, kindlustades endale sellega ka Sparta tänavahoki tuuri üldvõidu. Etapil sai teise koha Filsandy (üldarvestuses 4.) ja kolmanda koha Sparta II (üldarvestuses 2.). Naiste üldvõitja oli selgunud juba enne viimast etappi, kuid meister SK Viska Viis esines sellegipoolest veenvalt ja võttis ka Vabaduse väljakul esikoha. Kergelt võit ei tulnud, sest finaalivastane Saku (üldarvestuses 2.) alistus alles mängu lisaajal. Kolmanda koha sai Sparta I (üldarvestuses samuti 3.), võites pronksimängus FC Flora naisjalgpallureid.

Sparta tänavahoki tuuri korraldati tänavu neljandat aastat. Korraldajad Merli Kaljuve ja Liina Jõgisu ütlesid, et hakkavad varakult järgmist tänavahokihooaega planeerima. „Tuuri juubeliaasta puhul tahame teha midagi teistsugust. Mida täpselt, on veel vara öelda. Püüame mõelda väljaspool kasti,“ jätavad korraldajad otsad lahtiseks.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |