Uudised » Varia » 30. SELLi mängud ootavad!

 

Rahvusvahelised tudengite spordimängud SELL Tartu Üliõpilasmängud 2014 toimuvad 16- 18. maini Tartu linnas, tuues Eestisse osalejaid üle kogu maailma. Prognoos osalejate arvuks on 1500 tudengit.

Korraldusmeeskond avaldab heameelt, et täna kui registreerimise lõpuni on jäänud veel ligi 3 nädalat, on end mängudele kirja pannud juba 49 kooli 12 erinevast riigist. Registreerunute seast leiab näiteks India ja Hiina koolid, üles on end andnud  ka Liibanoni ülikool Université Saint-Joseph.

„See, et registreerunuid on üle maailma, näitab, et SELL mängud on rahvusvaheliselt olulised. Just tänu oma rahvusvahelisusele on SELL mängud ka üheks Eesti visiitkaardiks ja mul on hea meel, et sõnum mängudest on nii paljudesse riikidesse jõudnud,“ sõnas SELL Tartu Üliõpilasmängud 2014 peakorraldaja Pille Tali.

Eesti kõrgkoolidest on tänase seisuga end kirja pannud Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Eesti Maaülikool, Sisekaitseakadeemia, Eesti Lennuakadeemia, Tallinna Tehnikakõrgkool, Tallinna Ülikool, Eesti Mereakadeemia, Kõrgem Sõjakool, Tallinna Majanduskool ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkool.

Registreerunud riikide seast võib leida Hiina, Saksamaa, Alžeeria, Soome, Prantsusmaa, India, Itaalia, Liibanon, Läti, Leedu, Venemaa, Eesti.

Koole saab üles anda veel kuni 14. veebruarini, mistõttu ilmselt lisandub nii koole kui ka riike.

Spordialadest on kavas korvpall, võrkpall, saalihoki, mini-jalgpall, maadlus, judo, lauatennis, ujumine, kergejõustik, jõutõstmine, male, sulgpall ja orienteerumine.

Koduleht: www.sell2014.eu ning lisainfo: info@sell2014.eu

Saalihoki juhend http://sell2014.eu/ee/spordialad/saalihoki/

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |