Uudised » Varia » Maikuus toimub järjekordne Tallinkfloorball noorteturniir

Üleskutse kõigile noortele saalihokihuvilistele!

Tallinnas toimub mai alguses järjekorras juba neljas rahvusvaheline noorte saalihokiturniir, mis aasta- aastalt kasvades on saanud üheks suurimaks Eestis korraldatud noorte spordiürituseks.

Sellele turniirile on oodatud osalema nii kõik Eesti noorteklubid kui ühisvõistkonnad, lisaks on oodata märkimisväärselt suurt osalejaskonda Soome, Rootsi kui ka Läti klubidest. Oleme seetõttu jaganud turniiri kahele eraldiseisvale nädalavahetusele- vanuseklasside kaupa mängitakse mängud vaid ühel neist.

Klubidele on võimalik pakkuda majutust Viimsi koolis (20 eur on 2 ööd, 2 õhtu- ja 2 hommikusööki).

Turniir leiab aset 3- 5. maini (A-B vanused) ja 10- 12. maini (C-E vanused).

Mängud toimuvad Pirital Näituste Hallis, kuhu ehitatakse 4 väljakuga areen. Tulge ja võtke mõõtu nimekate ja tugevate klubide järelkasvudega teiselt poolt piiri – kogemused mida saadakse on hindamatud!

NB! Tallink panustab Eesti ja Läti klubide arengusse ning toetab neid selliselt, et tasuvad klubide osavõtumaksust enamuse ise.

Soodsamad osavõtutasud: meeskond 80 eur, mängija kas 15 eur (sisaldab turniiri T-särki ja randmepaela ehk osalemisõigust) või 21 eur (T-särki, randmepaela ehk osalemisõigust, 2 toitlustuskorda)

Registreerimisvormi leiate siit: http://ee.tallinkfloorball.fi/lomake.html?id=2

Palun täitke see see ära (võtab aega max. 2 minutit) ning teiega võetakse ühendust! Registreerimine on avatud kuni 14.04.2013.

Täiendav informatsioon: Kristjan Jägel – 56 220 221 – kristjan@tallinkfloorball.ee

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |