Uudised » Varia » Saksa Gümnaasium Mustamäel kutsub kooli saalihokinoori

Uueks hooajaks kaasaegseks renoveeritav Tallinna Saksa Gümnaasium Mustamäel kutsub noori haridusteed jätkama!

Koostöös mitme spordialaliiduga on kooli oodatud ka kõik saalihoki huvilised spordinoored üle Eesti, kes soovivad jätkata oma õpinguid Tallinna Saksa Gümnaasiumi 10. klassis (soovi korral ka 11. võ 12. klassis). Avaldusi oodatakse 5. aprillini. Kooli vahetusega ei pea kaasnema senise klubi vahetus. Õppimine on noorele riigiüldhariduslikult tasuta.

Saalihokiga seotud õpilased saavad keskenduda põhiõppe kõrval treeneri ja kohtuniku erialale, millega seonduvad kulud kannavad Spordikoolituse ja -teabe Sihtasutus ning Tallinna Saksa Gümnaasium erialakoolituse osas koostöös saalihokiliduga.

Noorkohtunike ja abitreenerite kursuste ülesehitus:

10. klass - I kursus:

Treenerite tasemekoolituse õppekava (abitreener tase 3). Õppekava sisaldab:

biomeditsiin (14 tundi), pedagoogika ja spordipsühholoogia (10 tundi), üldoskusnõuded (6 tundi)

Tunnid toimuvad koostöös Spordikoolituse ja -teabe Sihtasutusega Tallinna Ülikoolis kahel nädalavahetusel.

10. klass - II kursus:

Koostöös Spordikoolituse ja -teabe Sihtasutuse, Eesti Saalihoki Liidu ja Eesti Olümpiakomiteega noorkohtunike ja abitreenerite teoreetiline ja praktiline koolitus. Maht 30 tundi;  klass -

11. klass- III kursus:

Treenerite tasemekoolituse õppekava. Abitreener - tase 3. Noorkohtunike ja abitreenerite teoreetiline ja praktiline koolitus, mille lõpus on võimalik sooritada noorkohtuniku ja abitreeneri eksam. Maht 30 tundi. Tunnid toimuvad koostöös Eesti Saalihoki Liiduga.

11. klass - IV kursus:

Eraldi kursus koostöös Tartu Tervishoiu Kõrgkooliga „Tervislik treenimine“, mille raames käsitletakse teemasid: treeningõpetuse alused, spordivigastuste ennetamine, lihashooldus (sh massaaž) ja toitumine.

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |