Uudised » Varia » Koondise liikmed soovivad edu jalgpalluritele

Saksamaal tegutsev spordiajakirjanik Dimitri Sendetski tegi Eesti- Iirimaa jalgpallimängu eel intervjuusid mitmete Eesti sportlaste ja treeneritega. Nende hulka sattusid ka kolm saalihokiga seotud inimest.

Jari-Petri Anttila, Eesti koondise peatreener:
"Lühidalt. Fantastiline tunne. See näitab jälle, et kui suur asi on hea meeskonnavaim. Kui usutakse ühiselt, saab teha unistusest tegelikkuse..."
 

Henrik Talme, koondislane:
"Kõigepealt loomulikult olen tõesti uhke ja õnnelik uskumatu tulemuslikkuse osas, mida poisid on teinud. Et nii väike riik saab teha selliseid muljetavaldavaid tulemusi võistlusspordis, on väga muljetavaldav. Nad on näidanud suurt meeskonnavaimu koos eneseusuga ja see annab kõigile ülejäänutele inspiratsiooni tulevikuks.
Iirimaa on hea jalgpallirahvas, pikk ajalugu ja mõned suured mängijad. Aga ma usun, et Eestil on hea võimalus nende vastu. Oluline on jätkuvalt uskuda meeskonda ja ei saa kartma lüüa nüüd, kui ollakse nii lähedal... Eesti on juba näidanud, et nad võivad mängida hästi isegi parema vastasega kui Iirimaa ja see lubab loota suurepäraseid tulemusi! "

 

Martin Sivakov, koondislane:
"On väga positiivne üllatus, kui hästi Eesti jalgpallurid on siiamaani mänginud. Olen huviga jälginud nende tõusu EM- tasemele ja hoian põialt. Minu meelest Iirimaa on Eestile kõige sobivam vastane, kui oleks valida saanud ja nii õnneks juhtuski. Kui eestlased mängivad sama hästi kui siiamaani, on neil võimalus teha ajalugu ja jätkata EM- finaalvõistlusteni välja!"

 

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |