Uudised » Varia » ERR Sport: pool eriolümpiale sõitvast koondisest on saalihokimängijad

Austria suursaadik Doris Danler võõrustas 22-liikmelist Eesti eriolümpia delegatsiooni, kes lendas täna Austriasse eriolümpia talvistele maailmamängudele.

Lapsepõlves mäesuusatamisega tegelenud ja nüüd Harjumäel uisutamist nautiv Austria suursaadik Doris Danler ütles Eesti eriolümpia koondist oma kodus võõrustades, et lumeolud on Austrias head ja 107 riigi sportlasi oodatakse suure elevusega. "Oleme väga uhked. Ainult kaks riiki maailmas on saanud õiguse korraldada eriolümpiat kaks korda ja need on USA, kus sündis mängude idee, ja nüüd siis Austria," ütles Danler ETV spordisaatele. "Oleme väga rõõmsad, et saame Austrias võõrustada 2700 sportlast."

Kaheksa Eesti noort läheb starti murdmaasuusatamises. "Ootus on suur, aga natuke on ka hirm, sest minu jaoks on tegemist esimese olümpiaga," sõnas suusataja Grete Soolo. Murdmaakoondise liider Artur Pool on seadnud selge sihi. "Tahan võita," teatas ta.

Kaheksaliikmeline saalihokimeeskond lihvis koostööd laagrites. "Saime kolmikute töö käima," lausus koondise peatreener Taiga Laur. "Lähme ikka selle mõttega, et lüüa mõni värav ja anda endast parim."

ERR Spordi klipp: http://sport.err.ee/583921/eriolumpia-delegatsioon-soitis-olumpiale-laulu-saatel

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |