Hooaeg 2018 / 2019

U13

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK12-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 068-1 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK9-4  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK   
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK4-6   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 06  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtHK Kaigas/Kehtna PK  
6. kohtKuusalu  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 5 8 13
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 2 5 4 9
3 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 3 6 9
4 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 2 6 2 8
5 EMÜ SK Uku Malki 2 3 4 7
6 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 2 6 0 6
7 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 3 1 4
8 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 3 0 3
9 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 2 2 1 3
10 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 2 1 3
11 EMÜ SK Jakob Puu 2 1 2 3
12 EMÜ SK Andreas Pehka 2 2 0 2
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 2 2 0 2
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 2 2 0 2
15 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 2 0 2 2
16 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 2 0 2 2
17 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 1 0 1
18 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 2 1 0 1
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 2 1 0 1
20 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 2 1 0 1
21 EMÜ SK Akim Solovjov 2 0 1 1
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 2 0 1 1
23 EMÜ SK Ott Tera 2 0 1 1
24 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 0 0 0 0
26 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
27 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
29 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
30 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
31 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
33 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
34 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
35 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Gerda Sääsk 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
39 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
40 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
41 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
42 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
43 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
45 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
46 Kuusalu Jakob Lillenberg 0 0 0 0
47 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
48 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
49 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
50 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 0 0 0 0
55 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
56 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 0 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 0 0 0 0
58 Kuusalu Kert Gebruk 0 0 0 0
59 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
60 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
61 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 0 0 0 0
64 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
65 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
66 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
67 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
69 Kuusalu Mihkel Ots 0 0 0 0
70 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
71 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
72 EMÜ SK Okko Jalli 0 0 0 0
73 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
76 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
77 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
78 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
79 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
81 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
82 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 0 0 0 0
84 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
85 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
86 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
88 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 1 0 0 0
89 EMÜ SK Romet Piir 1 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 2 0 0 0
91 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 2 0 0 0
92 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 0 0 0
93 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 0 0
94 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 2 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 2 0 0 0
97 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 0 0 0
103 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
104 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
105 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 2 0 0 0
107 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 2 0 0 0
108 EMÜ SK Oskar Männik 2 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 2 0 0 0
111 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 2 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm Roland Luht 2 0 0 0
114 EMÜ SK Sander Timmusk 2 0 0 0
115 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin111100,0
2. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm68837084,3
3. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg51161381,3
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand67564478,6
5. EMÜ SKLiisaKaasik68624471,0
6. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen1710770,0

U13

Olivia 06EMÜHK KaigasKuusaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 067 - 3
12 - 5
12 - 3
17 - 2
11 - 1
16 - 4
75-18181
EMÜ SK3 - 7
5 - 12
6 - 4
5 - 2
9 - 4
9 - 7
37-36122
HK Kaigas/Kehtna PK3 - 12
2 - 17
4 - 6
2 - 5
4 - 2
5 - 2
20-4463
Kuusalu1 - 11
4 - 16
4 - 9
7 - 9
2 - 4
2 - 5
20-5404

U13

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0666000075 - 1818
EMÜ SK64020037 - 3612
HK Kaigas/Kehtna PK62040020 - 446
Kuusalu60060020 - 540

U13 - lõunagrupp

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 10 48 12 60
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 10 16 11 27
3 Kuusalu Ian Järve 10 24 2 26
4 EMÜ SK Uku Malki 10 13 8 21
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 10 8 11 19
6 EMÜ SK Jakob Puu 8 10 8 18
7 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 8 13 4 17
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 8 10 5 15
9 EMÜ SK Andreas Pehka 10 11 3 14
10 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 10 7 6 13
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 10 7 6 13
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 10 3 10 13
13 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 10 7 4 11
14 Kuusalu Joonas Arro 10 5 6 11
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 10 4 6 10
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 8 5 4 9
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 10 1 8 9
18 EMÜ SK Sander Timmusk 8 6 2 8
19 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 10 5 3 8
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 7 7 0 7
21 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 10 4 1 5
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 5 0 4 4
23 EMÜ SK Akim Solovjov 8 0 4 4
24 Kuusalu Andreas Puusepp 10 2 2 4
25 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 8 3 0 3
26 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 10 2 1 3
27 Kuusalu Kaspar Rüngenen 10 2 1 3
28 Kuusalu Mihkel Ots 10 1 2 3
29 EMÜ SK Daniel Nemvalts 4 0 2 2
30 EMÜ SK Liisa Kaasik 8 0 2 2
31 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 10 2 0 2
32 Kuusalu Jakob Lillenberg 10 1 1 2
33 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 1 0 1
34 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 4 0 1 1
35 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 4 0 1 1
36 Kuusalu Kaarel Priilinn 4 0 1 1
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 5 1 0 1
38 Kuusalu Joosep Põllmaa 5 0 1 1
39 Kuusalu Risto Liivo 5 0 1 1
40 EMÜ SK Ekke Malki 6 0 1 1
41 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 6 0 1 1
42 Kuusalu Ann Järve 8 1 0 1
43 Kuusalu Hugo Saul 8 0 1 1
44 Kuusalu Norman Nikkarinen 8 0 1 1
45 Kuusalu Mattias Mänd 10 1 0 1
46 Kuusalu Hendrik Madisson 10 0 1 1
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 10 0 1 1
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 10 0 1 1
49 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
50 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
51 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Gerda Sääsk 0 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
54 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
56 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
57 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
58 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
59 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 1 0 0 0
60 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 1 0 0 0
61 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 1 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 2 0 0 0
63 EMÜ SK Hanna Pihu 2 0 0 0
64 EMÜ SK Henri Kutsar 2 0 0 0
65 Kuusalu Rasmus Karro 2 0 0 0
66 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 3 0 0 0
67 EMÜ SK Okko Jalli 4 0 0 0
68 EMÜ SK Ott Tera 4 0 0 0
69 EMÜ SK Remi Väärt 4 0 0 0
70 Kuusalu Maia Järve 6 0 0 0
71 EMÜ SK Teigo Toomsalu 6 0 0 0
72 Kuusalu Kert Gebruk 7 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 7 0 0 0
74 Kuusalu Märten Trei 7 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 8 0 0 0
76 EMÜ SK Mart Väljamäe 8 0 0 0
77 EMÜ SK Mart Väljamäe 8 0 0 0
78 Kuusalu Sebastian Palu 8 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 10 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 10 0 0 0
81 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 10 0 0 0
82 EMÜ SK Oskar Männik 10 0 0 0
83 Kuusalu Rasmus Meigas 10 0 0 0
84 Kuusalu Robin Patrik Närska 10 0 0 0

U13

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin122786279,5
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand21813610275,0
3. EMÜ SKTeigoToomsalu136755573,3
4. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu68795772,2
5. EMÜ SKLiisaKaasik68614268,9
6. KuusaluHendrikMadisson26225517468,2
7. HK Kaigas/Kehtna PKAimarMöldri27220914267,9
8. EMÜ SKEkkeMalki136915762,6
9. KuusaluMärtenTrei68663654,6

 

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK10-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 068-3 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK16-3  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 3.-4. koha mäng 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK7-9   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 06  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
5. koht  
6. koht  
  
  
  
  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 2 9 5 14
2 EMÜ SK Uku Malki 2 7 3 10
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 2 3 1 4
4 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 2 2 4
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 2 2 2 4
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 2 1 2 3
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 2 1 2 3
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 2 2 0 2
9 EMÜ SK Andreas Pehka 2 1 1 2
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 2 1 1 2
11 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 0 2 2
12 EMÜ SK Akim Solovjov 2 1 0 1
13 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 1 1
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 2 0 1 1
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 2 0 1 1
16 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
17 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
18 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
19 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
20 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
21 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
22 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
23 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
24 EMÜ SK Okko Jalli 0 0 0 0
25 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
26 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
27 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
28 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
29 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
30 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
31 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 2 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 2 0 0 0
35 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
36 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 2 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 2 0 0 0
39 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin158675,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand45322371,9
3. EMÜ SKTeigoToomsalu60533464,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |