Hooaeg 2023 / 2024

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Montonissa Aivo Sule 0 0 0 0
2 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 0 0 0 0
3 Märjamaa Valla SK Alar Siiber 0 0 0 0
4 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
5 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 0 0 0 0
6 Järvakandi Pistleek Alvar Novikov 0 0 0 0
7 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
8 Rapla Kepiklubi Andres Männik 0 0 0 0
9 Montonissa Andrus Laurimaa 0 0 0 0
10 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 0 0 0 0
11 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
12 Märjamaa Valla SK Arnold Laatspera 0 0 0 0
13 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
14 Pärnu Bullet / Silverehitus Eha Põhako-Janson 0 0 0 0
15 Märjamaa Valla SK Ellikar Eensalu 0 0 0 0
16 Märjamaa Valla SK Erki Aruksaar 0 0 0 0
17 Märjamaa Valla SK Ermo Suurkask 0 0 0 0
18 Märjamaa Valla SK Ermo Suurkask 0 0 0 0
19 Montonissa Erti Suurtalu 0 0 0 0
20 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 0 0 0 0
21 Montonissa Evelyn Gold 0 0 0 0
22 Järvakandi Pistleek Ferran Sole Prats 0 0 0 0
23 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
24 Montonissa Herki Runnel 0 0 0 0
25 Märjamaa Valla SK Indrek Karotamm 0 0 0 0
26 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 0 0 0 0
27 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 0 0 0 0
28 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
29 Järvakandi Pistleek Jaan Johannes Randla 0 0 0 0
30 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 0 0 0 0
31 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 0 0 0 0
32 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
33 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaarek Pikker 0 0 0 0
34 Märjamaa Valla SK Janno Kivisild 0 0 0 0
35 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jarl Guštšin 0 0 0 0
36 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
37 Pärnu Bullet / Silverehitus Joosep Limberk 0 0 0 0
38 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 0 0 0 0
39 Märjamaa Valla SK Karl Kristo Leinuste 0 0 0 0
40 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl Martin Kedrov 0 0 0 0
41 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
42 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
43 Märjamaa Valla SK Kaspar Sale 0 0 0 0
44 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
45 Märjamaa Valla SK Kauri Adman 0 0 0 0
46 Rapla Kepiklubi Ken Pähn 0 0 0 0
47 Järvakandi Pistleek Kenneth Lond 0 0 0 0
48 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
49 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
50 Montonissa Kirsika Aas 0 0 0 0
51 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 0 0 0 0
52 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 0 0 0 0
53 Montonissa Kristjan Puu 0 0 0 0
54 Järvakandi Pistleek Kristo Kaaring 0 0 0 0
55 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kurmet Holm 0 0 0 0
56 Järvakandi Pistleek Kuuno Pärnoja 0 0 0 0
57 Bändidos Lauri Ries 0 0 0 0
58 Rapla Kepiklubi Lenno Link 0 0 0 0
59 Montonissa Leo Rahu 0 0 0 0
60 Järvakandi Pistleek Madis Kivi 0 0 0 0
61 Märjamaa Valla SK Madis Niinemets 0 0 0 0
62 Järvakandi Pistleek Maiker Reimann 0 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
64 Järvakandi Pistleek Marek Kaldmäe 0 0 0 0
65 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 0 0 0 0
66 Järvakandi Pistleek Marek Matt 0 0 0 0
67 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
68 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 0 0 0 0
69 Montonissa Marleen Sau 0 0 0 0
70 Märjamaa Valla SK Mart Tilk 0 0 0 0
71 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 0 0 0 0
72 Montonissa Marten Liiva 0 0 0 0
73 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
74 Pärnu Bullet / Silverehitus Martin Hanson 0 0 0 0
75 Rapla Kepiklubi Martin Heinaru 0 0 0 0
76 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mary Alas 0 0 0 0
77 Bändidos Matthias Eng 0 0 0 0
78 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
79 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 0 0 0 0
80 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
81 Bändidos Mike Holmaranta 0 0 0 0
82 Järvakandi Pistleek Mikk Jüristo 0 0 0 0
83 Järvakandi Pistleek Mikk Türkson 0 0 0 0
84 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mikk Virki 0 0 0 0
85 Märjamaa Valla SK Märt Käär 0 0 0 0
86 Montonissa Märten Laurimaa 0 0 0 0
87 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 0 0 0 0
88 Märjamaa Valla SK Oliver Raudnagel 0 0 0 0
89 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
90 Bändidos Pavel Berezinski 0 0 0 0
91 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
92 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 0 0 0 0
93 Rapla Kepiklubi Priit Karjane 0 0 0 0
94 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 0 0 0 0
95 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
96 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 0 0 0 0
97 Rapla Kepiklubi Raido Raidoja 0 0 0 0
98 Märjamaa Valla SK Rainer Komi 0 0 0 0
99 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
100 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
101 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
102 Järvakandi Pistleek Rander Kaaring 0 0 0 0
103 Bändidos RaneK-Ken Külvi 0 0 0 0
104 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
105 Märjamaa Valla SK Rasmus Laatspera 0 0 0 0
106 Märjamaa Valla SK Rauno Miller 0 0 0 0
107 Montonissa Rauno Ollema 0 0 0 0
108 Rapla Kepiklubi Reelika Rohuste 0 0 0 0
109 Järvakandi Pistleek Rego Metsoja 0 0 0 0
110 Märjamaa Valla SK Reigo Andok 0 0 0 0
111 Märjamaa Valla SK Rene Abel 0 0 0 0
112 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Richard Kuum 0 0 0 0
113 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rihard Ojamets 0 0 0 0
114 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 0 0 0 0
115 Järvakandi Pistleek Robert Peetson 0 0 0 0
116 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 0 0 0 0
117 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 0 0 0 0
118 Montonissa Sander Suurtalu 0 0 0 0
119 Pärnu Bullet / Silverehitus Simon Tiitson 0 0 0 0
120 Rapla Kepiklubi Sten Ritson 0 0 0 0
121 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Stenver Savi 0 0 0 0
122 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 0 0 0 0
123 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 0 0 0 0
124 Montonissa Taavi Sau 0 0 0 0
125 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 0 0 0 0
126 Montonissa Tauno Sau 0 0 0 0
127 Järvakandi Pistleek Teet Tagapere 0 0 0 0
128 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 0 0 0 0
129 Montonissa Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
130 Märjamaa Valla SK Toomas Jaaniste 0 0 0 0
131 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
132 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 0 0 0 0
133 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 0 0 0 0
134 Järvakandi Pistleek Veljo Vilbas 0 0 0 0
135 Järvakandi Pistleek Villu Koger 0 0 0 0

Raplamaa MV

Pärnu BulletBändidosMontonissaKaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKMärjamaa Valla SKRapla KepiklubiPistleekSuhePunkteKoht
Pärnu Bullet / Silverehitus3 - 211 - 77 - 412 - 07 - 612 - 152-20171
Bändidos2 - 36 - 57 - 29 - 39 - 811 - 544-26132
Montonissa7 - 115 - 64 - 76 - 418 - 29 - 849-38103
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK4 - 72 - 77 - 42 - 35 - 35 - 025-2494
Märjamaa Valla SK0 - 123 - 94 - 63 - 26 - 15 - 021-3095
Rapla Kepiklubi6 - 78 - 92 - 183 - 51 - 65 - 025-4556
Järvakandi Pistleek1 - 125 - 118 - 90 - 50 - 50 - 514-4707

Raplamaa MV

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Pärnu Bullet / Silverehitus65100052 - 2017
Bändidos63210044 - 2613
Montonissa63021049 - 3810
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK63030025 - 249
Märjamaa Valla SK63030021 - 309
Rapla Kepiklubi61032025 - 455
Järvakandi Pistleek60060014 - 470

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Montonissa Kristjan Puu 6 16 14 30
2 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 6 10 10 20
3 Montonissa Taavi Sau 6 12 6 18
4 Bändidos Andi Kuum 6 8 7 15
5 Bändidos Jerofei Fomenko 6 8 6 14
6 Bändidos Raivo Verk 6 6 7 13
7 Bändidos Rainis Provornikov 6 11 1 12
8 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 6 10 2 12
9 Järvakandi Pistleek Kenneth Lond 3 8 3 11
10 Montonissa Tauno Sau 6 4 7 11
11 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 6 3 7 10
12 Rapla Kepiklubi Ken Pähn 2 4 5 9
13 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 5 7 1 8
14 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Ralf Raidsalu 5 5 3 8
15 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 3 2 5 7
16 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 5 5 2 7
17 Montonissa Sander Suurtalu 6 4 3 7
18 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 5 1 5 6
19 Montonissa Tiiu Varik-Sau 6 6 0 6
20 Järvakandi Pistleek Mikk Jüristo 2 2 3 5
21 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 3 3 2 5
22 Rapla Kepiklubi Andres Männik 3 2 3 5
23 Märjamaa Valla SK Mart Tilk 4 2 3 5
24 Montonissa Marleen Sau 6 5 0 5
25 Rapla Kepiklubi Sten Ritson 2 3 1 4
26 Järvakandi Pistleek Marek Matt 3 3 1 4
27 Montonissa Marten Liiva 3 0 4 4
28 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 4 4 0 4
29 Märjamaa Valla SK Rainer Komi 4 4 0 4
30 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 5 4 0 4
31 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaarek Pikker 5 3 1 4
32 Montonissa Rauno Ollema 5 2 2 4
33 Märjamaa Valla SK Rene Abel 5 2 2 4
34 Bändidos Matthias Eng 5 1 3 4
35 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 5 0 4 4
36 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 2 2 1 3
37 Bändidos Mattias Avdejev 2 2 1 3
38 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Stenver Savi 2 2 1 3
39 Märjamaa Valla SK Toomas Jaaniste 4 2 1 3
40 Märjamaa Valla SK Oliver Raudnagel 4 0 3 3
41 Bändidos Kevin Viitas 5 3 0 3
42 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 5 1 2 3
43 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mary Alas 1 2 0 2
44 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jarl Guštšin 2 2 0 2
45 Bändidos Pavel Berezinski 2 2 0 2
46 Rapla Kepiklubi Priit Karjane 2 1 1 2
47 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 2 1 1 2
48 Märjamaa Valla SK Arnold Laatspera 3 1 1 2
49 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 3 0 2 2
50 Järvakandi Pistleek Madis Kivi 3 0 2 2
51 Märjamaa Valla SK Karl Kristo Leinuste 4 2 0 2
52 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mikk Virki 4 2 0 2
53 Märjamaa Valla SK Janno Kivisild 4 0 2 2
54 Märjamaa Valla SK Alar Siiber 5 2 0 2
55 Märjamaa Valla SK Indrek Karotamm 5 1 1 2
56 Bändidos RaneK-Ken Külvi 5 1 1 2
57 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Richard Kuum 5 1 1 2
58 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 5 1 1 2
59 Bändidos Oskar Illak 5 0 2 2
60 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 5 0 2 2
61 Pärnu Bullet / Silverehitus Martin Hanson 6 2 0 2
62 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 6 2 0 2
63 Montonissa Herki Runnel 6 0 2 2
64 Montonissa Märten Laurimaa 6 0 2 2
65 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 1 1 0 1
66 Järvakandi Pistleek Rander Kaaring 2 1 0 1
67 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 2 0 1 1
68 Rapla Kepiklubi Martin Heinaru 2 0 1 1
69 Rapla Kepiklubi Lenno Link 3 1 0 1
70 Bändidos Marten Liivik 3 1 0 1
71 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rihard Ojamets 3 1 0 1
72 Järvakandi Pistleek Jaan Johannes Randla 3 0 1 1
73 Järvakandi Pistleek Marek Kaldmäe 3 0 1 1
74 Järvakandi Pistleek Mikk Türkson 3 0 1 1
75 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 3 0 1 1
76 Järvakandi Pistleek Teet Tagapere 3 0 1 1
77 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 4 0 1 1
78 Pärnu Bullet / Silverehitus Eha Põhako-Janson 5 1 0 1
79 Pärnu Bullet / Silverehitus Joosep Limberk 5 1 0 1
80 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 5 1 0 1
81 Rapla Kepiklubi Reelika Rohuste 5 1 0 1
82 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kurmet Holm 5 0 1 1
83 Bändidos Jaanus Sapas 6 0 1 1
84 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
85 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
86 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
87 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
88 Bändidos Lauri Ries 0 0 0 0
89 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 0 0 0 0
90 Bändidos Mike Holmaranta 0 0 0 0
91 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 0 0 0 0
92 Järvakandi Pistleek Alvar Novikov 1 0 0 0
93 Järvakandi Pistleek Ferran Sole Prats 1 0 0 0
94 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Hanna-Liisa Õispuu 1 0 0 0
95 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl Martin Kedrov 1 0 0 0
96 Märjamaa Valla SK Kaspar Sale 1 0 0 0
97 Järvakandi Pistleek Kuuno Pärnoja 1 0 0 0
98 Montonissa Leo Rahu 1 0 0 0
99 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Marcus Sadõhov 1 0 0 0
100 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 1 0 0 0
101 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 1 0 0 0
102 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 1 0 0 0
103 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 1 0 0 0
104 Märjamaa Valla SK Rauno Miller 1 0 0 0
105 Järvakandi Pistleek Rego Metsoja 1 0 0 0
106 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 1 0 0 0
107 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 2 0 0 0
108 Märjamaa Valla SK Erki Aruksaar 2 0 0 0
109 Märjamaa Valla SK Kauri Adman 2 0 0 0
110 Järvakandi Pistleek Kristo Kaaring 2 0 0 0
111 Järvakandi Pistleek Maiker Reimann 2 0 0 0
112 Pärnu Bullet / Silverehitus Simon Tiitson 2 0 0 0
113 Järvakandi Pistleek Veljo Vilbas 2 0 0 0
114 Järvakandi Pistleek Villu Koger 2 0 0 0
115 Montonissa Aivo Sule 3 0 0 0
116 Märjamaa Valla SK Ellikar Eensalu 3 0 0 0
117 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 3 0 0 0
118 Märjamaa Valla SK Madis Niinemets 3 0 0 0
119 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 3 0 0 0
120 Märjamaa Valla SK Märt Käär 3 0 0 0
121 Rapla Kepiklubi Raido Raidoja 3 0 0 0
122 Järvakandi Pistleek Robert Peetson 3 0 0 0
123 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 3 0 0 0
124 Märjamaa Valla SK Ermo Suurkask 4 0 0 0
125 Märjamaa Valla SK Ermo Suurkask 4 0 0 0
126 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl-Martin Raidsalu 4 0 0 0
127 Montonissa Kirsika Aas 4 0 0 0
128 Märjamaa Valla SK Rasmus Laatspera 4 0 0 0
129 Montonissa Andrus Laurimaa 5 0 0 0
130 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 5 0 0 0
131 Märjamaa Valla SK Reigo Andok 5 0 0 0
132 Montonissa Erti Suurtalu 6 0 0 0
133 Montonissa Evelyn Gold 6 0 0 0
134 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 6 0 0 0
135 Bändidos Mihhail Jakovlev 6 0 0 0

Raplamaa MV

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets25514612887,7
2. Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKKarl-MartinRaidsalu18011910285,7
3. BändidosRaivoVerk127685,7
4. BändidosMihhailJakovlev26416614184,9
5. Pärnu Bullet / SilverehitusKarl MartinKedrov1511981,8
6. Märjamaa Valla SKEllikarEensalu135997979,8
7. Märjamaa Valla SKMärtKäär90493979,6
8. Rapla KepiklubiAljonaGlivenko95695478,3
9. Rapla KepiklubiOlaviPai45221777,3
10. Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKTriinuTuttenpal45302376,7
11. MontonissaErtiSuurtalu27115711975,8
12. Järvakandi PistleekMaikerReimann45372875,7
13. Rapla KepiklubiRaidoRaidoja90946973,4
14. Järvakandi PistleekVilluKoger90785570,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |