Hooaeg 2026 / 2027

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tallinn United Adrian Sikk 0 0 0 0
2 Jäneda SK Aigar Lumiste 0 0 0 0
3 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
4 Rapla Hokiklubi Aivo Sule 0 0 0 0
5 Tallinn United Aleksandr Kistner 0 0 0 0
6 Tallinn United Aleksandr Žutšenja 0 0 0 0
7 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
8 Viskoosa SK Alo Mäesalu 0 0 0 0
9 Bändidos Alvar Tarvis 0 0 0 0
10 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
11 Viskoosa SK Andre Padu 0 0 0 0
12 Pärnu Bullet / Feltcar Andreas Kallaste 0 0 0 0
13 Läänlased Andreas Peikel 0 0 0 0
14 Pärnu Bullet / Feltcar Andrei Gustavson 0 0 0 0
15 Tallinn United Andrei Polovnikov 0 0 0 0
16 Jäneda SK Andres Aamisepp 0 0 0 0
17 Jäneda SK Andres Kalavus 0 0 0 0
18 Läänlased Andres Tiinonen 0 0 0 0
19 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
20 Läänlased Andro Sõber 0 0 0 0
21 Rapla Hokiklubi Andrus Laurimaa 0 0 0 0
22 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 0 0 0 0
23 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Anton Fjodorov 0 0 0 0
24 SK Voore Armelle Ivask 0 0 0 0
25 SK Voore Armo Ivask 0 0 0 0
26 Jäneda SK Arnold Laatspera 0 0 0 0
27 Läänlased Aron Väli 0 0 0 0
28 Tallinn United Arseni Suhharnikov 0 0 0 0
29 SK Voore Brigita Sibrik 0 0 0 0
30 Tallinn United Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
31 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
32 Läänlased Darja Voog 0 0 0 0
33 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Devon Prokoptšik 0 0 0 0
34 Tallinn United Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
35 Läänlased Ergo Saar 0 0 0 0
36 SK Voore Erki Teder 0 0 0 0
37 Läänlased Erlend Utrop 0 0 0 0
38 Rapla Hokiklubi Erti Suurtalu 0 0 0 0
39 Rapla Hokiklubi Evald Saidla 0 0 0 0
40 Rapla Hokiklubi Evelyn Gold 0 0 0 0
41 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Frank Antoni Rahu 0 0 0 0
42 Viskoosa SK Fredi Volens 0 0 0 0
43 Jäneda SK Geir Pärtel 0 0 0 0
44 Läänlased Gregor Kaasen 0 0 0 0
45 Pärnu Bullet / Feltcar Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
48 Rapla Hokiklubi Herki Runnel 0 0 0 0
49 Tallinn United Igor Tegelmann 0 0 0 0
50 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Lehtmets 0 0 0 0
51 Jäneda SK Indrek Lumiste 0 0 0 0
52 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Tallinn 0 0 0 0
53 Läänlased Jaak Kaljula 0 0 0 0
54 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 0 0 0 0
55 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 0 0 0 0
56 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
57 SK Voore Janmar Reiljan 0 0 0 0
58 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
59 Läänlased Jarl Guštšin 0 0 0 0
60 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jasper Sildoja 0 0 0 0
61 Tallinn United Jerofei Fomenko 0 0 0 0
62 Jäneda SK Johannes Jürisson 0 0 0 0
63 Pärnu Bullet / Feltcar Joosep Limberk 0 0 0 0
64 SK Voore Kaarel Oim 0 0 0 0
65 Läänlased Kairiin Jõemets 0 0 0 0
66 Jäneda SK Kalle Kruustok 0 0 0 0
67 SK Voore Kalmer Koossalu 0 0 0 0
68 Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
69 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
70 Bändidos Karl Liiv 0 0 0 0
71 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl Markus Jakobson 0 0 0 0
72 Jäneda SK Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
73 SK Voore Karli Säärits 0 0 0 0
74 Pärnu Bullet / Feltcar Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
75 Jäneda SK Karmo Mõtlik 0 0 0 0
76 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
77 SK Voore Katrin Kaarama 0 0 0 0
78 Läänlased Kauri Adman 0 0 0 0
79 Viskoosa SK Keit Rohtla 0 0 0 0
80 Jäneda SK Ken Martti Vijar 0 0 0 0
81 Viskoosa SK Ken Pähn 0 0 0 0
82 SK Voore Kenert Koks 0 0 0 0
83 Pärnu Bullet / Feltcar Kevin Kolpakov 0 0 0 0
84 Läänlased Kevin Viitas 0 0 0 0
85 Läänlased Kimmo Kalle 0 0 0 0
86 Pärnu Bullet / Feltcar Kregor Tallinn 0 0 0 0
87 Bändidos Krisper Jan Pärn 0 0 0 0
88 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 0 0 0 0
89 Bändidos Kristina Pint 0 0 0 0
90 Läänlased Kristjan Koppel 0 0 0 0
91 Viskoosa SK Kristjan Kuuse 0 0 0 0
92 Pärnu Bullet / Feltcar Kristo Kamm 0 0 0 0
93 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kurmet Holm 0 0 0 0
94 SK Voore Kätlin Kaarama 0 0 0 0
95 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
96 Läänlased Lauri Pelapson 0 0 0 0
97 Rapla Hokiklubi Leo Rahu 0 0 0 0
98 SK Voore Liivar Laks 0 0 0 0
99 Jäneda SK Marek Palmsalu 0 0 0 0
100 Viskoosa SK Marek Valk 0 0 0 0
101 Jäneda SK Marek Vända 0 0 0 0
102 Pärnu Bullet / Feltcar Margus Tamm 0 0 0 0
103 SK Voore Marielle Ivask 0 0 0 0
104 Tallinn United Mark Meema 0 0 0 0
105 Pärnu Bullet / Feltcar Markkus Kõre 0 0 0 0
106 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Marko Teeäär 0 0 0 0
107 Pärnu Bullet / Feltcar Markus Laksberg 0 0 0 0
108 Rapla Hokiklubi Marleen Sau 0 0 0 0
109 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 0 0 0 0
110 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
111 Pärnu Bullet / Feltcar Martin Hanson 0 0 0 0
112 Tallinn United Martin Lehmus 0 0 0 0
113 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
114 SK Voore Martin Rebane 0 0 0 0
115 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mary Alas 0 0 0 0
116 Bändidos Matthias Eng 0 0 0 0
117 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
118 Läänlased Mihkel Kaju 0 0 0 0
119 Jäneda SK Mikk Mäekivi 0 0 0 0
120 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
121 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
122 Rapla Hokiklubi Märten Laurimaa 0 0 0 0
123 Tallinn United Nikita Tšernikov 0 0 0 0
124 Rapla Hokiklubi Nils Uusmaa 0 0 0 0
125 Tallinn United Oleg Jegorov 0 0 0 0
126 Tallinn United Oleksandr Mytska 0 0 0 0
127 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
128 Tallinn United Pavel Berezinski 0 0 0 0
129 Pärnu Bullet / Feltcar Peeter Ilves 0 0 0 0
130 SK Voore Pille Arro 0 0 0 0
131 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Piret Holm 0 0 0 0
132 Viskoosa SK Priit Paenurm 0 0 0 0
133 Jäneda SK Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
134 Pärnu Bullet / Feltcar Raido Känd 0 0 0 0
135 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raido Raidoja 0 0 0 0
136 Bändidos Raido Roosnurm 0 0 0 0
137 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raigo Kuusmaa 0 0 0 0
138 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
139 Jäneda SK Rainis Sakna 0 0 0 0
140 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
141 Viskoosa SK Rando Hallik 0 0 0 0
142 Pärnu Bullet / Feltcar Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
143 Läänlased Rasmus Ollema 0 0 0 0
144 Rapla Hokiklubi Rasmus Talviste 0 0 0 0
145 Viskoosa SK Raul Eesmäe 0 0 0 0
146 Rapla Hokiklubi Rauno Miller 0 0 0 0
147 Läänlased Rauno Ollema 0 0 0 0
148 Viskoosa SK Reelika Liiv 0 0 0 0
149 Läänlased Reio Lilleorg 0 0 0 0
150 Jäneda SK Remy Negus 0 0 0 0
151 SK Voore Rene Lokk 0 0 0 0
152 Rapla Hokiklubi ReneK-Ken Külvi 0 0 0 0
153 Bändidos Richard Kerde 0 0 0 0
154 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Richard Kuum 0 0 0 0
155 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rihard Ojamets 0 0 0 0
156 Pärnu Bullet / Feltcar Risto Tölp 0 0 0 0
157 Pärnu Bullet / Feltcar Rivo Rehe 0 0 0 0
158 Tallinn United Robert Tamme 0 0 0 0
159 Rapla Hokiklubi Robin Savi 0 0 0 0
160 Pärnu Bullet / Feltcar Roger Roos 0 0 0 0
161 Rapla Hokiklubi Roland Stepanjuga 0 0 0 0
162 Jäneda SK Sander Hallikas 0 0 0 0
163 Rapla Hokiklubi Sander Suurtalu 0 0 0 0
164 Tallinn United Sergei Burov 0 0 0 0
165 Tallinn United Sergei Kirillov 0 0 0 0
166 Viskoosa SK Siim Romanov 0 0 0 0
167 SK Voore Siim Selgis 0 0 0 0
168 SK Voore Simmo Silm 0 0 0 0
169 Bändidos Simon Tiitson 0 0 0 0
170 SK Voore Stella Starkopf 0 0 0 0
171 Rapla Hokiklubi Stenver Savi 0 0 0 0
172 Jäneda SK Sulev Hallikas 0 0 0 0
173 SK Voore Sven Kiiss 0 0 0 0
174 Pärnu Bullet / Feltcar Taavi Engman 0 0 0 0
175 Jäneda SK Taavi Lumiste 0 0 0 0
176 Rapla Hokiklubi Taavi Sau 0 0 0 0
177 Jäneda SK Taavi Visnap 0 0 0 0
178 Jäneda SK Tanel Soidla 0 0 0 0
179 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 0 0 0 0
180 Rapla Hokiklubi Tauno Sau 0 0 0 0
181 Läänlased Tauri Tammai 0 0 0 0
182 Läänlased Tauri Voog 0 0 0 0
183 Rapla Hokiklubi Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
184 Läänlased Tobias Kalle 0 0 0 0
185 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Toomas Tammus 0 0 0 0
186 Läänlased Tormi Voog 0 0 0 0
187 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
188 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
189 SK Voore Tõnis Korts 0 0 0 0
190 Pärnu Bullet / Feltcar Tõnis Põder 0 0 0 0
191 Pärnu Bullet / Feltcar Vahur Laas 0 0 0 0
192 Jäneda SK Veikko Väisanen 0 0 0 0
193 Pärnu Bullet / Feltcar Villu Koger 0 0 0 0
194 Tallinn United Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
195 Tallinn United Vjatšeslav Maksimov 0 0 0 0

Raplamaa MV

BändidosJäneda SKTallinn UnitedKaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKPärnu Bullet / FeltcarLäänlasedViskoosa SKSK VooreRapla HokiklubiSuhePunkteKoht
Bändidos5 - 43 - 08-461
Jäneda SK8 - 54 - 312-862
Tallinn United4 - 116 - 220-363
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK1 - 46 - 57-934
Pärnu Bullet / Feltcar4 - 511 - 715-1235
Läänlased5 - 87 - 1112-1906
Viskoosa SK3 - 43-407
SK Voore0 - 32 - 162-1908
Rapla Hokiklubi5 - 65-609

Raplamaa MV

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Bändidos2200008 - 46
Jäneda SK22000012 - 86
Tallinn United22000020 - 36
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK2101007 - 93
Pärnu Bullet / Feltcar21010015 - 123
Läänlased20020012 - 190
Viskoosa SK1001003 - 40
SK Voore2002002 - 190
Rapla Hokiklubi1001005 - 60

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Pärnu Bullet / Feltcar Tõnis Põder 2 5 3 8
2 Jäneda SK Marek Palmsalu 2 3 3 6
3 Pärnu Bullet / Feltcar Vahur Laas 2 1 5 6
4 Tallinn United Oleksandr Mytska 1 3 2 5
5 Läänlased Jaak Kaljula 2 5 0 5
6 Tallinn United Igor Tegelmann 2 4 1 5
7 Jäneda SK Andres Kalavus 2 3 2 5
8 Rapla Hokiklubi Sander Suurtalu 1 4 0 4
9 Rapla Hokiklubi Rasmus Talviste 1 0 4 4
10 Tallinn United Jerofei Fomenko 2 4 0 4
11 Tallinn United Vjatšeslav Maksimov 2 3 1 4
12 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Henry-Haidor Hõrak 2 2 2 4
13 Jäneda SK Indrek Lumiste 2 2 2 4
14 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Anton Fjodorov 2 1 3 4
15 Tallinn United Arseni Suhharnikov 2 1 3 4
16 Tallinn United Aleksandr Žutšenja 2 0 4 4
17 Tallinn United Daniil Ruzevitš 1 1 2 3
18 Bändidos Richard Kerde 2 3 0 3
19 Läänlased Erlend Utrop 2 2 1 3
20 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 2 2 1 3
21 Läänlased Kevin Viitas 1 2 0 2
22 SK Voore Erki Teder 1 1 1 2
23 Pärnu Bullet / Feltcar Kregor Tallinn 1 1 1 2
24 Läänlased Rauno Ollema 1 0 2 2
25 Jäneda SK Tanel Soidla 1 0 2 2
26 Pärnu Bullet / Feltcar Andrei Gustavson 2 2 0 2
27 Pärnu Bullet / Feltcar Rasmus Jõesaar 2 2 0 2
28 Jäneda SK Remy Negus 2 2 0 2
29 Tallinn United Robert Tamme 2 2 0 2
30 Pärnu Bullet / Feltcar Roger Roos 2 2 0 2
31 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Tallinn 2 1 1 2
32 Bändidos Karl Liiv 2 1 1 2
33 Bändidos Matthias Eng 2 1 1 2
34 Bändidos Raido Roosnurm 2 1 1 2
35 Pärnu Bullet / Feltcar Taavi Engman 2 1 1 2
36 Läänlased Tauri Voog 2 1 1 2
37 Bändidos Aivar Aasma 1 1 0 1
38 Viskoosa SK Alo Mäesalu 1 1 0 1
39 Viskoosa SK Janori Remmelg 1 1 0 1
40 Viskoosa SK Kasper Mast 1 1 0 1
41 Jäneda SK Mikk Mäekivi 1 1 0 1
42 Rapla Hokiklubi Robin Savi 1 1 0 1
43 Viskoosa SK Andre Padu 1 0 1 1
44 Läänlased Andres Tiinonen 1 0 1 1
45 Bändidos Oskar Illak 1 0 1 1
46 Viskoosa SK Raul Eesmäe 1 0 1 1
47 Läänlased Reio Lilleorg 1 0 1 1
48 Bändidos Simon Tiitson 1 0 1 1
49 SK Voore Stella Starkopf 1 0 1 1
50 Tallinn United Aleksandr Kistner 2 1 0 1
51 SK Voore Kaarel Oim 2 1 0 1
52 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kurmet Holm 2 1 0 1
53 Bändidos Künter Põldmaa 2 1 0 1
54 Tallinn United Oleg Jegorov 2 1 0 1
55 Jäneda SK Ragnar Markus Kuljus 2 1 0 1
56 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rihard Ojamets 2 1 0 1
57 Läänlased Tormi Voog 2 1 0 1
58 Jäneda SK Arnold Laatspera 2 0 1 1
59 Tallinn United Pavel Berezinski 2 0 1 1
60 Pärnu Bullet / Feltcar Raido Känd 2 0 1 1
61 Bändidos Rainis Provornikov 2 0 1 1
62 Tallinn United Adrian Sikk 0 0 0 0
63 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
64 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
65 Tallinn United Andrei Polovnikov 0 0 0 0
66 Jäneda SK Andres Aamisepp 0 0 0 0
67 Läänlased Andro Sõber 0 0 0 0
68 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 0 0 0 0
69 SK Voore Armelle Ivask 0 0 0 0
70 Läänlased Aron Väli 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
72 Läänlased Darja Voog 0 0 0 0
73 Rapla Hokiklubi Evelyn Gold 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Fredi Volens 0 0 0 0
75 Läänlased Gregor Kaasen 0 0 0 0
76 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Lehtmets 0 0 0 0
77 Läänlased Jarl Guštšin 0 0 0 0
78 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jasper Sildoja 0 0 0 0
79 Jäneda SK Johannes Jürisson 0 0 0 0
80 Pärnu Bullet / Feltcar Joosep Limberk 0 0 0 0
81 Läänlased Kairiin Jõemets 0 0 0 0
82 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
83 Jäneda SK Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
84 SK Voore Karli Säärits 0 0 0 0
85 Pärnu Bullet / Feltcar Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
86 SK Voore Katrin Kaarama 0 0 0 0
87 Läänlased Kauri Adman 0 0 0 0
88 Viskoosa SK Ken Pähn 0 0 0 0
89 Läänlased Kimmo Kalle 0 0 0 0
90 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 0 0 0 0
91 Bändidos Kristina Pint 0 0 0 0
92 Läänlased Kristjan Koppel 0 0 0 0
93 Pärnu Bullet / Feltcar Margus Tamm 0 0 0 0
94 SK Voore Marielle Ivask 0 0 0 0
95 Tallinn United Mark Meema 0 0 0 0
96 Pärnu Bullet / Feltcar Markus Laksberg 0 0 0 0
97 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mary Alas 0 0 0 0
98 Läänlased Mihkel Kaju 0 0 0 0
99 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
100 Pärnu Bullet / Feltcar Peeter Ilves 0 0 0 0
101 Viskoosa SK Rando Hallik 0 0 0 0
102 Läänlased Rasmus Ollema 0 0 0 0
103 Viskoosa SK Reelika Liiv 0 0 0 0
104 Pärnu Bullet / Feltcar Rivo Rehe 0 0 0 0
105 Viskoosa SK Siim Romanov 0 0 0 0
106 Rapla Hokiklubi Stenver Savi 0 0 0 0
107 Jäneda SK Sulev Hallikas 0 0 0 0
108 SK Voore Sven Kiiss 0 0 0 0
109 Läänlased Tauri Tammai 0 0 0 0
110 Rapla Hokiklubi Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
111 Läänlased Tobias Kalle 0 0 0 0
112 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
113 SK Voore Tõnis Korts 0 0 0 0
114 Jäneda SK Aigar Lumiste 1 0 0 0
115 Rapla Hokiklubi Aivo Sule 1 0 0 0
116 Bändidos Alvar Tarvis 1 0 0 0
117 Pärnu Bullet / Feltcar Andreas Kallaste 1 0 0 0
118 Viskoosa SK Andris Pähn 1 0 0 0
119 Rapla Hokiklubi Andrus Laurimaa 1 0 0 0
120 SK Voore Brigita Sibrik 1 0 0 0
121 Tallinn United Dmitri Ševoldajev 1 0 0 0
122 Läänlased Ergo Saar 1 0 0 0
123 Rapla Hokiklubi Erti Suurtalu 1 0 0 0
124 Rapla Hokiklubi Evald Saidla 1 0 0 0
125 Pärnu Bullet / Feltcar Hanna-Liisa Õispuu 1 0 0 0
126 Viskoosa SK Helmur Rajang 1 0 0 0
127 Rapla Hokiklubi Herki Runnel 1 0 0 0
128 SK Voore Janmar Reiljan 1 0 0 0
129 Jäneda SK Kalle Kruustok 1 0 0 0
130 SK Voore Kalmer Koossalu 1 0 0 0
131 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl Markus Jakobson 1 0 0 0
132 Viskoosa SK Keit Rohtla 1 0 0 0
133 Pärnu Bullet / Feltcar Kevin Kolpakov 1 0 0 0
134 Bändidos Krisper Jan Pärn 1 0 0 0
135 Viskoosa SK Kristjan Kuuse 1 0 0 0
136 Pärnu Bullet / Feltcar Kristo Kamm 1 0 0 0
137 Rapla Hokiklubi Leo Rahu 1 0 0 0
138 SK Voore Liivar Laks 1 0 0 0
139 Viskoosa SK Marek Valk 1 0 0 0
140 Jäneda SK Marek Vända 1 0 0 0
141 Pärnu Bullet / Feltcar Markkus Kõre 1 0 0 0
142 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Marko Teeäär 1 0 0 0
143 Rapla Hokiklubi Marleen Sau 1 0 0 0
144 Bändidos Marten Liivik 1 0 0 0
145 Bändidos Mihhail Jakovlev 1 0 0 0
146 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
147 Rapla Hokiklubi Märten Laurimaa 1 0 0 0
148 Rapla Hokiklubi Nils Uusmaa 1 0 0 0
149 SK Voore Pille Arro 1 0 0 0
150 Viskoosa SK Priit Paenurm 1 0 0 0
151 Jäneda SK Rainis Sakna 1 0 0 0
152 Rapla Hokiklubi Rauno Miller 1 0 0 0
153 Rapla Hokiklubi ReneK-Ken Külvi 1 0 0 0
154 Pärnu Bullet / Feltcar Risto Tölp 1 0 0 0
155 Rapla Hokiklubi Roland Stepanjuga 1 0 0 0
156 Tallinn United Sergei Burov 1 0 0 0
157 Tallinn United Sergei Kirillov 1 0 0 0
158 SK Voore Simmo Silm 1 0 0 0
159 Rapla Hokiklubi Taavi Sau 1 0 0 0
160 Jäneda SK Taavi Visnap 1 0 0 0
161 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 1 0 0 0
162 Rapla Hokiklubi Tauno Sau 1 0 0 0
163 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 1 0 0 0
164 Pärnu Bullet / Feltcar Villu Koger 1 0 0 0
165 Läänlased Andreas Peikel 2 0 0 0
166 SK Voore Armo Ivask 2 0 0 0
167 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Devon Prokoptšik 2 0 0 0
168 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Frank Antoni Rahu 2 0 0 0
169 Jäneda SK Geir Pärtel 2 0 0 0
170 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 2 0 0 0
171 Bändidos Jaanus Sapas 2 0 0 0
172 Jäneda SK Kalmer Sooniste 2 0 0 0
173 Jäneda SK Karmo Mõtlik 2 0 0 0
174 Jäneda SK Ken Martti Vijar 2 0 0 0
175 SK Voore Kenert Koks 2 0 0 0
176 SK Voore Kätlin Kaarama 2 0 0 0
177 Läänlased Lauri Pelapson 2 0 0 0
178 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 2 0 0 0
179 Pärnu Bullet / Feltcar Martin Hanson 2 0 0 0
180 Tallinn United Martin Lehmus 2 0 0 0
181 Jäneda SK Martin Mõtlik 2 0 0 0
182 SK Voore Martin Rebane 2 0 0 0
183 Tallinn United Nikita Tšernikov 2 0 0 0
184 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Piret Holm 2 0 0 0
185 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raido Raidoja 2 0 0 0
186 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raigo Kuusmaa 2 0 0 0
187 Bändidos Raivo Verk 2 0 0 0
188 SK Voore Rene Lokk 2 0 0 0
189 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Richard Kuum 2 0 0 0
190 Jäneda SK Sander Hallikas 2 0 0 0
191 SK Voore Siim Selgis 2 0 0 0
192 Jäneda SK Taavi Lumiste 2 0 0 0
193 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Toomas Tammus 2 0 0 0
194 Jäneda SK Veikko Väisanen 2 0 0 0
195 Tallinn United Vitali Sõtšjov 2 0 0 0

Raplamaa MV

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. BändidosMartenLiivik451717100,0
2. Tallinn UnitedVitaliSõtšjov45181794,4
3. Tallinn UnitedNikitaTšernikov45161487,5
4. BändidosMihhailJakovlev45312787,1
5. Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKRaidoRaidoja90554683,6
6. Jäneda SKGeirPärtel90473983,0
7. Pärnu Bullet / FeltcarVilluKoger45282382,1
8. Rapla HokiklubiErtiSuurtalu30201680,0
9. Rapla HokiklubiNilsUusmaa1510880,0
10. Viskoosa SKMärtKäär45191579,0
11. SK VooreMartinRebane90856677,7
12. LäänlasedErgoSaar30261973,1
13. Pärnu Bullet / FeltcarRistoTölp45231669,6
14. LäänlasedAndreasPeikel45332266,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Kadaka tee 42a, 12915 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 566 21 873 |