Hooaeg 2026 / 2027

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda SK Aigar Lumiste 0 0 0 0
2 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
3 Rapla Hokiklubi Aivo Sule 0 0 0 0
4 Tallinn United Aleksandr Kistner 0 0 0 0
5 Tallinn United Aleksandr Žutšenja 0 0 0 0
6 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
7 Viskoosa SK Alo Mäesalu 0 0 0 0
8 Bändidos Alvar Tarvis 0 0 0 0
9 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
10 Viskoosa SK Andre Padu 0 0 0 0
11 Pärnu Bullet / Feltcar Andreas Kallaste 0 0 0 0
12 Läänlased Andreas Peikel 0 0 0 0
13 Pärnu Bullet / Feltcar Andrei Gustavson 0 0 0 0
14 Tallinn United Andrei Polovnikov 0 0 0 0
15 Jäneda SK Andres Aamisepp 0 0 0 0
16 Jäneda SK Andres Kalavus 0 0 0 0
17 Läänlased Andres Tiinonen 0 0 0 0
18 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
19 Läänlased Andro Sõber 0 0 0 0
20 Rapla Hokiklubi Andrus Laurimaa 0 0 0 0
21 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 0 0 0 0
22 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Anton Fjodorov 0 0 0 0
23 SK Voore Armelle Ivask 0 0 0 0
24 SK Voore Armo Ivask 0 0 0 0
25 Jäneda SK Arnold Laatspera 0 0 0 0
26 Tallinn United Arseni Suhharnikov 0 0 0 0
27 SK Voore Brigita Sibrik 0 0 0 0
28 Tallinn United Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
29 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
30 Läänlased Darja Voog 0 0 0 0
31 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Devon Prokoptšik 0 0 0 0
32 Tallinn United Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
33 Läänlased Ergo Saar 0 0 0 0
34 SK Voore Erki Teder 0 0 0 0
35 Läänlased Erlend Utrop 0 0 0 0
36 Rapla Hokiklubi Erti Suurtalu 0 0 0 0
37 Rapla Hokiklubi Evald Saidla 0 0 0 0
38 Rapla Hokiklubi Evelyn Gold 0 0 0 0
39 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Frank Antoni Rahu 0 0 0 0
40 Viskoosa SK Fredi Volens 0 0 0 0
41 Jäneda SK Geir Pärtel 0 0 0 0
42 Läänlased Gregor Kaasen 0 0 0 0
43 Pärnu Bullet / Feltcar Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
44 Pärnu Bullet / Feltcar Heljor Hunt 0 0 0 0
45 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
46 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
47 Rapla Hokiklubi Herki Runnel 0 0 0 0
48 Tallinn United Igor Tegelmann 0 0 0 0
49 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Lehtmets 0 0 0 0
50 Jäneda SK Indrek Lumiste 0 0 0 0
51 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Tallinn 0 0 0 0
52 Läänlased Jaak Kaljula 0 0 0 0
53 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 0 0 0 0
54 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 0 0 0 0
55 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
56 SK Voore Janmar Reiljan 0 0 0 0
57 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
58 Läänlased Jarl Guštšin 0 0 0 0
59 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jasper Sildoja 0 0 0 0
60 Tallinn United Jerofei Fomenko 0 0 0 0
61 Jäneda SK Johannes Jürisson 0 0 0 0
62 Pärnu Bullet / Feltcar Joosep Limberk 0 0 0 0
63 SK Voore Kaarel Oim 0 0 0 0
64 Läänlased Kairiin Jõemets 0 0 0 0
65 Jäneda SK Kalle Kruustok 0 0 0 0
66 Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
67 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
68 Bändidos Karl Liiv 0 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl Markus Jakobson 0 0 0 0
70 Jäneda SK Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
71 SK Voore Karli Säärits 0 0 0 0
72 Pärnu Bullet / Feltcar Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
73 Jäneda SK Karmo Mõtlik 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
75 SK Voore Katrin Kaarama 0 0 0 0
76 Jäneda SK Kaur Lillevälja 0 0 0 0
77 Läänlased Kauri Adman 0 0 0 0
78 Viskoosa SK Keit Rohtla 0 0 0 0
79 Jäneda SK Ken Martti Vijar 0 0 0 0
80 SK Voore Kenert Koks 0 0 0 0
81 Pärnu Bullet / Feltcar Kevin Kolpakov 0 0 0 0
82 Läänlased Kevin Viitas 0 0 0 0
83 Läänlased Kimmo Kalle 0 0 0 0
84 Pärnu Bullet / Feltcar Kregor Tallinn 0 0 0 0
85 Bändidos Krisper Jan Pärn 0 0 0 0
86 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 0 0 0 0
87 Bändidos Kristina Pint 0 0 0 0
88 Läänlased Kristjan Koppel 0 0 0 0
89 Viskoosa SK Kristjan Kuuse 0 0 0 0
90 Pärnu Bullet / Feltcar Kristo Kamm 0 0 0 0
91 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kurmet Holm 0 0 0 0
92 SK Voore Kätlin Kaarama 0 0 0 0
93 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
94 Läänlased Lauri Pelapson 0 0 0 0
95 Rapla Hokiklubi Leo Rahu 0 0 0 0
96 SK Voore Liivar Laks 0 0 0 0
97 Jäneda SK Marek Palmsalu 0 0 0 0
98 Viskoosa SK Marek Valk 0 0 0 0
99 Jäneda SK Marek Vända 0 0 0 0
100 Pärnu Bullet / Feltcar Margus Tamm 0 0 0 0
101 SK Voore Marielle Ivask 0 0 0 0
102 Tallinn United Mark Meema 0 0 0 0
103 Pärnu Bullet / Feltcar Markkus Kõre 0 0 0 0
104 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Marko Teeäär 0 0 0 0
105 Pärnu Bullet / Feltcar Markus Laksberg 0 0 0 0
106 Rapla Hokiklubi Marleen Sau 0 0 0 0
107 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 0 0 0 0
108 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
109 Pärnu Bullet / Feltcar Martin Hanson 0 0 0 0
110 Tallinn United Martin Lehmus 0 0 0 0
111 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
112 SK Voore Martin Rebane 0 0 0 0
113 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mary Alas 0 0 0 0
114 Bändidos Matthias Eng 0 0 0 0
115 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
116 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
117 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
118 Rapla Hokiklubi Märten Laurimaa 0 0 0 0
119 Tallinn United Nikita Tšernikov 0 0 0 0
120 Tallinn United Oleg Jegorov 0 0 0 0
121 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
122 Tallinn United Pavel Berezinski 0 0 0 0
123 Pärnu Bullet / Feltcar Peeter Ilves 0 0 0 0
124 SK Voore Pille Arro 0 0 0 0
125 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Piret Holm 0 0 0 0
126 Viskoosa SK Priit Paenurm 0 0 0 0
127 Jäneda SK Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
128 Pärnu Bullet / Feltcar Raido Känd 0 0 0 0
129 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raido Raidoja 0 0 0 0
130 Bändidos Raido Roosnurm 0 0 0 0
131 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raigo Kuusmaa 0 0 0 0
132 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
133 Jäneda SK Rainis Sakna 0 0 0 0
134 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
135 Pärnu Bullet / Feltcar Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
136 Läänlased Rasmus Ollema 0 0 0 0
137 Rapla Hokiklubi Rasmus Talviste 0 0 0 0
138 Viskoosa SK Raul Eesmäe 0 0 0 0
139 Läänlased Rauno Ollema 0 0 0 0
140 Viskoosa SK Reelika Liiv 0 0 0 0
141 Läänlased Reio Lilleorg 0 0 0 0
142 Jäneda SK Remy Negus 0 0 0 0
143 SK Voore Rene Lokk 0 0 0 0
144 Rapla Hokiklubi ReneK-Ken Külvi 0 0 0 0
145 Bändidos Richard Kerde 0 0 0 0
146 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Richard Kuum 0 0 0 0
147 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rihard Ojamets 0 0 0 0
148 Pärnu Bullet / Feltcar Risto Tölp 0 0 0 0
149 Pärnu Bullet / Feltcar Rivo Rehe 0 0 0 0
150 Tallinn United Robert Tamme 0 0 0 0
151 Pärnu Bullet / Feltcar Roger Roos 0 0 0 0
152 Rapla Hokiklubi Roland Stepanjuga 0 0 0 0
153 Jäneda SK Sander Hallikas 0 0 0 0
154 Rapla Hokiklubi Sander Suurtalu 0 0 0 0
155 Tallinn United Sergei Burov 0 0 0 0
156 Tallinn United Sergei Kirillov 0 0 0 0
157 Viskoosa SK Siim Romanov 0 0 0 0
158 SK Voore Siim Selgis 0 0 0 0
159 SK Voore Simmo Silm 0 0 0 0
160 SK Voore Stella Starkopf 0 0 0 0
161 Jäneda SK Sulev Hallikas 0 0 0 0
162 SK Voore Sven Kiiss 0 0 0 0
163 Pärnu Bullet / Feltcar Taavi Engman 0 0 0 0
164 Jäneda SK Taavi Lumiste 0 0 0 0
165 Rapla Hokiklubi Taavi Sau 0 0 0 0
166 Jäneda SK Taavi Visnap 0 0 0 0
167 Jäneda SK Tanel Soidla 0 0 0 0
168 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 0 0 0 0
169 Rapla Hokiklubi Tauno Sau 0 0 0 0
170 Läänlased Tauri Tammai 0 0 0 0
171 Läänlased Tauri Voog 0 0 0 0
172 Rapla Hokiklubi Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
173 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Toomas Tammus 0 0 0 0
174 Läänlased Tormi Voog 0 0 0 0
175 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
176 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
177 Pärnu Bullet / Feltcar Tõnis Põder 0 0 0 0
178 Pärnu Bullet / Feltcar Vahur Laas 0 0 0 0
179 Jäneda SK Veikko Väisanen 0 0 0 0
180 Pärnu Bullet / Feltcar Villu Koger 0 0 0 0
181 Tallinn United Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
182 Tallinn United Vjatšeslav Maksimov 0 0 0 0

Raplamaa MV

BändidosPärnu Bullet / FeltcarJäneda SKTallinn UnitedKaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKRapla HokiklubiLäänlasedViskoosa SKSK VooreSuhePunkteKoht
Bändidos3 - 03-031
Pärnu Bullet / Feltcar11 - 711-732
Jäneda SK4 - 34-333
Tallinn United4 - 14-134
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK1 - 41-405
Rapla Hokiklubi0-006
Läänlased7 - 117-1107
Viskoosa SK3 - 43-408
SK Voore0 - 30-309

Raplamaa MV

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Bändidos1100003 - 03
Pärnu Bullet / Feltcar11000011 - 73
Jäneda SK1100004 - 33
Tallinn United1100004 - 13
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK1001001 - 40
Rapla Hokiklubi0000000 - 00
Läänlased1001007 - 110
Viskoosa SK1001003 - 40
SK Voore1001000 - 30

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Pärnu Bullet / Feltcar Tõnis Põder 1 3 2 5
2 Pärnu Bullet / Feltcar Vahur Laas 1 1 3 4
3 Jäneda SK Andres Kalavus 1 1 2 3
4 Pärnu Bullet / Feltcar Andrei Gustavson 1 2 0 2
5 Tallinn United Igor Tegelmann 1 2 0 2
6 Läänlased Jaak Kaljula 1 2 0 2
7 Läänlased Kevin Viitas 1 2 0 2
8 Läänlased Erlend Utrop 1 1 1 2
9 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Tallinn 1 1 1 2
10 Pärnu Bullet / Feltcar Kregor Tallinn 1 1 1 2
11 Pärnu Bullet / Feltcar Taavi Engman 1 1 1 2
12 Läänlased Tauri Voog 1 1 1 2
13 Tallinn United Arseni Suhharnikov 1 0 2 2
14 Läänlased Rauno Ollema 1 0 2 2
15 Jäneda SK Tanel Soidla 1 0 2 2
16 Bändidos Aivar Aasma 1 1 0 1
17 Tallinn United Aleksandr Kistner 1 1 0 1
18 Viskoosa SK Alo Mäesalu 1 1 0 1
19 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Henry-Haidor Hõrak 1 1 0 1
20 Jäneda SK Indrek Lumiste 1 1 0 1
21 Viskoosa SK Janori Remmelg 1 1 0 1
22 Viskoosa SK Kasper Mast 1 1 0 1
23 Jäneda SK Marek Palmsalu 1 1 0 1
24 Bändidos Matthias Eng 1 1 0 1
25 Pärnu Bullet / Feltcar Rasmus Jõesaar 1 1 0 1
26 Jäneda SK Remy Negus 1 1 0 1
27 Bändidos Richard Kerde 1 1 0 1
28 Pärnu Bullet / Feltcar Roger Roos 1 1 0 1
29 Läänlased Tormi Voog 1 1 0 1
30 Tallinn United Vjatšeslav Maksimov 1 1 0 1
31 Tallinn United Aleksandr Žutšenja 1 0 1 1
32 Viskoosa SK Andre Padu 1 0 1 1
33 Läänlased Andres Tiinonen 1 0 1 1
34 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Anton Fjodorov 1 0 1 1
35 Bändidos Oskar Illak 1 0 1 1
36 Pärnu Bullet / Feltcar Raido Känd 1 0 1 1
37 Bändidos Raido Roosnurm 1 0 1 1
38 Viskoosa SK Raul Eesmäe 1 0 1 1
39 Rapla Hokiklubi Aivo Sule 0 0 0 0
40 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
41 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
42 Tallinn United Andrei Polovnikov 0 0 0 0
43 Jäneda SK Andres Aamisepp 0 0 0 0
44 Läänlased Andro Sõber 0 0 0 0
45 Rapla Hokiklubi Andrus Laurimaa 0 0 0 0
46 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 0 0 0 0
47 SK Voore Armelle Ivask 0 0 0 0
48 Tallinn United Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
49 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
50 Läänlased Darja Voog 0 0 0 0
51 Läänlased Ergo Saar 0 0 0 0
52 SK Voore Erki Teder 0 0 0 0
53 Rapla Hokiklubi Erti Suurtalu 0 0 0 0
54 Rapla Hokiklubi Evald Saidla 0 0 0 0
55 Rapla Hokiklubi Evelyn Gold 0 0 0 0
56 Viskoosa SK Fredi Volens 0 0 0 0
57 Läänlased Gregor Kaasen 0 0 0 0
58 Pärnu Bullet / Feltcar Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
59 Pärnu Bullet / Feltcar Heljor Hunt 0 0 0 0
60 Rapla Hokiklubi Herki Runnel 0 0 0 0
61 Pärnu Bullet / Feltcar Indrek Lehtmets 0 0 0 0
62 Läänlased Jarl Guštšin 0 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jasper Sildoja 0 0 0 0
64 Jäneda SK Johannes Jürisson 0 0 0 0
65 Pärnu Bullet / Feltcar Joosep Limberk 0 0 0 0
66 Läänlased Kairiin Jõemets 0 0 0 0
67 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
68 Jäneda SK Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
69 SK Voore Karli Säärits 0 0 0 0
70 Pärnu Bullet / Feltcar Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
71 SK Voore Katrin Kaarama 0 0 0 0
72 Jäneda SK Kaur Lillevälja 0 0 0 0
73 Läänlased Kauri Adman 0 0 0 0
74 Läänlased Kimmo Kalle 0 0 0 0
75 Bändidos Krisper Jan Pärn 0 0 0 0
76 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 0 0 0 0
77 Bändidos Kristina Pint 0 0 0 0
78 Läänlased Kristjan Koppel 0 0 0 0
79 Pärnu Bullet / Feltcar Kristo Kamm 0 0 0 0
80 Rapla Hokiklubi Leo Rahu 0 0 0 0
81 Pärnu Bullet / Feltcar Margus Tamm 0 0 0 0
82 SK Voore Marielle Ivask 0 0 0 0
83 Tallinn United Mark Meema 0 0 0 0
84 Pärnu Bullet / Feltcar Markkus Kõre 0 0 0 0
85 Pärnu Bullet / Feltcar Markus Laksberg 0 0 0 0
86 Rapla Hokiklubi Marleen Sau 0 0 0 0
87 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mary Alas 0 0 0 0
88 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
89 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
90 Rapla Hokiklubi Märten Laurimaa 0 0 0 0
91 Pärnu Bullet / Feltcar Peeter Ilves 0 0 0 0
92 SK Voore Pille Arro 0 0 0 0
93 Läänlased Rasmus Ollema 0 0 0 0
94 Rapla Hokiklubi Rasmus Talviste 0 0 0 0
95 Viskoosa SK Reelika Liiv 0 0 0 0
96 Läänlased Reio Lilleorg 0 0 0 0
97 Rapla Hokiklubi ReneK-Ken Külvi 0 0 0 0
98 Pärnu Bullet / Feltcar Rivo Rehe 0 0 0 0
99 Rapla Hokiklubi Roland Stepanjuga 0 0 0 0
100 Rapla Hokiklubi Sander Suurtalu 0 0 0 0
101 Viskoosa SK Siim Romanov 0 0 0 0
102 SK Voore Stella Starkopf 0 0 0 0
103 Jäneda SK Sulev Hallikas 0 0 0 0
104 SK Voore Sven Kiiss 0 0 0 0
105 Rapla Hokiklubi Taavi Sau 0 0 0 0
106 Jäneda SK Taavi Visnap 0 0 0 0
107 Rapla Hokiklubi Tauno Sau 0 0 0 0
108 Läänlased Tauri Tammai 0 0 0 0
109 Rapla Hokiklubi Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
110 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
111 Pärnu Bullet / Feltcar Villu Koger 0 0 0 0
112 Jäneda SK Aigar Lumiste 1 0 0 0
113 Bändidos Alvar Tarvis 1 0 0 0
114 Pärnu Bullet / Feltcar Andreas Kallaste 1 0 0 0
115 Läänlased Andreas Peikel 1 0 0 0
116 Viskoosa SK Andris Pähn 1 0 0 0
117 SK Voore Armo Ivask 1 0 0 0
118 Jäneda SK Arnold Laatspera 1 0 0 0
119 SK Voore Brigita Sibrik 1 0 0 0
120 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Devon Prokoptšik 1 0 0 0
121 Tallinn United Dmitri Ševoldajev 1 0 0 0
122 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Frank Antoni Rahu 1 0 0 0
123 Jäneda SK Geir Pärtel 1 0 0 0
124 Viskoosa SK Helmur Rajang 1 0 0 0
125 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 1 0 0 0
126 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 1 0 0 0
127 Bändidos Jaanus Sapas 1 0 0 0
128 SK Voore Janmar Reiljan 1 0 0 0
129 Tallinn United Jerofei Fomenko 1 0 0 0
130 SK Voore Kaarel Oim 1 0 0 0
131 Jäneda SK Kalle Kruustok 1 0 0 0
132 Jäneda SK Kalmer Sooniste 1 0 0 0
133 Bändidos Karl Liiv 1 0 0 0
134 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl Markus Jakobson 1 0 0 0
135 Jäneda SK Karmo Mõtlik 1 0 0 0
136 Viskoosa SK Keit Rohtla 1 0 0 0
137 Jäneda SK Ken Martti Vijar 1 0 0 0
138 SK Voore Kenert Koks 1 0 0 0
139 Pärnu Bullet / Feltcar Kevin Kolpakov 1 0 0 0
140 Viskoosa SK Kristjan Kuuse 1 0 0 0
141 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kurmet Holm 1 0 0 0
142 SK Voore Kätlin Kaarama 1 0 0 0
143 Bändidos Künter Põldmaa 1 0 0 0
144 Läänlased Lauri Pelapson 1 0 0 0
145 SK Voore Liivar Laks 1 0 0 0
146 Viskoosa SK Marek Valk 1 0 0 0
147 Jäneda SK Marek Vända 1 0 0 0
148 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Marko Teeäär 1 0 0 0
149 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 1 0 0 0
150 Bändidos Marten Liivik 1 0 0 0
151 Pärnu Bullet / Feltcar Martin Hanson 1 0 0 0
152 Tallinn United Martin Lehmus 1 0 0 0
153 Jäneda SK Martin Mõtlik 1 0 0 0
154 SK Voore Martin Rebane 1 0 0 0
155 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
156 Tallinn United Nikita Tšernikov 1 0 0 0
157 Tallinn United Oleg Jegorov 1 0 0 0
158 Tallinn United Pavel Berezinski 1 0 0 0
159 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Piret Holm 1 0 0 0
160 Viskoosa SK Priit Paenurm 1 0 0 0
161 Jäneda SK Ragnar Markus Kuljus 1 0 0 0
162 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raido Raidoja 1 0 0 0
163 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Raigo Kuusmaa 1 0 0 0
164 Bändidos Rainis Provornikov 1 0 0 0
165 Jäneda SK Rainis Sakna 1 0 0 0
166 Bändidos Raivo Verk 1 0 0 0
167 SK Voore Rene Lokk 1 0 0 0
168 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Richard Kuum 1 0 0 0
169 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rihard Ojamets 1 0 0 0
170 Pärnu Bullet / Feltcar Risto Tölp 1 0 0 0
171 Tallinn United Robert Tamme 1 0 0 0
172 Jäneda SK Sander Hallikas 1 0 0 0
173 Tallinn United Sergei Burov 1 0 0 0
174 Tallinn United Sergei Kirillov 1 0 0 0
175 SK Voore Siim Selgis 1 0 0 0
176 SK Voore Simmo Silm 1 0 0 0
177 Jäneda SK Taavi Lumiste 1 0 0 0
178 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 1 0 0 0
179 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Toomas Tammus 1 0 0 0
180 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 1 0 0 0
181 Jäneda SK Veikko Väisanen 1 0 0 0
182 Tallinn United Vitali Sõtšjov 1 0 0 0

Raplamaa MV

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. BändidosMartenLiivik451717100,0
2. Tallinn UnitedVitaliSõtšjov45181794,4
3. SK VooreMartinRebane45383592,1
4. Jäneda SKGeirPärtel45211885,7
5. Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKRaidoRaidoja45252184,0
6. Viskoosa SKMärtKäär45191579,0
7. Pärnu Bullet / FeltcarRistoTölp45231669,6
8. LäänlasedAndreasPeikel45332266,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Kadaka tee 42a, 12915 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 566 21 873 |