Hooaeg 2021 / 2022

PAF Esiliiga

Sparta Team Automaailm II   
 Sparta Team Automaailm II  
Pärnu Bullet / Silverehitus9-5  
Start Ehitus/Tartu vald Sparta Team Automaailm II 
 Start Ehitus/Tartu vald12-9 
Spordipalavik14-3  
Viimsi Kepp  
 Viimsi Kepp 9-5
SHK Drinkgeld8-4  
Jõgeva SK Tähe/Olivia II Jõgeva SK Tähe/Olivia II 
 Jõgeva SK Tähe/Olivia II10-6 
Sinimäe15-10  
 Start Ehitus/Tartu vald   
  Start Ehitus/Tartu vald  
 Viimsi Kepp8-5  
1. kohtSparta Team Automaailm II  
2. kohtJõgeva SK Tähe/Olivia II  
3. kohtStart Ehitus/Tartu vald  
4. kohtViimsi Kepp  
5. kohtPärnu Bullet / Silverehitus  
6. kohtSHK Drinkgeld  
7. kohtSinimäe  
8. kohtSpordipalavik  
9. kohtBändidos  
10. kohtEesti Maaülikool II  
11. kohtValga Välk  
12. kohtViskoosa SK  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin 3 7 8 15
2 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk 3 10 4 14
3 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 3 5 7 12
4 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 3 6 5 11
5 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja 3 8 2 10
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 3 7 3 10
7 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 3 7 2 9
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk 3 3 6 9
9 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 3 4 3 7
10 Viimsi Kepp Kristjan Puu 3 3 4 7
11 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 3 3 4 7
12 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 3 5 1 6
13 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 3 5 1 6
14 Viimsi Kepp Marek Ulman 2 5 0 5
15 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 3 3 2 5
16 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 3 2 3 5
17 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 3 2 3 5
18 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 1 3 1 4
19 Viimsi Kepp Rein Kruusat 2 2 2 4
20 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 2 1 3 4
21 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 3 3 1 4
22 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 3 1 3 4
23 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 1 3 0 3
24 SHK Drinkgeld Margus Guss 1 1 2 3
25 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 2 1 2 3
26 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 3 2 1 3
27 Viimsi Kepp Karl Toomet 3 2 1 3
28 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 3 2 1 3
29 Viimsi Kepp Julius Stokas 3 0 3 3
30 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 3 0 3 3
31 Sinimäe Mark Meema 1 2 0 2
32 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 1 2 0 2
33 Spordipalavik Janar Küla 1 1 1 2
34 Viimsi Kepp Rainer Komi 1 1 1 2
35 Sinimäe Siim Romanov 1 1 1 2
36 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 1 0 2 2
37 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 1 0 2 2
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 2 2 0 2
39 Viimsi Kepp Erlin Rand 3 1 1 2
40 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 3 1 1 2
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 3 0 2 2
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand 3 0 2 2
43 Sinimäe Edgar Grazer 1 1 0 1
44 SHK Drinkgeld Erki Teder 1 1 0 1
45 SHK Drinkgeld Karli Säärits 1 1 0 1
46 SHK Drinkgeld Raido Moor 1 1 0 1
47 Spordipalavik Richard Kerde 1 1 0 1
48 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 1 1 0 1
49 Spordipalavik Taavi Rand 1 1 0 1
50 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Sau 1 1 0 1
51 Pärnu Bullet / Silverehitus Tauno Sau 1 1 0 1
52 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 1 0 1 1
53 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 1 0 1 1
54 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 0 1 1
55 Spordipalavik Margus Sinisaar 1 0 1 1
56 Sinimäe Ott Põldmäe 1 0 1 1
57 Spordipalavik Pavel Berezinski 1 0 1 1
58 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 1 0 1 1
59 Sinimäe Tauno Koppel 1 0 1 1
60 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 1 1
61 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 2 1 0 1
62 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 3 1 0 1
63 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 1 0 1
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 3 1 0 1
65 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 3 0 1 1
66 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 3 0 1 1
67 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 3 0 1 1
68 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sten Metsar 3 0 1 1
69 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Tanel Kiisküla 3 0 1 1
70 Valga Välk Aigar Lumiste NC 0 0 0 0
71 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikool II Aleksandr Popenov 0 0 0 0
73 Viimsi Kepp Alex Kuusk 0 0 0 0
74 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
75 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikool II Andreas Pehka 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool II Andrei Solovjov 0 0 0 0
78 Viimsi Kepp Andres Aamisepp 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikool II Andres Timmusk 0 0 0 0
80 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
81 Eesti Maaülikool II Anre Uleksin 0 0 0 0
82 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
83 Viskoosa SK Anri Rappu 0 0 0 0
84 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
85 Start Ehitus/Tartu vald Carol Viiding 0 0 0 0
86 Sinimäe Daniil Petroff 0 0 0 0
87 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
88 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
89 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
90 Viskoosa SK Erki Kivisilla 0 0 0 0
91 Spordipalavik Erki Vään 0 0 0 0
92 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikool II Georg Demidov 0 0 0 0
94 Sinimäe German Balasov 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikool II Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
96 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikool II Hendrik Peru 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikool II Henri Haljaste 0 0 0 0
99 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
100 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
101 SHK Drinkgeld Henrik Koorits 0 0 0 0
102 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
103 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
104 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
105 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
106 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
107 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
108 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikool II Joonas Rubeika 0 0 0 0
110 SHK Drinkgeld Joosep Moor 0 0 0 0
111 Viskoosa SK Juhan Metsand 0 0 0 0
112 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
113 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
114 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
115 Eesti Maaülikool II Karl Marten Loks 0 0 0 0
116 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
117 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
118 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
119 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
120 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
121 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
122 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool II Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
124 Eesti Maaülikool II Marcos Timmusk 0 0 0 0
125 Eesti Maaülikool II Marcus Pehka 0 0 0 0
126 Pärnu Bullet / Silverehitus Marek Matt 0 0 0 0
127 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
128 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
129 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
130 Eesti Maaülikool II Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
131 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
132 Eesti Maaülikool II Mart Väljamäe 0 0 0 0
133 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
134 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
135 Eesti Maaülikool II Mathias Meelandi 0 0 0 0
136 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
137 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
138 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
139 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
140 Eesti Maaülikool II Märten Lamp 0 0 0 0
141 SHK Drinkgeld Nikita Bõstrov 0 0 0 0
142 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
143 Sinimäe Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
144 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
145 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
146 Sinimäe Oskar Ojamäe 0 0 0 0
147 Eesti Maaülikool II Ott Ahonen (Duubel) 0 0 0 0
148 Eesti Maaülikool II Ott Tera 0 0 0 0
149 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
150 Pärnu Bullet / Silverehitus Raimond Melts 0 0 0 0
151 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
152 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
153 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
154 Eesti Maaülikool II Rasmus Kivari 0 0 0 0
155 SHK Drinkgeld Raul Kivi 0 0 0 0
156 Sinimäe Raul Orupõld 0 0 0 0
157 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
158 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
159 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
160 Eesti Maaülikool II Robin Küün 0 0 0 0
161 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
162 Eesti Maaülikool II Robin Rämmer 0 0 0 0
163 Eesti Maaülikool II Robin Sepma 0 0 0 0
164 Spordipalavik Sami Ronkola 0 0 0 0
165 SHK Drinkgeld Sander Eninš 0 0 0 0
166 Eesti Maaülikool II Sander Tammesoo 0 0 0 0
167 Eesti Maaülikool II Sander Timmusk 0 0 0 0
168 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
169 Viskoosa SK Sten Sihver 0 0 0 0
170 Eesti Maaülikool II Stiiv Toomas Meeks 0 0 0 0
171 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
172 Pärnu Bullet / Silverehitus Tanel Melts 0 0 0 0
173 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
174 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
175 Eesti Maaülikool II Timo Kaasik 0 0 0 0
176 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 0 0 0 0
177 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
178 SHK Drinkgeld Vaiko Vadi 0 0 0 0
179 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
180 Bändidos Veiko Lillemägi 0 0 0 0
181 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
182 Sinimäe Andre Lausmaa 1 0 0 0
183 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 1 0 0 0
184 Viimsi Kepp Anti Roots 1 0 0 0
185 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 1 0 0 0
186 Spordipalavik Asso Kõuts 1 0 0 0
187 SHK Drinkgeld Elari Teder 1 0 0 0
188 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 1 0 0 0
189 Spordipalavik Indrek Sinisaar 1 0 0 0
190 SHK Drinkgeld Kaspar Sakias 1 0 0 0
191 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 1 0 0 0
192 Spordipalavik Martin Kärner 1 0 0 0
193 SHK Drinkgeld Meelis Ombler 1 0 0 0
194 Sinimäe Mikk Põldmäe 1 0 0 0
195 Sinimäe Oleg Jegorov 1 0 0 0
196 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 1 0 0 0
197 Spordipalavik Peeter Subbi 1 0 0 0
198 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 1 0 0 0
199 SHK Drinkgeld Raido Noobel 1 0 0 0
200 Spordipalavik Rando Hallik 1 0 0 0
201 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 1 0 0 0
202 Spordipalavik Rauno Ollema 1 0 0 0
203 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 1 0 0 0
204 Viimsi Kepp Roland Songisepp 1 0 0 0
205 Spordipalavik Sergei Arhipov 1 0 0 0
206 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 1 0 0 0
207 Spordipalavik Tarmo Tähiste 1 0 0 0
208 SHK Drinkgeld Tarvo Altmäe 1 0 0 0
209 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 1 0 0 0
210 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 2 0 0 0
211 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 2 0 0 0
212 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 0 0 0
213 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 2 0 0 0
214 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 2 0 0 0
215 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 2 0 0 0
216 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 2 0 0 0
217 Sparta Team Automaailm II Saskia Ormak 2 0 0 0
218 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 3 0 0 0
219 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 3 0 0 0
220 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 3 0 0 0
221 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 3 0 0 0
222 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 3 0 0 0
223 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 3 0 0 0
224 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 3 0 0 0
225 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 3 0 0 0
226 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 3 0 0 0
227 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 3 0 0 0
228 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team Automaailm IISaskiaOrmak60312683,9
2. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan151897382,0
3. SHK DrinkgeldTarvoAltmäe60352777,1
4. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik180866676,7
5. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt120594576,3
6. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets60372875,7
7. Viimsi KeppTõnisMetsson180906875,6
8. SpordipalavikTarmoTähiste60443068,2
9. SinimäeVitaliSõtšjov60463167,4
10. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand1412758,3
11. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartinRosin158450,0

PAF Esiliiga

PAF Esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Start Ehitus/Tartu vald119000296 - 4229
Jõgeva SK Tähe/Olivia II119010198 - 3728
Viimsi Kepp118020193 - 5325
Sparta Team Automaailm II117020292 - 3723
Pärnu Bullet / Silverehitus117040092 - 3421
SHK Drinkgeld115040276 - 5717
Sinimäe115050182 - 5016
Spordipalavik113050354 - 6712
Bändidos113070164 - 6610
Eesti Maaülikool II112080143 - 1017
Valga Välk1110100028 - 1113
Viskoosa SK1100110035 - 1980

PAF Esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk 10 30 19 49
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 10 16 20 36
3 Viimsi Kepp Kristjan Puu 9 22 11 33
4 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 11 20 13 33
5 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 10 13 18 31
6 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 11 20 11 31
7 SHK Drinkgeld Margus Guss 10 19 11 30
8 Sinimäe Siim Romanov 11 18 8 26
9 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 11 14 12 26
10 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 10 19 6 25
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin 9 7 17 24
12 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk 11 21 3 24
13 SHK Drinkgeld Karli Säärits 10 7 16 23
14 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 11 18 5 23
15 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 11 15 8 23
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja 8 14 8 22
17 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 10 12 10 22
18 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 8 17 4 21
19 Eesti Maaülikool II Marcos Timmusk 8 16 5 21
20 Viimsi Kepp Rein Kruusat 9 15 6 21
21 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 9 6 15 21
22 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 10 6 15 21
23 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 10 15 4 19
24 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 11 12 7 19
25 SHK Drinkgeld Raul Kivi 6 12 6 18
26 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 10 11 7 18
27 Bändidos Andre Sammelselg 10 10 8 18
28 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 10 12 5 17
29 Spordipalavik Pavel Berezinski 11 11 6 17
30 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Sau 8 10 5 15
31 Spordipalavik Lauri Kuktalu 9 10 5 15
32 SHK Drinkgeld Erki Teder 9 9 6 15
33 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 10 11 4 15
34 Sinimäe Mark Meema 10 9 6 15
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand 10 9 6 15
36 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 10 7 8 15
37 Bändidos Andi Kuum 11 7 8 15
38 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 7 6 8 14
39 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 7 5 9 14
40 Spordipalavik Martin Kärner 10 4 10 14
41 Viimsi Kepp Kert Karelson 8 6 7 13
42 Sinimäe Ott Põldmäe 10 7 6 13
43 Bändidos Rainis Provornikov 11 8 5 13
44 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 11 5 7 12
45 Viimsi Kepp Erlin Rand 11 2 10 12
46 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 7 2 9 11
47 Bändidos Helmur Rajang 10 8 3 11
48 Viskoosa SK Karl Artur Valk 10 6 5 11
49 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 10 2 9 11
50 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 11 5 6 11
51 Viimsi Kepp Karl Toomet 7 4 6 10
52 Valga Välk Indrek Lumiste 8 4 6 10
53 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 9 6 4 10
54 Eesti Maaülikool II Märten Lamp 9 5 5 10
55 SHK Drinkgeld Meelis Ombler 9 3 7 10
56 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 10 4 6 10
57 Spordipalavik Rauno Ollema 11 7 3 10
58 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 11 5 5 10
59 Viimsi Kepp Roland Songisepp 5 3 6 9
60 SHK Drinkgeld Raido Moor 7 4 5 9
61 Pärnu Bullet / Silverehitus Marek Matt 8 8 1 9
62 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 8 3 6 9
63 Valga Välk Remo Kupits 9 6 3 9
64 Valga Välk Margo Pärnaku 10 5 4 9
65 Bändidos Künter Põldmaa 11 5 4 9
66 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 11 3 6 9
67 Viimsi Kepp Rainer Komi 2 5 3 8
68 Viimsi Kepp Marek Ulman 4 4 4 8
69 Sinimäe Edgar Grazer 6 6 2 8
70 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 6 5 3 8
71 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 7 3 5 8
72 Bändidos Deniss Davõdov 8 3 5 8
73 Viskoosa SK Janori Remmelg 10 3 5 8
74 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 10 3 5 8
75 Viimsi Kepp Alex Kuusk 4 4 3 7
76 Eesti Maaülikool II Hans Kristjan Muhel 7 5 2 7
77 Viimsi Kepp Julius Stokas 7 4 3 7
78 SHK Drinkgeld Henrik Koorits 8 6 1 7
79 Eesti Maaülikool II Andreas Pehka 8 4 3 7
80 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 9 5 2 7
81 Spordipalavik Margus Sinisaar 10 5 2 7
82 Spordipalavik Taavi Rand 10 2 5 7
83 Viskoosa SK Kasper Mast 7 4 2 6
84 Eesti Maaülikool II Mart Väljamäe 8 5 1 6
85 Bändidos Veiko Lillemägi 8 1 5 6
86 SHK Drinkgeld Raido Noobel 9 4 2 6
87 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sten Metsar 10 4 2 6
88 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 10 3 3 6
89 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 10 3 3 6
90 Sinimäe Mikk Põldmäe 10 2 4 6
91 Bändidos Kevin Viitas 11 3 3 6
92 Pärnu Bullet / Silverehitus Tauno Sau 11 0 6 6
93 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 4 2 3 5
94 Viskoosa SK Henri Lilp 4 1 4 5
95 Eesti Maaülikool II Maksim Shkitskiy 6 1 4 5
96 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 7 4 1 5
97 Eesti Maaülikool II Karl Marten Loks 7 1 4 5
98 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 7 1 4 5
99 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 8 1 4 5
100 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 8 1 4 5
101 Spordipalavik Rando Hallik 9 4 1 5
102 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 9 3 2 5
103 Sinimäe Aleksander Runin 9 2 3 5
104 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 9 2 3 5
105 Sinimäe Tauno Koppel 10 5 0 5
106 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 10 1 4 5
107 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 2 3 1 4
108 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 2 1 3 4
109 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 4 4 0 4
110 Spordipalavik Asso Kõuts 6 3 1 4
111 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 6 2 2 4
112 Bändidos Fred Haga 8 4 0 4
113 Eesti Maaülikool II Sander Timmusk 8 2 2 4
114 Valga Välk Denis Ženžarov 9 3 1 4
115 Spordipalavik Indrek Sinisaar 9 2 2 4
116 Spordipalavik Janar Küla 9 2 2 4
117 Valga Välk Simm Paap 9 2 2 4
118 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 9 1 3 4
119 Spordipalavik Sergei Arhipov 10 2 2 4
120 Eesti Maaülikool II Stiiv Toomas Meeks 10 2 2 4
121 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 10 0 4 4
122 Sinimäe Ilja Koivanen 2 1 2 3
123 Bändidos Anre Vooremaa 4 2 1 3
124 Valga Välk Aleks Tammela 5 0 3 3
125 Viimsi Kepp Anti Roots 6 1 2 3
126 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 8 3 0 3
127 SHK Drinkgeld Kaspar Sakias 8 1 2 3
128 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 9 3 0 3
129 Bändidos Oskar Illak 9 1 2 3
130 Sinimäe Andre Lausmaa 10 2 1 3
131 Spordipalavik Peeter Subbi 11 1 2 3
132 Valga Välk Taavi Lumiste 3 2 0 2
133 Bändidos Jerofei Fomenko 4 2 0 2
134 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 4 1 1 2
135 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 5 1 1 2
136 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 6 1 1 2
137 Eesti Maaülikool II Georg Demidov 6 0 2 2
138 Sinimäe Oskar Ojamäe 7 1 1 2
139 Valga Välk Egert Ojamäe 8 2 0 2
140 Valga Välk Marek Vända 8 2 0 2
141 Bändidos Mihkel Vanamb 8 2 0 2
142 Viskoosa SK Sten Sihver 8 1 1 2
143 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 9 0 2 2
144 Eesti Maaülikool II Andres Timmusk 10 0 2 2
145 Sinimäe Oleg Jegorov 10 0 2 2
146 Eesti Maaülikool II Ott Tera 10 0 2 2
147 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 10 0 2 2
148 Eesti Maaülikool II Aleksandr Popenov 1 1 0 1
149 Eesti Maaülikool II Andrei Solovjov 1 1 0 1
150 Eesti Maaülikool II Ott Ahonen (Duubel) 1 0 1 1
151 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 2 1 0 1
152 Viskoosa SK Miko Malk 2 1 0 1
153 SHK Drinkgeld Nikita Bõstrov 3 1 0 1
154 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 4 1 0 1
155 Spordipalavik Rannar Malk 4 0 1 1
156 Valga Välk Veikko Väisanen 4 0 1 1
157 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 5 0 1 1
158 Eesti Maaülikool II Anre Uleksin 7 0 1 1
159 Viskoosa SK Anri Rappu 7 0 1 1
160 Viimsi Kepp Olari Püvi 7 0 1 1
161 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Tanel Kiisküla 7 0 1 1
162 Valga Välk Henri Karja 8 1 0 1
163 Bändidos Mattias Avdejev 10 0 1 1
164 Bändidos Raivo Verk 10 0 1 1
165 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 10 0 1 1
166 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 11 0 1 1
167 Spordipalavik Richard Kerde 11 0 1 1
168 Sinimäe Vitali Sõtšjov 11 0 1 1
169 Viimsi Kepp Andres Aamisepp 0 0 0 0
170 Eesti Maaülikool II Hendrik Peru 0 0 0 0
171 Eesti Maaülikool II Henri Haljaste 0 0 0 0
172 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
173 Eesti Maaülikool II Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
174 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
175 Eesti Maaülikool II Mathias Meelandi 0 0 0 0
176 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
177 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
178 Pärnu Bullet / Silverehitus Raimond Melts 0 0 0 0
179 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
180 Eesti Maaülikool II Robin Küün 0 0 0 0
181 Eesti Maaülikool II Robin Rämmer 0 0 0 0
182 Eesti Maaülikool II Robin Sepma 0 0 0 0
183 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
184 Valga Välk Aigar Lumiste NC 1 0 0 0
185 Start Ehitus/Tartu vald Carol Viiding 1 0 0 0
186 Sinimäe German Balasov 1 0 0 0
187 SHK Drinkgeld Joosep Moor 1 0 0 0
188 Valga Välk Marek Sigursk 1 0 0 0
189 Pärnu Bullet / Silverehitus Tanel Melts 1 0 0 0
190 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 1 0 0 0
191 Eesti Maaülikool II Timo Kaasik 1 0 0 0
192 Viskoosa SK Andris Pähn 2 0 0 0
193 Sinimäe Daniil Petroff 2 0 0 0
194 Viskoosa SK Erki Kivisilla 2 0 0 0
195 Valga Välk Ilmar Parmink 2 0 0 0
196 Eesti Maaülikool II Rasmus Kivari 2 0 0 0
197 SHK Drinkgeld Sander Eninš 2 0 0 0
198 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 3 0 0 0
199 Sinimäe Raul Orupõld 3 0 0 0
200 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 3 0 0 0
201 Spordipalavik Sami Ronkola 3 0 0 0
202 SHK Drinkgeld Vaiko Vadi 3 0 0 0
203 Bändidos Karel Loik 4 0 0 0
204 Viskoosa SK Karmo Silm 4 0 0 0
205 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 4 0 0 0
206 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 4 0 0 0
207 Sparta Team Automaailm II Saskia Ormak 4 0 0 0
208 Eesti Maaülikool II Joonas Rubeika 5 0 0 0
209 Sinimäe Olari Rüütelmaa 5 0 0 0
210 Viskoosa SK Robin Lehtla 5 0 0 0
211 SHK Drinkgeld Elari Teder 6 0 0 0
212 Spordipalavik Erki Vään 6 0 0 0
213 Eesti Maaülikool II Marcus Pehka 6 0 0 0
214 Sinimäe Martin Öövel 6 0 0 0
215 Eesti Maaülikool II Sander Tammesoo 6 0 0 0
216 Spordipalavik Tarmo Tähiste 6 0 0 0
217 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 7 0 0 0
218 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 7 0 0 0
219 Valga Välk Martin Kovaljov 7 0 0 0
220 SHK Drinkgeld Tarvo Altmäe 7 0 0 0
221 Viskoosa SK Juhan Metsand 8 0 0 0
222 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 9 0 0 0
223 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 9 0 0 0
224 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 9 0 0 0
225 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 10 0 0 0
226 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 11 0 0 0
227 Bändidos Kaupo Kaur 11 0 0 0
228 Bändidos Mihhail Jakovlev 11 0 0 0

PAF Esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpordipalavikSamiRonkola45201995,0
2. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand165635790,5
3. Start Ehitus/Tartu valdReigoKruusement45312890,3
4. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartinRosin208787,5
5. Eesti Maaülikool IIJoonasRubeika90665786,4
6. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets49522619285,0
7. SinimäeVitaliSõtšjov40525321484,6
8. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik45023419583,3
9. SHK DrinkgeldTarvoAltmäe180847083,3
10. Sparta Team Automaailm IISaskiaOrmak135484083,3
11. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt36017014182,9
12. SinimäeRaulOrupõld90625182,3
13. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan26514611679,5
14. SHK DrinkgeldPavelTimerhanov31519715478,2
15. Viimsi KeppTõnisMetsson43520916378,0
16. SpordipalavikTarmoTähiste1801179177,8
17. Valga VälkIlmarParmink90634977,8
18. Viimsi KeppOlariPüvi60312477,4
19. SpordipalavikErkiVään27017713777,4
20. BändidosKaupoKaur49528221777,0
21. Eesti Maaülikool IIMarcusPehka157896674,2
22. Eesti Maaülikool IIAnreUleksin24822916069,9
23. Valga VälkMartinKovaljov31525317067,2
24. Valga VälkSimmPaap45251664,0
25. Viskoosa SKRobinLehtla1751469162,3
26. Viskoosa SKCarl KristoTrepp32035821760,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |