Hooaeg 2021 / 2022

PAF Esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool II Aleksander Popenov 0 0 0 0
3 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
4 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
5 Viimsi Kepp Alex Kuusk 0 0 0 0
6 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 0 0 0 0
7 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
8 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
9 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikool II Andreas Pehka 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool II Andrei Solovjov 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool II Andres Timmusk 0 0 0 0
13 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
14 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
15 Viskoosa SK Anri Rappu 0 0 0 0
16 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 0 0 0 0
20 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
21 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
22 Sinimäe Daniil Petroff 0 0 0 0
23 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
24 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
25 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
26 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
27 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
28 SHK Drinkgeld Elari Teder 0 0 0 0
29 SHK Drinkgeld Erki Teder 0 0 0 0
30 Spordipalavik Erki Vään 0 0 0 0
31 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
32 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
33 Sinimäe German Balasov 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 0 0 0 0
37 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikool II Hendrik Peru 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikool II Henri Haljaste 0 0 0 0
40 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
41 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
42 SHK Drinkgeld Henrik Koorits 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 0 0 0 0
47 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
48 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
49 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 0 0 0 0
50 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
51 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
52 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 0 0 0 0
53 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
54 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 0 0 0 0
55 Spordipalavik Janar Küla 0 0 0 0
56 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
57 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
58 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikool II Joonas Rubeika 0 0 0 0
60 SHK Drinkgeld Joosep Moor 0 0 0 0
61 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 0 0 0 0
62 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
63 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 0 0 0 0
64 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
65 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
66 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikool II Karl Marten Loks 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
69 SHK Drinkgeld Karli Säärits 0 0 0 0
70 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
72 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 0 0 0 0
73 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 0 0 0 0
75 SHK Drinkgeld Kaspar Sakias 0 0 0 0
76 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
77 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
78 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
80 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 0 0 0 0
82 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
85 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
86 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool II Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
88 Eesti Maaülikool II Marcos Timmusk 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool II Marcus Pehka 0 0 0 0
90 Pärnu Bullet / Silverehitus Marek Matt 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 0 0 0 0
92 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
93 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
94 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
95 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikool II Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
97 SHK Drinkgeld Margus Guss 0 0 0 0
98 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin 0 0 0 0
100 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
101 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
102 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
103 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 0 0 0 0
104 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
106 Eesti Maaülikool II Mart Väljamäe 0 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 0 0 0 0
108 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
109 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 0 0 0 0
112 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
113 Eesti Maaülikool II Mathias Meelandi 0 0 0 0
114 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
115 SHK Drinkgeld Meelis Ombler 0 0 0 0
116 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
117 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 0 0 0 0
118 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
119 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 0 0 0 0
120 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
121 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
122 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool II Märten Lamp 0 0 0 0
124 SHK Drinkgeld Nikita Bõstrov 0 0 0 0
125 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
126 Sinimäe Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
127 Sinimäe Oleg Jegorov 0 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand 0 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
130 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
131 Sinimäe Oskar Ojamäe 0 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk 0 0 0 0
133 Eesti Maaülikool II Ott Ahonen 0 0 0 0
134 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
135 Eesti Maaülikool II Ott Tera 0 0 0 0
136 Spordipalavik Pavel Berezinski 0 0 0 0
137 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 0 0 0 0
138 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
139 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
140 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 0 0 0 0
141 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 0 0 0 0
142 SHK Drinkgeld Raido Moor 0 0 0 0
143 SHK Drinkgeld Raido Noobel 0 0 0 0
144 Pärnu Bullet / Silverehitus Raimond Melts 0 0 0 0
145 Viimsi Kepp Rainer Komi 0 0 0 0
146 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
147 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
148 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
149 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 0 0 0 0
150 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
151 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
152 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 0 0 0 0
153 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja 0 0 0 0
154 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 0 0 0 0
155 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 0 0 0 0
156 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 0 0 0 0
157 SHK Drinkgeld Raul Kivi 0 0 0 0
158 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
159 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
160 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
161 Viimsi Kepp Rein Kruusat 0 0 0 0
162 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
163 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
164 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
165 Spordipalavik Richard Kerde 0 0 0 0
166 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 0 0 0 0
167 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
168 Eesti Maaülikool II Robin Küün 0 0 0 0
169 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
170 Eesti Maaülikool II Robin Rämmer 0 0 0 0
171 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 0 0 0 0
172 Eesti Maaülikool II Robin Sepma 0 0 0 0
173 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 0 0 0 0
174 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
175 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 0 0 0 0
176 Spordipalavik Sami Ronkola 0 0 0 0
177 SHK Drinkgeld Sander Eninš 0 0 0 0
178 Eesti Maaülikool II Sander Tammesoo 0 0 0 0
179 Eesti Maaülikool II Sander Timmusk 0 0 0 0
180 Sparta Team Automaailm II Saskia Ormak 0 0 0 0
181 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
182 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
183 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 0 0 0 0
184 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
185 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 0 0 0 0
186 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sten Metsar 0 0 0 0
187 Viskoosa SK Sten Sihver 0 0 0 0
188 Eesti Maaülikool II Stiiv Toomas Meeks 0 0 0 0
189 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 0 0 0 0
190 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 0 0 0 0
191 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
192 Spordipalavik Taavi Rand 0 0 0 0
193 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Sau 0 0 0 0
194 Pärnu Bullet / Silverehitus Tanel Melts 0 0 0 0
195 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
196 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
197 SHK Drinkgeld Tarvo Altmäe 0 0 0 0
198 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
199 Pärnu Bullet / Silverehitus Tauno Sau 0 0 0 0
200 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
201 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 0 0 0 0
202 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
203 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 0 0 0 0
204 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 0 0 0 0
205 Bändidos Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
206 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 0 0 0 0
207 SHK Drinkgeld Vaiko Vadi 0 0 0 0
208 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
209 Bändidos Veiko Lillemägi 0 0 0 0
210 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0

PAF Esiliiga

Start EhitusSinimäeDrinkgeldSparta IIBändidosBulletSK Tähe IISpordipalavikViimsi KeppEMÜ IIValgaViskoosaSuhePunkteKoht
Start Ehitus/Tartu vald5 - 57 - 511 - 423-1471
Sinimäe5 - 516 - 121-642
SHK Drinkgeld6 - 67 - 213-843
Sparta Team Automaailm II6 - 610 - 216-844
Bändidos7 - 920 - 127-1035
Pärnu Bullet / Silverehitus5 - 79 - 514-1236
Jõgeva SK Tähe/Olivia II9 - 79-737
Spordipalavik4 - 112 - 104 - 110-2238
Viimsi Kepp5 - 95-909
Eesti Maaülikool II2 - 72-7010
Valga Välk1 - 161 - 42-20011
Viskoosa SK1 - 201-20012

PAF Esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Start Ehitus/Tartu vald32000123 - 147
Sinimäe21000121 - 64
SHK Drinkgeld21000113 - 84
Sparta Team Automaailm II21000116 - 84
Bändidos21010027 - 103
Pärnu Bullet / Silverehitus21010014 - 123
Jõgeva SK Tähe/Olivia II1100009 - 73
Spordipalavik31020010 - 223
Viimsi Kepp1001005 - 90
Eesti Maaülikool II1001002 - 70
Valga Välk2002002 - 200
Viskoosa SK1001001 - 200

PAF Esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 3 5 4 9
2 Sinimäe Siim Romanov 2 5 3 8
3 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 2 4 4 8
4 Bändidos Künter Põldmaa 2 4 4 8
5 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 3 6 2 8
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk 1 5 1 6
7 Bändidos Andi Kuum 2 5 1 6
8 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 2 5 1 6
9 Bändidos Tõnis Vainomäe 2 4 2 6
10 Bändidos Deniss Davõdov 2 3 3 6
11 Bändidos Rainis Provornikov 2 3 3 6
12 Bändidos Andre Sammelselg 2 1 5 6
13 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 3 3 3 6
14 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 2 4 1 5
15 SHK Drinkgeld Raul Kivi 2 3 2 5
16 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 2 2 3 5
17 Sinimäe Mark Meema 2 2 3 5
18 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 2 2 3 5
19 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 3 4 1 5
20 Sinimäe Ott Põldmäe 1 3 1 4
21 Bändidos Veiko Lillemägi 1 1 3 4
22 SHK Drinkgeld Margus Guss 2 4 0 4
23 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 2 3 1 4
24 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Sau 2 3 1 4
25 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 2 2 2 4
26 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 2 1 3 4
27 Spordipalavik Pavel Berezinski 3 3 1 4
28 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 3 0 4 4
29 Viimsi Kepp Rein Kruusat 1 2 1 3
30 Viimsi Kepp Alex Kuusk 1 1 2 3
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin 1 1 2 3
32 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk 2 3 0 3
33 SHK Drinkgeld Henrik Koorits 2 2 1 3
34 Bändidos Kevin Viitas 2 2 1 3
35 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 2 2 1 3
36 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 2 2 1 3
37 SHK Drinkgeld Raido Moor 2 0 3 3
38 Spordipalavik Janar Küla 3 2 1 3
39 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 3 2 1 3
40 Spordipalavik Indrek Sinisaar 3 1 2 3
41 Spordipalavik Taavi Rand 3 0 3 3
42 Bändidos Mihkel Vanamb 1 2 0 2
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja 1 2 0 2
44 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 1 1 1 2
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 1 1 1 2
46 Eesti Maaülikool II Stiiv Toomas Meeks 1 1 1 2
47 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 1 0 2 2
48 Valga Välk Taavi Lumiste 2 2 0 2
49 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 2 1 1 2
50 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 2 1 1 2
51 Spordipalavik Lauri Kuktalu 2 1 1 2
52 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 2 1 1 2
53 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 2 0 2 2
54 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 3 2 0 2
55 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 3 0 2 2
56 Eesti Maaülikool II Andreas Pehka 1 1 0 1
57 Bändidos Fred Haga 1 1 0 1
58 Viimsi Kepp Julius Stokas 1 1 0 1
59 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 1 1 0 1
60 Sinimäe Oskar Ojamäe 1 1 0 1
61 Sinimäe Tauno Koppel 1 1 0 1
62 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 1 0 1 1
63 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 1 0 1 1
64 SHK Drinkgeld Kaspar Sakias 1 0 1 1
65 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 1 0 1 1
66 Eesti Maaülikool II Mart Väljamäe 1 0 1 1
67 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand 1 0 1 1
68 Bändidos Oskar Illak 1 0 1 1
69 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 1 0 1 1
70 Valga Välk Simm Paap 1 0 1 1
71 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 2 1 0 1
72 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 2 1 0 1
73 Spordipalavik Margus Sinisaar 2 1 0 1
74 Sinimäe Mikk Põldmäe 2 1 0 1
75 SHK Drinkgeld Raido Noobel 2 1 0 1
76 Valga Välk Indrek Lumiste 2 0 1 1
77 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 2 0 1 1
78 SHK Drinkgeld Meelis Ombler 2 0 1 1
79 Spordipalavik Rannar Malk 2 0 1 1
80 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 2 0 1 1
81 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 2 0 1 1
82 Pärnu Bullet / Silverehitus Tauno Sau 2 0 1 1
83 Spordipalavik Rando Hallik 3 1 0 1
84 Spordipalavik Rauno Ollema 3 1 0 1
85 Eesti Maaülikool II Aleksander Popenov 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikool II Andrei Solovjov 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool II Andres Timmusk 0 0 0 0
88 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
89 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
90 Sinimäe Daniil Petroff 0 0 0 0
91 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
92 SHK Drinkgeld Elari Teder 0 0 0 0
93 SHK Drinkgeld Erki Teder 0 0 0 0
94 Sinimäe German Balasov 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikool II Hendrik Peru 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikool II Henri Haljaste 0 0 0 0
97 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
98 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
99 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
100 SHK Drinkgeld Joosep Moor 0 0 0 0
101 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 0 0 0 0
102 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
103 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
105 Eesti Maaülikool II Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
106 Eesti Maaülikool II Marcos Timmusk 0 0 0 0
107 Pärnu Bullet / Silverehitus Marek Matt 0 0 0 0
108 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
109 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikool II Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
111 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
112 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
113 Eesti Maaülikool II Mathias Meelandi 0 0 0 0
114 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
115 SHK Drinkgeld Nikita Bõstrov 0 0 0 0
116 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
118 Eesti Maaülikool II Ott Ahonen 0 0 0 0
119 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
120 Pärnu Bullet / Silverehitus Raimond Melts 0 0 0 0
121 Viimsi Kepp Rainer Komi 0 0 0 0
122 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
123 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
124 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 0 0 0 0
125 Eesti Maaülikool II Robin Küün 0 0 0 0
126 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
127 Eesti Maaülikool II Robin Rämmer 0 0 0 0
128 Eesti Maaülikool II Robin Sepma 0 0 0 0
129 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
130 SHK Drinkgeld Sander Eninš 0 0 0 0
131 Eesti Maaülikool II Sander Tammesoo 0 0 0 0
132 Eesti Maaülikool II Sander Timmusk 0 0 0 0
133 Pärnu Bullet / Silverehitus Tanel Melts 0 0 0 0
134 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
135 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
136 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
137 SHK Drinkgeld Vaiko Vadi 0 0 0 0
138 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
139 Valga Välk Aleks Tammela 1 0 0 0
140 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
141 Sinimäe Andre Lausmaa 1 0 0 0
142 Viskoosa SK Anri Rappu 1 0 0 0
143 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 1 0 0 0
144 Valga Välk Egert Ojamäe 1 0 0 0
145 Spordipalavik Erki Vään 1 0 0 0
146 Viimsi Kepp Erlin Rand 1 0 0 0
147 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 1 0 0 0
148 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 1 0 0 0
149 Bändidos Helmur Rajang 1 0 0 0
150 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 1 0 0 0
151 Valga Välk Ilmar Parmink 1 0 0 0
152 Viskoosa SK Janori Remmelg 1 0 0 0
153 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 1 0 0 0
154 Eesti Maaülikool II Joonas Rubeika 1 0 0 0
155 Viskoosa SK Karl Artur Valk 1 0 0 0
156 Eesti Maaülikool II Karl Marten Loks 1 0 0 0
157 SHK Drinkgeld Karli Säärits 1 0 0 0
158 Viskoosa SK Karmo Silm 1 0 0 0
159 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 1 0 0 0
160 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 1 0 0 0
161 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 1 0 0 0
162 Eesti Maaülikool II Marcus Pehka 1 0 0 0
163 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 1 0 0 0
164 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 1 0 0 0
165 Valga Välk Martin Kovaljov 1 0 0 0
166 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 1 0 0 0
167 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
168 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 1 0 0 0
169 Eesti Maaülikool II Märten Lamp 1 0 0 0
170 Sinimäe Olari Rüütelmaa 1 0 0 0
171 Eesti Maaülikool II Ott Tera 1 0 0 0
172 Bändidos Raivo Verk 1 0 0 0
173 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 1 0 0 0
174 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 1 0 0 0
175 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 1 0 0 0
176 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 1 0 0 0
177 Valga Välk Remo Kupits 1 0 0 0
178 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 1 0 0 0
179 Spordipalavik Sami Ronkola 1 0 0 0
180 Sparta Team Automaailm II Saskia Ormak 1 0 0 0
181 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sten Metsar 1 0 0 0
182 Viskoosa SK Sten Sihver 1 0 0 0
183 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 1 0 0 0
184 Spordipalavik Tarmo Tähiste 1 0 0 0
185 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 1 0 0 0
186 Valga Välk Denis Ženžarov 2 0 0 0
187 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 2 0 0 0
188 Valga Välk Henri Karja 2 0 0 0
189 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 2 0 0 0
190 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 2 0 0 0
191 Bändidos Karel Loik 2 0 0 0
192 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 2 0 0 0
193 Bändidos Kaupo Kaur 2 0 0 0
194 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
195 Valga Välk Marek Vända 2 0 0 0
196 Valga Välk Margo Pärnaku 2 0 0 0
197 Spordipalavik Martin Kärner 2 0 0 0
198 Bändidos Mattias Avdejev 2 0 0 0
199 Bändidos Mihhail Jakovlev 2 0 0 0
200 Sinimäe Oleg Jegorov 2 0 0 0
201 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 2 0 0 0
202 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 2 0 0 0
203 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 2 0 0 0
204 Spordipalavik Sergei Arhipov 2 0 0 0
205 SHK Drinkgeld Tarvo Altmäe 2 0 0 0
206 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 2 0 0 0
207 Sinimäe Vitali Sõtšjov 2 0 0 0
208 Spordipalavik Peeter Subbi 3 0 0 0
209 Spordipalavik Richard Kerde 3 0 0 0
210 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 3 0 0 0

PAF Esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpordipalavikSamiRonkola45201995,0
2. SinimäeVitaliSõtšjov90484287,5
3. SHK DrinkgeldTarvoAltmäe45161487,5
4. Sparta Team Automaailm IISaskiaOrmak158787,5
5. Valga VälkIlmarParmink45262284,6
6. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets90695782,6
7. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt75342779,4
8. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik135624877,4
9. SHK DrinkgeldPavelTimerhanov45251976,0
10. BändidosKaupoKaur90342573,5
11. SpordipalavikErkiVään45372773,0
12. SpordipalavikTarmoTähiste45372670,3
13. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan45231669,6
14. Eesti Maaülikool IIMarcusPehka45231669,6
15. Viimsi KeppTõnisMetsson45292069,0
16. Viskoosa SKCarl KristoTrepp45513160,8
17. Valga VälkMartinKovaljov45362055,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |