Hooaeg 2022 / 2023

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Pärnu Bullet / Silverehitus31-121-5  
Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe/Olivia II13-716-6 
Sparta Team Automaailm II10-47-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia  
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 11-57-69-58-5
Sinimäe25-25-0  
Viimsi Kepp Jõgeva SK Tähe / Olivia 
 Viimsi Kepp16-428-4 
Start Ehitus/Tartu vald9-317-811-5  
 Jõgeva SK Tähe/Olivia II   
  Viimsi Kepp  
 Viimsi Kepp10-8  
  
  
Viimsi Kepp  
Jõgeva SK Tähe/Olivia II  
Sparta Team Automaailm II  
Start Ehitus/Tartu vald  
Pärnu Bullet / Silverehitus  
Sinimäe  
Bändidos  
Eesti Maaülikool  
Spordipalavik  
Vana hea puur  
Viskoosa SK  
Valga Välk  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 8 33 20 53
2 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 9 10 24 34
3 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 8 14 14 28
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 7 15 12 27
5 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 8 15 10 25
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 8 14 9 23
7 Sparta Team Automaailm Sander Savi 9 17 5 22
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Artur Okružko 7 8 11 19
9 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 12 11 8 19
10 Viimsi Kepp Kristjan Puu 6 10 7 17
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 5 12 4 16
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 6 9 6 15
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 8 8 6 14
14 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 9 7 7 14
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 6 9 4 13
16 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 3 8 4 12
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 5 8 4 12
18 Viimsi Kepp Rein Kruusat 5 7 5 12
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 8 8 4 12
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 8 5 6 11
21 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 9 5 6 11
22 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 5 4 6 10
23 Viimsi Kepp Sten Ritson 5 3 7 10
24 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 9 6 4 10
25 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk (Duubel) 10 6 4 10
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 5 6 3 9
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 8 2 7 9
28 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 9 1 8 9
29 Viimsi Kepp Ermo Jõgi 4 6 2 8
30 Viimsi Kepp Targo Treial 5 4 4 8
31 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 3 3 4 7
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 5 1 6 7
33 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 3 5 1 6
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 3 3 3 6
35 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 3 3 3 6
36 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe (Duubel) 9 3 3 6
37 Viimsi Kepp Alex Kuusk 3 4 1 5
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 5 3 2 5
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Virkus 5 3 2 5
40 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 6 3 2 5
41 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 9 3 2 5
42 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 4 3 1 4
43 Viimsi Kepp Rainer Komi 4 0 4 4
44 Viimsi Kepp Karl Toomet 5 2 2 4
45 Viimsi Kepp Anti Roots 6 3 1 4
46 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 8 4 0 4
47 Viimsi Kepp Erlin Rand 1 0 3 3
48 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 2 2 1 3
49 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 2 1 2 3
50 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 2 0 3 3
51 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 3 1 2 3
52 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 3 0 3 3
53 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 5 3 0 3
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 7 1 2 3
55 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 1 1 1 2
56 Viimsi Kepp Roland Songisepp 1 1 1 2
57 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 2 2 0 2
58 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 3 2 0 2
59 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 3 1 1 2
60 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 4 0 2 2
61 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 5 1 1 2
62 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 6 0 2 2
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 8 0 2 2
64 Sinimäe Edgar Grazer 1 1 0 1
65 Sinimäe Siim Romanov 1 1 0 1
66 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 1 0 1 1
67 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 1 0 1 1
68 Sinimäe Tauno Koppel 1 0 1 1
69 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 2 1 0 1
70 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 2 1 0 1
71 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 2 1 0 1
72 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 2 0 1 1
73 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 2 0 1 1
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 2 0 1 1
75 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 2 0 1 1
76 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 2 0 1 1
77 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 0 1 1
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 3 0 1 1
79 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 5 1 0 1
80 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 5 0 1 1
81 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 6 0 1 1
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 7 0 1 1
83 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 9 1 0 1
84 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 0 0 0 0
85 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
86 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
87 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
88 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
90 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 0 0 0 0
91 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
92 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
95 Valga Välk Andres Kalavus 0 0 0 0
96 Vana hea puur Andris Balodis 0 0 0 0
97 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 0 0 0 0
99 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
100 Vana hea puur Armo Ivask 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 0 0 0 0
102 Spordipalavik Asso Kõuts 0 0 0 0
103 Vana hea puur Avo Ombler 0 0 0 0
104 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
105 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 0 0 0 0
106 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
107 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
108 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
109 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
110 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
111 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
112 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm II Elliot Olsson 0 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 0 0 0 0
115 Vana hea puur Erki Teder 0 0 0 0
116 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
117 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
118 Valga Välk Gleb Tšip 0 0 0 0
119 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
120 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
121 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
122 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
124 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
125 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
126 Vana hea puur Imre Hansen 0 0 0 0
127 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
128 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
129 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
130 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
131 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
132 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
133 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
134 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
135 Bändidos Joosep Perandi 0 0 0 0
136 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
137 Viskoosa SK Juhan Metsand 0 0 0 0
138 Vana hea puur Kaarel Oim 0 0 0 0
139 Vana hea puur Kalmer Koossalu 0 0 0 0
140 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
141 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
142 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
143 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
144 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
145 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
146 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
147 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
148 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
149 Valga Välk Kaur Lillevälja 0 0 0 0
150 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
151 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
152 Spordipalavik Kristjan Niibon 0 0 0 0
153 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
154 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
155 Pärnu Bullet / Silverehitus Lauri Meisalu 0 0 0 0
156 Bändidos Lauri Ries 0 0 0 0
157 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
158 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
159 Eesti Maaülikool Marek Jelok 0 0 0 0
160 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
161 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
162 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
163 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
164 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
165 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
166 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
167 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 0 0 0 0
168 Spordipalavik Martin Einblau 0 0 0 0
169 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
170 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
171 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
172 Spordipalavik Martin Lehmus 0 0 0 0
173 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 0 0 0 0
174 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
175 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
176 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
177 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
178 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 0 0 0 0
179 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
180 Bändidos Mike Holmaranta 0 0 0 0
181 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
182 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
183 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
184 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
185 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
186 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
187 Sinimäe Oskar Ojamäe 0 0 0 0
188 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
189 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
190 Eesti Maaülikool Ott Tera 0 0 0 0
191 Spordipalavik Pavel Berezinski 0 0 0 0
192 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
193 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 0 0 0 0
194 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
195 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
196 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
197 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
198 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
199 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
200 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
201 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
202 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
203 Spordipalavik Reigo Podar 0 0 0 0
204 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
205 Bändidos Renek-Ken Külvi (litsents ajutiselt peatatud) 0 0 0 0
206 Spordipalavik Richard Kerde 0 0 0 0
207 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 0 0 0 0
208 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 0 0 0 0
209 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
210 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
211 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
212 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
213 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 0 0 0 0
214 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
215 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
216 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
217 Vana hea puur Simon Righarts 0 0 0 0
218 Viskoosa SK Sten Sihver 0 0 0 0
219 Vana hea puur Sten Veskis 0 0 0 0
220 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
221 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
222 Spordipalavik Taavi Sau 0 0 0 0
223 Viskoosa SK Taavo Taelma 0 0 0 0
224 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
225 Spordipalavik Tanel Kiisküla 0 0 0 0
226 Bändidos Targo Trepp 0 0 0 0
227 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
228 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
229 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
230 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
231 Sparta Team Automaailm II Thor Härm 0 0 0 0
232 Vana hea puur Timmo Zimmermann 0 0 0 0
233 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Timo Kotkas 0 0 0 0
234 Spordipalavik Tormi Voog 0 0 0 0
235 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
236 Vana hea puur Tõnis Korts 0 0 0 0
237 Spordipalavik Tõnis Vähi 0 0 0 0
238 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
239 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
240 Pärnu Bullet / Silverehitus Andre Laanemets 1 0 0 0
241 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 1 0 0 0
242 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 0 0 0
243 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 1 0 0 0
244 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 1 0 0 0
245 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 1 0 0 0
246 Sinimäe Mark Meema 1 0 0 0
247 Sinimäe Martin Öövel (litsents ajutiselt peatatud) 1 0 0 0
248 Viimsi Kepp Olari Püvi 1 0 0 0
249 Sinimäe Olari Rüütelmaa 1 0 0 0
250 Sinimäe Oleg Jegorov 1 0 0 0
251 Pärnu Bullet / Silverehitus Otto Kapp 1 0 0 0
252 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 1 0 0 0
253 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 1 0 0 0
254 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 1 0 0 0
255 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 1 0 0 0
256 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 1 0 0 0
257 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 1 0 0 0
258 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
259 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
260 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 2 0 0 0
261 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 2 0 0 0
262 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 2 0 0 0
263 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 2 0 0 0
264 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 2 0 0 0
265 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
266 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk D 2 0 0 0
267 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 2 0 0 0
268 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 2 0 0 0
269 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 2 0 0 0
270 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 3 0 0 0
271 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 3 0 0 0
272 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 3 0 0 0
273 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 3 0 0 0
274 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 4 0 0 0
275 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 4 0 0 0
276 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 4 0 0 0
277 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 4 0 0 0
278 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 4 0 0 0
279 Jõgeva SK Tähe / Olivia Markus-Lion Räitsak 5 0 0 0
280 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 5 0 0 0
281 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 6 0 0 0
282 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 6 0 0 0
283 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Moora 6 0 0 0
284 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 6 0 0 0
285 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 8 0 0 0
286 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 8 0 0 0
287 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 8 0 0 0
288 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 9 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm2251089386,1
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval32816313683,4
3. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde25316413280,5
4. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik1801279978,0
5. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand26816512575,8
6. Viimsi KeppTõnisMetsson30023017073,9
7. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa212765673,7
8. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt120564071,4
9. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan32231669,6
10. SinimäeVitaliSõtšjov60704564,3
11. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets1201418963,1
12. Viimsi KeppOlariPüvi60402357,5
13. Start Ehitus/Tartu valdPavelTimerhanov0000,0

Saalihokiliiga põhjagrupp

SpartaViimsi KeppSparta IISpordipalavikBändidosSinimäeViskoosaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm18 - 221 - 412 - 112 - 016 - 223 - 0102-9181
Viimsi Kepp2 - 185 - 33 - 25 - 24 - 38 - 127-29152
Sparta Team Automaailm II4 - 213 - 57 - 37 - 57 - 112 - 240-37123
Spordipalavik1 - 122 - 33 - 75 - 66 - 55 - 322-3664
Bändidos0 - 122 - 55 - 76 - 52 - 58 - 323-3765
Sinimäe2 - 163 - 41 - 75 - 65 - 218 - 434-3966
Viskoosa SK0 - 231 - 82 - 123 - 53 - 84 - 1813-7407

Saalihokiliiga lõunagrupp

JSK TäheSK Tähe IIStart EhitusBulletEMÜVHPValgaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia19 - 015 - 216 - 35 - 021 - 124 - 2100-8181
Jõgeva SK Tähe/Olivia II0 - 195 - 413 - 813 - 311 - 15 - 947-44122
Start Ehitus/Tartu vald2 - 154 - 58 - 58 - 712 - 26 - 440-38113
Pärnu Bullet / Silverehitus3 - 168 - 135 - 87 - 68 - 35 - 336-4994
Eesti Maaülikool0 - 53 - 137 - 86 - 79 - 49 - 134-3875
Vana hea puur1 - 211 - 112 - 123 - 84 - 97 - 318-6436
Valga Välk2 - 249 - 54 - 63 - 51 - 93 - 722-5637

Saalihokiliiga põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm660000102 - 918
Viimsi Kepp65010027 - 2915
Sparta Team Automaailm II64020040 - 3712
Spordipalavik62040022 - 366
Bändidos62040023 - 376
Sinimäe62040034 - 396
Viskoosa SK60060013 - 740

Saalihokiliiga lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia660000100 - 818
Jõgeva SK Tähe/Olivia II64020047 - 4412
Start Ehitus/Tartu vald63120040 - 3811
Pärnu Bullet / Silverehitus63030036 - 499
Eesti Maaülikool62031034 - 387
Valga Välk61050022 - 563
Vana hea puur61050018 - 643

Saalihokiliiga põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 6 26 19 45
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 6 8 20 28
3 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk (Duubel) 10 26 0 26
4 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 6 12 12 24
5 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 5 11 8 19
6 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe (Duubel) 10 7 10 17
7 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 6 10 6 16
8 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 6 10 4 14
9 Sparta Team Automaailm Sander Savi 5 9 4 13
10 Sinimäe Edgar Grazer 5 8 4 12
11 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 6 6 6 12
12 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 5 6 2 8
13 Viimsi Kepp Kristjan Puu 5 4 4 8
14 Bändidos Andre Sammelselg 6 6 2 8
15 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 5 2 5 7
16 Bändidos Joosep Perandi 4 2 4 6
17 Sinimäe Mark Meema 4 0 6 6
18 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 5 3 3 6
19 Viimsi Kepp Rainer Komi 6 5 1 6
20 Viskoosa SK Karl Artur Valk 6 4 2 6
21 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 6 4 2 6
22 Spordipalavik Martin Kärner 6 3 3 6
23 Sparta Team Automaailm II Robin Savi (Duubel) 10 4 2 6
24 Sinimäe Ott Põldmäe 4 4 1 5
25 Sinimäe Aleksander Runin 4 2 3 5
26 Spordipalavik Pavel Berezinski 4 2 3 5
27 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 5 4 1 5
28 Spordipalavik Tormi Voog 5 2 3 5
29 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 5 1 4 5
30 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 6 5 0 5
31 Viimsi Kepp Alex Kuusk 6 3 2 5
32 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 6 2 3 5
33 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 6 0 5 5
34 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 3 1 3 4
35 Bändidos Anre Vooremaa 4 2 2 4
36 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 4 2 2 4
37 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 4 0 4 4
38 Bändidos Andi Kuum 5 3 1 4
39 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 5 2 2 4
40 Viimsi Kepp Sten Ritson 5 0 4 4
41 Sinimäe Ilja Koivanen 1 1 2 3
42 Viimsi Kepp Roland Songisepp 2 1 2 3
43 Bändidos Oskar Illak 4 2 1 3
44 Sinimäe Mikk Põldmäe 5 3 0 3
45 Spordipalavik Taavi Sau 5 2 1 3
46 Bändidos Rainis Provornikov 5 1 2 3
47 Spordipalavik Lauri Kuktalu 6 3 0 3
48 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 6 3 0 3
49 Sinimäe Martin Öövel (litsents ajutiselt peatatud) 6 2 1 3
50 Viskoosa SK Janori Remmelg 6 1 2 3
51 Viskoosa SK Alari Valgma 3 1 1 2
52 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 3 1 1 2
53 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 3 1 1 2
54 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 3 0 2 2
55 Bändidos Künter Põldmaa 4 2 0 2
56 Viimsi Kepp Ermo Jõgi 5 2 0 2
57 Bändidos Deniss Davõdov 5 1 1 2
58 Viimsi Kepp Karl Toomet 5 1 1 2
59 Viimsi Kepp Rein Kruusat 5 1 1 2
60 Bändidos Targo Trepp 6 2 0 2
61 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 6 2 0 2
62 Viimsi Kepp Erlin Rand 6 1 1 2
63 Bändidos Kevin Viitas 6 1 1 2
64 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 6 1 1 2
65 Spordipalavik Sergei Arhipov 6 1 1 2
66 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 6 0 2 2
67 Bändidos Helmur Rajang 1 1 0 1
68 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 1 0 1 1
69 Spordipalavik Kristjan Niibon 2 1 0 1
70 Viimsi Kepp Targo Treial 2 1 0 1
71 Viskoosa SK Kasper Mast 2 0 1 1
72 Spordipalavik Martin Lehmus 2 0 1 1
73 Bändidos Renek-Ken Külvi (litsents ajutiselt peatatud) 2 0 1 1
74 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 4 1 0 1
75 Bändidos Jaanus Sapas 4 0 1 1
76 Viskoosa SK Karmo Silm 4 0 1 1
77 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 4 0 1 1
78 Bändidos Mike Holmaranta 4 0 1 1
79 Sinimäe Olari Rüütelmaa 4 0 1 1
80 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 5 1 0 1
81 Viimsi Kepp Kert Karelson 5 1 0 1
82 Viimsi Kepp Anti Roots 5 0 1 1
83 Spordipalavik Tanel Kiisküla 5 0 1 1
84 Spordipalavik Tõnis Vähi 5 0 1 1
85 Viskoosa SK Andris Pähn 6 1 0 1
86 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 6 1 0 1
87 Spordipalavik Margus Sinisaar 6 1 0 1
88 Spordipalavik Rando Hallik 6 1 0 1
89 Spordipalavik Indrek Sinisaar 6 0 1 1
90 Sinimäe Oleg Jegorov 6 0 1 1
91 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 6 0 1 1
92 Spordipalavik Rauno Ollema 6 0 1 1
93 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 7 0 1 1
94 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm II Elliot Olsson 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
98 Bändidos Lauri Ries 0 0 0 0
99 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
100 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
101 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
103 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
104 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm II Thor Härm 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 1 0 0 0
107 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 1 0 0 0
108 Spordipalavik Asso Kõuts 1 0 0 0
109 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 1 0 0 0
110 Viimsi Kepp Marek Ulman 1 0 0 0
111 Spordipalavik Martin Einblau 1 0 0 0
112 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 2 0 0 0
114 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
115 Viskoosa SK Miko Malk 2 0 0 0
116 Sinimäe Oskar Ojamäe 2 0 0 0
117 Spordipalavik Reigo Podar 2 0 0 0
118 Bändidos Fred Haga 3 0 0 0
119 Viskoosa SK Henri Lilp 3 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 3 0 0 0
121 Viskoosa SK Robin Lehtla 3 0 0 0
122 Sinimäe Tauno Koppel 3 0 0 0
123 Viskoosa SK Alari Valgma 4 0 0 0
124 Viskoosa SK Juhan Metsand 4 0 0 0
125 Bändidos Mattias Avdejev 4 0 0 0
126 Viskoosa SK Sten Sihver 4 0 0 0
127 Viskoosa SK Taavo Taelma 4 0 0 0
128 Spordipalavik Tarmo Tähiste 4 0 0 0
129 Bändidos Raivo Verk 5 0 0 0
130 Spordipalavik Richard Kerde 5 0 0 0
131 Sinimäe Siim Romanov 5 0 0 0
132 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 5 0 0 0
133 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 6 0 0 0
134 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 6 0 0 0
135 Bändidos Kaupo Kaur 6 0 0 0
136 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 6 0 0 0
137 Bändidos Mihhail Jakovlev 6 0 0 0
138 Viimsi Kepp Olari Püvi 6 0 0 0
139 Spordipalavik Peeter Subbi 6 0 0 0
140 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 6 0 0 0
141 Sinimäe Vitali Sõtšjov 6 0 0 0

Saalihokiliiga lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 7 16 12 28
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 4 16 8 24
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 5 6 17 23
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 5 9 13 22
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 5 11 10 21
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Heino Avi 7 12 6 18
7 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 6 14 3 17
8 Eesti Maaülikool Sander Mägi 5 11 5 16
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 5 10 6 16
10 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 6 9 7 16
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 4 6 8 14
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 5 5 8 13
13 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 5 3 9 12
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 2 6 5 11
15 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 3 8 3 11
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 3 7 4 11
17 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 6 5 6 11
18 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 5 1 9 10
19 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 6 5 5 10
20 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 6 4 6 10
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 9 2 7 9
22 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 3 2 6 8
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 4 3 5 8
24 Vana hea puur Karli Säärits 6 3 5 8
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 5 4 3 7
26 Valga Välk Andres Kalavus 6 3 4 7
27 Eesti Maaülikool Ott Tera 4 6 0 6
28 Valga Välk Remo Kupits 4 4 2 6
29 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 5 6 0 6
30 Valga Välk Indrek Lumiste 5 3 3 6
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 8 6 0 6
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 8 3 3 6
33 Eesti Maaülikool Rando Ernits 1 3 2 5
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk D 3 5 0 5
35 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 5 4 1 5
36 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 5 3 2 5
37 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 6 3 2 5
38 Valga Välk Margo Pärnaku 6 2 3 5
39 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 2 2 2 4
40 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 3 2 2 4
41 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 4 2 2 4
42 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 4 2 2 4
43 Vana hea puur Meelis Ombler 6 2 2 4
44 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 3 1 2 3
45 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 3 1 2 3
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 4 3 0 3
47 Vana hea puur Sten Veskis 4 3 0 3
48 Vana hea puur Erki Teder 4 1 2 3
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 4 1 2 3
50 Vana hea puur Timmo Zimmermann 4 1 2 3
51 Vana hea puur Tõnis Korts 5 3 0 3
52 Valga Välk Denis Ženžarov 5 2 1 3
53 Valga Välk Johannes Jürisson 5 2 1 3
54 Valga Välk Taavi Lumiste 5 2 1 3
55 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 6 2 1 3
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 6 1 2 3
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Virkus 2 1 1 2
58 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 2 1 1 2
59 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 3 1 1 2
60 Eesti Maaülikool Märten Lamp 3 0 2 2
61 Valga Välk Simm Paap 4 2 0 2
62 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 4 1 1 2
63 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 5 2 0 2
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 5 2 0 2
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 5 2 0 2
66 Eesti Maaülikool Talis Mölder 5 0 2 2
67 Vana hea puur Armo Ivask 6 1 1 2
68 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 6 0 2 2
69 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 1 1 0 1
70 Eesti Maaülikool Georg Demidov 2 1 0 1
71 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 2 1 0 1
72 Vana hea puur Margus Kangro 2 1 0 1
73 Vana hea puur Martin Kivirand 2 1 0 1
74 Eesti Maaülikool Marek Jelok 2 0 1 1
75 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 2 0 1 1
76 Valga Välk Kaur Lillevälja 3 1 0 1
77 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 3 1 0 1
78 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 3 0 1 1
79 Vana hea puur Imre Hansen 4 1 0 1
80 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 4 0 1 1
81 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 6 1 0 1
82 Vana hea puur Teet Saar 6 1 0 1
83 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 6 0 1 1
84 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 6 0 1 1
85 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 7 0 1 1
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Artur Okružko 0 0 0 0
89 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
91 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
95 Pärnu Bullet / Silverehitus Lauri Meisalu 0 0 0 0
96 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
97 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
99 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 0 0 0 0
101 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
104 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
105 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
106 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
108 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Timo Kotkas 0 0 0 0
110 Pärnu Bullet / Silverehitus Andre Laanemets 1 0 0 0
111 Vana hea puur Andris Balodis 1 0 0 0
112 Vana hea puur Avo Ombler 1 0 0 0
113 Valga Välk Gleb Tšip 1 0 0 0
114 Valga Välk Henri Karja 1 0 0 0
115 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 1 0 0 0
116 Vana hea puur Kalmer Koossalu 1 0 0 0
117 Pärnu Bullet / Silverehitus Otto Kapp 1 0 0 0
118 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 1 0 0 0
119 Valga Välk Aleks Tammela 2 0 0 0
120 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 2 0 0 0
121 Vana hea puur Simon Righarts 2 0 0 0
122 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 3 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 3 0 0 0
124 Vana hea puur Kaarel Oim 3 0 0 0
125 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 3 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 3 0 0 0
127 Valga Välk Martin Kovaljov 3 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 3 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 3 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 4 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 4 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 4 0 0 0
133 Valga Välk Marek Vända 4 0 0 0
134 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 4 0 0 0
135 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 4 0 0 0
136 Vana hea puur Tarvo Altmäe 4 0 0 0
137 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 5 0 0 0
138 Valga Välk Ilmar Parmink 5 0 0 0
139 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 5 0 0 0
140 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 5 0 0 0
141 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 5 0 0 0
142 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 5 0 0 0
143 Valga Välk Veikko Väisanen 5 0 0 0
144 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 6 0 0 0
145 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 7 0 0 0

Saalihokiliiga põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppOlariPüvi45201995,0
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval135444193,2
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa135554989,1
4. Viskoosa SKMärtKäär45453782,2
5. SpordipalavikTõnisVähi22516813580,4
6. SpordipalavikTarmoTähiste45151280,0
7. SinimäeVitaliSõtšjov27018614779,0
8. BändidosMihhailJakovlev27017113579,0
9. Viskoosa SKCarl KristoTrepp45372978,4
10. Viimsi KeppTõnisMetsson2251209276,7
11. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt25513610174,3
12. Sparta Team Automaailm IIArturAsmus156466,7
13. Viskoosa SKJanoriRemmelg90473166,0
14. Viskoosa SKRobinLehtla45644164,1
15. Viskoosa SKAndrisPähn45371951,4

Saalihokiliiga lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan58322887,5
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm75201785,0
3. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm75191684,2
4. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik156796582,3
5. Eesti MaaülikoolAnreUleksin1801018079,2
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaKaspar JaanHeljand2191088376,9
7. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand2191088376,9
8. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets27018113272,9
9. Valga VälkIlmarParmink22117512772,6
10. Valga VälkMartinKovaljov49282071,4
11. Vana hea puurTarvoAltmäe1801107870,9
12. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartinRosin68574070,2
13. Start Ehitus/Tartu valdPavelTimerhanov116805670,0
14. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh45352365,7
15. Vana hea puurSimonRigharts68724765,3
16. Vana hea puurAvoOmbler22191263,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |