Hooaeg 2022 / 2023

U14

U14

Viskoosa SKKehtna SKSNSKVipers 2010Olivia 09EMÜSpartaValga/KuusaluArenculleSuhePunkteKoht
Viskoosa SK0-001
Kehtna SK0-002
SNSK0-003
Vipers 20100-004
Jõgeva SK Tähe / Olivia 090-005
EMÜ SK0-006
Sparta Team Automaailm0-007
Valga/Kuusalu0-008
Arenculle0-009

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viskoosa SK0000000 - 00
Kehtna SK0000000 - 00
SNSK0000000 - 00
Vipers 20100000000 - 00
Jõgeva SK Tähe / Olivia 090000000 - 00
EMÜ SK0000000 - 00
Sparta Team Automaailm0000000 - 00
Valga/Kuusalu0000000 - 00
Arenculle0000000 - 00

U14

U14

U14

 

   
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09  
  
Valga/Kuusalu Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 
 Sparta Team Automaailm5-4 
Sparta Team Automaailm4-2  
Vipers/SNSK  Vipers/SNSK
 Vipers/SNSK 6-2
Kehtna SK9-2  
EMÜ SK Vipers/SNSK 
 EMÜ SK6-0 
Vipers 20104-0  
 Valga/Kuusalu   
5.-6. koht Valga/Kuusalu  
 Kehtna SK2-1  
 Vipers 2010   
6.-7. koht Kehtna SK  
 Kehtna SK9-2  
1. kohtVipers/SNSK  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 09  
3. kohtSparta Team Automaailm  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtValga/Kuusalu  
6. kohtKehtna SK  
7. kohtVipers 2010  
  
  
  

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 2 3 1 4
2 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 1 2 1 3
3 Kehtna SK Devon Prokoptšik 2 3 0 3
4 Vipers/SNSK Timur Alihodžin 2 3 0 3
5 Vipers/SNSK Maksim Sudarev 2 1 2 3
6 Valga/Kuusalu Simo Kenk 1 2 0 2
7 Sparta Team Automaailm Robert Tamme 1 1 1 2
8 Vipers/SNSK Vjatšeslav Maksimov 2 2 0 2
9 Vipers/SNSK Jaroslav Novikov 2 1 1 2
10 Vipers/SNSK Paavel Tammert 2 1 1 2
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Reio Sai 2 1 1 2
12 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 1 1 0 1
13 Vipers 2010 Serafim Suhhorukov 1 1 0 1
14 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 1 0 1 1
15 Vipers/SNSK Arseni Grudkin 2 1 0 1
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kaarel Eerik Kruus 2 1 0 1
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kaidar Sai 2 1 0 1
18 Kehtna SK Karl-Markus Jakobson 2 1 0 1
19 Vipers/SNSK Kirill Kuzovkov 2 1 0 1
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Ranek Aas 2 1 0 1
21 Vipers/SNSK Saveli Kovaltsuk 2 1 0 1
22 Vipers/SNSK Timofei Bereznoi 2 1 0 1
23 Vipers/SNSK Aleksander Kudeviita 2 0 1 1
24 Vipers/SNSK Allan Ahven 2 0 1 1
25 Kehtna SK Rihard Ojamets 2 0 1 1
26 EMÜ SK Adrian Milani 0 0 0 0
27 Arenculle Aleksander Reineberg 0 0 0 0
28 Arenculle Andres Saks 0 0 0 0
29 Kehtna SK Edith Treimann 0 0 0 0
30 Kehtna SK Emma Tammus 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Escobar Kruusenberg 0 0 0 0
32 Arenculle Gerlin Toomingas 0 0 0 0
33 Kehtna SK Getter Karik 0 0 0 0
34 Arenculle Grete Põld 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Janne Veetõusme 0 0 0 0
36 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
37 EMÜ SK Juhan Lensment 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kalmer Sooniste 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karel Teder 0 0 0 0
40 Arenculle Karina Girs 0 0 0 0
41 Kehtna SK KarL-Markus Järvela 0 0 0 0
42 Arenculle Karoliina Külasalu 0 0 0 0
43 Arenculle KeN-Devon Kattai 0 0 0 0
44 Arenculle Kertu Nurk 0 0 0 0
45 Arenculle Laura Mia Rahumäe 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Lautaro Hedberto 0 0 0 0
47 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
48 Arenculle Maikel Magnus Välja 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Mark Berjozkin 0 0 0 0
50 Arenculle Marten Kello 0 0 0 0
51 Arenculle MiiA-Lota Jõõts 0 0 0 0
52 Kehtna SK Ralf Leon Rahu 0 0 0 0
53 Arenculle Remi Tapper Soomets 0 0 0 0
54 Kehtna SK Riho Laam 0 0 0 0
55 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
56 Arenculle Sergo Soomets 0 0 0 0
57 Kehtna SK Stefan Seinpalu 0 0 0 0
58 Valga/Kuusalu Alfred Karna 1 0 0 0
59 Vipers 2010 Arseni Bakšejev 1 0 0 0
60 Valga/Kuusalu Avo Mattias Kivikangur 1 0 0 0
61 EMÜ SK Christofer Nerman 1 0 0 0
62 EMÜ SK Daniil Savitski 1 0 0 0
63 Valga/Kuusalu Devin Tambet Paavo 1 0 0 0
64 Vipers 2010 Edvin Grižas 1 0 0 0
65 EMÜ SK Ekke Malki 1 0 0 0
66 Vipers 2010 Ervin Ivinš 1 0 0 0
67 Valga/Kuusalu Gleb Tšip 1 0 0 0
68 EMÜ SK Gustav Läll 1 0 0 0
69 Valga/Kuusalu HanS-Kristjan Koppel 1 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 1 0 0 0
71 EMÜ SK Hugo Jusar 1 0 0 0
72 Vipers 2010 Ivan Vedernikov 1 0 0 0
73 Valga/Kuusalu Jakob Aasrand 1 0 0 0
74 Valga/Kuusalu Jasper Toomingas 1 0 0 0
75 Valga/Kuusalu Johannes Aasrand 1 0 0 0
76 Valga/Kuusalu Joonatan Kaljurand 1 0 0 0
77 Valga/Kuusalu Julius Enno Nairismägi 1 0 0 0
78 Kehtna SK Karita Silde 1 0 0 0
79 Valga/Kuusalu KarL- Marcus Kärvet 1 0 0 0
80 Valga/Kuusalu Karl Sebastian Idavain 1 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 1 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 1 0 0 0
83 Valga/Kuusalu Kenneth Sebastian Lootus 1 0 0 0
84 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 1 0 0 0
85 Valga/Kuusalu Kristofer Liivo 1 0 0 0
86 Valga/Kuusalu Kristofer Visnap 1 0 0 0
87 EMÜ SK Laur Lehto 1 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 1 0 0 0
89 Vipers 2010 Maksim Vikhrov 1 0 0 0
90 EMÜ SK Marii Vodi 1 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 1 0 0 0
92 Valga/Kuusalu Markus Loo 1 0 0 0
93 EMÜ SK Marten Läll 1 0 0 0
94 EMÜ SK Marten Vahtre 1 0 0 0
95 Valga/Kuusalu Mattias Pärnaku 1 0 0 0
96 Vipers 2010 Maximilian Koroljov 1 0 0 0
97 Vipers 2010 Nikita Ivanov 1 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Oliver Rennik 1 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 1 0 0 0
100 EMÜ SK Oto Malki 1 0 0 0
101 Valga/Kuusalu Paul Hendrik Pontus 1 0 0 0
102 EMÜ SK Pärtel Väärt 1 0 0 0
103 Valga/Kuusalu Rainer Paalberg 1 0 0 0
104 Valga/Kuusalu Revo Käärst 1 0 0 0
105 Valga/Kuusalu Rico Kirsiste 1 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 1 0 0 0
107 EMÜ SK Ruudi Veiram 1 0 0 0
108 Valga/Kuusalu Sebastian Tuul 1 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Tauri Rikka 1 0 0 0
110 Valga/Kuusalu Tormi Treiberg 1 0 0 0
111 Valga/Kuusalu Uku Aron Kattai 1 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm William Friedrich Velström 1 0 0 0
113 Kehtna SK Frank Antoni Rahu 2 0 0 0
114 Kehtna SK Genri Bärengrub 2 0 0 0
115 Kehtna SK Gert Pint 2 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Illimar Miško 2 0 0 0
117 Vipers/SNSK Ivan Smõk 2 0 0 0
118 Kehtna SK Jaan Kukk 2 0 0 0
119 Kehtna SK Jasper Sildoja 2 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kristofer Robin Laur 2 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Kätriin Kukk 2 0 0 0
122 Vipers/SNSK Leonard Reinol 2 0 0 0
123 Vipers/SNSK Maksim Smirnov 2 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Marcus Õunmaa 2 0 0 0
125 Kehtna SK Margus Metsaäär 2 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 2 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mona Marietta Teppan 2 0 0 0
128 Vipers/SNSK Oleksandr Sementsov 2 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Oliver Kuuskmann 2 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rennet Kalaus 2 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Siim Luhamäe 2 0 0 0
132 Kehtna SK Steven Kask 2 0 0 0
133 Kehtna SK Toomas Tammus 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 09SiimLuhamäe555100,0
2. Valga/KuusaluRevoKäärst2010990,0
3. SNSKIvanSmõk30171588,2
4. Vipers 2010ArseniBakšejev20161381,3
5. Sparta Team AutomaailmRasmusMatiisen30231878,3
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 09MikkAllika55352571,4
7. EMÜ SKKristoKruusmaa30191368,4
8. Kehtna SKMargusMetsaäär409666,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |