Hooaeg 2021 / 2022

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HC Vipers/SNSK Punane Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
2 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Kornilov 0 0 0 0
3 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Zajats 0 0 0 0
4 HC Vipers/SNSK Must Aleksei Dobrjakov 0 0 0 0
5 HC Vipers/SNSK Must Alex Budõlin 0 0 0 0
6 Valga/Kuusalu Alex Lestberg 0 0 0 0
7 HC Vipers/SNSK Punane Allan Ahven 0 0 0 0
8 Valga/Kuusalu Armand Hansson 0 0 0 0
9 HC Vipers/SNSK Punane Arseni Grudkin 0 0 0 0
10 HC Vipers/SNSK Punane Artemi Ertti 0 0 0 0
11 HC Vipers/SNSK Must Artjom Vlasjuk 0 0 0 0
12 Valga/Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
13 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
14 HC Vipers/SNSK Punane Daniil Kropatšev 0 0 0 0
15 HC Vipers/SNSK Must Danil Mihhaljov 0 0 0 0
16 HC Vipers/SNSK Must Edgar Paal 0 0 0 0
17 HC Vipers/SNSK Punane Egor Šmõkov 0 0 0 0
18 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
19 HC Vipers/SNSK Must Emil Alen 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Enri Telik 0 0 0 0
21 HC Vipers/SNSK Must Filipp Freiman 0 0 0 0
22 Valga/Kuusalu Fred Allik 0 0 0 0
23 HC Vipers/SNSK Punane Georgi Lavrinenko 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
26 Valga/Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
28 EMÜ SK Hugo Jusar 0 0 0 0
29 Valga/Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Illimar Miško 0 0 0 0
31 Valga/Kuusalu Joonatan Kaljurand 0 0 0 0
32 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
33 EMÜ SK Juhan Lensment 0 0 0 0
34 Valga/Kuusalu Julius Enno Nairismägi 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Karel Teder 0 0 0 0
38 Valga/Kuusalu Karl Sebastian Idavain 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
40 Valga/Kuusalu Karl-Marcus Kärvet 0 0 0 0
41 Valga/Kuusalu Karola Vares 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Kaspar Koppel 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Kaur Kiviorg 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
48 Valga/Kuusalu Kert Lell 0 0 0 0
49 HC Vipers/SNSK Punane Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
50 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
51 Valga/Kuusalu Kristofer Visnap 0 0 0 0
52 EMÜ SK Laur Lehto 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Lautaro Hedberto 0 0 0 0
54 HC Vipers/SNSK Must Lev Gussev 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
56 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
57 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Kolnenkov 0 0 0 0
58 HC Vipers/SNSK Must Maksim Smirnov 0 0 0 0
59 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Sudarev 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Õunmaa 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
63 Valga/Kuusalu Markus Loo 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
65 EMÜ SK Marten Läll 0 0 0 0
66 EMÜ SK Marthen Luiv 0 0 0 0
67 Valga/Kuusalu Martin Madisson 0 0 0 0
68 HC Vipers/SNSK Must Martin Mehine 0 0 0 0
69 Valga/Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
70 Valga/Kuusalu Mattias Pärnaku 0 0 0 0
71 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Mike Mürk 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
76 HC Vipers/SNSK Punane Nikita Haritoškin 0 0 0 0
77 HC Vipers/SNSK Must Nikita Škaleta 0 0 0 0
78 Valga/Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
79 HC Vipers/SNSK Punane Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
81 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
82 HC Vipers/SNSK Punane Pavel Blitštein 0 0 0 0
83 EMÜ SK Ralf Kask 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ranek Aas 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Reio Sai 0 0 0 0
88 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
90 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
91 HC Vipers/SNSK Must Robert Tamme 0 0 0 0
92 Valga/Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
93 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
94 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Sander Stern 0 0 0 0
96 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
97 HC Vipers/SNSK Punane Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
98 Valga/Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
99 Valga/Kuusalu Sebastian Tuul 0 0 0 0
100 HC Vipers/SNSK Must Sergei Karankevitš 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Siim Luhamäe 0 0 0 0
102 Valga/Kuusalu Simo Kenk 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Stenver Rivo Savest 0 0 0 0
104 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
105 HC Vipers/SNSK Punane Timur Alihodžin 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 0 0 0 0
107 Valga/Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
108 Valga/Kuusalu Uku Aron Kattai 0 0 0 0
109 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
110 HC Vipers/SNSK Must Vjatšeslav Maksimov 0 0 0 0

U14

Olivia 08HC Vipers/SNSK PunaneEMÜHC Vipers/SNSK MustSpartaValga/KuusaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 085 - 46 - 415 - 426-1281
HC Vipers/SNSK Punane4 - 58 - 39 - 221-1072
EMÜ SK4 - 615 - 219-833
HC Vipers/SNSK Must3 - 86 - 29-1034
Sparta Team Automaailm2 - 92 - 64-1505
Valga/Kuusalu4 - 152 - 156-3006

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0832100026 - 128
HC Vipers/SNSK Punane32001021 - 107
EMÜ SK21010019 - 83
HC Vipers/SNSK Must2101009 - 103
Sparta Team Automaailm2002004 - 150
Valga/Kuusalu2002006 - 300

U14

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Sander Timmusk 2 10 6 16
2 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 9 6 15
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 3 9 6 15
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 3 10 4 14
5 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 9 1 10
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 3 6 3 9
7 HC Vipers/SNSK Punane Pavel Blitštein 3 3 6 9
8 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 4 4 8
9 EMÜ SK Marten Läll 2 4 4 8
10 EMÜ SK Ott Tera 2 4 4 8
11 HC Vipers/SNSK Must Artjom Vlasjuk 2 6 1 7
12 EMÜ SK Uku Malki 2 4 2 6
13 HC Vipers/SNSK Punane Aleksander Kudeviita 3 5 1 6
14 HC Vipers/SNSK Punane Arseni Grudkin 3 2 4 6
15 HC Vipers/SNSK Punane Artemi Ertti 2 2 3 5
16 HC Vipers/SNSK Must Maksim Smirnov 2 2 3 5
17 HC Vipers/SNSK Must Robert Tamme 2 2 3 5
18 HC Vipers/SNSK Punane Egor Šmõkov 3 4 1 5
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 3 1 4 5
20 EMÜ SK Remi Väärt 0 1 3 4
21 HC Vipers/SNSK Must Lev Gussev 2 3 1 4
22 EMÜ SK Ekke Malki 2 1 3 4
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ranek Aas 3 3 1 4
24 HC Vipers/SNSK Punane Timur Alihodžin 3 1 3 4
25 EMÜ SK Laur Lehto 0 0 3 3
26 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Kolnenkov 2 3 0 3
27 HC Vipers/SNSK Punane Allan Ahven 2 2 1 3
28 Valga/Kuusalu Kert Lell 2 2 1 3
29 Sparta Team Automaailm Lautaro Hedberto 2 1 2 3
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 3 3 0 3
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 3 0 3 3
32 HC Vipers/SNSK Must Aleksei Dobrjakov 0 0 2 2
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaarel Eerik Kruus 3 2 0 2
34 HC Vipers/SNSK Punane Nikita Haritoškin 3 2 0 2
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Enri Telik 3 1 1 2
36 EMÜ SK Christofer Nerman 0 1 0 1
37 Sparta Team Automaailm Kaur Kiviorg 0 1 0 1
38 EMÜ SK Marthen Luiv 0 1 0 1
39 EMÜ SK Robert Ljutov 0 1 0 1
40 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 0 1 0 1
41 HC Vipers/SNSK Punane Georgi Lavrinenko 1 1 0 1
42 Valga/Kuusalu Hendrik Madisson 2 1 0 1
43 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 2 1 0 1
44 Valga/Kuusalu Markus Loo 2 1 0 1
45 Valga/Kuusalu Mattias Mänd 2 1 0 1
46 Valga/Kuusalu Mattias Pärnaku 2 1 0 1
47 HC Vipers/SNSK Must Vjatšeslav Maksimov 2 1 0 1
48 Valga/Kuusalu Birgita Lomp 2 0 1 1
49 HC Vipers/SNSK Must Danil Mihhaljov 2 0 1 1
50 Valga/Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 1 1
51 Sparta Team Automaailm Sander Stern 2 0 1 1
52 HC Vipers/SNSK Punane Oleksandr Sementsov 3 1 0 1
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 3 0 1 1
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Õunmaa 3 0 1 1
55 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Kornilov 0 0 0 0
56 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Zajats 0 0 0 0
57 HC Vipers/SNSK Must Alex Budõlin 0 0 0 0
58 Valga/Kuusalu Alex Lestberg 0 0 0 0
59 HC Vipers/SNSK Must Emil Alen 0 0 0 0
60 Valga/Kuusalu Fred Allik 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
62 Valga/Kuusalu Joonatan Kaljurand 0 0 0 0
63 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
64 Valga/Kuusalu Julius Enno Nairismägi 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Karel Teder 0 0 0 0
66 Valga/Kuusalu Karl Sebastian Idavain 0 0 0 0
67 Valga/Kuusalu Karl-Marcus Kärvet 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Kaspar Koppel 0 0 0 0
69 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
70 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Sudarev 0 0 0 0
71 Valga/Kuusalu Martin Madisson 0 0 0 0
72 HC Vipers/SNSK Must Martin Mehine 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Mike Mürk 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
76 HC Vipers/SNSK Must Nikita Škaleta 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
78 Valga/Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
79 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
80 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
81 HC Vipers/SNSK Punane Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
82 Valga/Kuusalu Sebastian Tuul 0 0 0 0
83 HC Vipers/SNSK Must Sergei Karankevitš 0 0 0 0
84 Valga/Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
85 Valga/Kuusalu Uku Aron Kattai 0 0 0 0
86 HC Vipers/SNSK Punane Daniil Kropatšev 1 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Illimar Miško 1 0 0 0
88 HC Vipers/SNSK Punane Kirill Kuzovkov 1 0 0 0
89 Valga/Kuusalu Armand Hansson 2 0 0 0
90 HC Vipers/SNSK Must Edgar Paal 2 0 0 0
91 HC Vipers/SNSK Must Filipp Freiman 2 0 0 0
92 EMÜ SK Hugo Jusar 2 0 0 0
93 Valga/Kuusalu Hugo Saul 2 0 0 0
94 EMÜ SK Juhan Lensment 2 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
96 Valga/Kuusalu Karola Vares 2 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 2 0 0 0
99 Valga/Kuusalu Kristofer Visnap 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 2 0 0 0
103 EMÜ SK Ralf Kask 2 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 0 0 0
105 Valga/Kuusalu Sebastian Palu 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Siim Luhamäe 2 0 0 0
107 Valga/Kuusalu Simo Kenk 2 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Stenver Rivo Savest 2 0 0 0
109 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Reio Sai 3 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKTeigoToomsalu843737100,0
2. Valga/KuusaluKarolaVares844949100,0
3. HC Vipers/SNSK MustFilippFreiman703737100,0
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika562020100,0
5. Sparta Team AutomaailmLukaHasa422929100,0
6. HC Vipers/SNSK PunaneTimurAlihodžin422121100,0
7. HC Vipers/SNSK PunaneEgorŠmõkov421616100,0
8. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08Kaarel EerikKruus281010100,0
9. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08SiimLuhamäe2888100,0
10. HC Vipers/SNSK MustRobertTamme1499100,0
11. HC Vipers/SNSK PunaneAllanAhven01414100,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |