Hooaeg 2022 / 2023

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Pärnu Bullet / Silverehitus31-121-5  
Jõgeva SK Tähe/Olivia II  
 Jõgeva SK Tähe/Olivia II 
Sparta Team Automaailm II10-47-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia  
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 
Sinimäe25-25-0  
Viimsi Kepp  
 Viimsi Kepp 
Start Ehitus/Tartu vald9-317-811-5  
    
    
   
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 2 16 9 25
2 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 2 4 16 20
3 Sparta Team Automaailm Sander Savi 2 11 4 15
4 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 3 8 4 12
5 Viimsi Kepp Kristjan Puu 3 7 4 11
6 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 1 6 3 9
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 1 3 6 9
8 Viimsi Kepp Sten Ritson 2 3 6 9
9 Viimsi Kepp Rein Kruusat 3 6 3 9
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 3 5 3 8
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Artur Okružko 1 3 4 7
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 2 4 3 7
13 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 3 3 4 7
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 1 4 2 6
15 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 1 3 3 6
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 1 2 4 6
17 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 3 5 1 6
18 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 3 3 3 6
19 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk (Duubel) 3 3 3 6
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 1 4 1 5
21 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 2 5 0 5
22 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 2 4 1 5
23 Viimsi Kepp Ermo Jõgi 2 3 2 5
24 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 3 3 2 5
25 Viimsi Kepp Targo Treial 3 3 2 5
26 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 4 2 3 5
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Virkus 1 3 1 4
28 Viimsi Kepp Alex Kuusk 2 3 1 4
29 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 2 3 1 4
30 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 2 2 2 4
31 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 2 1 3 4
32 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 2 0 4 4
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 1 2 1 3
34 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 2 2 1 3
35 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 2 1 2 3
36 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 2 0 3 3
37 Viimsi Kepp Rainer Komi 2 0 3 3
38 Viimsi Kepp Anti Roots 3 2 1 3
39 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 3 1 2 3
40 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 3 0 3 3
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 1 2 0 2
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 1 1 1 2
43 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 1 1 1 2
44 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 2 2 0 2
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 2 0 2 2
46 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 3 2 0 2
47 Viimsi Kepp Karl Toomet 3 1 1 2
48 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 3 1 1 2
49 Sinimäe Edgar Grazer 1 1 0 1
50 Sinimäe Siim Romanov 1 1 0 1
51 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 1 0 1 1
52 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 1 0 1 1
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 1 0 1 1
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 1 0 1 1
55 Sinimäe Tauno Koppel 1 0 1 1
56 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 2 1 0 1
57 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 2 1 0 1
58 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 2 1 0 1
59 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 2 1 0 1
60 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 2 1 0 1
61 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 2 1 0 1
62 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 2 0 1 1
63 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 2 0 1 1
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 2 0 1 1
65 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 2 0 1 1
66 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 2 0 1 1
67 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 2 0 1 1
68 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 3 0 1 1
69 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
72 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
73 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
74 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
76 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
78 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
79 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
82 Valga Välk Andres Kalavus 0 0 0 0
83 Vana hea puur Andris Balodis 0 0 0 0
84 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 0 0 0 0
86 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
87 Vana hea puur Armo Ivask 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 0 0 0 0
89 Spordipalavik Asso Kõuts 0 0 0 0
90 Vana hea puur Avo Ombler 0 0 0 0
91 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
94 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
95 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
96 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
97 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
98 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
99 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm II Elliot Olsson 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 0 0 0 0
102 Vana hea puur Erki Teder 0 0 0 0
103 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
104 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
105 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
106 Valga Välk Gleb Tšip 0 0 0 0
107 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
108 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
109 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
110 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
112 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
113 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
114 Vana hea puur Imre Hansen 0 0 0 0
115 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
116 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
118 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
119 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
120 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
121 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
122 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
123 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
124 Bändidos Joosep Perandi 0 0 0 0
125 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
126 Viskoosa SK Juhan Metsand 0 0 0 0
127 Vana hea puur Kaarel Oim 0 0 0 0
128 Vana hea puur Kalmer Koossalu 0 0 0 0
129 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
130 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
132 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
133 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
134 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
135 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
136 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
137 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
138 Valga Välk Kaur Lillevälja 0 0 0 0
139 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
140 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
141 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
142 Spordipalavik Kristjan Niibon 0 0 0 0
143 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
144 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk D 0 0 0 0
145 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
146 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
147 Pärnu Bullet / Silverehitus Lauri Meisalu 0 0 0 0
148 Bändidos Lauri Ries 0 0 0 0
149 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
150 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
151 Eesti Maaülikool Marek Jelok 0 0 0 0
152 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
153 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
154 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
155 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
156 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
157 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
158 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
159 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 0 0 0 0
160 Spordipalavik Martin Einblau 0 0 0 0
161 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
162 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
163 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
164 Spordipalavik Martin Lehmus 0 0 0 0
165 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 0 0 0 0
166 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 0 0 0 0
167 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
168 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
169 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
170 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
171 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 0 0 0 0
172 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
173 Bändidos Mike Holmaranta 0 0 0 0
174 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
175 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
176 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
177 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
178 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
179 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
180 Sinimäe Oskar Ojamäe 0 0 0 0
181 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
182 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
183 Eesti Maaülikool Ott Tera 0 0 0 0
184 Spordipalavik Pavel Berezinski 0 0 0 0
185 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
186 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 0 0 0 0
187 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
188 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
189 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
190 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
191 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
192 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
193 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
194 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
195 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
196 Spordipalavik Reigo Podar 0 0 0 0
197 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
198 Bändidos Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
199 Spordipalavik Richard Kerde 0 0 0 0
200 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
201 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 0 0 0 0
202 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 0 0 0 0
203 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
204 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
205 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
206 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
207 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
208 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 0 0 0 0
209 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
210 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
211 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
212 Vana hea puur Simon Righarts 0 0 0 0
213 Viskoosa SK Sten Sihver 0 0 0 0
214 Vana hea puur Sten Veskis 0 0 0 0
215 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
216 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
217 Spordipalavik Taavi Sau 0 0 0 0
218 Viskoosa SK Taavo Taelma 0 0 0 0
219 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
220 Spordipalavik Tanel Kiisküla 0 0 0 0
221 Bändidos Targo Trepp 0 0 0 0
222 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
223 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
224 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
225 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
226 Vana hea puur Timmo Zimmermann 0 0 0 0
227 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Timo Kotkas 0 0 0 0
228 Spordipalavik Tormi Voog 0 0 0 0
229 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
230 Vana hea puur Tõnis Korts 0 0 0 0
231 Spordipalavik Tõnis Vähi 0 0 0 0
232 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
233 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 1 0 0 0
234 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
235 Pärnu Bullet / Silverehitus Andre Laanemets 1 0 0 0
236 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 1 0 0 0
237 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 1 0 0 0
238 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 1 0 0 0
239 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 0 0 0
240 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 1 0 0 0
241 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 1 0 0 0
242 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 1 0 0 0
243 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 1 0 0 0
244 Sinimäe Mark Meema 1 0 0 0
245 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
246 Viimsi Kepp Olari Püvi 1 0 0 0
247 Sinimäe Olari Rüütelmaa 1 0 0 0
248 Sinimäe Oleg Jegorov 1 0 0 0
249 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 1 0 0 0
250 Pärnu Bullet / Silverehitus Otto Kapp 1 0 0 0
251 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 1 0 0 0
252 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 1 0 0 0
253 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 1 0 0 0
254 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 1 0 0 0
255 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 1 0 0 0
256 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 1 0 0 0
257 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 1 0 0 0
258 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 1 0 0 0
259 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
260 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
261 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 2 0 0 0
262 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 2 0 0 0
263 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 2 0 0 0
264 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 2 0 0 0
265 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 2 0 0 0
266 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 2 0 0 0
267 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
268 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
269 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 2 0 0 0
270 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 2 0 0 0
271 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 2 0 0 0
272 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 2 0 0 0
273 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
274 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 2 0 0 0
275 Jõgeva SK Tähe / Olivia Markus-Lion Räitsak 2 0 0 0
276 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 2 0 0 0
277 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 2 0 0 0
278 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 2 0 0 0
279 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 2 0 0 0
280 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 2 0 0 0
281 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 2 0 0 0
282 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 2 0 0 0
283 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 2 0 0 0
284 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 3 0 0 0
285 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Moora 3 0 0 0
286 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 3 0 0 0
287 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval60191894,7
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm60222090,9
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand108494489,8
4. Viimsi KeppTõnisMetsson120564885,7
5. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik1801279978,0
6. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa60201575,0
7. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt120564071,4
8. SinimäeVitaliSõtšjov60704564,3
9. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets1201418963,1
10. Viimsi KeppOlariPüvi60402357,5
11. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan129555,6
12. Start Ehitus/Tartu valdPavelTimerhanov0000,0

Saalihokiliiga põhjagrupp

SpartaViimsi KeppSparta IISinimäeBändidosSpordipalavikViskoosaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm18 - 221 - 416 - 212 - 012 - 123 - 0102-9181
Viimsi Kepp2 - 185 - 34 - 35 - 23 - 28 - 127-29152
Sparta Team Automaailm II4 - 213 - 57 - 17 - 57 - 312 - 240-37123
Sinimäe2 - 163 - 41 - 75 - 25 - 618 - 434-3964
Bändidos0 - 122 - 55 - 72 - 56 - 58 - 323-3765
Spordipalavik1 - 122 - 33 - 76 - 55 - 65 - 322-3666
Viskoosa SK0 - 231 - 82 - 124 - 183 - 83 - 513-7407

Saalihokiliiga lõunagrupp

JSK TäheSK Tähe IIStart EhitusBulletEMÜVHPValgaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia19 - 015 - 216 - 35 - 021 - 124 - 2100-8181
Jõgeva SK Tähe/Olivia II0 - 195 - 413 - 813 - 311 - 15 - 947-44122
Start Ehitus/Tartu vald2 - 154 - 58 - 58 - 712 - 26 - 440-38113
Pärnu Bullet / Silverehitus3 - 168 - 135 - 87 - 68 - 35 - 336-4994
Eesti Maaülikool0 - 53 - 137 - 86 - 79 - 49 - 134-3875
Vana hea puur1 - 211 - 112 - 123 - 84 - 97 - 318-6436
Valga Välk2 - 249 - 54 - 63 - 51 - 93 - 722-5637

Saalihokiliiga põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm660000102 - 918
Viimsi Kepp65010027 - 2915
Sparta Team Automaailm II64020040 - 3712
Sinimäe62040034 - 396
Bändidos62040023 - 376
Spordipalavik62040022 - 366
Viskoosa SK60060013 - 740

Saalihokiliiga lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia660000100 - 818
Jõgeva SK Tähe/Olivia II64020047 - 4412
Start Ehitus/Tartu vald63120040 - 3811
Pärnu Bullet / Silverehitus63030036 - 499
Eesti Maaülikool62031034 - 387
Valga Välk61050022 - 563
Vana hea puur61050018 - 643

Saalihokiliiga põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 6 26 19 45
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 6 8 20 28
3 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk (Duubel) 10 26 0 26
4 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 6 12 12 24
5 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 5 11 8 19
6 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe (Duubel) 10 7 10 17
7 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 6 10 6 16
8 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 6 10 4 14
9 Sparta Team Automaailm Sander Savi 5 9 4 13
10 Sinimäe Edgar Grazer 5 8 4 12
11 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 6 6 6 12
12 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 5 6 2 8
13 Viimsi Kepp Kristjan Puu 5 4 4 8
14 Bändidos Andre Sammelselg 6 6 2 8
15 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 5 2 5 7
16 Bändidos Joosep Perandi 4 2 4 6
17 Sinimäe Mark Meema 4 0 6 6
18 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 5 3 3 6
19 Viimsi Kepp Rainer Komi 6 5 1 6
20 Viskoosa SK Karl Artur Valk 6 4 2 6
21 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 6 4 2 6
22 Spordipalavik Martin Kärner 6 3 3 6
23 Sparta Team Automaailm II Robin Savi (Duubel) 10 4 2 6
24 Sinimäe Ott Põldmäe 4 4 1 5
25 Sinimäe Aleksander Runin 4 2 3 5
26 Spordipalavik Pavel Berezinski 4 2 3 5
27 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 5 4 1 5
28 Spordipalavik Tormi Voog 5 2 3 5
29 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 5 1 4 5
30 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 6 5 0 5
31 Viimsi Kepp Alex Kuusk 6 3 2 5
32 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 6 2 3 5
33 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 6 0 5 5
34 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 3 1 3 4
35 Bändidos Anre Vooremaa 4 2 2 4
36 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 4 2 2 4
37 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 4 0 4 4
38 Bändidos Andi Kuum 5 3 1 4
39 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 5 2 2 4
40 Viimsi Kepp Sten Ritson 5 0 4 4
41 Sinimäe Ilja Koivanen 1 1 2 3
42 Viimsi Kepp Roland Songisepp 2 1 2 3
43 Bändidos Oskar Illak 4 2 1 3
44 Sinimäe Mikk Põldmäe 5 3 0 3
45 Spordipalavik Taavi Sau 5 2 1 3
46 Bändidos Rainis Provornikov 5 1 2 3
47 Spordipalavik Lauri Kuktalu 6 3 0 3
48 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 6 3 0 3
49 Sinimäe Martin Öövel 6 2 1 3
50 Viskoosa SK Janori Remmelg 6 1 2 3
51 Viskoosa SK Alari Valgma 3 1 1 2
52 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 3 1 1 2
53 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 3 1 1 2
54 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 3 0 2 2
55 Bändidos Künter Põldmaa 4 2 0 2
56 Viimsi Kepp Ermo Jõgi 5 2 0 2
57 Bändidos Deniss Davõdov 5 1 1 2
58 Viimsi Kepp Karl Toomet 5 1 1 2
59 Viimsi Kepp Rein Kruusat 5 1 1 2
60 Bändidos Targo Trepp 6 2 0 2
61 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 6 2 0 2
62 Viimsi Kepp Erlin Rand 6 1 1 2
63 Bändidos Kevin Viitas 6 1 1 2
64 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 6 1 1 2
65 Spordipalavik Sergei Arhipov 6 1 1 2
66 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 6 0 2 2
67 Bändidos Helmur Rajang 1 1 0 1
68 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 1 0 1 1
69 Spordipalavik Kristjan Niibon 2 1 0 1
70 Viimsi Kepp Targo Treial 2 1 0 1
71 Viskoosa SK Kasper Mast 2 0 1 1
72 Spordipalavik Martin Lehmus 2 0 1 1
73 Bändidos Renek-Ken Külvi 2 0 1 1
74 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 4 1 0 1
75 Bändidos Jaanus Sapas 4 0 1 1
76 Viskoosa SK Karmo Silm 4 0 1 1
77 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 4 0 1 1
78 Bändidos Mike Holmaranta 4 0 1 1
79 Sinimäe Olari Rüütelmaa 4 0 1 1
80 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 5 1 0 1
81 Viimsi Kepp Kert Karelson 5 1 0 1
82 Viimsi Kepp Anti Roots 5 0 1 1
83 Spordipalavik Tanel Kiisküla 5 0 1 1
84 Spordipalavik Tõnis Vähi 5 0 1 1
85 Viskoosa SK Andris Pähn 6 1 0 1
86 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 6 1 0 1
87 Spordipalavik Margus Sinisaar 6 1 0 1
88 Spordipalavik Rando Hallik 6 1 0 1
89 Spordipalavik Indrek Sinisaar 6 0 1 1
90 Sinimäe Oleg Jegorov 6 0 1 1
91 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 6 0 1 1
92 Spordipalavik Rauno Ollema 6 0 1 1
93 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 7 0 1 1
94 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm II Elliot Olsson 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
98 Bändidos Lauri Ries 0 0 0 0
99 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
100 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
101 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
103 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
104 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 1 0 0 0
106 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 1 0 0 0
107 Spordipalavik Asso Kõuts 1 0 0 0
108 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 1 0 0 0
109 Viimsi Kepp Marek Ulman 1 0 0 0
110 Spordipalavik Martin Einblau 1 0 0 0
111 Viskoosa SK Märt Käär 1 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 2 0 0 0
113 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
114 Viskoosa SK Miko Malk 2 0 0 0
115 Sinimäe Oskar Ojamäe 2 0 0 0
116 Spordipalavik Reigo Podar 2 0 0 0
117 Bändidos Fred Haga 3 0 0 0
118 Viskoosa SK Henri Lilp 3 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 3 0 0 0
120 Viskoosa SK Robin Lehtla 3 0 0 0
121 Sinimäe Tauno Koppel 3 0 0 0
122 Viskoosa SK Alari Valgma 4 0 0 0
123 Viskoosa SK Juhan Metsand 4 0 0 0
124 Bändidos Mattias Avdejev 4 0 0 0
125 Viskoosa SK Sten Sihver 4 0 0 0
126 Viskoosa SK Taavo Taelma 4 0 0 0
127 Spordipalavik Tarmo Tähiste 4 0 0 0
128 Bändidos Raivo Verk 5 0 0 0
129 Spordipalavik Richard Kerde 5 0 0 0
130 Sinimäe Siim Romanov 5 0 0 0
131 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 5 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 6 0 0 0
133 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 6 0 0 0
134 Bändidos Kaupo Kaur 6 0 0 0
135 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 6 0 0 0
136 Bändidos Mihhail Jakovlev 6 0 0 0
137 Viimsi Kepp Olari Püvi 6 0 0 0
138 Spordipalavik Peeter Subbi 6 0 0 0
139 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 6 0 0 0
140 Sinimäe Vitali Sõtšjov 6 0 0 0

Saalihokiliiga lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 7 16 12 28
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 4 16 8 24
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 5 6 17 23
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 5 9 13 22
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 5 11 10 21
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Heino Avi 7 12 6 18
7 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 6 14 3 17
8 Eesti Maaülikool Sander Mägi 5 11 5 16
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 5 10 6 16
10 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 6 9 7 16
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 4 6 8 14
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 5 5 8 13
13 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 5 3 9 12
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 2 6 5 11
15 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 3 8 3 11
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 3 7 4 11
17 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 6 5 6 11
18 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 5 1 9 10
19 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 6 5 5 10
20 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 6 4 6 10
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 9 2 7 9
22 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 3 2 6 8
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 4 3 5 8
24 Vana hea puur Karli Säärits 6 3 5 8
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 5 4 3 7
26 Valga Välk Andres Kalavus 6 3 4 7
27 Eesti Maaülikool Ott Tera 4 6 0 6
28 Valga Välk Remo Kupits 4 4 2 6
29 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 5 6 0 6
30 Valga Välk Indrek Lumiste 5 3 3 6
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 8 6 0 6
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 8 3 3 6
33 Eesti Maaülikool Rando Ernits 1 3 2 5
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk D 3 5 0 5
35 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 5 4 1 5
36 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 5 3 2 5
37 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 6 3 2 5
38 Valga Välk Margo Pärnaku 6 2 3 5
39 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 2 2 2 4
40 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 3 2 2 4
41 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 4 2 2 4
42 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 4 2 2 4
43 Vana hea puur Meelis Ombler 6 2 2 4
44 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 3 1 2 3
45 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 3 1 2 3
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 4 3 0 3
47 Vana hea puur Sten Veskis 4 3 0 3
48 Vana hea puur Erki Teder 4 1 2 3
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 4 1 2 3
50 Vana hea puur Timmo Zimmermann 4 1 2 3
51 Vana hea puur Tõnis Korts 5 3 0 3
52 Valga Välk Denis Ženžarov 5 2 1 3
53 Valga Välk Johannes Jürisson 5 2 1 3
54 Valga Välk Taavi Lumiste 5 2 1 3
55 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 6 2 1 3
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 6 1 2 3
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Virkus 2 1 1 2
58 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 2 1 1 2
59 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 3 1 1 2
60 Eesti Maaülikool Märten Lamp 3 0 2 2
61 Valga Välk Simm Paap 4 2 0 2
62 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 4 1 1 2
63 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 5 2 0 2
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 5 2 0 2
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 5 2 0 2
66 Eesti Maaülikool Talis Mölder 5 0 2 2
67 Vana hea puur Armo Ivask 6 1 1 2
68 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 6 0 2 2
69 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 1 1 0 1
70 Eesti Maaülikool Georg Demidov 2 1 0 1
71 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 2 1 0 1
72 Vana hea puur Margus Kangro 2 1 0 1
73 Vana hea puur Martin Kivirand 2 1 0 1
74 Eesti Maaülikool Marek Jelok 2 0 1 1
75 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 2 0 1 1
76 Valga Välk Kaur Lillevälja 3 1 0 1
77 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 3 1 0 1
78 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 3 0 1 1
79 Vana hea puur Imre Hansen 4 1 0 1
80 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 4 0 1 1
81 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 6 1 0 1
82 Vana hea puur Teet Saar 6 1 0 1
83 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 6 0 1 1
84 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 6 0 1 1
85 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 7 0 1 1
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Artur Okružko 0 0 0 0
89 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
91 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
95 Pärnu Bullet / Silverehitus Lauri Meisalu 0 0 0 0
96 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
97 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
99 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 0 0 0 0
101 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
104 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
105 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
106 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
108 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Timo Kotkas 0 0 0 0
110 Pärnu Bullet / Silverehitus Andre Laanemets 1 0 0 0
111 Vana hea puur Andris Balodis 1 0 0 0
112 Vana hea puur Avo Ombler 1 0 0 0
113 Valga Välk Gleb Tšip 1 0 0 0
114 Valga Välk Henri Karja 1 0 0 0
115 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 1 0 0 0
116 Vana hea puur Kalmer Koossalu 1 0 0 0
117 Pärnu Bullet / Silverehitus Otto Kapp 1 0 0 0
118 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 1 0 0 0
119 Valga Välk Aleks Tammela 2 0 0 0
120 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 2 0 0 0
121 Vana hea puur Simon Righarts 2 0 0 0
122 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 3 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 3 0 0 0
124 Vana hea puur Kaarel Oim 3 0 0 0
125 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 3 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 3 0 0 0
127 Valga Välk Martin Kovaljov 3 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 3 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 3 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 4 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 4 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 4 0 0 0
133 Valga Välk Marek Vända 4 0 0 0
134 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 4 0 0 0
135 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 4 0 0 0
136 Vana hea puur Tarvo Altmäe 4 0 0 0
137 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 5 0 0 0
138 Valga Välk Ilmar Parmink 5 0 0 0
139 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 5 0 0 0
140 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 5 0 0 0
141 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 5 0 0 0
142 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 5 0 0 0
143 Valga Välk Veikko Väisanen 5 0 0 0
144 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 6 0 0 0
145 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 7 0 0 0

Saalihokiliiga põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppOlariPüvi45201995,0
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval135444193,2
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa135554989,1
4. Viskoosa SKMärtKäär45453782,2
5. SpordipalavikTõnisVähi22516813580,4
6. SpordipalavikTarmoTähiste45151280,0
7. SinimäeVitaliSõtšjov27018614779,0
8. BändidosMihhailJakovlev27017113579,0
9. Viskoosa SKCarl KristoTrepp45372978,4
10. Viimsi KeppTõnisMetsson2251209276,7
11. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt25513610174,3
12. Sparta Team Automaailm IIArturAsmus156466,7
13. Viskoosa SKJanoriRemmelg90473166,0
14. Viskoosa SKRobinLehtla45644164,1
15. Viskoosa SKAndrisPähn45371951,4

Saalihokiliiga lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan58322887,5
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm75201785,0
3. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm75191684,2
4. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik156796582,3
5. Eesti MaaülikoolAnreUleksin1801018079,2
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaKaspar JaanHeljand2191088376,9
7. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand2191088376,9
8. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets27018113272,9
9. Valga VälkIlmarParmink22117512772,6
10. Valga VälkMartinKovaljov49282071,4
11. Vana hea puurTarvoAltmäe1801107870,9
12. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartinRosin68574070,2
13. Start Ehitus/Tartu valdPavelTimerhanov116805670,0
14. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh45352365,7
15. Vana hea puurSimonRigharts68724765,3
16. Vana hea puurAvoOmbler22191263,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |