Hooaeg 2021 / 2022

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Märjamaa SK Aivar Metsmaa 0 0 0 0
2 Montonissa Aivo Sule 0 0 0 0
3 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 0 0 0 0
4 Märjamaa SK Alar Siiber 0 0 0 0
5 Kohila Alari Kuzmin 0 0 0 0
6 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
7 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 0 0 0 0
8 Järvakandi Pistleek Alvar Novikov 0 0 0 0
9 Läänlased Alvar Roosileht 0 0 0 0
10 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Anabell Kinkar 0 0 0 0
11 Rapla Kepiklubi Andrei Luige 0 0 0 0
12 Rapla Kepiklubi Andres Männik 0 0 0 0
13 Montonissa Andrus Laurimaa 0 0 0 0
14 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Angelica Jorš 0 0 0 0
15 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 0 0 0 0
16 Läänlased Argo Klopman 0 0 0 0
17 Märjamaa SK Arnold Laatspera 0 0 0 0
18 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Carl Alas 0 0 0 0
19 Läänlased Darja Voog 0 0 0 0
20 Märjamaa SK Ellikar Eensalu 0 0 0 0
21 Läänlased Ergo Orumaa 0 0 0 0
22 Märjamaa SK Erki Aruksaar 0 0 0 0
23 Kohila Erki Piisang 0 0 0 0
24 Rapla Kepiklubi Ermo Brecher 0 0 0 0
25 Märjamaa SK Erti Eensalu 0 0 0 0
26 Montonissa Erti Suurtalu 0 0 0 0
27 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 0 0 0 0
28 Montonissa Evelyn Gold 0 0 0 0
29 Järvakandi Pistleek Ferran Sole Prats 0 0 0 0
30 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
31 Kohila Hans Andre Marand 0 0 0 0
32 Montonissa Herki Runnel 0 0 0 0
33 Rapla Kepiklubi Indrek Zoober 0 0 0 0
34 Kohila Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
35 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 0 0 0 0
36 Järvakandi Pistleek Jaan Rebane 0 0 0 0
37 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 0 0 0 0
38 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaarek Pikker 0 0 0 0
39 Järvakandi Pistleek Janar Laaneste 0 0 0 0
40 Järvakandi Pistleek Janeli Lants 0 0 0 0
41 Kohila Juri Kuznetsov 0 0 0 0
42 Montonissa Kadri Heinla 0 0 0 0
43 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 0 0 0 0
44 Läänlased Kairo Kivi 0 0 0 0
45 Märjamaa SK Karl Kristo Leinuste 0 0 0 0
46 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kaspar Kõiv 0 0 0 0
48 Märjamaa SK Kaspar Sale 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kati Kalda 0 0 0 0
50 Läänlased Kauri Adman 0 0 0 0
51 Montonissa Kirsika Aas 0 0 0 0
52 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 0 0 0 0
53 Läänlased Kristjan Niibon 0 0 0 0
54 Järvakandi Pistleek Kristo Kaaring 0 0 0 0
55 Läänlased Lauri Pelapson 0 0 0 0
56 Montonissa Leo Rahu 0 0 0 0
57 Järvakandi Pistleek Liisa Aasaväli 0 0 0 0
58 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Liselle Karjane 0 0 0 0
59 Järvakandi Pistleek Madis Kivi 0 0 0 0
60 Märjamaa SK Madis Niinemets 0 0 0 0
61 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 0 0 0 0
62 Montonissa Marek Matt 0 0 0 0
63 Läänlased Markkus Kõre 0 0 0 0
64 Kohila Marko Tobi 0 0 0 0
65 Läänlased Markus Laksberg 0 0 0 0
66 Montonissa Marleen Sau 0 0 0 0
67 Läänlased Mart Amberman 0 0 0 0
68 Märjamaa SK Mart Tilk 0 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 0 0 0 0
70 Montonissa Marten Liiva 0 0 0 0
71 Järvakandi Pistleek Marti Pärna 0 0 0 0
72 Kohila Martin Heinaru 0 0 0 0
73 Kohila Martin Veimann 0 0 0 0
74 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 0 0 0 0
75 Märjamaa SK Mihkel Rus 0 0 0 0
76 Järvakandi Pistleek Mihkel Selberg 0 0 0 0
77 Järvakandi Pistleek Mikk Türkson 0 0 0 0
78 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mikk Virki 0 0 0 0
79 Märjamaa SK Märt Käär 0 0 0 0
80 Montonissa Märten Laurimaa 0 0 0 0
81 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 0 0 0 0
82 Märjamaa SK Oliver Raudnagel 0 0 0 0
83 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 0 0 0 0
84 Rapla Kepiklubi Priit Karjane 0 0 0 0
85 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 0 0 0 0
86 Rapla Kepiklubi Priit Pärna 0 0 0 0
87 Järvakandi Pistleek Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
88 Märjamaa SK Rainer Komi 0 0 0 0
89 Kohila Rainis Kahlo 0 0 0 0
90 Montonissa Raino Remmel 0 0 0 0
91 Märjamaa SK Rait Tilk 0 0 0 0
92 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
93 Järvakandi Pistleek Rander Kaaring 0 0 0 0
94 Rapla Kepiklubi Ranno Grauen 0 0 0 0
95 Märjamaa SK Rasmus Laatspera 0 0 0 0
96 Läänlased Rasmus Ollema 0 0 0 0
97 Läänlased Rauno Ollema 0 0 0 0
98 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Reelika Rohuste 0 0 0 0
99 Märjamaa SK Reigo Andok 0 0 0 0
100 Kohila Remmi Uibubuu 0 0 0 0
101 Märjamaa SK Rene Abel 0 0 0 0
102 Läänlased Renno Silde 0 0 0 0
103 Märjamaa SK Richard Kuum 0 0 0 0
104 Läänlased Risto Ollema 0 0 0 0
105 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rivo Rehe 0 0 0 0
106 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Roger Roos 0 0 0 0
107 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 0 0 0 0
108 Järvakandi Pistleek Sander Kisler 0 0 0 0
109 Märjamaa SK Siim Viisut 0 0 0 0
110 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Siret Leinasaar 0 0 0 0
111 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 0 0 0 0
112 Kohila Taavi Ebarik 0 0 0 0
113 Montonissa Taavi Sau 0 0 0 0
114 Kohila Taivo Ottens 0 0 0 0
115 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 0 0 0 0
116 Kohila Tauno Ebarik 0 0 0 0
117 Montonissa Tauno Sau 0 0 0 0
118 Kohila Tauri Miljand 0 0 0 0
119 Läänlased Tauri Voog 0 0 0 0
120 Järvakandi Pistleek Teet Tagapere 0 0 0 0
121 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 0 0 0 0
122 Läänlased Thor Härm 0 0 0 0
123 Rapla Kepiklubi Tiit Leier 0 0 0 0
124 Montonissa Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
125 Märjamaa SK Toomas Jaaniste 0 0 0 0
126 Läänlased Tormi Voog 0 0 0 0
127 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
128 Märjamaa SK Tõnis Põder 0 0 0 0
129 Järvakandi Pistleek Urmas Vainomäe 0 0 0 0
130 Märjamaa SK Valeri Šipulin 0 0 0 0
131 Järvakandi Pistleek Veljo Vilbas 0 0 0 0
132 Järvakandi Pistleek Villu Koger 0 0 0 0
133 Kohila Vladimir Nikolski 0 0 0 0
134 Kohila Ülari Kuzmin 0 0 0 0

Raplamaa MV

Märjamaa SKLäänlasedMontonissaRapla KepiklubiPistleekKohilaKaitseliidu Rapla malevSuhePunkteKoht
Märjamaa SK4 - 23 - 215 - 410 - 78 - 510 - 250-22181
Läänlased2 - 43 - 48 - 612 - 38 - 133-1892
Montonissa2 - 34 - 33 - 58 - 35 - 222-1683
Rapla Kepiklubi4 - 156 - 810 - 82 - 87 - 629-4574
Järvakandi Pistleek7 - 105 - 38 - 1012 - 56 - 738-3565
Kohila5 - 83 - 123 - 88 - 25 - 1224-4236
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK2 - 101 - 82 - 56 - 77 - 618-3637

Raplamaa MV

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Märjamaa SK66000050 - 2218
Läänlased52111033 - 189
Montonissa52120022 - 168
Rapla Kepiklubi52021029 - 457
Järvakandi Pistleek52030038 - 356
Kohila51040024 - 423
Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK51040018 - 363

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Järvakandi Pistleek Ragnar Markus Kuljus 5 17 7 24
2 Märjamaa SK Tõnis Põder 5 11 13 24
3 Läänlased Risto Ollema 5 11 5 16
4 Järvakandi Pistleek Jaan Rebane 4 10 4 14
5 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 5 10 4 14
6 Märjamaa SK Oliver Raudnagel 6 9 4 13
7 Kohila Remmi Uibubuu 5 9 3 12
8 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 4 8 3 11
9 Kohila Martin Heinaru 4 5 5 10
10 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 4 3 7 10
11 Märjamaa SK Reigo Andok 6 6 4 10
12 Montonissa Taavi Sau 5 8 1 9
13 Montonissa Tauno Sau 5 0 9 9
14 Märjamaa SK Rainer Komi 3 3 5 8
15 Kohila Taivo Ottens 5 6 2 8
16 Läänlased Kauri Adman 5 3 5 8
17 Märjamaa SK Rait Tilk 6 5 3 8
18 Läänlased Rauno Ollema 4 1 6 7
19 Läänlased Tormi Voog 5 7 0 7
20 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Ralf Raidsalu 5 5 1 6
21 Montonissa Marek Matt 3 4 1 5
22 Järvakandi Pistleek Mihkel Selberg 3 1 4 5
23 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Hanna-Liisa Õispuu 4 5 0 5
24 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 4 2 3 5
25 Läänlased Markkus Kõre 5 3 2 5
26 Montonissa Tiiu Varik-Sau 5 3 2 5
27 Järvakandi Pistleek Mikk Türkson 5 2 3 5
28 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Roger Roos 5 2 3 5
29 Märjamaa SK Mart Tilk 6 5 0 5
30 Märjamaa SK Toomas Jaaniste 6 3 2 5
31 Läänlased Kristjan Niibon 2 3 1 4
32 Järvakandi Pistleek Rander Kaaring 3 2 2 4
33 Märjamaa SK Arnold Laatspera 4 3 1 4
34 Järvakandi Pistleek Janar Laaneste 4 2 2 4
35 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 4 1 3 4
36 Kohila Erki Piisang 5 0 4 4
37 Märjamaa SK Rene Abel 6 1 3 4
38 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 3 2 1 3
39 Montonissa Marten Liiva 3 1 2 3
40 Kohila Alari Kuzmin 3 0 3 3
41 Kohila Taavi Ebarik 4 3 0 3
42 Montonissa Märten Laurimaa 4 2 1 3
43 Läänlased Renno Silde 5 2 1 3
44 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kristi Toomla 1 1 1 2
45 Märjamaa SK Siim Viisut 1 1 1 2
46 Rapla Kepiklubi Ranno Grauen 4 1 1 2
47 Märjamaa SK Richard Kuum 4 1 1 2
48 Läänlased Thor Härm 4 1 1 2
49 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 4 0 2 2
50 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaarek Pikker 5 2 0 2
51 Järvakandi Pistleek Madis Kivi 5 2 0 2
52 Järvakandi Pistleek Kristo Kaaring 5 1 1 2
53 Läänlased Tauri Voog 5 1 1 2
54 Kohila Vladimir Nikolski 5 1 1 2
55 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaan Kukk 1 1 0 1
56 Rapla Kepiklubi Priit Karjane 1 1 0 1
57 Montonissa Raino Remmel 1 1 0 1
58 Rapla Kepiklubi Andrei Luige 2 0 1 1
59 Märjamaa SK Ellikar Eensalu 2 0 1 1
60 Montonissa Aivo Sule 3 1 0 1
61 Märjamaa SK Karl Kristo Leinuste 3 0 1 1
62 Järvakandi Pistleek Marti Pärna 3 0 1 1
63 Kohila Tauri Miljand 3 0 1 1
64 Läänlased Argo Klopman 4 1 0 1
65 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Carl Alas 4 1 0 1
66 Märjamaa SK Rasmus Laatspera 4 1 0 1
67 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 4 1 0 1
68 Läänlased Darja Voog 4 0 1 1
69 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 4 0 1 1
70 Montonissa Marleen Sau 4 0 1 1
71 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mart Villig 4 0 1 1
72 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Reelika Rohuste 4 0 1 1
73 Järvakandi Pistleek Teet Tagapere 4 0 1 1
74 Montonissa Andrus Laurimaa 5 1 0 1
75 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Karl-Martin Raidsalu 5 1 0 1
76 Montonissa Leo Rahu 5 1 0 1
77 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 5 0 1 1
78 Järvakandi Pistleek Veljo Vilbas 5 0 1 1
79 Märjamaa SK Aivar Metsmaa 0 0 0 0
80 Läänlased Alvar Roosileht 0 0 0 0
81 Märjamaa SK Erki Aruksaar 0 0 0 0
82 Rapla Kepiklubi Ermo Brecher 0 0 0 0
83 Järvakandi Pistleek Ferran Sole Prats 0 0 0 0
84 Kohila Hans Andre Marand 0 0 0 0
85 Rapla Kepiklubi Indrek Zoober 0 0 0 0
86 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Jaanus Läätsim 0 0 0 0
87 Montonissa Kadri Heinla 0 0 0 0
88 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kaspar Kõiv 0 0 0 0
89 Järvakandi Pistleek Liisa Aasaväli 0 0 0 0
90 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 0 0 0 0
91 Märjamaa SK Mihkel Rus 0 0 0 0
92 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Mikk Virki 0 0 0 0
93 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 0 0 0 0
94 Rapla Kepiklubi Priit Pärna 0 0 0 0
95 Kohila Rainis Kahlo 0 0 0 0
96 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rivo Rehe 0 0 0 0
97 Märjamaa SK Valeri Šipulin 0 0 0 0
98 Kohila Ülari Kuzmin 0 0 0 0
99 Märjamaa SK Alar Siiber 1 0 0 0
100 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 1 0 0 0
101 Järvakandi Pistleek Alvar Novikov 1 0 0 0
102 Rapla Kepiklubi Andres Männik 1 0 0 0
103 Montonissa Herki Runnel 1 0 0 0
104 Märjamaa SK Madis Niinemets 1 0 0 0
105 Läänlased Markus Laksberg 1 0 0 0
106 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Siret Leinasaar 1 0 0 0
107 Järvakandi Pistleek Urmas Vainomäe 1 0 0 0
108 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Anabell Kinkar 2 0 0 0
109 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Angelica Jorš 2 0 0 0
110 Märjamaa SK Erti Eensalu 2 0 0 0
111 Kohila Ingrid Jürimäe 2 0 0 0
112 Järvakandi Pistleek Janeli Lants 2 0 0 0
113 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Kati Kalda 2 0 0 0
114 Kohila Martin Veimann 2 0 0 0
115 Järvakandi Pistleek Sander Kisler 2 0 0 0
116 Kohila Tauno Ebarik 2 0 0 0
117 Rapla Kepiklubi Tiit Leier 2 0 0 0
118 Läänlased Ergo Orumaa 3 0 0 0
119 Läänlased Kairo Kivi 3 0 0 0
120 Märjamaa SK Märt Käär 3 0 0 0
121 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Annika Tammus 4 0 0 0
122 Montonissa Erti Suurtalu 4 0 0 0
123 Kohila Juri Kuznetsov 4 0 0 0
124 Märjamaa SK Kaspar Sale 4 0 0 0
125 Montonissa Kirsika Aas 4 0 0 0
126 Läänlased Lauri Pelapson 4 0 0 0
127 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Liselle Karjane 4 0 0 0
128 Kohila Marko Tobi 4 0 0 0
129 Läänlased Rasmus Ollema 4 0 0 0
130 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Tarmo Tammus 4 0 0 0
131 Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Triinu Tuttenpal 4 0 0 0
132 Montonissa Evelyn Gold 5 0 0 0
133 Läänlased Mart Amberman 5 0 0 0
134 Järvakandi Pistleek Villu Koger 5 0 0 0

Raplamaa MV

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Märjamaa SKMärtKäär135827692,7
2. MontonissaErtiSuurtalu1851029189,2
3. Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKKarl-MartinRaidsalu45453986,7
4. LäänlasedMartAmberman2351169884,5
5. Järvakandi PistleekVilluKoger1611058581,0
6. KohilaTauriMiljand1351108880,0
7. KohilaErkiPiisang45372978,4
8. Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SKTriinuTuttenpal1801209075,0
9. Rapla KepiklubiAljonaGlivenko23017613174,4
10. Märjamaa SKErtiEensalu90402870,0
11. Märjamaa SKEllikarEensalu4513969,2
12. MontonissaIngridJürimäe90523567,3
13. KohilaIngridJürimäe90523567,3
14. Järvakandi PistleekJaneliLants64432865,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |