Hooaeg 2022 / 2023

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Līgatne Agnese Broliša 0 0 0 0
2 NND/RJTC Alise Lakija Širve 0 0 0 0
3 NND/RJTC Allana Kolosova 0 0 0 0
4 NND/RJTC Amanda Bizauska 0 0 0 0
5 FK Ķekava Amanta Muceniece 0 0 0 0
6 FK Ķekava Anda Knospiņa 0 0 0 0
7 Sparta Anete Vaha 0 0 0 0
8 NND/RJTC Anna Mūrniece 0 0 0 0
9 FK Ķekava Annija Dārta Dankfelde 0 0 0 0
10 NND/RJTC Annija Straupe 0 0 0 0
11 Rubene Asnāte Pēlmane 0 0 0 0
12 NND/RJTC Beāte Žavnere 0 0 0 0
13 Lekrings Betija Raseiceva 0 0 0 0
14 NND/RJTC Dace Andžāne 0 0 0 0
15 FK Ķekava Dana Gulbe 0 0 0 0
16 Rubene Daniela Dafne Hāne 0 0 0 0
17 Rubene Danute Tinkuse 0 0 0 0
18 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
19 NND/RJTC Dārta Derupa 0 0 0 0
20 Lekrings Dārta Malkava 0 0 0 0
21 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
22 FK Ķekava Džeina Dombrava 0 0 0 0
23 Lekrings Džeina Eglīte 0 0 0 0
24 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 0 0 0 0
25 Rubene Egija Katrīne Briede 0 0 0 0
26 Lekrings Egita Megija Traine 0 0 0 0
27 Lekrings Elena Klaviniusa 0 0 0 0
28 NND/RJTC Elīna Dīce 0 0 0 0
29 Līgatne Elīna Drēziņa 0 0 0 0
30 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
31 NND/RJTC Elina Pinne 0 0 0 0
32 Rubene Elīna Sirmā 0 0 0 0
33 NND/RJTC Elīna Štrausa 0 0 0 0
34 Lekrings Elīna Tauriņa 0 0 0 0
35 Līgatne Elīza Elizabete Bērziņa 0 0 0 0
36 FK Ķekava Elīza Jākobsone 0 0 0 0
37 Lekrings Elizabete Dārziņa 0 0 0 0
38 Lekrings Emīlija Horna 0 0 0 0
39 Rubene Emīlija Salaciete 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Emma Ubaleht 0 0 0 0
41 Rubene Estere Elbrete 0 0 0 0
42 Lekrings Evelīna Barka 0 0 0 0
43 Rubene Evelīna Caune 0 0 0 0
44 Rubene Evelīna Sirmā 0 0 0 0
45 FK Ķekava Evija Birkhāne 0 0 0 0
46 NND/RJTC Evika Apine 0 0 0 0
47 Līgatne Evita Mackeviča 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
49 Līgatne Gundega Vancāne 0 0 0 0
50 NND/RJTC Gunita Juškeviča 0 0 0 0
51 Līgatne Hanifa Ezera 0 0 0 0
52 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
54 Sparta Helena Luik 0 0 0 0
55 FK Ķekava Ieva Bušmane 0 0 0 0
56 Rubene Ieva Jete Jansone 0 0 0 0
57 Līgatne Ināra Paegle 0 0 0 0
58 NND/RJTC Jana Linda Jefimova 0 0 0 0
59 Līgatne Jogita Gindra 0 0 0 0
60 Lekrings Jolanta Kļava 0 0 0 0
61 Rubene Jolanta Koziņeca 0 0 0 0
62 Sparta Kadre Lahtmets 0 0 0 0
63 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
64 NND/RJTC Karīna Mičule 0 0 0 0
65 NND/RJTC Karīna Saidova 0 0 0 0
66 Sparta Karola Vares 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Kati Kolsar 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikool Katrin Kaarama 0 0 0 0
70 Sparta Katrin Meresmaa 0 0 0 0
71 Līgatne Katrīna Banka 0 0 0 0
72 Lekrings Katrīna Dārta Kārkliņa 0 0 0 0
73 FK Ķekava Katrīna Kate Fībiga 0 0 0 0
74 FK Ķekava Katrīne Šleiva 0 0 0 0
75 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
78 NND/RJTC Klinta Rovīte 0 0 0 0
79 NND/RJTC Krista Ruicēna 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Kristi Aaloe 0 0 0 0
81 Sparta Kristi Rickberg 0 0 0 0
82 FK Ķekava Kristiāna Elizabete Krūmiņa 0 0 0 0
83 Līgatne Kristiāna Grāvīte 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Kristin Lalin 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
86 FK Ķekava Kristīne Kirilova 0 0 0 0
87 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
88 Rubene Lāsma Ēvele 0 0 0 0
89 Līgatne Laura Lāce 0 0 0 0
90 Līgatne Laura Skujevska 0 0 0 0
91 Līgatne Laura Vancāne 0 0 0 0
92 Rubene Lība Daija Mikova 0 0 0 0
93 Līgatne Liene Adamane 0 0 0 0
94 FK Ķekava Liene Leite 0 0 0 0
95 Līgatne Līga Balode 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
98 Lekrings Liliāna Jakovicka 0 0 0 0
99 Lekrings Linda Gavrilova-Rogoza 0 0 0 0
100 Līgatne Linda Lubgāne 0 0 0 0
101 NND/RJTC Loreta Nemiro 0 0 0 0
102 Rubene Lote Baldiņa 0 0 0 0
103 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
104 Lekrings Luīze Raseiceva 0 0 0 0
105 Līgatne Madara Adamane 0 0 0 0
106 Rubene Madlēna Rozīte 0 0 0 0
107 Lekrings Maija Zēmele-Bauere 0 0 0 0
108 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
110 Rubene Marta Drille 0 0 0 0
111 Rubene Marta Gaugere 0 0 0 0
112 Rubene Marta Lība Zameca 0 0 0 0
113 NND/RJTC Marta Reke 0 0 0 0
114 Sparta Melani Arusalu 0 0 0 0
115 Sparta Melissa Britt Joala 0 0 0 0
116 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
117 Sparta Merliin Arusalu 0 0 0 0
118 Sparta Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
119 FK Ķekava Nikola Elīna Dilāne 0 0 0 0
120 FK Ķekava Nora Zvirbule 0 0 0 0
121 FK Ķekava Normena Līva Apse 0 0 0 0
122 NND/RJTC Olga Timofejeva 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 0 0 0 0
124 Lekrings Olīvija Jarohoviča 0 0 0 0
125 Rubene Paula Egle 0 0 0 0
126 NND/RJTC Paula Loreta Kokina 0 0 0 0
127 FK Ķekava Paula Metāla 0 0 0 0
128 FK Ķekava Paula Sloģe 0 0 0 0
129 Eesti Maaülikool Pille Arro 0 0 0 0
130 Eesti Maaülikool Piret Puidak 0 0 0 0
131 FK Ķekava Rebeka Kārkliniece 0 0 0 0
132 Lekrings Rebeka Laure 0 0 0 0
133 Sparta Reelika Liiv 0 0 0 0
134 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
135 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
136 Rubene Samanta Bērziņa 0 0 0 0
137 Lekrings Sanija Pokkere 0 0 0 0
138 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 0 0 0 0
139 NND/RJTC Santa Kazaine 0 0 0 0
140 NND/RJTC Signe Adiene 0 0 0 0
141 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
142 NND/RJTC Sindija Žīgure 0 0 0 0
143 Rubene Sintija Bāliņa 0 0 0 0
144 Sparta Sirli Nellis 0 0 0 0
145 Eesti Maaülikool Stella Starkopf 0 0 0 0
146 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
147 Rubene Zane Ziedone 0 0 0 0
148 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0
149 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
150 FK Ķekava Ulrika Skakovska 0 0 0 0
151 FK Ķekava Valērija Druzjaka 0 0 0 0
152 NND/RJTC Viktorija Kovaļova 0 0 0 0
153 FK Ķekava Viktorija Kuročkina 0 0 0 0

Eesti-Läti Liiga

Eesti-Läti Liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Rubene17150110109 - 4446
NND/RJTC1511040077 - 6133
Lekrings154272079 - 8518
FK Ķekava144370055 - 6518
Eesti Maaülikool164084067 - 10416
Līgatne133280054 - 7213
Sparta143191073 - 8312

Eesti-Läti Liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Rubene Emīlija Salaciete 14 16 12 28
2 Rubene Samanta Bērziņa 17 18 10 28
3 Lekrings Betija Raseiceva 14 14 13 27
4 Lekrings Džeina Eglīte 14 14 13 27
5 Eesti Maaülikool Kati Kolsar 16 15 12 27
6 Rubene Elīna Sirmā 15 15 8 23
7 FK Ķekava Annija Dārta Dankfelde 14 8 12 20
8 Lekrings Luīze Raseiceva 15 12 8 20
9 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 16 12 8 20
10 Līgatne Agnese Broliša 13 16 3 19
11 Lekrings Katrīna Dārta Kārkliņa 14 11 8 19
12 FK Ķekava Paula Metāla 13 12 6 18
13 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 14 14 3 17
14 Sparta Mona-Lisa Lusti 14 6 11 17
15 Rubene Marta Drille 15 11 6 17
16 Lekrings Liliāna Jakovicka 14 9 7 16
17 NND/RJTC Elīna Dīce 15 11 5 16
18 NND/RJTC Klinta Rovīte 15 10 6 16
19 NND/RJTC Karīna Saidova 15 5 11 16
20 Sparta Sirli Nellis 10 10 5 15
21 Sparta Kristi Rickberg 11 8 7 15
22 Sparta Merli Süvari 10 5 9 14
23 Lekrings Olīvija Jarohoviča 13 11 3 14
24 NND/RJTC Marta Reke 12 9 4 13
25 Lekrings Jolanta Kļava 12 7 6 13
26 Sparta Kädi Keinast 13 10 3 13
27 Sparta Kadre Lahtmets 8 4 8 12
28 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 13 6 6 12
29 Līgatne Elīza Elizabete Bērziņa 9 6 5 11
30 NND/RJTC Anna Mūrniece 14 8 3 11
31 Eesti Maaülikool Emma Ubaleht 14 8 3 11
32 FK Ķekava Katrīna Kate Fībiga 14 7 4 11
33 Līgatne Liene Adamane 9 3 7 10
34 Rubene Marta Lība Zameca 12 4 6 10
35 Eesti Maaülikool Liis Lokk 13 5 5 10
36 Eesti Maaülikool Marilin Riives 14 6 4 10
37 Sparta Reelika Liiv 14 5 5 10
38 Līgatne Madara Adamane 12 3 6 9
39 Rubene Zane Ziedone 17 4 5 9
40 Rubene Paula Egle 3 5 3 8
41 Rubene Marta Gaugere 9 4 4 8
42 FK Ķekava Liene Leite 14 6 2 8
43 Rubene Evelīna Caune 17 3 5 8
44 Sparta Darja Voog 8 7 0 7
45 Līgatne Laura Skujevska 8 2 5 7
46 Sparta Katrin Meresmaa 9 1 6 7
47 FK Ķekava Evija Birkhāne 11 6 1 7
48 FK Ķekava Paula Sloģe 12 3 4 7
49 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 14 2 5 7
50 Lekrings Elena Klaviniusa 14 1 6 7
51 Rubene Lība Daija Mikova 6 4 2 6
52 Līgatne Laura Lāce 7 1 5 6
53 NND/RJTC Elīna Štrausa 10 3 3 6
54 Sparta Melani Arusalu 11 3 3 6
55 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 13 3 3 6
56 Rubene Lāsma Ēvele 14 2 4 6
57 NND/RJTC Karīna Mičule 14 1 5 6
58 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 16 4 2 6
59 Rubene Daniela Dafne Hāne 17 2 4 6
60 FK Ķekava Ulrika Skakovska 6 2 3 5
61 Līgatne Kristiāna Grāvīte 8 4 1 5
62 FK Ķekava Kristiāna Elizabete Krūmiņa 12 3 2 5
63 Lekrings Dārta Malkava 13 4 1 5
64 Rubene Asnāte Pēlmane 14 4 1 5
65 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 15 4 1 5
66 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 4 3 1 4
67 Līgatne Gundega Vancāne 4 3 1 4
68 Eesti Maaülikool Kristin Penu 10 2 2 4
69 NND/RJTC Dārta Derupa 11 3 1 4
70 Līgatne Elīna Drēziņa 11 3 1 4
71 Lekrings Evelīna Barka 12 3 1 4
72 Sparta Diana Kaareste 5 2 1 3
73 FK Ķekava Viktorija Kuročkina 10 0 3 3
74 NND/RJTC Alise Lakija Širve 11 1 2 3
75 Līgatne Ināra Paegle 11 1 2 3
76 Eesti Maaülikool Pille Arro 11 1 2 3
77 Līgatne Evita Mackeviča 13 2 1 3
78 Eesti Maaülikool Kristi Aaloe 3 0 2 2
79 NND/RJTC Beāte Žavnere 7 1 1 2
80 NND/RJTC Jana Linda Jefimova 14 0 2 2
81 NND/RJTC Olga Timofejeva 15 1 1 2
82 NND/RJTC Annija Straupe 15 0 2 2
83 Lekrings Elīna Tauriņa 15 0 2 2
84 Eesti Maaülikool Piret Puidak 2 1 0 1
85 FK Ķekava Džeina Dombrava 3 1 0 1
86 Lekrings Maija Zēmele-Bauere 3 0 1 1
87 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 4 1 0 1
88 FK Ķekava Anda Knospiņa 4 0 1 1
89 Līgatne Linda Lubgāne 4 0 1 1
90 Rubene Egija Katrīne Briede 6 1 0 1
91 FK Ķekava Rebeka Kārkliniece 6 1 0 1
92 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 7 0 1 1
93 Sparta Elina Liin 8 0 1 1
94 NND/RJTC Paula Loreta Kokina 8 0 1 1
95 FK Ķekava Valērija Druzjaka 9 0 1 1
96 FK Ķekava Elīza Jākobsone 10 1 0 1
97 FK Ķekava Kristīne Kirilova 10 1 0 1
98 Rubene Lote Baldiņa 10 1 0 1
99 Līgatne Laura Vancāne 11 1 0 1
100 Lekrings Emīlija Horna 13 0 1 1
101 Rubene Jolanta Koziņeca 13 0 1 1
102 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 13 0 1 1
103 Sparta Anete Vaha 14 0 1 1
104 Sparta Kertu Pollisinski 14 0 1 1
105 NND/RJTC Viktorija Kovaļova 15 1 0 1
106 NND/RJTC Allana Kolosova 15 0 1 1
107 NND/RJTC Sindija Žīgure 15 0 1 1
108 Rubene Sintija Bāliņa 17 0 1 1
109 FK Ķekava Ieva Bušmane 0 0 0 0
110 Līgatne Katrīna Banka 0 0 0 0
111 Līgatne Līga Balode 0 0 0 0
112 NND/RJTC Loreta Nemiro 0 0 0 0
113 FK Ķekava Nikola Elīna Dilāne 0 0 0 0
114 FK Ķekava Nora Zvirbule 0 0 0 0
115 FK Ķekava Normena Līva Apse 0 0 0 0
116 Lekrings Rebeka Laure 0 0 0 0
117 FK Ķekava Amanta Muceniece 1 0 0 0
118 Rubene Danute Tinkuse 1 0 0 0
119 Sparta Helena Luik 1 0 0 0
120 Sparta Kairiin Jõemets 1 0 0 0
121 Eesti Maaülikool Reti Väärt 1 0 0 0
122 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 2 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 2 0 0 0
124 Eesti Maaülikool Stella Starkopf 2 0 0 0
125 Sparta Tiina Krutob 2 0 0 0
126 NND/RJTC Evika Apine 3 0 0 0
127 Līgatne Hanifa Ezera 3 0 0 0
128 Rubene Ieva Jete Jansone 3 0 0 0
129 NND/RJTC Signe Adiene 3 0 0 0
130 Eesti Maaülikool Kristin Lalin 4 0 0 0
131 Rubene Madlēna Rozīte 4 0 0 0
132 Sparta Sigrid Sempelson 4 0 0 0
133 NND/RJTC Elina Pinne 5 0 0 0
134 Lekrings Elizabete Dārziņa 5 0 0 0
135 Rubene Evelīna Sirmā 5 0 0 0
136 NND/RJTC Santa Kazaine 5 0 0 0
137 Sparta Marge Pent 6 0 0 0
138 Sparta Karola Vares 7 0 0 0
139 FK Ķekava Katrīne Šleiva 7 0 0 0
140 NND/RJTC Krista Ruicēna 7 0 0 0
141 Lekrings Egita Megija Traine 8 0 0 0
142 Eesti Maaülikool Katrin Kaarama 8 0 0 0
143 NND/RJTC Amanda Bizauska 10 0 0 0
144 Sparta Melissa Britt Joala 10 0 0 0
145 NND/RJTC Dace Andžāne 12 0 0 0
146 FK Ķekava Dana Gulbe 12 0 0 0
147 Līgatne Jogita Gindra 13 0 0 0
148 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 13 0 0 0
149 Lekrings Sanija Pokkere 13 0 0 0
150 NND/RJTC Gunita Juškeviča 14 0 0 0
151 Lekrings Linda Gavrilova-Rogoza 14 0 0 0
152 Sparta Merliin Arusalu 14 0 0 0
153 Rubene Estere Elbrete 17 0 0 0

Eesti-Läti Liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. LīgatneLauraSkujevska2077100,0
2. FK ĶekavaKristīneKirilova36626423589,0
3. RubeneEstereElbrete53016214488,9
4. FK ĶekavaDanaGulbe36927624388,0
5. NND/RJTCAllanaKolosova72538833786,9
6. LīgatneJogitaGindra76546038884,4
7. Eesti MaaülikoolKatrinKaarama24014312083,9
8. RubeneSintijaBāliņa43114912583,9
9. SpartaMerliinArusalu89146238783,8
10. LekringsLindaGavrilova-Rogoza65836030183,6
11. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer2081068782,1
12. LekringsEgita MegijaTraine 1971189479,7
13. NND/RJTCKristaRuicēna35292379,3
14. Eesti MaaülikoolOliiviaOssipov52026420276,5
15. NND/RJTCElinaPinne208675,0
16. SpartaKarolaVares104250,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |