Hooaeg 2022 / 2023

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Līgatne Agnese Broliša 0 0 0 0
2 NND/RJTC Alise Lakija Širve 0 0 0 0
3 NND/RJTC Allana Kolosova 0 0 0 0
4 NND/RJTC Amanda Bizauska 0 0 0 0
5 FK Ķekava Amanta Muceniece 0 0 0 0
6 FK Ķekava Anda Knospiņa 0 0 0 0
7 Sparta Anete Vaha 0 0 0 0
8 NND/RJTC Anna Mūrniece 0 0 0 0
9 FK Ķekava Annija Dārta Dankfelde 0 0 0 0
10 NND/RJTC Annija Straupe 0 0 0 0
11 Rubene Asnāte Pēlmane 0 0 0 0
12 NND/RJTC Beāte Žavnere 0 0 0 0
13 Lekrings Betija Raseiceva 0 0 0 0
14 NND/RJTC Dace Andžāne 0 0 0 0
15 FK Ķekava Dana Gulbe 0 0 0 0
16 Rubene Daniela Dafne Hāne 0 0 0 0
17 Rubene Danute Tinkuse 0 0 0 0
18 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
19 NND/RJTC Dārta Derupa 0 0 0 0
20 Lekrings Dārta Malkava 0 0 0 0
21 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
22 FK Ķekava Džeina Dombrava 0 0 0 0
23 Lekrings Džeina Eglīte 0 0 0 0
24 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 0 0 0 0
25 Rubene Egija Katrīne Briede 0 0 0 0
26 Lekrings Egita Megija Traine 0 0 0 0
27 Lekrings Elena Klaviniusa 0 0 0 0
28 NND/RJTC Elīna Dīce 0 0 0 0
29 Līgatne Elīna Drēziņa 0 0 0 0
30 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
31 NND/RJTC Elina Pinne 0 0 0 0
32 Rubene Elīna Sirmā 0 0 0 0
33 NND/RJTC Elīna Štrausa 0 0 0 0
34 Lekrings Elīna Tauriņa 0 0 0 0
35 Līgatne Elīza Elizabete Bērziņa 0 0 0 0
36 FK Ķekava Elīza Jākobsone 0 0 0 0
37 Lekrings Elizabete Dārziņa 0 0 0 0
38 Lekrings Emīlija Horna 0 0 0 0
39 Rubene Emīlija Salaciete 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Emma Ubaleht 0 0 0 0
41 Rubene Estere Elbrete 0 0 0 0
42 Lekrings Evelīna Barka 0 0 0 0
43 Rubene Evelīna Caune 0 0 0 0
44 Rubene Evelīna Sirmā 0 0 0 0
45 FK Ķekava Evija Birkhāne 0 0 0 0
46 NND/RJTC Evika Apine 0 0 0 0
47 Līgatne Evita Mackeviča 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
49 Līgatne Gundega Vancāne 0 0 0 0
50 NND/RJTC Gunita Juškeviča 0 0 0 0
51 Līgatne Hanifa Ezera 0 0 0 0
52 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
54 Sparta Helena Luik 0 0 0 0
55 FK Ķekava Ieva Bušmane 0 0 0 0
56 Rubene Ieva Jete Jansone 0 0 0 0
57 Līgatne Ināra Paegle 0 0 0 0
58 NND/RJTC Jana Linda Jefimova 0 0 0 0
59 Līgatne Jogita Gindra 0 0 0 0
60 Lekrings Jolanta Kļava 0 0 0 0
61 Rubene Jolanta Koziņeca 0 0 0 0
62 Sparta Kadre Lahtmets 0 0 0 0
63 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
64 NND/RJTC Karīna Mičule 0 0 0 0
65 NND/RJTC Karīna Saidova 0 0 0 0
66 Sparta Karola Vares 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Kati Kolsar 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikool Katrin Kaarama 0 0 0 0
70 Sparta Katrin Meresmaa 0 0 0 0
71 Līgatne Katrīna Banka 0 0 0 0
72 Lekrings Katrīna Dārta Kārkliņa 0 0 0 0
73 FK Ķekava Katrīna Kate Fībiga 0 0 0 0
74 FK Ķekava Katrīne Šleiva 0 0 0 0
75 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
78 NND/RJTC Klinta Rovīte 0 0 0 0
79 NND/RJTC Krista Ruicēna 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Kristi Aaloe 0 0 0 0
81 Sparta Kristi Rickberg 0 0 0 0
82 FK Ķekava Kristiāna Elizabete Krūmiņa 0 0 0 0
83 Līgatne Kristiāna Grāvīte 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Kristin Lalin 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
86 FK Ķekava Kristīne Kirilova 0 0 0 0
87 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
88 Rubene Lāsma Ēvele 0 0 0 0
89 Līgatne Laura Lāce 0 0 0 0
90 Līgatne Laura Skujevska 0 0 0 0
91 Līgatne Laura Vancāne 0 0 0 0
92 Rubene Lība Daija Mikova 0 0 0 0
93 Līgatne Liene Adamane 0 0 0 0
94 FK Ķekava Liene Leite 0 0 0 0
95 Līgatne Līga Balode 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
98 Lekrings Liliāna Jakovicka 0 0 0 0
99 Lekrings Linda Gavrilova-Rogoza 0 0 0 0
100 Līgatne Linda Lubgāne 0 0 0 0
101 NND/RJTC Loreta Nemiro 0 0 0 0
102 Rubene Lote Baldiņa 0 0 0 0
103 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
104 Lekrings Luīze Raseiceva 0 0 0 0
105 Līgatne Madara Adamane 0 0 0 0
106 Rubene Madlēna Rozīte 0 0 0 0
107 Lekrings Maija Zēmele-Bauere 0 0 0 0
108 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
110 Rubene Marta Drille 0 0 0 0
111 Rubene Marta Gaugere 0 0 0 0
112 Rubene Marta Lība Zameca 0 0 0 0
113 NND/RJTC Marta Reke 0 0 0 0
114 Sparta Melani Arusalu 0 0 0 0
115 Sparta Melissa Britt Joala 0 0 0 0
116 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
117 Sparta Merliin Arusalu 0 0 0 0
118 Sparta Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
119 FK Ķekava Nikola Elīna Dilāne 0 0 0 0
120 FK Ķekava Nora Zvirbule 0 0 0 0
121 FK Ķekava Normena Līva Apse 0 0 0 0
122 NND/RJTC Olga Timofejeva 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 0 0 0 0
124 Lekrings Olīvija Jarohoviča 0 0 0 0
125 Rubene Paula Egle 0 0 0 0
126 NND/RJTC Paula Loreta Kokina 0 0 0 0
127 FK Ķekava Paula Metāla 0 0 0 0
128 FK Ķekava Paula Sloģe 0 0 0 0
129 Eesti Maaülikool Pille Arro 0 0 0 0
130 Eesti Maaülikool Piret Puidak 0 0 0 0
131 FK Ķekava Rebeka Kārkliniece 0 0 0 0
132 Lekrings Rebeka Laure 0 0 0 0
133 Sparta Reelika Liiv 0 0 0 0
134 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
135 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
136 NND/RJTC Sabīne Zaķe 0 0 0 0
137 Rubene Samanta Bērziņa 0 0 0 0
138 Lekrings Sanija Pokkere 0 0 0 0
139 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 0 0 0 0
140 NND/RJTC Santa Kazaine 0 0 0 0
141 NND/RJTC Signe Adiene 0 0 0 0
142 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
143 NND/RJTC Sindija Žīgure 0 0 0 0
144 Rubene Sintija Bāliņa 0 0 0 0
145 Sparta Sirli Nellis 0 0 0 0
146 Eesti Maaülikool Stella Starkopf 0 0 0 0
147 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
148 Rubene Zane Ziedone 0 0 0 0
149 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0
150 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
151 FK Ķekava Ulrika Skakovska 0 0 0 0
152 FK Ķekava Valērija Druzjaka 0 0 0 0
153 NND/RJTC Viktorija Kovaļova 0 0 0 0
154 FK Ķekava Viktorija Kuročkina 0 0 0 0

Eesti-Läti Liiga

Eesti-Läti Liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Rubene18160110120 - 4649
NND/RJTC18140400102 - 7042
Lekrings175282093 - 9621
FK Ķekava165380064 - 7621
Eesti Maaülikool174094068 - 11416
Līgatne1532100060 - 9113
Sparta1531101076 - 9012

Eesti-Läti Liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Lekrings Betija Raseiceva 16 16 15 31
2 Lekrings Džeina Eglīte 16 15 16 31
3 Rubene Samanta Bērziņa 18 20 10 30
4 Rubene Emīlija Salaciete 14 16 12 28
5 Rubene Elīna Sirmā 16 18 10 28
6 Eesti Maaülikool Kati Kolsar 17 15 12 27
7 Rubene Marta Drille 16 15 8 23
8 NND/RJTC Elīna Dīce 18 15 8 23
9 NND/RJTC Klinta Rovīte 18 13 10 23
10 NND/RJTC Karīna Saidova 18 7 16 23
11 FK Ķekava Annija Dārta Dankfelde 16 10 12 22
12 Līgatne Agnese Broliša 15 18 3 21
13 Lekrings Luīze Raseiceva 17 13 8 21
14 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 17 13 8 21
15 Lekrings Katrīna Dārta Kārkliņa 16 12 8 20
16 NND/RJTC Anna Mūrniece 17 15 4 19
17 FK Ķekava Paula Metāla 13 12 6 18
18 NND/RJTC Marta Reke 15 14 4 18
19 Lekrings Liliāna Jakovicka 16 11 7 18
20 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 15 14 3 17
21 Sparta Mona-Lisa Lusti 15 6 11 17
22 Sparta Sirli Nellis 11 10 5 15
23 Sparta Kristi Rickberg 12 8 7 15
24 Sparta Merli Süvari 11 5 9 14
25 Lekrings Jolanta Kļava 14 7 7 14
26 Lekrings Olīvija Jarohoviča 15 11 3 14
27 Sparta Kädi Keinast 13 10 3 13
28 FK Ķekava Katrīna Kate Fībiga 16 9 4 13
29 Sparta Kadre Lahtmets 9 4 8 12
30 Līgatne Liene Adamane 11 4 8 12
31 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 13 6 6 12
32 Līgatne Elīza Elizabete Bērziņa 10 6 5 11
33 Rubene Marta Lība Zameca 13 4 7 11
34 Līgatne Madara Adamane 14 3 8 11
35 Eesti Maaülikool Emma Ubaleht 15 8 3 11
36 Eesti Maaülikool Marilin Riives 15 6 5 11
37 FK Ķekava Liene Leite 16 9 2 11
38 Rubene Paula Egle 4 6 4 10
39 Eesti Maaülikool Liis Lokk 14 5 5 10
40 Sparta Reelika Liiv 15 5 5 10
41 Rubene Zane Ziedone 18 4 6 10
42 FK Ķekava Paula Sloģe 13 3 6 9
43 NND/RJTC Karīna Mičule 16 1 8 9
44 Rubene Marta Gaugere 9 4 4 8
45 Rubene Evelīna Caune 18 3 5 8
46 Rubene Lība Daija Mikova 7 5 2 7
47 Sparta Darja Voog 8 7 0 7
48 Līgatne Laura Skujevska 9 2 5 7
49 Sparta Katrin Meresmaa 10 1 6 7
50 FK Ķekava Evija Birkhāne 12 6 1 7
51 FK Ķekava Kristiāna Elizabete Krūmiņa 13 4 3 7
52 NND/RJTC Dārta Derupa 14 4 3 7
53 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 15 2 5 7
54 Rubene Lāsma Ēvele 15 2 5 7
55 Lekrings Elena Klaviniusa 16 1 6 7
56 Rubene Daniela Dafne Hāne 18 2 5 7
57 Līgatne Laura Lāce 8 1 5 6
58 NND/RJTC Elīna Štrausa 12 3 3 6
59 Sparta Melani Arusalu 12 3 3 6
60 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 13 3 3 6
61 Rubene Asnāte Pēlmane 15 4 2 6
62 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 17 4 2 6
63 FK Ķekava Ulrika Skakovska 6 2 3 5
64 Līgatne Kristiāna Grāvīte 9 4 1 5
65 NND/RJTC Beāte Žavnere 10 4 1 5
66 FK Ķekava Viktorija Kuročkina 12 1 4 5
67 Lekrings Dārta Malkava 15 4 1 5
68 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 16 4 1 5
69 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 4 3 1 4
70 Līgatne Gundega Vancāne 5 3 1 4
71 Eesti Maaülikool Kristin Penu 10 2 2 4
72 Līgatne Elīna Drēziņa 13 3 1 4
73 Lekrings Evelīna Barka 14 3 1 4
74 Līgatne Evita Mackeviča 15 2 2 4
75 NND/RJTC Viktorija Kovaļova 18 1 3 4
76 Sparta Diana Kaareste 5 2 1 3
77 Eesti Maaülikool Pille Arro 11 1 2 3
78 Līgatne Ināra Paegle 12 1 2 3
79 NND/RJTC Alise Lakija Širve 14 1 2 3
80 FK Ķekava Nora Zvirbule 2 0 2 2
81 Eesti Maaülikool Kristi Aaloe 3 0 2 2
82 FK Ķekava Valērija Druzjaka 11 0 2 2
83 FK Ķekava Kristīne Kirilova 12 1 1 2
84 Rubene Jolanta Koziņeca 14 0 2 2
85 Lekrings Elīna Tauriņa 16 0 2 2
86 NND/RJTC Jana Linda Jefimova 17 0 2 2
87 NND/RJTC Olga Timofejeva 18 1 1 2
88 NND/RJTC Allana Kolosova 18 0 2 2
89 NND/RJTC Annija Straupe 18 0 2 2
90 Līgatne Katrīna Banka 2 1 0 1
91 Eesti Maaülikool Piret Puidak 2 1 0 1
92 Lekrings Maija Zēmele-Bauere 3 0 1 1
93 FK Ķekava Džeina Dombrava 4 1 0 1
94 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 4 1 0 1
95 FK Ķekava Anda Knospiņa 5 0 1 1
96 Līgatne Linda Lubgāne 5 0 1 1
97 Rubene Egija Katrīne Briede 6 1 0 1
98 FK Ķekava Rebeka Kārkliniece 6 1 0 1
99 Sparta Elina Liin 8 0 1 1
100 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 8 0 1 1
101 FK Ķekava Katrīne Šleiva 9 0 1 1
102 NND/RJTC Paula Loreta Kokina 9 0 1 1
103 Rubene Lote Baldiņa 10 1 0 1
104 FK Ķekava Elīza Jākobsone 11 1 0 1
105 Līgatne Laura Vancāne 13 1 0 1
106 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 14 0 1 1
107 Sparta Anete Vaha 15 0 1 1
108 Lekrings Emīlija Horna 15 0 1 1
109 Sparta Kertu Pollisinski 15 0 1 1
110 NND/RJTC Sindija Žīgure 18 0 1 1
111 Rubene Sintija Bāliņa 18 0 1 1
112 FK Ķekava Ieva Bušmane 0 0 0 0
113 NND/RJTC Loreta Nemiro 0 0 0 0
114 FK Ķekava Normena Līva Apse 0 0 0 0
115 NND/RJTC Sabīne Zaķe 0 0 0 0
116 Rubene Danute Tinkuse 1 0 0 0
117 Sparta Helena Luik 1 0 0 0
118 Sparta Kairiin Jõemets 1 0 0 0
119 Līgatne Līga Balode 1 0 0 0
120 Lekrings Rebeka Laure 1 0 0 0
121 Eesti Maaülikool Reti Väärt 1 0 0 0
122 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 2 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 2 0 0 0
124 FK Ķekava Nikola Elīna Dilāne 2 0 0 0
125 Eesti Maaülikool Stella Starkopf 2 0 0 0
126 Sparta Tiina Krutob 2 0 0 0
127 FK Ķekava Amanta Muceniece 3 0 0 0
128 NND/RJTC Evika Apine 4 0 0 0
129 Līgatne Hanifa Ezera 4 0 0 0
130 Rubene Ieva Jete Jansone 4 0 0 0
131 Eesti Maaülikool Kristin Lalin 4 0 0 0
132 Rubene Madlēna Rozīte 4 0 0 0
133 NND/RJTC Signe Adiene 4 0 0 0
134 Lekrings Elizabete Dārziņa 5 0 0 0
135 Rubene Evelīna Sirmā 5 0 0 0
136 Sparta Sigrid Sempelson 5 0 0 0
137 NND/RJTC Elina Pinne 7 0 0 0
138 Sparta Karola Vares 7 0 0 0
139 NND/RJTC Krista Ruicēna 7 0 0 0
140 Sparta Marge Pent 7 0 0 0
141 NND/RJTC Santa Kazaine 7 0 0 0
142 Eesti Maaülikool Katrin Kaarama 9 0 0 0
143 Lekrings Egita Megija Traine 10 0 0 0
144 Sparta Melissa Britt Joala 10 0 0 0
145 NND/RJTC Amanda Bizauska 11 0 0 0
146 FK Ķekava Dana Gulbe 12 0 0 0
147 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 14 0 0 0
148 NND/RJTC Dace Andžāne 15 0 0 0
149 Līgatne Jogita Gindra 15 0 0 0
150 Sparta Merliin Arusalu 15 0 0 0
151 Lekrings Sanija Pokkere 15 0 0 0
152 NND/RJTC Gunita Juškeviča 16 0 0 0
153 Lekrings Linda Gavrilova-Rogoza 16 0 0 0
154 Rubene Estere Elbrete 18 0 0 0

Eesti-Läti Liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. LīgatneLauraSkujevska2077100,0
2. RubeneEstereElbrete53016214488,9
3. FK ĶekavaDanaGulbe36927624388,0
4. FK ĶekavaKristīneKirilova48532328387,6
5. NND/RJTCAllanaKolosova90148042087,5
6. RubeneSintijaBāliņa49116413884,2
7. Eesti MaaülikoolKatrinKaarama24014312083,9
8. LīgatneJogitaGindra88554945883,4
9. NND/RJTCElinaPinne24121083,3
10. SpartaMerliinArusalu89146738782,9
11. LekringsLindaGavrilova-Rogoza71838831882,0
12. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer26814611780,1
13. LekringsEgita MegijaTraine 1971189479,7
14. NND/RJTCKristaRuicēna35292379,3
15. Eesti MaaülikoolOliiviaOssipov52026420276,5
16. SpartaKarolaVares104250,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |