Hooaeg 2022 / 2023

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Adele Nõlvak 0 0 0 0
2 Kuusalu Agnes Agathe Treufeld 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 0 0 0 0
4 Kuusalu Deliise Dorbek 0 0 0 0
5 Kehtna SK Edith Treimann 0 0 0 0
6 EMÜ SK Elisabeth Pärn 0 0 0 0
7 Oru Põhikool Elisanne Ester 0 0 0 0
8 EMÜ SK Emma Gudrun Reinomägi 0 0 0 0
9 Kehtna SK Emma Tammus 0 0 0 0
10 Kehtna SK Getter Karik 0 0 0 0
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 0 0 0 0
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 0 0 0 0
13 Kuusalu Hanna- Bret Pajus 0 0 0 0
14 Oru Põhikool Hannalore Kütt 0 0 0 0
15 Kuusalu Heidi Kivi 0 0 0 0
16 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
17 Kehtna SK Helena Kiil 0 0 0 0
18 EMÜ SK Helena Looper 0 0 0 0
19 Kehtna SK Heleri Laas 0 0 0 0
20 Kuusalu Helery Boklan 0 0 0 0
21 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 0 0 0 0
22 Kuusalu HetI-Liise Pajus 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 0 0 0 0
25 Kehtna SK Jessica Jorš 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 0 0 0 0
27 Rapla SHK Johanna Herkel 0 0 0 0
28 Kuusalu Josette Roopa 0 0 0 0
29 Kehtna SK Kaisa Linder 0 0 0 0
30 Kehtna SK Karita Silde 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Karmen Piip 0 0 0 0
32 Kuusalu Karolin Adler 0 0 0 0
33 Oru Põhikool Katriin Randorg 0 0 0 0
34 Rapla SHK Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
35 Kehtna SK Kene Kase 0 0 0 0
36 Rapla SHK Ketriin Veigel 0 0 0 0
37 EMÜ SK Kirke Vilgota 0 0 0 0
38 EMÜ SK Krislin Kaldamäe 0 0 0 0
39 Oru Põhikool Kristal Mürk 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 0 0 0 0
41 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 0 0 0 0
43 Kehtna SK Lisandra Männa 0 0 0 0
44 Kuusalu Lise Amalie Jensen 0 0 0 0
45 EMÜ SK Lisete Jõras 0 0 0 0
46 Rapla SHK Lisete Läätsim 0 0 0 0
47 Kehtna SK Lisete Nau 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 0 0 0 0
49 Rapla SHK Loviise Läätsim 0 0 0 0
50 Kuusalu Madleen Loviise Sikk 0 0 0 0
51 Oru Põhikool Maiken Valdi 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 0 0 0 0
53 Kuusalu Marielle Ivask 0 0 0 0
54 Kehtna SK Mariliis Toome 0 0 0 0
55 Oru Põhikool Marta Meerits 0 0 0 0
56 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
57 Rapla SHK Melissa Riisenberg 0 0 0 0
58 Rapla SHK Melita Rüütmaa 0 0 0 0
59 Oru Põhikool Meribel Suvi 0 0 0 0
60 Oru Põhikool Mia Loik 0 0 0 0
61 Kuusalu Mia-Sarah Hiis 0 0 0 0
62 Rapla SHK Miia Grete Metsma 0 0 0 0
63 Kuusalu Miia Tomson 0 0 0 0
64 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
65 Kehtna SK Mirtel Seervald 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
67 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 0 0 0 0
68 EMÜ SK Pääsu-Mari Raide 0 0 0 0
69 Rapla SHK Rebeka Aalde 0 0 0 0
70 EMÜ SK Rosann Massur 0 0 0 0
71 EMÜ SK Sabina Kraineva 0 0 0 0
72 Kuusalu Sandra Aun 0 0 0 0
73 EMÜ SK Selena Sarnit 0 0 0 0
74 Kuusalu Sofia Vares 0 0 0 0
75 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
76 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
77 EMÜ SK Susanna Siibak 0 0 0 0
78 Kehtna SK Triin Talmet 0 0 0 0
79 Rapla SHK Victoria Virki 0 0 0 0

U13T

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜRapla SHKOru PõhikoolKuusaluEMÜ SKKehtna SKSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ18 - 27 - 3
5 - 3
7 - 66 - 77 - 350-24161
Rapla SHK2 - 182 - 14 - 5
6 - 5
6 - 55 - 225-36112
Oru Põhikool3 - 7
3 - 5
1 - 28 - 45 - 27 - 327-2393
Kuusalu6 - 75 - 4
5 - 6
4 - 81 - 23 - 124-2874
EMÜ SK7 - 65 - 62 - 52 - 13 - 4
2 - 3
21-2565
Kehtna SK3 - 72 - 53 - 71 - 34 - 3
3 - 2
16-2756

U13T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ65001050 - 2416
Rapla SHK63120025 - 3611
Oru Põhikool63030027 - 239
Kuusalu62031024 - 287
EMÜ SK60222021 - 256
Kehtna SK61140016 - 275

U13T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 6 22 3 25
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 6 12 6 18
3 Oru Põhikool Karmen Piip 6 10 7 17
4 EMÜ SK Marta Mölder 6 16 0 16
5 Rapla SHK Victoria Virki 6 14 2 16
6 Oru Põhikool Kätriin Tomson 6 13 2 15
7 Kuusalu Sandra Aun 6 11 3 14
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 6 5 5 10
9 Kehtna SK Getter Karik 6 6 2 8
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 6 5 3 8
11 Kuusalu Heidi Kivi 6 4 3 7
12 Rapla SHK Miia Grete Metsma 6 5 1 6
13 Rapla SHK Johanna Herkel 4 2 3 5
14 EMÜ SK Selena Sarnit 4 1 4 5
15 Kehtna SK Kaisa Linder 6 5 0 5
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 2 0 4 4
17 Kuusalu Deliise Dorbek 4 3 1 4
18 Oru Põhikool Styna Koppelmann 6 4 0 4
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 6 3 1 4
20 Kuusalu Lise Amalie Jensen 6 3 1 4
21 Rapla SHK Kelis Rüütmaa 6 2 2 4
22 Rapla SHK Lisete Läätsim 6 2 2 4
23 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 6 0 4 4
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 2 1 2 3
25 Kehtna SK Edith Treimann 3 2 1 3
26 Kehtna SK Mariliis Toome 4 1 2 3
27 Kehtna SK Helena Kiil 6 2 1 3
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 6 1 2 3
29 Kuusalu Miia Tomson 6 0 3 3
30 EMÜ SK Mirjam Tiido 4 2 0 2
31 EMÜ SK Sabina Kraineva 4 1 1 2
32 Oru Põhikool Katriin Randorg 4 0 2 2
33 EMÜ SK Rosann Massur 2 1 0 1
34 Kuusalu Madleen Loviise Sikk 4 1 0 1
35 EMÜ SK Helena Einasto 4 0 1 1
36 Kuusalu Josette Roopa 6 1 0 1
37 Kuusalu Mia-Sarah Hiis 6 1 0 1
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 6 0 1 1
39 EMÜ SK Krislin Kaldamäe 6 0 1 1
40 Rapla SHK Loviise Läätsim 6 0 1 1
41 Oru Põhikool Marta Meerits 6 0 1 1
42 Rapla SHK Melita Rüütmaa 6 0 1 1
43 EMÜ SK Pääsu-Mari Raide 6 0 1 1
44 Kuusalu Sofia Vares 6 0 1 1
45 Kehtna SK Triin Talmet 6 0 1 1
46 Kuusalu Agnes Agathe Treufeld 0 0 0 0
47 EMÜ SK Elisabeth Pärn 0 0 0 0
48 Kuusalu Helery Boklan 0 0 0 0
49 Kehtna SK Jessica Jorš 0 0 0 0
50 Rapla SHK Ketriin Veigel 0 0 0 0
51 Kehtna SK Lisandra Männa 0 0 0 0
52 Kuusalu Marielle Ivask 0 0 0 0
53 Rapla SHK Melissa Riisenberg 0 0 0 0
54 Kehtna SK Mirtel Seervald 0 0 0 0
55 EMÜ SK Susanna Siibak 0 0 0 0
56 EMÜ SK Adele Nõlvak 2 0 0 0
57 Kehtna SK Emma Tammus 2 0 0 0
58 EMÜ SK Helena Looper 2 0 0 0
59 Kuusalu HetI-Liise Pajus 2 0 0 0
60 EMÜ SK Kirke Vilgota 2 0 0 0
61 Oru Põhikool Kristal Mürk 2 0 0 0
62 Oru Põhikool Meribel Suvi 2 0 0 0
63 Oru Põhikool Mia Loik 2 0 0 0
64 Oru Põhikool Elisanne Ester 4 0 0 0
65 EMÜ SK Emma Gudrun Reinomägi 4 0 0 0
66 Kuusalu Hanna- Bret Pajus 4 0 0 0
67 Oru Põhikool Hannalore Kütt 4 0 0 0
68 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 4 0 0 0
69 Kehtna SK Lisete Nau 4 0 0 0
70 Oru Põhikool Maiken Valdi 4 0 0 0
71 Rapla SHK Rebeka Aalde 4 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 6 0 0 0
73 Kehtna SK Heleri Laas 6 0 0 0
74 Kehtna SK Karita Silde 6 0 0 0
75 Kuusalu Karolin Adler 6 0 0 0
76 Kehtna SK Kene Kase 6 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 6 0 0 0
78 EMÜ SK Lisete Jõras 6 0 0 0
79 Oru Põhikool Stefi Ormak 6 0 0 0

U13T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Rapla SHKLoviiseLäätsim159948186,2
2. Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜJaanikaÕunmaa23915413084,4
3. Oru PõhikoolStefiOrmak23414512284,1
4. Kehtna SKKaritaSilde23716213583,3
5. EMÜ SKLiseteJõras24813010580,8
6. KuusaluSofiaVares23714511780,7
7. Rapla SHKVictoriaVirki39231878,3
8. Rapla SHKMelitaRüütmaa39351748,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |