Hooaeg 2021 / 2022

U14T

Eesti Maaülikool    
 Eesti Maaülikool   
Tallinna Saksa Gümnaasium3-2 1. - 2. koha mäng 
Sparta    
 Sparta 3. - 4. koha mäng 
Kehtna/Rapla SHKV7-2   
TVSK/Tamsalu    
 TVSK/Tamsalu 5. - 6. koha mäng 
Oru Põhikool5-3   
1. kohtEesti Maaülikool
2. kohtTallinna Saksa Gümnaasium
3. kohtSparta
4. kohtKehtna/Rapla SHKV
5. kohtTVSK/Tamsalu
6. kohtOru Põhikool

U14T - IV etapp

Eesti Maaülikool    
 Tallinna Saksa Gümnaasium 1. - 2. koha mäng 
Tallinna Saksa Gümnaasium3-4   
Oru Põhikool    
 Oru Põhikool 3. - 4. koha mäng 
Sparta2-1   
TVSK/Tamsalu    
 Kehtna/Rapla SHKV 5. - 6. koha mäng 
Kehtna/Rapla SHKV1-2   
1. kohtTallinna Saksa Gümnaasium
2. kohtEesti Maaülikool
3. kohtOru Põhikool
4. kohtSparta
5. kohtKehtna/Rapla SHKV
6. kohtTVSK/Tamsalu
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Eva Lotta Paavel 1 3 0 3
2 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 1 3 0 3
3 Sparta Birgit Neltsas 1 2 0 2
4 Eesti Maaülikool Lilian Visk 1 2 0 2
5 Oru Põhikool Lisette Aava 1 2 0 2
6 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 1 2 0 2
7 Sparta Teele Hurt 1 2 0 2
8 Eesti Maaülikool Marii Vodi 1 1 1 2
9 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 0 0 1 1
10 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 0 0 1 1
11 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 1 1
12 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 1 1
13 Eesti Maaülikool Marii Vodi 0 0 1 1
14 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 1 1 0 1
15 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 1 1 0 1
16 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 1 1 0 1
17 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 1 1 0 1
18 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 1 1 0 1
19 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 1 0 1 1
20 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 1 0 1 1
21 Oru Põhikool Karina Jürgens 1 0 1 1
22 Oru Põhikool Kätriin Tomson 1 0 1 1
23 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
24 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 0 0 0 0
26 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 0 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
28 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
30 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
31 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
32 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
33 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 0 0 0 0
34 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 0 0 0 0
35 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 0 0 0 0
36 Sparta Anni Rass 0 0 0 0
37 Sparta Anni Rass 0 0 0 0
38 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 0 0 0 0
39 Sparta Birgit Neltsas 0 0 0 0
40 Sparta Birgit Neltsas 0 0 0 0
41 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
42 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
43 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
44 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 0 0 0 0
45 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
46 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
47 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
48 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
49 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 0 0 0 0
50 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 0 0 0 0
51 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 0 0 0 0
52 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
53 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
54 Oru Põhikool Hannalore Kütt 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
57 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 0 0 0 0
58 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 0 0 0 0
59 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 0 0 0 0
60 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 0 0 0 0
61 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
62 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 0 0 0 0
63 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
64 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
65 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 0 0 0 0
66 Oru Põhikool Karmen Piip 0 0 0 0
67 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 0 0 0 0
68 Oru Põhikool Katriin Randorg 0 0 0 0
69 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
70 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
71 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
72 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
73 Oru Põhikool Kristal Mürk 0 0 0 0
74 Oru Põhikool Kristal Mürk 0 0 0 0
75 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
76 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikool Lilian Visk 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikool Lisete Jõras 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Lisete Jõras 0 0 0 0
81 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 0 0 0 0
82 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 0 0 0 0
83 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 0 0 0 0
84 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 0 0 0 0
85 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
88 Eesti Maaülikool Luise Kauts 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Luise Kauts 0 0 0 0
90 Sparta Maarja Talpsepp 0 0 0 0
91 Sparta Maarja Talpsepp 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
93 Tallinna Saksa Gümnaasium Marianne Rüütalu 0 0 0 0
94 Tallinna Saksa Gümnaasium Marianne Rüütalu 0 0 0 0
95 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 0 0 0 0
96 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 0 0 0 0
97 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 0 0 0 0
98 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 0 0 0 0
99 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 0 0 0 0
100 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
101 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
102 Oru Põhikool Marta Meerits 0 0 0 0
103 Oru Põhikool Meribel Suvi 0 0 0 0
104 Eesti Maaülikool Mirell Läll 0 0 0 0
105 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
106 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikool Mirjam Tiido 0 0 0 0
108 Eesti Maaülikool Mirjam Tiido 0 0 0 0
109 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 0 0 0 0
110 Oru Põhikool Nora Lisette Nässi 0 0 0 0
111 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
112 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
113 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 0 0 0 0
114 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
115 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
116 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
117 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
118 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
119 Oru Põhikool Susanna Kalde 0 0 0 0
120 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
121 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
122 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 0 0 0 0
123 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 0 0 0 0
124 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 0 0 0 0
125 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
126 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 0 0 0 0
127 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 0 0 0 0
128 Sparta Aino Leino 1 0 0 0
129 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 1 0 0 0
130 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 1 0 0 0
131 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 1 0 0 0
132 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 1 0 0 0
133 Sparta Anni Rass 1 0 0 0
134 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 1 0 0 0
135 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 1 0 0 0
136 Oru Põhikool Hannalore Kütt 1 0 0 0
137 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 1 0 0 0
138 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 1 0 0 0
139 Oru Põhikool Jessica Pihu 1 0 0 0
140 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 1 0 0 0
141 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 1 0 0 0
142 Oru Põhikool Karmen Piip 1 0 0 0
143 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 1 0 0 0
144 Oru Põhikool Katriin Randorg 1 0 0 0
145 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 1 0 0 0
146 Sparta Kertu Kaska 1 0 0 0
147 Eesti Maaülikool Leona Milani 1 0 0 0
148 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 1 0 0 0
149 Sparta Maarja Talpsepp 1 0 0 0
150 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 1 0 0 0
151 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 1 0 0 0
152 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 1 0 0 0
153 Oru Põhikool Marta Meerits 1 0 0 0
154 Oru Põhikool Meribel Suvi 1 0 0 0
155 Eesti Maaülikool Mirell Läll 1 0 0 0
156 Oru Põhikool Nora Lisette Nässi 1 0 0 0
157 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 1 0 0 0
158 Oru Põhikool Stefi Ormak 1 0 0 0
159 Oru Põhikool Susanna Kalde 1 0 0 0
160 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 1 0 0 0
161 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 1 0 0 0
162 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 1 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska169777,8
2. TVSK/TamsaluAnastasiaAleksandrova1611872,7
3. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares1610770,0
4. Eesti MaaülikoolMariKaasik166466,7
5. Oru PõhikoolStefiOrmak1610550,0
6. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde1613646,2

U14T

SpartaTallinna Saksa GümnaasiumTVSK/TamsaluSuhePunkteKoht
Sparta1 - 1
3 - 0
8 - 1
9 - 1
21-3101
Tallinna Saksa Gümnaasium1 - 1
0 - 3
4 - 0
3 - 2
8-672
TVSK/Tamsalu1 - 8
1 - 9
0 - 4
2 - 3
4-2403

U14T A alagrupp - II etapp

Eesti MaaülikoolSpartaTVSK/TamsaluSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikool3 - 27 - 310-561
Sparta2 - 35 - 07-332
TVSK/Tamsalu3 - 70 - 53-1203

U14T B alagrupp - II etapp

Tallinna Saksa GümnaasiumKehtna/Rapla SHKVOru PõhikoolSuhePunkteKoht
Tallinna Saksa Gümnaasium2 - 09 - 111-161
Kehtna/Rapla SHKV0 - 22 - 22-412
Oru Põhikool1 - 92 - 23-1113

U14T - III etapp

Eesti MaaülikoolKehtna/Rapla SHKVSpartaOru PõhikoolTVSK/TamsaluSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikool11 - 43 - 02 - 112 - 128-6121
Kehtna/Rapla SHKV4 - 114 - 33 - 14 - 215-1792
Sparta0 - 33 - 44 - 34 - 211-1263
Oru Põhikool1 - 21 - 33 - 42 - 07-934
TVSK/Tamsalu1 - 122 - 42 - 40 - 25-2205

U14T A alagrupp - IV etapp

Eesti MaaülikoolOru PõhikoolTVSK/TamsaluSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikool4 - 25 - 09-261
Oru Põhikool2 - 45 - 37-732
TVSK/Tamsalu0 - 53 - 53-1003

U14T B alagrupp - IV etapp

Tallinna Saksa GümnaasiumSpartaKehtna/Rapla SHKVSuhePunkteKoht
Tallinna Saksa Gümnaasium2 - 08 - 010-061
Sparta0 - 24 - 04-232
Kehtna/Rapla SHKV0 - 80 - 40-1203

U14T - V etapp

Tallinna Saksa GümnaasiumSpartaEesti MaaülikoolKehtna/Rapla SHKVTVSK/TamsaluSuhePunkteKoht
Tallinna Saksa Gümnaasium2 - 01 - 14 - 04 - 011-1101
Sparta0 - 23 - 29 - 05 - 117-592
Eesti Maaülikool1 - 12 - 310 - 06 - 119-573
Kehtna/Rapla SHKV0 - 40 - 90 - 102 - 12-2434
TVSK/Tamsalu0 - 41 - 51 - 61 - 23-1705

U14T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta43000121 - 310
Tallinna Saksa Gümnaasium4201018 - 67
TVSK/Tamsalu4004004 - 240

U14T A alagrupp - II etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikool22000010 - 56
Sparta2101007 - 33
TVSK/Tamsalu2002003 - 120

U14T B alagrupp - II etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tallinna Saksa Gümnaasium22000011 - 16
Kehtna/Rapla SHKV2001012 - 41
Oru Põhikool2001013 - 111

U14T - III etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikool44000028 - 612
Kehtna/Rapla SHKV43010015 - 179
Sparta42020011 - 126
Oru Põhikool4103007 - 93
TVSK/Tamsalu4004005 - 220

U14T A alagrupp - IV etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikool2200009 - 26
Oru Põhikool2101007 - 73
TVSK/Tamsalu2002003 - 100

U14T B alagrupp - IV etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tallinna Saksa Gümnaasium22000010 - 06
Sparta2101004 - 23
Kehtna/Rapla SHKV2002000 - 120

U14T - V etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tallinna Saksa Gümnaasium43000111 - 110
Sparta43010017 - 59
Eesti Maaülikool42010119 - 57
Kehtna/Rapla SHKV4103002 - 243
TVSK/Tamsalu4004003 - 170

U14T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Teele Hurt 4 13 1 14
2 Sparta Eva Lotta Paavel 4 5 3 8
3 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 4 4 1 5
4 Sparta Birgit Neltsas 4 2 3 5
5 Sparta Aino Leino 4 0 4 4
6 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 4 3 0 3
7 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 4 3 0 3
8 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 4 1 1 2
9 Sparta Anni Rass 4 0 2 2
10 Sparta Maarja Talpsepp 4 0 2 2
11 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 4 1 0 1
12 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 4 0 1 1
13 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
14 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 0 0 0 0
15 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
16 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
17 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 0 0 0 0
18 Tallinna Saksa Gümnaasium Marianne Rüütalu 0 0 0 0
19 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 0 0 0 0
20 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
21 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
22 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
23 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
24 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 4 0 0 0
25 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 4 0 0 0
26 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 4 0 0 0
27 Sparta Kertu Kaska 4 0 0 0
28 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 4 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 4 0 0 0
30 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 4 0 0 0

U14T A alagrupp - II etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Lilian Visk 2 8 0 8
2 Sparta Eva Lotta Paavel 2 2 2 4
3 Sparta Birgit Neltsas 2 3 0 3
4 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 2 3 0 3
5 Sparta Teele Hurt 2 2 1 3
6 Eesti Maaülikool Marii Vodi 2 2 0 2
7 Sparta Aino Leino 2 0 2 2
8 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 2 0 1 1
9 Eesti Maaülikool Leona Milani 2 0 1 1
10 Sparta Maarja Talpsepp 2 0 1 1
11 Eesti Maaülikool Mirell Läll 2 0 1 1
12 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 2 0 1 1
13 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikool Lisete Jõras 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
17 Eesti Maaülikool Luise Kauts 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikool Mirjam Tiido 0 0 0 0
19 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 2 0 0 0
20 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 2 0 0 0
21 Sparta Anni Rass 2 0 0 0
22 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 2 0 0 0
23 Sparta Kertu Kaska 2 0 0 0
24 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 2 0 0 0
25 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 2 0 0 0
26 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 2 0 0 0
27 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 2 0 0 0

U14T B alagrupp - II etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 2 5 3 8
2 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 2 5 0 5
3 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 2 1 3 4
4 Oru Põhikool Karina Jürgens 2 2 0 2
5 Oru Põhikool Kätriin Tomson 2 1 1 2
6 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 2 1 0 1
7 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 2 1 0 1
8 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 2 0 1 1
9 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 2 0 1 1
10 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
11 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
12 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 0 0 0 0
14 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
15 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
16 Oru Põhikool Kristal Mürk 0 0 0 0
17 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
18 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 0 0 0 0
19 Tallinna Saksa Gümnaasium Marianne Rüütalu 0 0 0 0
20 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
21 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
22 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
23 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
24 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
25 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 2 0 0 0
26 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 2 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 2 0 0 0
28 Oru Põhikool Hannalore Kütt 2 0 0 0
29 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 2 0 0 0
30 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 2 0 0 0
31 Oru Põhikool Jessica Pihu 2 0 0 0
32 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 2 0 0 0
33 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 2 0 0 0
34 Oru Põhikool Karmen Piip 2 0 0 0
35 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 2 0 0 0
36 Oru Põhikool Katriin Randorg 2 0 0 0
37 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 2 0 0 0
38 Oru Põhikool Lisette Aava 2 0 0 0
39 Oru Põhikool Marta Meerits 2 0 0 0
40 Oru Põhikool Meribel Suvi 2 0 0 0
41 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 2 0 0 0
42 Oru Põhikool Nora Lisette Nässi 2 0 0 0
43 Oru Põhikool Stefi Ormak 2 0 0 0
44 Oru Põhikool Susanna Kalde 2 0 0 0
45 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 2 0 0 0
46 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 2 0 0 0

U14T - III etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Lilian Visk 4 16 3 19
2 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 4 8 4 12
3 Eesti Maaülikool Marii Vodi 4 3 7 10
4 Oru Põhikool Karina Jürgens 4 5 1 6
5 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 4 4 2 6
6 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 4 4 2 6
7 Sparta Teele Hurt 4 5 0 5
8 Sparta Aino Leino 4 1 4 5
9 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 4 3 1 4
10 Sparta Eva Lotta Paavel 4 3 0 3
11 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 4 3 0 3
12 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 4 2 1 3
13 Sparta Birgit Neltsas 4 2 1 3
14 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 4 1 2 3
15 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 4 1 1 2
16 Oru Põhikool Lisette Aava 4 1 1 2
17 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 4 1 1 2
18 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 4 1 1 2
19 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 4 1 0 1
20 Oru Põhikool Katriin Randorg 4 1 0 1
21 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 4 0 1 1
22 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 4 0 1 1
23 Sparta Anni Rass 4 0 1 1
24 Sparta Emma Charlotte Seeman 4 0 1 1
25 Oru Põhikool Jessica Pihu 4 0 1 1
26 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 4 0 1 1
27 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 4 0 1 1
28 Eesti Maaülikool Mirjam Tiido 4 0 1 1
29 Eesti Maaülikool Helena Einasto 0 0 0 0
30 Oru Põhikool Kristal Mürk 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Luise Kauts 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Mirell Läll 0 0 0 0
35 Oru Põhikool Nora Lisette Nässi 0 0 0 0
36 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 3 0 0 0
37 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 4 0 0 0
38 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 4 0 0 0
39 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 4 0 0 0
40 Oru Põhikool Hannalore Kütt 4 0 0 0
41 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 4 0 0 0
42 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 4 0 0 0
43 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 4 0 0 0
44 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 4 0 0 0
45 Oru Põhikool Karmen Piip 4 0 0 0
46 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 4 0 0 0
47 Sparta Kertu Kaska 4 0 0 0
48 Oru Põhikool Kätriin Tomson 4 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Lisete Jõras 4 0 0 0
50 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 4 0 0 0
51 Sparta Maarja Talpsepp 4 0 0 0
52 Oru Põhikool Marta Meerits 4 0 0 0
53 Oru Põhikool Meribel Suvi 4 0 0 0
54 Oru Põhikool Stefi Ormak 4 0 0 0
55 Oru Põhikool Styna Koppelmann 4 0 0 0
56 Oru Põhikool Susanna Kalde 4 0 0 0
57 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 4 0 0 0
58 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 4 0 0 0
59 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 4 0 0 0

U14T A alagrupp - IV etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Karina Jürgens 2 5 0 5
2 Eesti Maaülikool Lilian Visk 2 4 0 4
3 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 2 0 4 4
4 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 2 3 0 3
5 Eesti Maaülikool Marii Vodi 2 2 1 3
6 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 2 1 1 2
7 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 2 0 2 2
8 Oru Põhikool Jessica Pihu 2 1 0 1
9 Eesti Maaülikool Mirjam Tiido 2 1 0 1
10 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 2 0 1 1
11 Oru Põhikool Hannalore Kütt 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikool Lisete Jõras 0 0 0 0
14 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 0 0 0 0
15 Oru Põhikool Meribel Suvi 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Mirell Läll 0 0 0 0
17 Oru Põhikool Susanna Kalde 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikool Luise Kauts 1 0 0 0
19 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 2 0 0 0
20 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 2 0 0 0
21 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 2 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Helena Einasto 2 0 0 0
23 Oru Põhikool Karmen Piip 2 0 0 0
24 Oru Põhikool Katriin Randorg 2 0 0 0
25 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 2 0 0 0
26 Oru Põhikool Kristal Mürk 2 0 0 0
27 Oru Põhikool Kätriin Tomson 2 0 0 0
28 Oru Põhikool Lisette Aava 2 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 2 0 0 0
30 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 2 0 0 0
31 Oru Põhikool Marta Meerits 2 0 0 0
32 Oru Põhikool Nora Lisette Nässi 2 0 0 0
33 Oru Põhikool Stefi Ormak 2 0 0 0
34 Oru Põhikool Styna Koppelmann 2 0 0 0
35 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 2 0 0 0

U14T B alagrupp - IV etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 2 4 3 7
2 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 2 1 4 5
3 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 2 3 0 3
4 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 2 2 1 3
5 Sparta Teele Hurt 2 2 1 3
6 Sparta Birgit Neltsas 2 1 1 2
7 Sparta Anni Rass 2 0 1 1
8 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
9 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 0 0 0 0
10 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 0 0 0 0
12 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 0 0 0 0
14 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
15 Tallinna Saksa Gümnaasium Marianne Rüütalu 0 0 0 0
16 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
17 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
18 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
19 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
20 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 0 0 0 0
21 Sparta Aino Leino 2 0 0 0
22 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 2 0 0 0
23 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 2 0 0 0
24 Sparta Emma Charlotte Seeman 2 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 2 0 0 0
26 Sparta Eva Lotta Paavel 2 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 2 0 0 0
28 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 2 0 0 0
29 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 2 0 0 0
30 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 2 0 0 0
31 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 2 0 0 0
32 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 2 0 0 0
33 Sparta Kertu Kaska 2 0 0 0
34 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 2 0 0 0
35 Sparta Maarja Talpsepp 2 0 0 0
36 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 2 0 0 0
37 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 2 0 0 0
38 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 2 0 0 0

U14T - V etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Teele Hurt 4 9 1 10
2 Eesti Maaülikool Lilian Visk 4 8 2 10
3 Sparta Eva Lotta Paavel 4 7 1 8
4 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 4 6 0 6
5 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 4 3 3 6
6 Eesti Maaülikool Marii Vodi 4 5 0 5
7 Eesti Maaülikool Mirjam Tiido 4 2 3 5
8 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 4 2 3 5
9 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 4 2 1 3
10 Sparta Birgit Neltsas 4 1 2 3
11 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 4 2 0 2
12 Eesti Maaülikool Marta Mölder 4 1 1 2
13 Sparta Kertu Kaska 4 0 2 2
14 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 4 1 0 1
15 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 4 1 0 1
16 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 4 1 0 1
17 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 4 1 0 1
18 Sparta Aino Leino 4 0 1 1
19 Sparta Anni Rass 4 0 1 1
20 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 4 0 1 1
21 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 4 0 1 1
22 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
23 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 0 0 0 0
24 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 0 0 0 0
26 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 0 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 0 0 0 0
28 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 0 0 0 0
29 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
30 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Leona Milani 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Lisete Jõras 0 0 0 0
33 Kehtna/Rapla SHKV Lisete Läätsim 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Loviise Männiste 0 0 0 0
35 Tallinna Saksa Gümnaasium Marianne Rüütalu 0 0 0 0
36 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
37 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
38 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
39 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Helena Einasto 1 0 0 0
41 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 3 0 0 0
42 Eesti Maaülikool Mirell Läll 3 0 0 0
43 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 4 0 0 0
44 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 4 0 0 0
45 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 4 0 0 0
46 Sparta Emma Charlotte Seeman 4 0 0 0
47 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 4 0 0 0
48 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 4 0 0 0
49 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 4 0 0 0
50 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 4 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Luise Kauts 4 0 0 0
52 Sparta Maarja Talpsepp 4 0 0 0
53 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 4 0 0 0
54 Tallinna Saksa Gümnaasium Mia Teichmann 4 0 0 0
55 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 4 0 0 0
56 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 4 0 0 0
57 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 4 0 0 0
58 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 4 0 0 0
59 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 4 0 0 0

U14T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska64464495,7
2. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares64514588,2
3. TVSK/TamsaluAnastasiaAleksandrova64624674,2

U14T A alagrupp - II etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska36282589,3
2. Eesti MaaülikoolMariKaasik36171270,6
3. TVSK/TamsaluAnastasiaAleksandrova40322062,5

U14T B alagrupp - II etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares36171694,1
2. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde32161275,0
3. Oru PõhikoolStefiOrmak36271659,3

U14T - III etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Oru PõhikoolStefiOrmak64544583,3
2. SpartaKertuKaska64584679,3
3. Eesti MaaülikoolLiseteJõras64272177,8
4. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde64624572,6
5. TVSK/TamsaluAnastasiaAleksandrova64664466,7

U14T A alagrupp - IV etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti MaaülikoolMariKaasik3210880,0
2. Oru PõhikoolStefiOrmak32251872,0
3. TVSK/TamsaluTriinKundla32342470,6

U14T B alagrupp - IV etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares3288100,0
2. SpartaKertuKaska3210880,0
3. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde32251352,0

U14T - V etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares64444397,7
2. SpartaKertuKaska64464189,1
3. Eesti MaaülikoolMariKaasik64383386,8
4. TVSK/TamsaluTriinKundla64624572,6
5. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde64765268,4
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |