Hooaeg 2022 / 2023

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta/TSG Aino Leino 0 0 0 0
2 Sparta/TSG Aino Leino 0 0 0 0
3 TVSK/Tamsalu Ebe Aleksandra Varts 0 0 0 0
4 TVSK/Tamsalu Ebe Aleksandra Varts 0 0 0 0
5 Rapla/Kehtna SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
6 TVSK/Tamsalu Ebe Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
7 TVSK/Tamsalu Ebe Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
8 Sparta/TSG Anete Arukivi 0 0 0 0
9 Sparta/TSG Anete Arukivi 0 0 0 0
10 TVSK/Tamsalu Ebe Anett Mattis 0 0 0 0
11 TVSK/Tamsalu Ebe Anett Mattis 0 0 0 0
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 0 0 0 0
13 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 0 0 0 0
14 Sparta/TSG Anni Rass 0 0 0 0
15 Sparta/TSG Anni Rass 0 0 0 0
16 Sparta/TSG Armelle Ivask 0 0 0 0
17 Sparta/TSG Armelle Ivask 0 0 0 0
18 Sparta/TSG Birgit Neltsas 0 0 0 0
19 Sparta/TSG Birgit Neltsas 0 0 0 0
20 Sparta/TSG Carolyn Kanne 0 0 0 0
21 Sparta/TSG Carolyn Kanne 0 0 0 0
22 Rapla/Kehtna SHKV Edith Treimann 0 0 0 0
23 Oru Põhikool Elisanne Ester 0 0 0 0
24 Oru Põhikool Elisanne Ester 0 0 0 0
25 Sparta/TSG Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
26 Sparta/TSG Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
27 TVSK/Tamsalu Ebe Gerlin Toomingas 0 0 0 0
28 TVSK/Tamsalu Ebe Gerlin Toomingas 0 0 0 0
29 Sparta/TSG Getter Sepp 0 0 0 0
30 Sparta/TSG Getter Sepp 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 0 0 0 0
33 TVSK/Tamsalu Ebe Greete Põld 0 0 0 0
34 TVSK/Tamsalu Ebe Greete Põld 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 0 0 0 0
37 Sparta/TSG Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
38 Sparta/TSG Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
39 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
40 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 0 0 0 0
43 TVSK/Tamsalu Ebe Jane Sumre 0 0 0 0
44 TVSK/Tamsalu Ebe Jane Sumre 0 0 0 0
45 Rapla/Kehtna SHKV Janete Tiits 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 0 0 0 0
48 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
49 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 0 0 0 0
52 Rapla/Kehtna SHKV Johanna Herkel 0 0 0 0
53 TVSK/Tamsalu Ebe Karina Girs 0 0 0 0
54 TVSK/Tamsalu Ebe Karina Girs 0 0 0 0
55 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
56 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
57 Rapla/Kehtna SHKV Karita Silde 0 0 0 0
58 Oru Põhikool Karmen Piip 0 0 0 0
59 Oru Põhikool Karmen Piip 0 0 0 0
60 Sparta/TSG Karola Vares 0 0 0 0
61 Sparta/TSG Karola Vares 0 0 0 0
62 TVSK/Tamsalu Ebe Karoliina Külasalu 0 0 0 0
63 TVSK/Tamsalu Ebe Karoliina Külasalu 0 0 0 0
64 Oru Põhikool Katriin Randorg 0 0 0 0
65 Oru Põhikool Katriin Randorg 0 0 0 0
66 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
67 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
68 Rapla/Kehtna SHKV Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
69 Rapla/Kehtna SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
70 Sparta/TSG Kertu Kaska 0 0 0 0
71 Sparta/TSG Kertu Kaska 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 0 0 0 0
74 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
75 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
76 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
77 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
78 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Mia Rahumäe 0 0 0 0
79 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Mia Rahumäe 0 0 0 0
80 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Nurk 0 0 0 0
81 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Nurk 0 0 0 0
82 EMÜ SK Leona Milani 0 0 0 0
83 EMÜ SK Leona Milani 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 0 0 0 0
86 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
87 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
88 Rapla/Kehtna SHKV Lisete Läätsim 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lillepõld 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lillepõld 0 0 0 0
91 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
92 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 0 0 0 0
95 Rapla/Kehtna SHKV Loviise Läätsim 0 0 0 0
96 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
97 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
98 Sparta/TSG Maarja Talpsepp 0 0 0 0
99 Sparta/TSG Maarja Talpsepp 0 0 0 0
100 EMÜ SK Mari Kaasik 0 0 0 0
101 EMÜ SK Mari Kaasik 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 0 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 0 0 0 0
104 Sparta/TSG Marielle Ivask 0 0 0 0
105 Sparta/TSG Marielle Ivask 0 0 0 0
106 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
107 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
108 TVSK/Tamsalu Ebe Mariliis Sild 0 0 0 0
109 TVSK/Tamsalu Ebe Mariliis Sild 0 0 0 0
110 TVSK/Tamsalu Ebe Marit Võhma 0 0 0 0
111 TVSK/Tamsalu Ebe Marit Võhma 0 0 0 0
112 Oru Põhikool Marta Meerits 0 0 0 0
113 Oru Põhikool Marta Meerits 0 0 0 0
114 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
115 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
116 Rapla/Kehtna SHKV Miia Grete Metsma 0 0 0 0
117 TVSK/Tamsalu Ebe MiiA-Lota Jõõts 0 0 0 0
118 TVSK/Tamsalu Ebe MiiA-Lota Jõõts 0 0 0 0
119 EMÜ SK Mirell Läll 0 0 0 0
120 EMÜ SK Mirell Läll 0 0 0 0
121 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
122 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
125 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 0 0 0 0
126 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 0 0 0 0
127 EMÜ SK Rahel Mäe 0 0 0 0
128 EMÜ SK Rahel Mäe 0 0 0 0
129 Rapla/Kehtna SHKV Rebeka Aalde 0 0 0 0
130 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
131 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
132 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
133 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
134 Oru Põhikool Susanna Kalda 0 0 0 0
135 Oru Põhikool Susanna Kalda 0 0 0 0
136 Sparta/TSG Teele Hurt 0 0 0 0
137 Sparta/TSG Teele Hurt 0 0 0 0
138 Sparta/TSG Teele Kristiin Lõoväli 0 0 0 0
139 Sparta/TSG Teele Kristiin Lõoväli 0 0 0 0
140 TVSK/Tamsalu Ebe Triin Kundla 0 0 0 0
141 TVSK/Tamsalu Ebe Triin Kundla 0 0 0 0
142 Sparta/TSG Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
143 Sparta/TSG Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
144 Rapla/Kehtna SHKV Victoria Virki 0 0 0 0

U15T

U15 - A alagrupp

Sparta/TSGOru PõhikoolJõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜSuhePunkteKoht
Sparta/TSG6 - 06 - 012-061
Oru Põhikool0 - 65 - 25-832
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ0 - 62 - 52-1103

U15 - B alagrupp

EMÜ SKRapla/Kehtna SHKVTVSK/Tamsalu EbeSuhePunkteKoht
EMÜ SK7 - 07 - 314-361
Rapla/Kehtna SHKV0 - 75 - 25-932
TVSK/Tamsalu Ebe3 - 72 - 55-1203

U15T

Sparta/TSG    
1.-2. kohtSparta/TSG   
EMÜ SK3-2 KV   
Oru Põhikool    
3.-4. kohtOru Põhikool   
Rapla/Kehtna SHKV5-2   
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ    
5.-6. kohtTVSK/Tamsalu Ebe   
TVSK/Tamsalu Ebe4-0   
1. kohtSparta/TSG
2. kohtEMÜ SK
3. kohtOru Põhikool
4. kohtRapla/Kehtna SHKV
5. kohtTVSK/Tamsalu Ebe
6. kohtJõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ

U15T - II etapp

Sparta/TSGEMÜ SKJõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜOru PõhikoolTVSK/Tamsalu EbeSuhePunkteKoht
Sparta/TSG3 - 39 - 19 - 113 - 134-6101
EMÜ SK3 - 39 - 17 - 314 - 033-7102
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ1 - 91 - 94 - 36 - 112-2263
Oru Põhikool1 - 93 - 73 - 46 - 213-2234
TVSK/Tamsalu Ebe1 - 130 - 141 - 62 - 64-3905

U15T - III etapp

EMÜ SKJõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜSparta/TSGRapla/Kehtna SHKVTVSK/Tamsalu EbeSuhePunkteKoht
EMÜ SK6 - 22 - 12 - 15 - 115-5121
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ2 - 62 - 15 - 54 - 113-1372
Sparta/TSG1 - 21 - 24 - 23 - 19-763
Rapla/Kehtna SHKV1 - 25 - 52 - 44 - 212-1344
TVSK/Tamsalu Ebe1 - 51 - 41 - 32 - 45-1605

U15T

U15 - A alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta/TSG22000012 - 06
Oru Põhikool2101005 - 83
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ2002002 - 110

U15 - B alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK22000014 - 36
Rapla/Kehtna SHKV2101005 - 93
TVSK/Tamsalu Ebe2002005 - 120

U15T - II etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta/TSG43000134 - 610
EMÜ SK43000133 - 710
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ42020012 - 226
Oru Põhikool41030013 - 223
TVSK/Tamsalu Ebe4004004 - 390

U15T - III etapp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK44000015 - 512
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ42010113 - 137
Sparta/TSG4202009 - 76
Rapla/Kehtna SHKV41020112 - 134
TVSK/Tamsalu Ebe4004005 - 160

U15T

U15 - A alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Karina Jürgens 3 6 2 8
2 Sparta/TSG Teele Hurt 3 7 0 7
3 Sparta/TSG Armelle Ivask 3 5 0 5
4 Oru Põhikool Karmen Piip 3 2 2 4
5 Sparta/TSG Hanna-Loore Nõges 3 1 1 2
6 Sparta/TSG Triinu-Liis Kuriks 3 1 1 2
7 Oru Põhikool Lisette Aava 3 0 2 2
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 3 1 0 1
9 Oru Põhikool Jessica Pihu 3 1 0 1
10 Oru Põhikool Kätriin Tomson 3 1 0 1
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 3 1 0 1
12 Sparta/TSG Aino Leino 3 0 1 1
13 Sparta/TSG Anete Arukivi 3 0 1 1
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 3 0 1 1
15 Sparta/TSG Getter Sepp 3 0 1 1
16 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 3 0 1 1
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 3 0 1 1
18 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
19 Sparta/TSG Anni Rass 1 0 0 0
20 Sparta/TSG Birgit Neltsas 1 0 0 0
21 Sparta/TSG Emma Charlotte Seeman 1 0 0 0
22 Sparta/TSG Kertu Kaska 1 0 0 0
23 Sparta/TSG Maarja Talpsepp 1 0 0 0
24 Sparta/TSG Carolyn Kanne 3 0 0 0
25 Oru Põhikool Elisanne Ester 3 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 3 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 3 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 3 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 3 0 0 0
30 Sparta/TSG Karola Vares 3 0 0 0
31 Oru Põhikool Katriin Randorg 3 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 3 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lillepõld 3 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 3 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 3 0 0 0
36 Sparta/TSG Marielle Ivask 3 0 0 0
37 Oru Põhikool Marta Meerits 3 0 0 0
38 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 3 0 0 0
39 Oru Põhikool Stefi Ormak 3 0 0 0
40 Oru Põhikool Styna Koppelmann 3 0 0 0
41 Oru Põhikool Susanna Kalda 3 0 0 0
42 Sparta/TSG Teele Kristiin Lõoväli 3 0 0 0

U15 - B alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Lilian Visk 3 7 3 10
2 EMÜ SK Marii Vodi 3 4 1 5
3 EMÜ SK Rahel Mäe 3 4 0 4
4 TVSK/Tamsalu Ebe Jane Sumre 3 2 1 3
5 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Nurk 3 2 1 3
6 TVSK/Tamsalu Ebe Marit Võhma 3 1 2 3
7 TVSK/Tamsalu Ebe Anett Mattis 3 2 0 2
8 Rapla/Kehtna SHKV Miia Grete Metsma 3 2 0 2
9 TVSK/Tamsalu Ebe Triin Kundla 3 2 0 2
10 Rapla/Kehtna SHKV Janete Tiits 3 1 1 2
11 Rapla/Kehtna SHKV Edith Treimann 3 1 0 1
12 Rapla/Kehtna SHKV Kelis Rüütmaa 3 1 0 1
13 Rapla/Kehtna SHKV Loviise Läätsim 3 1 0 1
14 EMÜ SK Mirjam Tiido 3 1 0 1
15 Rapla/Kehtna SHKV Victoria Virki 3 1 0 1
16 TVSK/Tamsalu Ebe Aleksandra Varts 3 0 1 1
17 TVSK/Tamsalu Ebe Greete Põld 3 0 1 1
18 Rapla/Kehtna SHKV Johanna Herkel 3 0 1 1
19 EMÜ SK Leona Milani 3 0 1 1
20 EMÜ SK Marta Mölder 3 0 1 1
21 TVSK/Tamsalu Ebe Gerlin Toomingas 0 0 0 0
22 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
23 TVSK/Tamsalu Ebe Karina Girs 0 0 0 0
24 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
25 Rapla/Kehtna SHKV Amiina Ode 1 0 0 0
26 Rapla/Kehtna SHKV Kerli Mõisnik 1 0 0 0
27 TVSK/Tamsalu Ebe Anastasia Aleksandrova 3 0 0 0
28 Rapla/Kehtna SHKV Karita Silde 3 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Ebe Karoliina Külasalu 3 0 0 0
30 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Mia Rahumäe 3 0 0 0
31 Rapla/Kehtna SHKV Lisete Läätsim 3 0 0 0
32 EMÜ SK Mari Kaasik 3 0 0 0
33 TVSK/Tamsalu Ebe Mariliis Sild 3 0 0 0
34 TVSK/Tamsalu Ebe MiiA-Lota Jõõts 3 0 0 0
35 EMÜ SK Mirell Läll 3 0 0 0
36 Rapla/Kehtna SHKV Rebeka Aalde 3 0 0 0

U15T - II etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Marii Vodi 4 14 5 19
2 Sparta/TSG Armelle Ivask 4 14 1 15
3 EMÜ SK Lilian Visk 4 9 3 12
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 4 8 2 10
5 EMÜ SK Rahel Mäe 4 7 3 10
6 Sparta/TSG Teele Hurt 4 8 1 9
7 Sparta/TSG Triinu-Liis Kuriks 4 4 4 8
8 EMÜ SK Marta Mölder 4 3 5 8
9 Oru Põhikool Karina Jürgens 4 5 2 7
10 Sparta/TSG Kertu Kaska 4 5 2 7
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 4 2 4 6
12 Oru Põhikool Karmen Piip 4 2 3 5
13 Sparta/TSG Hanna-Loore Nõges 4 2 2 4
14 TVSK/Tamsalu Ebe Karoliina Külasalu 4 3 0 3
15 Oru Põhikool Marta Meerits 4 2 1 3
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 4 2 1 3
17 Oru Põhikool Styna Koppelmann 4 2 1 3
18 EMÜ SK Helena Einasto 4 0 3 3
19 Oru Põhikool Lisette Aava 4 2 0 2
20 Sparta/TSG Getter Sepp 4 1 1 2
21 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Mia Rahumäe 4 1 1 2
22 TVSK/Tamsalu Ebe Gerlin Toomingas 4 0 2 2
23 Sparta/TSG Maarja Talpsepp 4 0 2 2
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lillepõld 4 0 1 1
25 EMÜ SK Mari Kaasik 4 0 1 1
26 EMÜ SK Mirell Läll 4 0 1 1
27 Oru Põhikool Susanna Kalda 4 0 1 1
28 Sparta/TSG Aino Leino 0 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Ebe Aleksandra Varts 0 0 0 0
30 TVSK/Tamsalu Ebe Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
31 Sparta/TSG Anete Arukivi 0 0 0 0
32 TVSK/Tamsalu Ebe Anett Mattis 0 0 0 0
33 Sparta/TSG Birgit Neltsas 0 0 0 0
34 Sparta/TSG Carolyn Kanne 0 0 0 0
35 Oru Põhikool Elisanne Ester 0 0 0 0
36 Sparta/TSG Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
37 TVSK/Tamsalu Ebe Greete Põld 0 0 0 0
38 TVSK/Tamsalu Ebe Jane Sumre 0 0 0 0
39 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 0 0 0 0
41 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
43 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Nurk 0 0 0 0
44 EMÜ SK Leona Milani 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 0 0 0 0
47 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 0 0 0 0
49 Sparta/TSG Marielle Ivask 0 0 0 0
50 TVSK/Tamsalu Ebe Mariliis Sild 0 0 0 0
51 TVSK/Tamsalu Ebe Marit Võhma 0 0 0 0
52 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
53 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 0 0 0 0
54 TVSK/Tamsalu Ebe Triin Kundla 0 0 0 0
55 Sparta/TSG Teele Kristiin Lõoväli 3 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 4 0 0 0
57 Sparta/TSG Anni Rass 4 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 4 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 4 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 4 0 0 0
61 TVSK/Tamsalu Ebe Karina Girs 4 0 0 0
62 Sparta/TSG Karola Vares 4 0 0 0
63 Oru Põhikool Katriin Randorg 4 0 0 0
64 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 4 0 0 0
65 TVSK/Tamsalu Ebe MiiA-Lota Jõõts 4 0 0 0
66 Oru Põhikool Stefi Ormak 4 0 0 0

U15T - III etapp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 4 8 2 10
2 EMÜ SK Lilian Visk 4 5 4 9
3 EMÜ SK Mirjam Tiido 4 5 3 8
4 EMÜ SK Marii Vodi 4 4 2 6
5 Rapla/Kehtna SHKV Victoria Virki 4 4 2 6
6 Rapla/Kehtna SHKV Edith Treimann 4 4 1 5
7 EMÜ SK Marta Mölder 4 1 4 5
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 4 3 1 4
9 Rapla/Kehtna SHKV Loviise Läätsim 4 3 1 4
10 Sparta/TSG Marielle Ivask 4 3 0 3
11 Sparta/TSG Birgit Neltsas 4 2 1 3
12 Rapla/Kehtna SHKV Amiina Ode 4 1 2 3
13 Sparta/TSG Triinu-Liis Kuriks 4 1 2 3
14 TVSK/Tamsalu Ebe Jane Sumre 4 2 0 2
15 TVSK/Tamsalu Ebe Marit Võhma 4 2 0 2
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 4 0 2 2
17 Sparta/TSG Getter Sepp 4 1 0 1
18 TVSK/Tamsalu Ebe Karoliina Külasalu 4 1 0 1
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 4 1 0 1
20 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 4 1 0 1
21 TVSK/Tamsalu Ebe Karina Girs 4 0 1 1
22 EMÜ SK Leona Milani 4 0 1 1
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 0 0 0 0
24 TVSK/Tamsalu Ebe Aleksandra Varts 1 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu Ebe Greete Põld 1 0 0 0
26 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Nurk 1 0 0 0
27 Sparta/TSG Carolyn Kanne 2 0 0 0
28 Sparta/TSG Emma Charlotte Seeman 2 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Ebe Miia Karoliina Olesk 3 0 0 0
30 Sparta/TSG Aino Leino 4 0 0 0
31 TVSK/Tamsalu Ebe Anastasia Aleksandrova 4 0 0 0
32 Sparta/TSG Anete Arukivi 4 0 0 0
33 TVSK/Tamsalu Ebe Anett Mattis 4 0 0 0
34 Sparta/TSG Anni Rass 4 0 0 0
35 Sparta/TSG Armelle Ivask 4 0 0 0
36 TVSK/Tamsalu Ebe Gerlin Toomingas 4 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 4 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 4 0 0 0
39 Sparta/TSG Hanna-Loore Nõges 4 0 0 0
40 EMÜ SK Helena Einasto 4 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 4 0 0 0
42 Rapla/Kehtna SHKV Janete Tiits 4 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 4 0 0 0
44 Rapla/Kehtna SHKV Johanna Herkel 4 0 0 0
45 Rapla/Kehtna SHKV Karita Silde 4 0 0 0
46 Sparta/TSG Karola Vares 4 0 0 0
47 Rapla/Kehtna SHKV Kelis Rüütmaa 4 0 0 0
48 Rapla/Kehtna SHKV Kerli Mõisnik 4 0 0 0
49 Sparta/TSG Kertu Kaska 4 0 0 0
50 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Mia Rohumäe 4 0 0 0
51 Rapla/Kehtna SHKV Lisete Läätsim 4 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lillepõld 4 0 0 0
53 EMÜ SK Loviise Männiste 4 0 0 0
54 Sparta/TSG Maarja Talpsepp 4 0 0 0
55 EMÜ SK Mari Kaasik 4 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 4 0 0 0
57 TVSK/Tamsalu Ebe Mariliis Sild 4 0 0 0
58 Rapla/Kehtna SHKV Miia Grete Metsma 4 0 0 0
59 TVSK/Tamsalu Ebe Miia-Lota Jõõts 4 0 0 0
60 EMÜ SK Mirell Läll 4 0 0 0
61 EMÜ SK Rahel Mäe 4 0 0 0
62 Rapla/Kehtna SHKV Rebeka Aalde 4 0 0 0
63 Sparta/TSG Teele Hurt 4 0 0 0
64 Sparta/TSG Teele Kristiin Lõoväli 4 0 0 0
65 TVSK/Tamsalu Ebe Triin Kundla 4 0 0 0

U15T

U15 - A alagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta/TSGKarolaVares66373594,6
2. Oru PõhikoolStefiOrmak66453577,8
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜJaanikaÕunmaa66543972,2

U15 - B alagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. TVSK/Tamsalu EbeAnastasiaAleksandrova44373286,5
2. EMÜ SKMariKaasik66403485,0
3. Rapla/Kehtna SHKVKaritaSilde66473370,2
4. TVSK/Tamsalu EbeMiia-LotaJõõts22201365,0

U15T - II etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta/TSGKarolaVares88625690,3
2. EMÜ SKMariKaasik88413482,9
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜJaanikaÕunmaa88906875,6
4. Oru PõhikoolStefiOrmak88634165,1
5. TVSK/Tamsalu EbeMiia-LotaJõõts881086963,9

U15T - III etapp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta/TSGKarolaVares88564987,5
2. EMÜ SKMariKaasik88292482,8
3. TVSK/Tamsalu EbeAnastasiaAleksandrova55453782,2
4. Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜJaanikaÕunmaa66513874,5
5. Rapla/Kehtna SHKVKaritaSilde88422969,1
6. TVSK/Tamsalu EbeMiia-LotaJõõts33221463,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |