Hooaeg 2020 / 2021

U14

Jõgeva SK Tähe / Olivia 07   
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07  
Kuusalu5-0  
EMÜ SK Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 
 EMÜ SK8-3 
HC Vipers/Novikov team8-6  
HC Vipers/Novikov team    
 HC Vipers/Novikov team   
Kuusalu5-0   
Jõgeva SK Tähe / Olivia 07  
EMÜ SK  
HC Vipers/Novikov team  
Kuusalu  
Sparta Team Automaailm  
Tapa valla Spordikool  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Andreas Pehka 2 5 2 7
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 1 2 3 5
3 EMÜ SK Ott Tera 2 3 2 5
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 1 2 2 4
5 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 2 2 1 3
6 EMÜ SK Sander Timmusk 2 2 1 3
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 1 2 0 2
8 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 2 2 0 2
9 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 1 1 2
10 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 2 0 2 2
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 1 1 0 1
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kaidar Sai 1 1 0 1
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 1 0 1 1
14 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 2 1 0 1
15 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 2 1 0 1
16 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 2 0 1 1
17 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 1 1
18 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
19 Tapa valla Spordikool Aleksei Klujev 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Andris Pähn 0 0 0 0
21 Tapa valla Spordikool Andro Lilleoja 0 0 0 0
22 Tapa valla Spordikool Aris Roditšenko 0 0 0 0
23 Tapa valla Spordikool Armand Panksepp 0 0 0 0
24 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Artur Asmus 0 0 0 0
26 Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
27 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
28 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 0 0 0 0
29 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
30 Tapa valla Spordikool Erik Piirsalu 0 0 0 0
31 Tapa valla Spordikool Eudor Velleramm 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Georg Kriisa 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Glen Ganson 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Henri Pantalon 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Ian Järve 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool Jako Sandor Sahtel 0 0 0 0
39 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Janori Remmelg 0 0 0 0
41 Tapa valla Spordikool Johannes Talbach 0 0 0 0
42 Tapa valla Spordikool Johan-Peter Grave 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 0 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool Kaur Valdok 0 0 0 0
46 Tapa valla Spordikool Keimo Kari 0 0 0 0
47 Tapa valla Spordikool Ken Martti Vijar 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kermo Kallis 0 0 0 0
50 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marcus Schleigel 0 0 0 0
56 Tapa valla Spordikool Marko Berjozkin 0 0 0 0
57 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
58 EMÜ SK Martin Mode 0 0 0 0
59 Tapa valla Spordikool Mehis Ries 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
61 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
63 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 0 0 0 0
64 Tapa valla Spordikool Patrik Lõsov 0 0 0 0
65 EMÜ SK Ralf Kask 0 0 0 0
66 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
67 Tapa valla Spordikool Renar Matsiselts 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
69 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Romet Saksniit 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Sander Stren 0 0 0 0
72 Tapa valla Spordikool Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
73 Tapa valla Spordikool Sergio Deket 0 0 0 0
74 Tapa valla Spordikool Silver Oja 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Simo Kütt 0 0 0 0
76 Tapa valla Spordikool Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
77 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 0 0 0 0
79 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
80 Kuusalu Andrei Lestberg 1 0 0 0
81 Kuusalu Artur Lomp 1 0 0 0
82 Kuusalu Hendrik Madisson 1 0 0 0
83 Kuusalu Holger Tõnn Lõhmus 1 0 0 0
84 Kuusalu Hugo Saul 1 0 0 0
85 Kuusalu Joonatan Kaljurand 1 0 0 0
86 Kuusalu Kert Lell 1 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus Aleksander Teppan 1 0 0 0
88 Kuusalu Markus Koemets 1 0 0 0
89 Kuusalu Markus Loo 1 0 0 0
90 Kuusalu Martin Madisson 1 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 1 0 0 0
92 Kuusalu Mattias Mänd 1 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Mikk Allika 1 0 0 0
94 Kuusalu Norman Nikkarinen 1 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Ranek Aas 1 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 1 0 0 0
97 Kuusalu Ron Marten Kosk 1 0 0 0
98 Kuusalu Sebastian Palu 1 0 0 0
99 Kuusalu Tormi Treiberg 1 0 0 0
100 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 2 0 0 0
101 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 2 0 0 0
102 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 2 0 0 0
103 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 2 0 0 0
104 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 2 0 0 0
105 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 2 0 0 0
106 EMÜ SK Marthen Luiv 2 0 0 0
107 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 2 0 0 0
108 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 2 0 0 0
109 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
110 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin42141178,6
2. EMÜ SKTeigoToomsalu84443068,2
3. HC Vipers/Novikov teamAllanAhven42231565,2

U14

Olivia 07EMÜHC VipersKuusaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 078 - 07 - 119 - 034-191
EMÜ SK0 - 86 - 310 - 116-1262
HC Vipers/Novikov team1 - 73 - 65 - 09-1333
Kuusalu0 - 191 - 100 - 51-3404

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0733000034 - 19
EMÜ SK32010016 - 126
HC Vipers/Novikov team3102009 - 133
Kuusalu3003001 - 340

U14

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 3 5 9 14
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 3 8 3 11
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 3 8 3 11
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 3 4 4 8
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Ranek Aas 3 3 5 8
6 EMÜ SK Uku Malki 2 3 2 5
7 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 2 3 5
8 EMÜ SK Andreas Pehka 3 5 0 5
9 EMÜ SK Ekke Malki 3 3 1 4
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 3 3 1 4
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 3 2 2 4
12 EMÜ SK Sander Timmusk 3 1 3 4
13 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 3 3 0 3
14 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 3 1 2 3
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Andris Pähn 1 1 1 2
16 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 3 2 0 2
17 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 3 1 1 2
18 EMÜ SK Matvei Kalamees 3 1 1 2
19 Kuusalu Kert Lell 1 1 0 1
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kaidar Sai 1 0 1 1
21 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 2 0 1 1
22 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 2 0 1 1
23 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 3 1 0 1
24 EMÜ SK Ott Tera 3 1 0 1
25 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 3 0 1 1
26 Kuusalu Mattias Mänd 3 0 1 1
27 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 3 0 1 1
28 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
29 Kuusalu Artur Lomp 0 0 0 0
30 Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
31 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
32 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
33 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
34 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
35 EMÜ SK Martin Mode 0 0 0 0
36 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
37 Kuusalu Andrei Lestberg 1 0 0 0
38 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 1 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Henri Pantalon 1 0 0 0
40 Kuusalu Holger Tõnn Lõhmus 1 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Janori Remmelg 1 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 1 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marcus Schleigel 1 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus Aleksander Teppan 1 0 0 0
45 Kuusalu Markus Koemets 1 0 0 0
46 Kuusalu Martin Madisson 1 0 0 0
47 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 1 0 0 0
48 EMÜ SK Ralf Kask 1 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Romet Saksniit 1 0 0 0
50 Kuusalu Ron Marten Kosk 1 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Simo Kütt 1 0 0 0
52 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 1 0 0 0
53 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 0 0 0
54 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 2 0 0 0
55 EMÜ SK Marthen Luiv 2 0 0 0
56 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 2 0 0 0
57 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 2 0 0 0
58 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 2 0 0 0
59 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 3 0 0 0
60 Kuusalu Hendrik Madisson 3 0 0 0
61 Kuusalu Hugo Saul 3 0 0 0
62 Kuusalu Joonatan Kaljurand 3 0 0 0
63 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 3 0 0 0
64 Kuusalu Markus Loo 3 0 0 0
65 EMÜ SK Mart Väljamäe 3 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 3 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Mikk Allika 3 0 0 0
68 Kuusalu Norman Nikkarinen 3 0 0 0
69 EMÜ SK Robert Ljutov 3 0 0 0
70 Kuusalu Sebastian Palu 3 0 0 0
71 EMÜ SK Teigo Toomsalu 3 0 0 0
72 Kuusalu Tormi Treiberg 3 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MikkAllika421313100,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin84504998,0
3. HC Vipers/Novikov teamAllanAhven126645179,7
4. KuusaluHendrikMadisson12614911577,2
5. EMÜ SKTeigoToomsalu126493775,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |