Hooaeg 2016 / 2017

U13 - põhjagrupp

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK3-2  
Jõgeva SK Tähe 04 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe 046-4 
SK Noorus7-3  
EMÜ SK    
 EMÜ SK   
SK Noorus7-1   
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 04  
EMÜ SK  
SK Noorus  
Tamsalu EBE  
Kuusalu  
Ääsmäe  
SHK Tornaado  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 2 3 3 6
2 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 2 3 1 4
3 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 2 1 3 4
4 SK Noorus Daniil Sennikov 2 3 0 3
5 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 3 0 3
6 EMÜ SK Danver Pruuli 2 2 1 3
7 Sparta Team Automaailm Onni Taskila 2 2 1 3
8 Jõgeva SK Tähe 04 Karl-Eerik Kukk 2 1 2 3
9 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 2 1 2 3
10 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf 2 0 3 3
11 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 2 0 2
12 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 2 2 0 2
13 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 2 2 0 2
14 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 2 0 2
15 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 1 1 2
16 EMÜ SK Robin Sepma 2 1 1 2
17 EMÜ SK Gregor Jüriado 2 0 2 2
18 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 2 1 0 1
19 EMÜ SK Mark Ussar 2 1 0 1
20 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 2 1 0 1
21 SK Noorus Rico-Marder Velja 2 1 0 1
22 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 2 0 1 1
23 SK Noorus VladiLi Lihatšjov 2 0 1 1
24 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
25 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Andreas Karner 0 0 0 0
27 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
28 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
29 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 0 0 0 0
30 Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
31 SHK Tornaado Ayrton Klooren 0 0 0 0
32 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
33 Tamsalu EBE Daniil Koratteljov 0 0 0 0
34 EMÜ SK Daniils Petrovs 0 0 0 0
35 Ääsmäe Danil Slizunov 0 0 0 0
36 SK Noorus Darian Rõzkov 0 0 0 0
37 Ääsmäe Devin Meltsas 0 0 0 0
38 SHK Tornaado Eduard Vilgats 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Erik Radik 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Erik Randel 0 0 0 0
41 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
43 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe 04 Gregor Rande 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 04 Henry Hanst 0 0 0 0
46 Ääsmäe Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
47 Tamsalu EBE Ivan Fedorov 0 0 0 0
48 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
49 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE Jaanus Laidus 0 0 0 0
51 Kuusalu Jesse Lauter 0 0 0 0
52 SHK Tornaado Joel Järv 0 0 0 0
53 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
54 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
55 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
56 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
57 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 0 0 0 0
58 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
59 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
60 SK Noorus Kevin Kosteintšuk 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe 04 Kevin Ots 0 0 0 0
62 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
63 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
64 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
66 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 04 Marek Rosin 0 0 0 0
68 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
69 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
70 EMÜ SK Marti Pastak 0 0 0 0
71 SHK Tornaado Mathias Uleksin 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Lust 0 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Padar 0 0 0 0
74 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
75 SK Noorus Mihhail Apilat 0 0 0 0
76 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
77 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
78 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
80 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
81 Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
82 SHK Tornaado Rasmus Kiss 0 0 0 0
83 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
84 Ääsmäe Rasmus Sume 0 0 0 0
85 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
86 SHK Tornaado Raul Kiudorv 0 0 0 0
87 EMÜ SK Remo Timmusk 0 0 0 0
88 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Richard Vainola 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
91 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
92 Ääsmäe Roland-Ralf Sammal 0 0 0 0
93 Tamsalu EBE Romer Kungla 0 0 0 0
94 SHK Tornaado Romet Lipson 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Sebastian Johnason 0 0 0 0
96 Tamsalu EBE Sergei Int 0 0 0 0
97 Tamsalu EBE Sergei Jerjomin 0 0 0 0
98 Ääsmäe Sten-Erik Krull 0 0 0 0
99 Ääsmäe Steven Mihkelson 0 0 0 0
100 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
101 Kuusalu Tener Markus 0 0 0 0
102 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
103 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
104 EMÜ SK Akim Solovjov 2 0 0 0
105 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
106 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 0 0 0
109 SK Noorus Georg Vladimirov 2 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm Henry Välling 2 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 2 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
114 SK Noorus Konrad Kudeviita 2 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
116 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
117 SK Noorus Maksim Vedernikov 2 0 0 0
118 EMÜ SK Marcus Tamm 2 0 0 0
119 EMÜ SK Markus Pehka 2 0 0 0
120 EMÜ SK Marten Rives 2 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 2 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 2 0 0 0
123 SK Noorus Martin Pähkelman 2 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
125 SK Noorus Maximus Vorobjov 2 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 2 0 0 0
127 SK Noorus Nikita Borodajev 2 0 0 0
128 SK Noorus Nikita Sarana 2 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 2 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe 04 Ralf-Gregor Laansalu 2 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe 04 Rauno Pärtel 2 0 0 0
133 Sparta Team Automaailm Savva Azarov 2 0 0 0
134 SK Noorus Sergei Tšugunov 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKMarcusTamm80413790,2
2. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg80383284,2
3. SK NoorusMaximusVorobjov80756181,3
4. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan80413278,1

U13 - põhjagrupp

NoorusKuusaluÄäsmäeSuhePunkteKoht
SK Noorus13 - 0
5 - 3
5 - 4
6 - 5
5 - 1
4 - 3
38-16181
Kuusalu0 - 13
3 - 5
4 - 5
7 - 6
3 - 7
12 - 4
29-4062
Ääsmäe5 - 6
1 - 5
3 - 4
6 - 7
7 - 3
4 - 12
26-3733

U13 - lõunagrupp

Tähe 04EMÜTornaadoSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 0412 - 2
7 - 4
12 - 2
44 - 1
20 - 2
25 - 1
120-12181
EMÜ SK2 - 12
4 - 7
2 - 12
16 - 0
13 - 5
17 - 3
54-3992
SHK Tornaado1 - 44
2 - 20
1 - 25
0 - 16
5 - 13
3 - 17
12-13503

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Noorus66000038 - 1618
Kuusalu62040029 - 406
Ääsmäe61050026 - 373

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe 04660000120 - 1218
EMÜ SK63030054 - 399
SHK Tornaado60060012 - 1350

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe 041312010227 - 2536
Jõgeva SK Tähe 041312010227 - 2536
EMÜ SK128040112 - 6824
EMÜ SK128040112 - 6824
Tamsalu EBE12408094 - 15212
Tamsalu EBE12408094 - 15212
SHK Tornaado110011026 - 2010
SHK Tornaado110011026 - 2010

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Chris Felix Oja 9 18 2 20
2 Ääsmäe Henry-Haidor Hõrak 9 16 1 17
3 SK Noorus Nikita Borodajev 9 10 6 16
4 SK Noorus VladiLi Lihatšjov 9 8 7 15
5 SK Noorus Rico-Marder Velja 6 9 2 11
6 SK Noorus Daniil Sennikov 4 6 4 10
7 Kuusalu Kuldar Paalberg 9 8 2 10
8 SK Noorus Konrad Kudeviita 9 5 4 9
9 Ääsmäe Danil Slizunov 9 4 4 8
10 Ääsmäe Jaan Rebane 9 3 4 7
11 Kuusalu Marten Mänd 7 4 2 6
12 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 7 0 4 4
13 Ääsmäe Sten-Erik Krull 9 4 0 4
14 SK Noorus Martin Pähkelman 9 3 1 4
15 Kuusalu Rasmus Meigas 9 3 1 4
16 Kuusalu Andreas Puusepp 9 2 2 4
17 Kuusalu Joonas Arro 9 1 3 4
18 Ääsmäe Devin Meltsas 9 1 2 3
19 Kuusalu Kaspar Rüngenen 9 0 2 2
20 Ääsmäe Rene Filippov 9 0 2 2
21 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 7 0 1 1
22 Ääsmäe Jaagup Sule 9 1 0 1
23 SK Noorus Nikita Sarana 9 1 0 1
24 SK Noorus Maximus Vorobjov 9 0 1 1
25 Kuusalu Märten Trei 9 0 1 1
26 SK Noorus Sergei Tšugunov 9 0 1 1
27 Ääsmäe Steven Mäenurm 9 0 1 1
28 Kuusalu Jesse Lauter 1 0 0 0
29 SK Noorus Georg Vladimirov 2 0 0 0
30 Kuusalu Tener Markus 2 0 0 0
31 SK Noorus Darian Rõzkov 4 0 0 0
32 Kuusalu Kaarel Priilinn 5 0 0 0
33 Ääsmäe Karl Enok Pang 5 0 0 0
34 SK Noorus Maksim Vedernikov 6 0 0 0
35 SK Noorus Kevin Kosteintšuk 7 0 0 0
36 Ääsmäe Mattias Tagarand 7 0 0 0
37 SK Noorus Mihhail Apilat 7 0 0 0
38 Ääsmäe Kristo Kondrov 8 0 0 0
39 Ääsmäe Aaron Hakkaja 9 0 0 0
40 Kuusalu Allen Larin 9 0 0 0
41 Ääsmäe Rasmus Sume 9 0 0 0
42 Ääsmäe Roland-Ralf Sammal 9 0 0 0
43 Ääsmäe Steven Mihkelson 9 0 0 0

U13 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 9 44 32 76
2 Jõgeva SK Tähe 04 Karl-Eerik Kukk 8 34 21 55
3 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 9 31 19 50
4 EMÜ SK Danver Pruuli 9 27 8 35
5 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 9 21 9 30
6 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 9 18 11 29
7 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 9 13 16 29
8 EMÜ SK Aleksandr Popenov 8 17 6 23
9 EMÜ SK Marcos Timmusk 6 13 9 22
10 EMÜ SK Andrei Solovjov 5 9 12 21
11 SHK Tornaado Raul Kiudorv 9 16 2 18
12 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 7 10 5 15
13 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 7 9 4 13
14 EMÜ SK Robin Sepma 4 6 6 12
15 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 7 3 8 11
16 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 5 6 4 10
17 EMÜ SK Gregor Jüriado 7 4 6 10
18 Jõgeva SK Tähe 04 Rauno Pärtel 7 4 6 10
19 EMÜ SK Marten Rives 9 5 4 9
20 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 6 3 3 6
21 EMÜ SK Mark Ussar 7 3 2 5
22 EMÜ SK Andreas Pehka 6 3 1 4
23 SHK Tornaado Joel Järv 9 3 1 4
24 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 9 2 1 3
25 SHK Tornaado Rasmus Kiss 9 2 1 3
26 SHK Tornaado Eduard Vilgats 7 0 2 2
27 Jõgeva SK Tähe 04 Ralf-Gregor Laansalu 8 1 1 2
28 EMÜ SK Markus Pehka 9 1 1 2
29 SHK Tornaado Romet Lipson 9 1 1 2
30 Jõgeva SK Tähe 04 Marek Rosin 2 1 0 1
31 Jõgeva SK Tähe 04 Kevin Ots 3 0 1 1
32 EMÜ SK Liisa Kaasik 5 0 1 1
33 EMÜ SK Akim Solovjov 8 0 1 1
34 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 9 1 0 1
35 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
36 EMÜ SK Daniils Petrovs 0 0 0 0
37 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe 04 Gregor Rande 0 0 0 0
39 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
40 EMÜ SK Marti Pastak 0 0 0 0
41 EMÜ SK Remo Timmusk 0 0 0 0
42 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe 04 Henry Hanst 1 0 0 0
44 SHK Tornaado Mathias Uleksin 4 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Padar 4 0 0 0
46 EMÜ SK Marcus Tamm 5 0 0 0
47 SHK Tornaado Ayrton Klooren 9 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 9 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Lust 9 0 0 0
50 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 9 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK NoorusMaximusVorobjov36025421283,5
2. KuusaluAllenLarin36030121069,8
3. ÄäsmäeRoland RalfSammal36024015765,4

U13 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 04MattiasPadar2044100,0
2. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan242766484,2
3. EMÜ SKMarcusTamm2001107770,0
4. EMÜ SKMarcusPehka160876069,0
5. Jõgeva SK Tähe 04MattiasLust98201365,0
6. SHK TornaadoKarl RometAinso32035020959,7
7. SHK TornaadoToomas-MartenOden40722838,9

U13 A - karikavõistlused

EMÜTornaadoSuhePunkteKoht
EMÜ SK7 - 07-031
SHK Tornaado0 - 70-702

U13 B - karikavõistlused

Tähe 04KuusaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 0411 - 011-031
Kuusalu0 - 110-1102

 

Jõgeva SK Tähe 04   
 Jõgeva SK Tähe 04  
Tamsalu EBE / Jäneda SK  
EMÜ SK Sparta Team Automaailm 
 Sparta Team Automaailm1-0 
Sparta Team Automaailm  
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 04  
EMÜ SK  
Tamsalu EBE / Jäneda SK  
Kuusalu  
SHK Tornaado  
  
  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 4 10 2 12
2 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 4 9 3 12
3 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 4 3 6 9
4 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 4 5 3 8
5 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 3 4 1 5
6 EMÜ SK Andrei Solovjov 3 3 2 5
7 Jõgeva SK Tähe 04 Karl-Eerik Kukk 4 3 2 5
8 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 4 4 0 4
9 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 4 0 4 4
10 EMÜ SK Andreas Pehka 3 2 1 3
11 EMÜ SK Marcos Timmusk 3 2 1 3
12 EMÜ SK Robin Sepma 3 2 1 3
13 Jõgeva SK Tähe 04 Rauno Pärtel 4 2 1 3
14 EMÜ SK Aleksandr Popenov 3 1 1 2
15 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 4 2 0 2
16 Kuusalu Chris Felix Oja 2 1 0 1
17 SHK Tornaado Marcus Zubsberg 2 1 0 1
18 SHK Tornaado Romet Lipson 2 0 1 1
19 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 3 0 1 1
20 EMÜ SK Remo Timmusk 3 0 1 1
21 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 4 0 1 1
22 EMÜ SK Daniils Petrovs 0 0 0 0
23 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
24 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
25 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
26 Kuusalu Jesse Lauter 0 0 0 0
27 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
28 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
29 EMÜ SK Marti Pastak 0 0 0 0
30 Kuusalu Tener Markus 0 0 0 0
31 Kuusalu Allen Larin 2 0 0 0
32 Kuusalu Andreas Puusepp 2 0 0 0
33 EMÜ SK Anton Remets 2 0 0 0
34 Kuusalu Arman Cedrik Kivisik 2 0 0 0
35 SHK Tornaado Ayrton Klooren 2 0 0 0
36 SHK Tornaado Eduard Vilgats 2 0 0 0
37 SHK Tornaado Joel Järv 2 0 0 0
38 Kuusalu Joonas Arro 2 0 0 0
39 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 0 0
40 SHK Tornaado Karl Romet Ainso 2 0 0 0
41 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
42 Kuusalu Kuldar Paalberg 2 0 0 0
43 Kuusalu Marten Mänd 2 0 0 0
44 SHK Tornaado Mathias Uleksin 2 0 0 0
45 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
46 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
47 SHK Tornaado Raul Kiudorv 2 0 0 0
48 SHK Tornaado Toomas-Marten Oden 2 0 0 0
49 EMÜ SK Akim Solovjov 3 0 0 0
50 EMÜ SK Liisa Kaasik 3 0 0 0
51 EMÜ SK Marcus Tamm 3 0 0 0
52 EMÜ SK Mark Ussar 3 0 0 0
53 EMÜ SK Markus Pehka 3 0 0 0
54 EMÜ SK Roland Kruus 3 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe 04 Henry Hanst 4 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 4 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Lust 4 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe 04 Mattias Padar 4 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe 04 Ralf-Gregor Laansalu 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 04MattiasPadar139888,9
2. Jõgeva SK Tähe 04MattiasLust168787,5
3. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan52312787,1
4. EMÜ SKMarcusTamm60393179,5
5. KuusaluKuldarPaalberg40523975,0
6. SHK TornaadoToomas-MartenOden40422661,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |