Hooaeg 2023 / 2024

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
2 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
5 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 0 0 0 0
6 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 0 0 0 0
7 Spordipalavik Andre Schneider 0 0 0 0
8 Spordipalavik Andre Schneider 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
11 Valga Välk Andres Kalavus 0 0 0 0
12 Valga Välk Andres Kalavus 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 0 0 0 0
14 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 0 0 0 0
15 SK Voore Armo Ivask 0 0 0 0
16 SK Voore Armo Ivask 0 0 0 0
17 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
19 SK Voore Avo Ombler 0 0 0 0
20 SK Voore Avo Ombler 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikool Christofer Nerman 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Christofer Nerman 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 0 0 0 0
24 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm II Daniel Bursa 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm II Daniel Bursa 0 0 0 0
27 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
28 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
31 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
32 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
33 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
34 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
35 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
36 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
37 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
38 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikool Egert Roio 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Egert Roio 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 0 0 0 0
43 SK Voore Erki Teder 0 0 0 0
44 SK Voore Erki Teder 0 0 0 0
45 Spordipalavik Erlend Utrop 0 0 0 0
46 Spordipalavik Erlend Utrop 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm II Fred Haga 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm II Fred Haga 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
51 Valga Välk Gleb Tšip 0 0 0 0
52 Valga Välk Gleb Tšip 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 0 0 0 0
59 SK Voore Günther Palanen 0 0 0 0
60 SK Voore Günther Palanen 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
65 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
66 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
67 SK Voore Henrik Koorits 0 0 0 0
68 SK Voore Henrik Koorits 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikool Hugo Jusar 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikool Hugo Jusar 0 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 0 0 0 0
79 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
80 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
81 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
82 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
83 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
84 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
85 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
86 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
87 Start Ehitus/Tartu vald Ivo Lepik 0 0 0 0
88 Start Ehitus/Tartu vald Ivo Lepik 0 0 0 0
89 Spordipalavik Jaak Kaljula 0 0 0 0
90 Spordipalavik Jaak Kaljula 0 0 0 0
91 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 0 0 0 0
92 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 0 0 0 0
93 Start Ehitus/Tartu vald Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
94 Start Ehitus/Tartu vald Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
95 Start Ehitus/Tartu vald Janar Järmut 0 0 0 0
96 Start Ehitus/Tartu vald Janar Järmut 0 0 0 0
97 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
98 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
99 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 0 0 0 0
100 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 0 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Janori Remmelg 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Janori Remmelg 0 0 0 0
103 Start Ehitus/Tartu vald Jarno Marjamäki 0 0 0 0
104 Start Ehitus/Tartu vald Jarno Marjamäki 0 0 0 0
105 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
106 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikool Joonas Niilo 0 0 0 0
108 Eesti Maaülikool Joonas Niilo 0 0 0 0
109 SK Voore Joosep Moor 0 0 0 0
110 SK Voore Joosep Moor 0 0 0 0
111 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
112 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
113 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 0 0 0 0
114 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
117 SK Voore Kaarel Oim 0 0 0 0
118 SK Voore Kaarel Oim 0 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 0 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 0 0 0 0
121 SK Voore Kalmer Koossalu 0 0 0 0
122 SK Voore Kalmer Koossalu 0 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
125 Sparta Team Automaailm II Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm II Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 0 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 0 0 0 0
129 SK Voore Karli Säärits 0 0 0 0
130 SK Voore Karli Säärits 0 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
133 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 0 0 0 0
134 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 0 0 0 0
135 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
136 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
137 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 0 0 0 0
138 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 0 0 0 0
139 Valga Välk Kaur Lillevälja 0 0 0 0
140 Valga Välk Kaur Lillevälja 0 0 0 0
141 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 0 0 0 0
142 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 0 0 0 0
143 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 0 0 0 0
144 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 0 0 0 0
145 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
146 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
147 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha 0 0 0 0
148 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha 0 0 0 0
149 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
150 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
151 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
152 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
153 Spordipalavik Kristjan Kuuse 0 0 0 0
154 Spordipalavik Kristjan Kuuse 0 0 0 0
155 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
156 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
157 SK Voore Kuido Hint 0 0 0 0
158 SK Voore Kuido Hint 0 0 0 0
159 Eesti Maaülikool Laur Lehto 0 0 0 0
160 Eesti Maaülikool Laur Lehto 0 0 0 0
161 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
162 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
163 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 0 0 0 0
164 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 0 0 0 0
165 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marcos Timmusk 0 0 0 0
166 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marcos Timmusk 0 0 0 0
167 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 0 0 0 0
168 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 0 0 0 0
169 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 0 0 0 0
170 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 0 0 0 0
171 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
172 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
173 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
174 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
175 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Ait 0 0 0 0
176 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Ait 0 0 0 0
177 SK Voore Margus Kangro 0 0 0 0
178 SK Voore Margus Kangro 0 0 0 0
179 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 0 0 0 0
180 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 0 0 0 0
181 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
182 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
183 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
184 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
185 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
186 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
187 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 0 0 0 0
188 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 0 0 0 0
189 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
190 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
191 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 0 0 0 0
192 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 0 0 0 0
193 Spordipalavik Martin Einblau 0 0 0 0
194 Spordipalavik Martin Einblau 0 0 0 0
195 SK Voore Martin Kivirand 0 0 0 0
196 SK Voore Martin Kivirand 0 0 0 0
197 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
198 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
199 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
200 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
201 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 0 0 0 0
202 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 0 0 0 0
203 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 0 0 0 0
204 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 0 0 0 0
205 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
206 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
207 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
208 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
209 Eesti Maaülikool Matvei Kalamees 0 0 0 0
210 Eesti Maaülikool Matvei Kalamees 0 0 0 0
211 SK Voore Meelis Ombler 0 0 0 0
212 SK Voore Meelis Ombler 0 0 0 0
213 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 0 0 0 0
214 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 0 0 0 0
215 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 0 0 0 0
216 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 0 0 0 0
217 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Mikk Allika 0 0 0 0
218 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Mikk Allika 0 0 0 0
219 SK Voore Mikk Espenberg 0 0 0 0
220 SK Voore Mikk Espenberg 0 0 0 0
221 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
222 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
223 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
224 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
225 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
226 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
227 Sinimäe Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
228 Sinimäe Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
229 Sinimäe Oleg Jegorov 0 0 0 0
230 Sinimäe Oleg Jegorov 0 0 0 0
231 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 0 0 0 0
232 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 0 0 0 0
233 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
234 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
235 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
236 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
237 Eesti Maaülikool Ott Tera 0 0 0 0
238 Eesti Maaülikool Ott Tera 0 0 0 0
239 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 0 0 0 0
240 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 0 0 0 0
241 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
242 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
243 Spordipalavik Raikki Luik 0 0 0 0
244 Spordipalavik Raikki Luik 0 0 0 0
245 Eesti Maaülikool Ralf Kask 0 0 0 0
246 Eesti Maaülikool Ralf Kask 0 0 0 0
247 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
248 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
249 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 0 0 0 0
250 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 0 0 0 0
251 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 0 0 0 0
252 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 0 0 0 0
253 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 0 0 0 0
254 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 0 0 0 0
255 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 0 0 0 0
256 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 0 0 0 0
257 Start Ehitus/Tartu vald Raul Eesmäe 0 0 0 0
258 Start Ehitus/Tartu vald Raul Eesmäe 0 0 0 0
259 Sparta Team Automaailm II Rauno Miller 0 0 0 0
260 Sparta Team Automaailm II Rauno Miller 0 0 0 0
261 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
262 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
263 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
264 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
265 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
266 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
267 Spordipalavik Reigo Podar 0 0 0 0
268 Spordipalavik Reigo Podar 0 0 0 0
269 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Reio Sai 0 0 0 0
270 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Reio Sai 0 0 0 0
271 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
272 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
273 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 0 0 0 0
274 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 0 0 0 0
275 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 0 0 0 0
276 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 0 0 0 0
277 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
278 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
279 Start Ehitus/Tartu vald Roland Raja 0 0 0 0
280 Start Ehitus/Tartu vald Roland Raja 0 0 0 0
281 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 0 0 0 0
282 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 0 0 0 0
283 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
284 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
285 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 0 0 0 0
286 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 0 0 0 0
287 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
288 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
289 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 0 0 0 0
290 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 0 0 0 0
291 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
292 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
293 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
294 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
295 SK Voore Simon Righarts 0 0 0 0
296 SK Voore Simon Righarts 0 0 0 0
297 Valga Välk Sten Veskis 0 0 0 0
298 Valga Välk Sten Veskis 0 0 0 0
299 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 0 0 0 0
300 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 0 0 0 0
301 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
302 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
303 Spordipalavik Taavi Sau 0 0 0 0
304 Spordipalavik Taavi Sau 0 0 0 0
305 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
306 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
307 Spordipalavik Tanel Kiisküla 0 0 0 0
308 Spordipalavik Tanel Kiisküla 0 0 0 0
309 Sparta Team Automaailm II Targo Trepp 0 0 0 0
310 Sparta Team Automaailm II Targo Trepp 0 0 0 0
311 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
312 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
313 SK Voore Tarvo Altmäe 0 0 0 0
314 SK Voore Tarvo Altmäe 0 0 0 0
315 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
316 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
317 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
318 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
319 SK Voore Teet Saar 0 0 0 0
320 SK Voore Teet Saar 0 0 0 0
321 Eesti Maaülikool Teigo Toomsalu 0 0 0 0
322 Eesti Maaülikool Teigo Toomsalu 0 0 0 0
323 SK Voore Timmo Zimmermann 0 0 0 0
324 SK Voore Timmo Zimmermann 0 0 0 0
325 Spordipalavik Tormi Voog 0 0 0 0
326 Spordipalavik Tormi Voog 0 0 0 0
327 SK Voore Tõnis Korts 0 0 0 0
328 SK Voore Tõnis Korts 0 0 0 0
329 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
330 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
331 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
332 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
333 SK Voore Viljo Salumägi 0 0 0 0
334 SK Voore Viljo Salumägi 0 0 0 0
335 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
336 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0

Saalihokiliiga

Saalihokiliiga 1-4

SK Tähe IIStart EhitusEMÜSparta IISuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia II11 - 33 - 614-9241
Start Ehitus/Tartu vald3 - 118 - 1111 - 722-29212
Eesti Maaülikool6 - 311 - 817-11183
Sparta Team Automaailm II7 - 117-11154

Saalihokiliiga 5-8

SinimäeSpordipalavikSK VooreValgaSuhePunkteKoht
Sinimäe7 - 27 - 614-8151
Spordipalavik7 - 613 - 820-14112
SK Voore2 - 76 - 78-1443
Valga Välk6 - 78 - 1314-2004

Saalihokiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia II77000063 - 3121
Start Ehitus/Tartu vald76010075 - 2818
Sparta Team Automaailm II75020065 - 4015
Eesti Maaülikool74030066 - 4712
Sinimäe73040045 - 419
Spordipalavik72050041 - 596
SK Voore71060022 - 683
Valga Välk70070027 - 900

Saalihokiliiga 1-4

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia II21010014 - 924
Start Ehitus/Tartu vald31020022 - 2921
Eesti Maaülikool22000017 - 1118
Sparta Team Automaailm II1001007 - 1115

Saalihokiliiga 5-8

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sinimäe22000014 - 815
Spordipalavik21100020 - 1411
SK Voore2001108 - 144
Valga Välk20020014 - 200

Saalihokiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Sander Mägi 7 25 11 36
2 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 4 10 14 24
3 Sparta Team Automaailm II Karl Oskar Vikk 6 16 6 22
4 Start Ehitus/Tartu vald Roland Raja 7 17 5 22
5 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 4 11 9 20
6 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 7 9 11 20
7 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 7 8 12 20
8 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 6 14 2 16
9 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 6 5 10 15
10 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 6 8 6 14
11 Spordipalavik Taavi Sau 7 9 5 14
12 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 7 6 8 14
13 Valga Välk Margo Pärnaku 6 12 1 13
14 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 6 9 3 12
15 Start Ehitus/Tartu vald Janar Järmut 6 9 3 12
16 Eesti Maaülikool Egert Roio 4 6 5 11
17 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 6 5 6 11
18 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 4 6 4 10
19 Sparta Team Automaailm II Fred Haga 6 5 5 10
20 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marcos Timmusk 3 8 1 9
21 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 7 6 3 9
22 Sinimäe Edgar Grazer 3 7 1 8
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl Mark Tammsaar 4 7 1 8
24 Eesti Maaülikool Ott Tera 5 1 7 8
25 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 6 6 2 8
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 2 3 4 7
27 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 4 4 3 7
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 4 4 3 7
29 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 5 2 5 7
30 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 5 1 6 7
31 Valga Välk Andres Kalavus 6 5 2 7
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 6 5 2 7
33 Spordipalavik Martin Einblau 6 3 4 7
34 Spordipalavik Lauri Kuktalu 7 5 2 7
35 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 3 2 4 6
36 SK Voore Erki Teder 4 4 2 6
37 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha 4 1 5 6
38 Sinimäe Mark Meema 5 1 5 6
39 SK Voore Henrik Koorits 6 3 3 6
40 Spordipalavik Reigo Podar 6 3 3 6
41 Sinimäe Oleg Jegorov 6 2 4 6
42 Sinimäe Mikk Põldmäe 6 1 5 6
43 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 7 4 2 6
44 SK Voore Karli Säärits 7 3 3 6
45 Spordipalavik Jaak Kaljula 7 2 4 6
46 Start Ehitus/Tartu vald Raul Eesmäe 4 3 2 5
47 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 4 2 3 5
48 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 4 1 4 5
49 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 4 1 4 5
50 Sinimäe Tauno Koppel 5 4 1 5
51 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 5 2 3 5
52 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 6 3 2 5
53 Spordipalavik Rauno Ollema 6 3 2 5
54 Sinimäe Ott Põldmäe 6 1 4 5
55 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 6 1 4 5
56 Sparta Team Automaailm II Targo Trepp 7 4 1 5
57 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 7 3 2 5
58 SK Voore Kalmer Koossalu 7 1 4 5
59 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 1 4 0 4
60 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 3 3 1 4
61 Valga Välk Simo Kenk 3 2 2 4
62 Sinimäe Olari Rüütelmaa 4 3 1 4
63 Spordipalavik Rando Hallik 4 3 1 4
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Janori Remmelg 4 2 2 4
65 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 4 1 3 4
66 Valga Välk Kaur Lillevälja 4 0 4 4
67 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 5 4 0 4
68 Spordipalavik Margus Sinisaar 5 2 2 4
69 Spordipalavik Tormi Voog 6 3 1 4
70 Spordipalavik Martin Kärner 6 2 2 4
71 SK Voore Martin Kivirand 6 1 3 4
72 Valga Välk Veikko Väisanen 6 0 4 4
73 Valga Välk Marek Vända 7 2 2 4
74 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 7 1 3 4
75 Valga Välk Johannes Jürisson 2 3 0 3
76 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 2 2 1 3
77 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 3 3 0 3
78 Sinimäe Ilja Koivanen 3 2 1 3
79 Start Ehitus/Tartu vald Jarno Marjamäki 4 2 1 3
80 Spordipalavik Tanel Kiisküla 4 1 2 3
81 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 5 2 1 3
82 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Ait 5 2 1 3
83 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 5 1 2 3
84 SK Voore Meelis Ombler 6 3 0 3
85 Sinimäe Aleksander Runin 6 2 1 3
86 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 6 2 1 3
87 Valga Välk Mattias Pärnaku 6 2 1 3
88 SK Voore Teet Saar 6 2 1 3
89 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 6 1 2 3
90 Sinimäe Vitali Sõtšjov 6 1 2 3
91 Sparta Team Automaailm II Daniel Bursa 7 0 3 3
92 Spordipalavik Erlend Utrop 1 1 1 2
93 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 1 0 2 2
94 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 2 1 1 2
95 Spordipalavik Kristjan Kuuse 2 0 2 2
96 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 3 1 1 2
97 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 4 0 2 2
98 Eesti Maaülikool Matvei Kalamees 4 0 2 2
99 Sparta Team Automaailm II Rauno Miller 5 2 0 2
100 Eesti Maaülikool Talis Mölder 5 0 2 2
101 SK Voore Joosep Moor 6 2 0 2
102 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 6 1 1 2
103 Spordipalavik Sergei Arhipov 6 1 1 2
104 Valga Välk Janar Tiisler 7 1 1 2
105 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 7 1 1 2
106 Eesti Maaülikool Robin Sepma 2 1 0 1
107 Valga Välk Indrek Lumiste 2 0 1 1
108 Valga Välk Remo Kupits 2 0 1 1
109 SK Voore Margus Kangro 3 0 1 1
110 SK Voore Armo Ivask 4 1 0 1
111 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 5 1 0 1
112 Sinimäe Martin Öövel 5 1 0 1
113 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 5 1 0 1
114 Valga Välk Henri Karja 5 0 1 1
115 Valga Välk Simm Paap 5 0 1 1
116 SK Voore Günther Palanen 6 1 0 1
117 Spordipalavik Indrek Sinisaar 6 1 0 1
118 Eesti Maaülikool Hugo Jusar 7 1 0 1
119 Eesti Maaülikool Laur Lehto 7 0 1 1
120 Spordipalavik Andre Schneider 0 0 0 0
121 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
122 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
124 Valga Välk Gleb Tšip 0 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 0 0 0 0
126 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
127 Eesti Maaülikool Joonas Niilo 0 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
129 SK Voore Kuido Hint 0 0 0 0
130 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
131 SK Voore Mikk Espenberg 0 0 0 0
132 Eesti Maaülikool Ralf Kask 0 0 0 0
133 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
134 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 0 0 0 0
135 SK Voore Simon Righarts 0 0 0 0
136 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
137 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
138 SK Voore Viljo Salumägi 0 0 0 0
139 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 1 0 0 0
140 Start Ehitus/Tartu vald Jan Henrik Pärnik 1 0 0 0
141 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 1 0 0 0
142 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 1 0 0 0
143 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Reio Sai 1 0 0 0
144 Valga Välk Sten Veskis 1 0 0 0
145 SK Voore Timmo Zimmermann 1 0 0 0
146 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Mikk Allika 2 0 0 0
147 Eesti Maaülikool Märten Lamp 2 0 0 0
148 SK Voore Tarvo Altmäe 2 0 0 0
149 SK Voore Tõnis Korts 2 0 0 0
150 Valga Välk Ilmar Parmink 3 0 0 0
151 Start Ehitus/Tartu vald Ivo Lepik 3 0 0 0
152 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 3 0 0 0
153 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 4 0 0 0
154 SK Voore Kaarel Oim 4 0 0 0
155 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 4 0 0 0
156 Valga Välk Taavi Lumiste 4 0 0 0
157 SK Voore Avo Ombler 5 0 0 0
158 Eesti Maaülikool Christofer Nerman 5 0 0 0
159 Eesti Maaülikool Joosep Postov 6 0 0 0
160 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 6 0 0 0
161 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 6 0 0 0
162 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 6 0 0 0
163 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 6 0 0 0
164 Spordipalavik Peeter Subbi 6 0 0 0
165 Spordipalavik Raikki Luik 6 0 0 0
166 Spordipalavik Tarmo Tähiste 6 0 0 0
167 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 7 0 0 0
168 Eesti Maaülikool Teigo Toomsalu 7 0 0 0

Saalihokiliiga 1-4

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 3 5 2 7
2 Start Ehitus/Tartu vald Roland Raja 3 5 2 7
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 1 6 0 6
4 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 2 4 2 6
5 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 2 2 4 6
6 Eesti Maaülikool Sander Mägi 2 5 0 5
7 Eesti Maaülikool Egert Roio 2 3 2 5
8 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 2 3 2 5
9 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 2 3 2 5
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marcos Timmusk 1 3 1 4
11 Start Ehitus/Tartu vald Raul Eesmäe 2 2 2 4
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 1 2 1 3
13 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 1 0 3 3
14 Eesti Maaülikool Talis Mölder 2 1 2 3
15 Sparta Team Automaailm II Karl Oskar Vikk 1 2 0 2
16 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 1 1 1 2
17 Sparta Team Automaailm II Fred Haga 1 0 2 2
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 2 1 1 2
19 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 2 1 1 2
20 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 2 0 2 2
21 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 3 1 1 2
22 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 3 1 1 2
23 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 3 1 1 2
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 1 1 0 1
25 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 1 1 0 1
26 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 1 1 0 1
27 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 1 1 0 1
28 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 1 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 1 1 0 1
30 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 1 0 1 1
31 Start Ehitus/Tartu vald Jan Henrik Pärnik 1 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl Mark Tammsaar 1 0 1 1
33 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 1 0 1 1
34 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 1 0 1 1
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 1 0 1 1
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 1 0 1 1
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 1 0 1 1
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 2 1 0 1
39 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 2 1 0 1
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 2 0 1 1
41 Start Ehitus/Tartu vald Janar Järmut 3 0 1 1
42 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 0 0 0 0
46 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 0 0 0 0
51 Start Ehitus/Tartu vald Ivo Lepik 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Janori Remmelg 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Joonas Niilo 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
58 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikool Matvei Kalamees 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Mikk Allika 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikool Ralf Kask 0 0 0 0
63 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Reio Sai 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 0 0 0 0
66 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 0 0 0 0
67 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
68 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 1 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm II Daniel Bursa 1 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 1 0 0 0
72 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 1 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 1 0 0 0
74 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 1 0 0 0
75 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 1 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Ait 1 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Ott Tera 1 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm II Rauno Miller 1 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 1 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Robin Sepma 1 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm II Targo Trepp 1 0 0 0
82 Eesti Maaülikool Christofer Nerman 2 0 0 0
83 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 2 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Hugo Jusar 2 0 0 0
85 Start Ehitus/Tartu vald Jarno Marjamäki 2 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 2 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 2 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Laur Lehto 2 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 2 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 2 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 2 0 0 0
93 Eesti Maaülikool Teigo Toomsalu 2 0 0 0
94 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 3 0 0 0

Saalihokiliiga 5-8

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 2 5 2 7
2 Spordipalavik Rauno Ollema 2 5 1 6
3 Spordipalavik Martin Kärner 2 4 2 6
4 Spordipalavik Jaak Kaljula 2 1 5 6
5 Spordipalavik Taavi Sau 2 4 1 5
6 Spordipalavik Martin Einblau 2 2 3 5
7 Valga Välk Margo Pärnaku 2 3 1 4
8 Valga Välk Simo Kenk 2 3 1 4
9 Valga Välk Sten Veskis 2 3 1 4
10 Valga Välk Andres Kalavus 2 2 2 4
11 Sinimäe Oleg Jegorov 2 1 3 4
12 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 1 2 1 3
13 Sinimäe Ott Põldmäe 2 3 0 3
14 SK Voore Teet Saar 2 3 0 3
15 SK Voore Erki Teder 2 2 1 3
16 Sinimäe Mark Meema 2 1 2 3
17 Sinimäe Mikk Põldmäe 2 1 2 3
18 Valga Välk Taavi Lumiste 2 1 2 3
19 Valga Välk Gleb Tšip 1 1 1 2
20 SK Voore Henrik Koorits 1 1 1 2
21 Valga Välk Marek Vända 1 0 2 2
22 Spordipalavik Rando Hallik 2 2 0 2
23 SK Voore Kalmer Koossalu 2 1 1 2
24 Spordipalavik Tormi Voog 2 1 1 2
25 SK Voore Meelis Ombler 2 0 2 2
26 Valga Välk Veikko Väisanen 2 0 2 2
27 Valga Välk Kaur Lillevälja 1 1 0 1
28 Spordipalavik Margus Sinisaar 1 1 0 1
29 SK Voore Martin Kivirand 1 1 0 1
30 Sinimäe Olari Rüütelmaa 1 1 0 1
31 Sinimäe Edgar Grazer 1 0 1 1
32 Valga Välk Indrek Lumiste 1 0 1 1
33 Spordipalavik Erlend Utrop 2 0 1 1
34 Valga Välk Henri Karja 2 0 1 1
35 Spordipalavik Reigo Podar 2 0 1 1
36 Spordipalavik Andre Schneider 0 0 0 0
37 SK Voore Avo Ombler 0 0 0 0
38 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
39 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
40 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
41 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
42 SK Voore Karli Säärits 0 0 0 0
43 SK Voore Kuido Hint 0 0 0 0
44 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
45 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
46 SK Voore Mikk Espenberg 0 0 0 0
47 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
48 SK Voore Simon Righarts 0 0 0 0
49 SK Voore Timmo Zimmermann 0 0 0 0
50 SK Voore Tõnis Korts 0 0 0 0
51 SK Voore Viljo Salumägi 0 0 0 0
52 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
53 SK Voore Armo Ivask 1 0 0 0
54 Sinimäe Ilja Koivanen 1 0 0 0
55 SK Voore Joosep Moor 1 0 0 0
56 Spordipalavik Kristjan Kuuse 1 0 0 0
57 SK Voore Margus Kangro 1 0 0 0
58 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
59 Spordipalavik Peeter Subbi 1 0 0 0
60 Spordipalavik Raikki Luik 1 0 0 0
61 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 1 0 0 0
62 Spordipalavik Sergei Arhipov 1 0 0 0
63 Valga Välk Simm Paap 1 0 0 0
64 Spordipalavik Tanel Kiisküla 1 0 0 0
65 SK Voore Günther Palanen 2 0 0 0
66 Spordipalavik Indrek Sinisaar 2 0 0 0
67 Valga Välk Janar Tiisler 2 0 0 0
68 SK Voore Kaarel Oim 2 0 0 0
69 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 2 0 0 0
70 Valga Välk Mattias Pärnaku 2 0 0 0
71 Spordipalavik Tarmo Tähiste 2 0 0 0
72 SK Voore Tarvo Altmäe 2 0 0 0
73 Sinimäe Tauno Koppel 2 0 0 0
74 Sinimäe Vitali Sõtšjov 2 0 0 0

Saalihokiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Start Ehitus/Tartu valdPavelTimerhanov80353291,4
2. Sparta Team Automaailm IIRobinSavi60211990,5
3. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik27812510684,8
4. Valga VälkMattiasPärnaku60322784,4
5. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand34917414583,3
6. SinimäeVitaliSõtšjov36020617082,5
7. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartinRosin1111981,8
8. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt2991239778,9
9. Eesti MaaülikoolMarcusPehka27114611578,8
10. Start Ehitus/Tartu valdIvoLepik60282278,6
11. SK VooreTarvoAltmäe120866777,9
12. SpordipalavikTarmoTähiste25315211575,7
13. SK VooreAvoOmbler30018313473,2
14. Eesti MaaülikoolTeigoToomsalu149564071,4
15. SpordipalavikRaikkiLuik167765471,1
16. Valga VälkSimmPaap1801349470,2
17. Valga VälkIlmarParmink1801369166,9
18. Sparta Team Automaailm IIAntonFjodorov60332163,6

Saalihokiliiga 1-4

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti MaaülikoolMarcusPehka60373491,9
2. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand100423583,3
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartinRosin2011981,8
4. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik100544175,9
5. Eesti MaaülikoolTeigoToomsalu60292172,4
6. Start Ehitus/Tartu valdPavelTimerhanov80503468,0
7. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt60191052,6

Saalihokiliiga 5-8

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SinimäeVitaliSõtšjov120696188,4
2. SpordipalavikTarmoTähiste30494387,8
3. SK VooreTarvoAltmäe128735980,8
4. Valga VälkMattiasPärnaku51574680,7
5. SpordipalavikRaikkiLuik3811763,6
6. Valga VälkSimmPaap95240,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |