Hooaeg 2021 / 2022

U14

Jõgeva SK Tähe / Olivia 08   
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08  
Valga/Kuusalu13-4  
HC Vipers/SNSK Punane Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 
 EMÜ SK2-1 
EMÜ SK5-4  
Valga/Kuusalu    
 HC Vipers/SNSK Punane   
HC Vipers/SNSK Punane12-1   
Jõgeva SK Tähe / Olivia 08  
EMÜ SK  
HC Vipers/SNSK Punane  
Valga/Kuusalu  
Sparta Team Automaailm  
HC Vipers/SNSK Must  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Kolnenkov 2 3 4 7
2 HC Vipers/SNSK Punane Oleksandr Sementsov 2 4 2 6
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 2 2 4 6
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 2 4 0 4
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 2 2 2 4
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 2 2 2 4
7 Valga/Kuusalu Kert Lell 2 3 0 3
8 HC Vipers/SNSK Punane Aleksander Kudeviita 2 2 1 3
9 HC Vipers/SNSK Punane Egor Šmõkov 2 2 1 3
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Enri Telik 2 2 1 3
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 2 2 1 3
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Janori Remmelg 2 1 2 3
13 EMÜ SK Ott Tera 2 1 2 3
14 EMÜ SK Uku Malki 2 1 2 3
15 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 2 0 2
16 HC Vipers/SNSK Punane Allan Ahven 2 1 1 2
17 HC Vipers/SNSK Punane Arseni Grudkin 2 1 1 2
18 HC Vipers/SNSK Punane Nikita Haritoškin 2 1 1 2
19 HC Vipers/SNSK Punane Timur Alihodžin 2 1 1 2
20 HC Vipers/SNSK Punane Artemi Ertti 2 1 0 1
21 Valga/Kuusalu Hugo Saul 2 1 0 1
22 EMÜ SK Marthen Luiv 2 1 0 1
23 EMÜ SK Sander Timmusk 2 1 0 1
24 Valga/Kuusalu Sebastian Palu 2 1 0 1
25 Valga/Kuusalu Birgita Lomp 2 0 1 1
26 Valga/Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 1 1
27 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 2 0 1 1
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 2 0 1 1
29 Valga/Kuusalu Markus Loo 2 0 1 1
30 HC Vipers/SNSK Punane Pavel Blitštein 2 0 1 1
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ranek Aas 2 0 1 1
32 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Kornilov 0 0 0 0
33 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Zajats 0 0 0 0
34 HC Vipers/SNSK Must Aleksei Dobrjakov 0 0 0 0
35 HC Vipers/SNSK Must Alex Budõlin 0 0 0 0
36 Valga/Kuusalu Alex Lestberg 0 0 0 0
37 HC Vipers/SNSK Must Artjom Vlasjuk 0 0 0 0
38 HC Vipers/SNSK Must Danil Mihhaljov 0 0 0 0
39 HC Vipers/SNSK Must Edgar Paal 0 0 0 0
40 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
41 HC Vipers/SNSK Must Emil Alen 0 0 0 0
42 HC Vipers/SNSK Must Filipp Freiman 0 0 0 0
43 Valga/Kuusalu Fred Allik 0 0 0 0
44 HC Vipers/SNSK Punane Georgi Lavrinenko 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
47 EMÜ SK Juhan Lensment 0 0 0 0
48 Valga/Kuusalu Julius Enno Nairismägi 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Karel Teder 0 0 0 0
50 Valga/Kuusalu Karl Sebastian Idavain 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
52 Valga/Kuusalu Karl-Marcus Kärvet 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Kaspar Koppel 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Kaur Kiviorg 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
58 HC Vipers/SNSK Punane Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
59 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Lautaro Hedberto 0 0 0 0
61 HC Vipers/SNSK Must Lev Gussev 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
63 HC Vipers/SNSK Must Maksim Smirnov 0 0 0 0
64 Valga/Kuusalu Marten Piir 0 0 0 0
65 Valga/Kuusalu Martin Madisson 0 0 0 0
66 HC Vipers/SNSK Must Martin Mehine 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Mike Mürk 0 0 0 0
69 HC Vipers/SNSK Must Nikita Škaleta 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
72 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
74 HC Vipers/SNSK Must Robert Tamme 0 0 0 0
75 Valga/Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Sander Stern 0 0 0 0
77 Valga/Kuusalu Sebastian Tuul 0 0 0 0
78 HC Vipers/SNSK Must Sergei Karankevitš 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Stenver Rivo Savest 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 0 0 0 0
81 Valga/Kuusalu Uku Aron Kattai 0 0 0 0
82 HC Vipers/SNSK Must Vjatšeslav Maksimov 0 0 0 0
83 Valga/Kuusalu Armand Hansson 2 0 0 0
84 EMÜ SK Christofer Nerman 2 0 0 0
85 HC Vipers/SNSK Punane Daniil Kropatšev 2 0 0 0
86 Valga/Kuusalu Gleb Tšip 2 0 0 0
87 EMÜ SK Hugo Jusar 2 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Illimar Miško 2 0 0 0
89 Valga/Kuusalu Joonatan Kaljurand 2 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaarel Eerik Kruus 2 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 2 0 0 0
92 Valga/Kuusalu Karola Vares 2 0 0 0
93 Valga/Kuusalu Kristofer Visnap 2 0 0 0
94 EMÜ SK Laur Lehto 2 0 0 0
95 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 2 0 0 0
96 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Sudarev 2 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Õunmaa 2 0 0 0
98 EMÜ SK Marten Läll 2 0 0 0
99 Valga/Kuusalu Mattias Mänd 2 0 0 0
100 Valga/Kuusalu Mattias Pärnaku 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 2 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mona Marietta Teppan 2 0 0 0
103 Valga/Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 0 0
104 EMÜ SK Ralf Kask 2 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Reio Sai 2 0 0 0
106 EMÜ SK Robert Ljutov 2 0 0 0
107 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 2 0 0 0
108 EMÜ SK Ruudi Veiram 2 0 0 0
109 HC Vipers/SNSK Punane Saveli Kovaltsuk 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Siim Luhamäe 2 0 0 0
111 Valga/Kuusalu Simo Kenk 2 0 0 0
112 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
113 Valga/Kuusalu Tormi Treiberg 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKTeigoToomsalu84484287,5
2. HC Vipers/SNSK PunaneDaniilKropatšev428787,5
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika56151386,7
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08SiimLuhamäe28131076,9
5. HC Vipers/SNSK PunaneAllanAhven42191473,7
6. Valga/KuusaluKarolaVares84835869,9

U14

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 081091000123 - 2729
HC Vipers/SNSK Punane107021085 - 3822
EMÜ SK107030095 - 3221
Valga/Kuusalu104060042 - 9212
Sparta Team Automaailm101090027 - 1013
HC Vipers/SNSK Must101090031 - 1133

U14

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Matvei Kalamees 10 32 19 51
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 10 35 13 48
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 10 29 17 46
4 EMÜ SK Sander Timmusk 10 12 17 29
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 10 15 12 27
6 EMÜ SK Ott Tera 10 14 10 24
7 HC Vipers/SNSK Punane Egor Šmõkov 10 15 7 22
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 8 7 12 19
9 HC Vipers/SNSK Punane Aleksander Kudeviita 10 13 4 17
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 10 7 10 17
11 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 9 14 1 15
12 EMÜ SK Laur Lehto 8 3 11 14
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ranek Aas 10 6 8 14
14 EMÜ SK Marthen Luiv 8 10 3 13
15 HC Vipers/SNSK Punane Oleksandr Sementsov 10 11 2 13
16 HC Vipers/SNSK Punane Nikita Haritoškin 10 10 3 13
17 Valga/Kuusalu Hugo Saul 10 9 4 13
18 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Kolnenkov 7 8 4 12
19 HC Vipers/SNSK Punane Artemi Ertti 8 5 7 12
20 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 10 7 5 12
21 EMÜ SK Marten Läll 10 6 6 12
22 HC Vipers/SNSK Punane Pavel Blitštein 10 6 6 12
23 HC Vipers/SNSK Must Vjatšeslav Maksimov 8 7 4 11
24 HC Vipers/SNSK Must Robert Tamme 6 6 4 10
25 HC Vipers/SNSK Punane Timur Alihodžin 10 4 6 10
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaarel Eerik Kruus 10 8 1 9
27 Valga/Kuusalu Mattias Mänd 10 6 3 9
28 HC Vipers/SNSK Must Artjom Vlasjuk 7 7 1 8
29 Valga/Kuusalu Kert Lell 8 5 3 8
30 HC Vipers/SNSK Punane Arseni Grudkin 8 4 4 8
31 EMÜ SK Uku Malki 2 4 2 6
32 HC Vipers/SNSK Must Aleksei Dobrjakov 7 2 4 6
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 8 6 0 6
34 Valga/Kuusalu Mattias Pärnaku 10 6 0 6
35 HC Vipers/SNSK Must Maksim Smirnov 10 2 4 6
36 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 6 4 1 5
37 Valga/Kuusalu Tormi Treiberg 7 4 1 5
38 EMÜ SK Christofer Nerman 8 2 3 5
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 10 2 3 5
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Reio Sai 10 2 3 5
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Enri Telik 10 1 4 5
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Janori Remmelg 2 2 2 4
43 EMÜ SK Ekke Malki 2 1 3 4
44 EMÜ SK Remi Väärt 2 1 3 4
45 HC Vipers/SNSK Must Martin Mehine 6 3 1 4
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mona Marietta Teppan 6 2 2 4
47 EMÜ SK Robert Ljutov 6 2 2 4
48 HC Vipers/SNSK Must Emil Alen 6 0 4 4
49 HC Vipers/SNSK Must Lev Gussev 7 3 1 4
50 Valga/Kuusalu Joonatan Kaljurand 8 4 0 4
51 HC Vipers/SNSK Punane Daniil Kropatšev 8 3 1 4
52 Valga/Kuusalu Birgita Lomp 8 2 2 4
53 Sparta Team Automaailm Lautaro Hedberto 8 2 2 4
54 Valga/Kuusalu Norman Nikkarinen 10 1 3 4
55 HC Vipers/SNSK Punane Allan Ahven 4 2 1 3
56 HC Vipers/SNSK Punane Saveli Kovaltsuk 4 1 2 3
57 Valga/Kuusalu Simo Kenk 6 2 1 3
58 Sparta Team Automaailm Mike Mürk 8 1 2 3
59 HC Vipers/SNSK Punane Georgi Lavrinenko 4 2 0 2
60 Sparta Team Automaailm Kaur Kiviorg 4 2 0 2
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Õunmaa 8 0 2 2
62 EMÜ SK Ruudi Veiram 8 0 2 2
63 EMÜ SK Hugo Jusar 10 2 0 2
64 Valga/Kuusalu Markus Loo 10 1 1 2
65 Valga/Kuusalu Sebastian Palu 10 0 2 2
66 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 2 1 0 1
67 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 2 1 0 1
68 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Zajats 3 1 0 1
69 HC Vipers/SNSK Must Danil Mihhaljov 3 0 1 1
70 Valga/Kuusalu Armand Hansson 4 1 0 1
71 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 5 0 1 1
72 HC Vipers/SNSK Punane Kirill Kuzovkov 5 0 1 1
73 Valga/Kuusalu Karl-Marcus Kärvet 6 0 1 1
74 Valga/Kuusalu Hendrik Madisson 8 1 0 1
75 EMÜ SK Ralf Kask 8 1 0 1
76 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 8 0 1 1
77 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 8 0 1 1
78 Sparta Team Automaailm Sander Stern 8 0 1 1
79 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 10 0 1 1
80 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 10 0 1 1
81 Valga/Kuusalu Alex Lestberg 0 0 0 0
82 Valga/Kuusalu Fred Allik 0 0 0 0
83 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
84 Valga/Kuusalu Julius Enno Nairismägi 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Karel Teder 0 0 0 0
86 Valga/Kuusalu Karl Sebastian Idavain 0 0 0 0
87 Valga/Kuusalu Marten Piir 0 0 0 0
88 Valga/Kuusalu Martin Madisson 0 0 0 0
89 Valga/Kuusalu Sebastian Tuul 0 0 0 0
90 Valga/Kuusalu Uku Aron Kattai 0 0 0 0
91 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Sudarev 1 0 0 0
92 HC Vipers/SNSK Must Nikita Škaleta 1 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Kaspar Koppel 2 0 0 0
95 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 2 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Stenver Rivo Savest 2 0 0 0
97 HC Vipers/SNSK Must Alex Budõlin 3 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 3 0 0 0
99 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Kornilov 4 0 0 0
100 EMÜ SK Juhan Lensment 4 0 0 0
101 Valga/Kuusalu Ron Marten Kosk 4 0 0 0
102 HC Vipers/SNSK Must Edgar Paal 6 0 0 0
103 Valga/Kuusalu Gleb Tšip 6 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Illimar Miško 6 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 6 0 0 0
106 HC Vipers/SNSK Must Sergei Karankevitš 6 0 0 0
107 HC Vipers/SNSK Must Filipp Freiman 8 0 0 0
108 Valga/Kuusalu Karola Vares 8 0 0 0
109 Valga/Kuusalu Kristofer Visnap 8 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 8 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 8 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Siim Luhamäe 8 0 0 0
113 EMÜ SK Teigo Toomsalu 10 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC Vipers/SNSK PunaneAllanAhven84272488,9
2. HC Vipers/SNSK PunaneEgorŠmõkov42191684,2
3. HC Vipers/SNSK PunaneTimurAlihodžin168726083,3
4. EMÜ SKTeigoToomsalu42018915783,1
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08SiimLuhamäe154494081,6
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika182655280,0
7. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08Kaarel EerikKruus84201575,0
8. HC Vipers/SNSK PunaneDaniilKropatšev126785874,4
9. HC Vipers/SNSK MustRobertTamme1413969,2
10. Valga/KuusaluKarolaVares33619813668,7
11. Sparta Team AutomaailmSanderStern25218712466,3
12. HC Vipers/SNSK MustFilippFreiman23818812466,0
13. Sparta Team AutomaailmLukaHasa1681036563,1
14. Valga/KuusaluHendrikMadisson84784861,5
15. HC Vipers/SNSK MustSergeiKarankevitš84351954,3
16. HC Vipers/SNSK MustAleksandrKornilov42261453,9
17. HC Vipers/SNSK MustNikitaŠkaleta42351851,4

U14 A - karikavõistlused

Olivia 08Valga/KuusaluHC Vipers/SNSK MustSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0811 - 39 - 020-361
Valga/Kuusalu3 - 113 - 16-1232
HC Vipers/SNSK Must0 - 91 - 31-1203

U14 B - karikavõistlused

EMÜHC Vipers/SNSK PunaneSuhePunkteKoht
EMÜ SK7 - 47-431
HC Vipers/SNSK Punane4 - 74-702

U14 karikavõistluste playoff

Jõgeva SK Tähe / Olivia 08    
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Finaal 
EMÜ SK11-2   
HC Vipers/SNSK Punane  3. koht 
 HC Vipers/SNSK Punane   
Valga/Kuusalu4-3   
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 08
2. kohtEMÜ SK
3. kohtHC Vipers/SNSK Punane
4. kohtValga/Kuusalu
5. kohtHC Vipers/SNSK Must

 

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 2 5 2 7
2 Valga/Kuusalu Kert Lell 2 5 0 5
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 2 3 2 5
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaarel Eerik Kruus 2 1 3 4
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 2 1 3 4
6 EMÜ SK Hugo Jusar 1 2 1 3
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ranek Aas 2 3 0 3
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Enri Telik 2 2 1 3
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 2 2 1 3
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Janori Remmelg 2 1 2 3
11 HC Vipers/SNSK Punane Artemi Ertti 1 2 0 2
12 HC Vipers/SNSK Punane Aleksander Kudeviita 1 1 1 2
13 EMÜ SK Ralf Kask 1 0 2 2
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 2 2 0 2
15 EMÜ SK Marten Läll 1 1 0 1
16 EMÜ SK Marthen Luiv 1 1 0 1
17 EMÜ SK Matvei Kalamees 1 1 0 1
18 HC Vipers/SNSK Punane Oleksandr Sementsov 1 1 0 1
19 EMÜ SK Ott Tera 1 1 0 1
20 EMÜ SK Ruudi Veiram 1 1 0 1
21 EMÜ SK Christofer Nerman 1 0 1 1
22 HC Vipers/SNSK Punane Egor Šmõkov 1 0 1 1
23 HC Vipers/SNSK Punane Nikita Haritoškin 1 0 1 1
24 HC Vipers/SNSK Punane Pavel Blitštein 1 0 1 1
25 EMÜ SK Sander Timmusk 1 0 1 1
26 Valga/Kuusalu Hugo Saul 2 1 0 1
27 HC Vipers/SNSK Must Vjatšeslav Maksimov 2 1 0 1
28 HC Vipers/SNSK Must Aleksei Dobrjakov 2 0 1 1
29 Valga/Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 1 1
30 Valga/Kuusalu Joonatan Kaljurand 2 0 1 1
31 Valga/Kuusalu Karl-Marcus Kärvet 2 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 2 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 2 0 1 1
34 Valga/Kuusalu Sebastian Tuul 2 0 1 1
35 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Kornilov 0 0 0 0
36 HC Vipers/SNSK Must Aleksandr Zajats 0 0 0 0
37 HC Vipers/SNSK Must Alex Budõlin 0 0 0 0
38 Valga/Kuusalu Alex Lestberg 0 0 0 0
39 HC Vipers/SNSK Must Artjom Vlasjuk 0 0 0 0
40 HC Vipers/SNSK Punane Daniil Kropatšev 0 0 0 0
41 HC Vipers/SNSK Must Danil Mihhaljov 0 0 0 0
42 HC Vipers/SNSK Must Edgar Paal 0 0 0 0
43 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
44 HC Vipers/SNSK Must Emil Alen 0 0 0 0
45 Valga/Kuusalu Fred Allik 0 0 0 0
46 HC Vipers/SNSK Punane Georgi Lavrinenko 0 0 0 0
47 EMÜ SK Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
48 EMÜ SK Juhan Lensment 0 0 0 0
49 Valga/Kuusalu Julius Enno Nairismägi 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Karel Teder 0 0 0 0
51 Valga/Kuusalu Karl Sebastian Idavain 0 0 0 0
52 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
53 Valga/Kuusalu Kristofer Visnap 0 0 0 0
54 EMÜ SK Laur Lehto 0 0 0 0
55 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
56 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Kolnenkov 0 0 0 0
57 HC Vipers/SNSK Punane Maksim Sudarev 0 0 0 0
58 Valga/Kuusalu Marten Piir 0 0 0 0
59 Valga/Kuusalu Martin Madisson 0 0 0 0
60 HC Vipers/SNSK Must Nikita Škaleta 0 0 0 0
61 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
62 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
63 HC Vipers/SNSK Must Robert Tamme 0 0 0 0
64 Valga/Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
65 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
66 Valga/Kuusalu Uku Aron Kattai 0 0 0 0
67 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
68 HC Vipers/SNSK Punane Allan Ahven 1 0 0 0
69 HC Vipers/SNSK Punane Arseni Grudkin 1 0 0 0
70 HC Vipers/SNSK Punane Kirill Kuzovkov 1 0 0 0
71 HC Vipers/SNSK Punane Saveli Kovaltsuk 1 0 0 0
72 EMÜ SK Teigo Toomsalu 1 0 0 0
73 HC Vipers/SNSK Punane Timur Alihodžin 1 0 0 0
74 Valga/Kuusalu Armand Hansson 2 0 0 0
75 HC Vipers/SNSK Must Arseni Suhharnikov 2 0 0 0
76 HC Vipers/SNSK Must Artjom Timofejev 2 0 0 0
77 Valga/Kuusalu Birgita Lomp 2 0 0 0
78 HC Vipers/SNSK Must Filipp Freiman 2 0 0 0
79 Valga/Kuusalu Gleb Tšip 2 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Illimar Miško 2 0 0 0
81 Valga/Kuusalu Karola Vares 2 0 0 0
82 HC Vipers/SNSK Must Lev Gussev 2 0 0 0
83 HC Vipers/SNSK Must Maksim Smirnov 2 0 0 0
84 HC Vipers/SNSK Must Maksim Vassiljev 2 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Õunmaa 2 0 0 0
86 Valga/Kuusalu Markus Loo 2 0 0 0
87 HC Vipers/SNSK Must Martin Mehine 2 0 0 0
88 Valga/Kuusalu Mattias Mänd 2 0 0 0
89 Valga/Kuusalu Mattias Pärnaku 2 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 2 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mona Marietta Teppan 2 0 0 0
92 Valga/Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Reio Sai 2 0 0 0
94 Valga/Kuusalu Sebastian Palu 2 0 0 0
95 HC Vipers/SNSK Must Sergei Karankevitš 2 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Siim Luhamäe 2 0 0 0
97 Valga/Kuusalu Simo Kenk 2 0 0 0
98 HC Vipers/SNSK Must Timofei Berežnoi 2 0 0 0
99 Valga/Kuusalu Tormi Treiberg 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika205480,0
2. EMÜ SKTeigoToomsalu40181477,8
3. HC Vipers/SNSK PunaneAllanAhven40251976,0
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08SiimLuhamäe208675,0
5. HC Vipers/SNSK MustFilippFreiman40352365,7
6. Valga/KuusaluKarolaVares40271555,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |