Hooaeg 2021 / 2022

U14

Jõgeva SK Tähe / Olivia 07   
   
Kuusalu  
EMÜ SK  
  
HC Vipers/Novikov team  
    
    
   
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Tapa valla Spordikool Aleksei Klujev 0 0 0 0
4 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
6 Kuusalu Andrei Lestberg 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Andris Pähn 0 0 0 0
8 Tapa valla Spordikool Andro Lilleoja 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool Aris Roditšenko 0 0 0 0
10 Tapa valla Spordikool Armand Panksepp 0 0 0 0
11 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
12 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 0 0 0 0
13 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 0 0 0 0
14 Sparta Team Automaailm Artur Asmus 0 0 0 0
15 Kuusalu Artur Lomp 0 0 0 0
16 Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
17 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
18 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 0 0 0 0
19 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 0 0 0 0
20 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 0 0 0 0
21 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
22 Tapa valla Spordikool Erik Piirsalu 0 0 0 0
23 Tapa valla Spordikool Eudor Velleramm 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Georg Kriisa 0 0 0 0
25 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Glen Ganson 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
30 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Henri Pantalon 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
33 Kuusalu Holger Tõnn Lõhmus 0 0 0 0
34 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Ian Järve 0 0 0 0
36 Tapa valla Spordikool Jako Sandor Sahtel 0 0 0 0
37 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Janori Remmelg 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool Johannes Talbach 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool Johan-Peter Grave 0 0 0 0
41 Kuusalu Joonatan Kaljurand 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kaidar Sai 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 0 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool Kaur Valdok 0 0 0 0
46 Tapa valla Spordikool Keimo Kari 0 0 0 0
47 Tapa valla Spordikool Ken Martti Vijar 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kermo Kallis 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
51 Kuusalu Kert Lell 0 0 0 0
52 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
53 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
58 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marcus Schleigel 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 0 0 0 0
61 Tapa valla Spordikool Marko Berjozkin 0 0 0 0
62 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
64 Kuusalu Markus Koemets 0 0 0 0
65 Kuusalu Markus Loo 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
67 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
68 EMÜ SK Marthen Luiv 0 0 0 0
69 Kuusalu Martin Madisson 0 0 0 0
70 EMÜ SK Martin Mode 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 0 0 0 0
72 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
73 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
74 Tapa valla Spordikool Mehis Ries 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Mikk Allika 0 0 0 0
77 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 0 0 0 0
78 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 0 0 0 0
79 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
80 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
82 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
83 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 0 0 0 0
84 Tapa valla Spordikool Patrik Lõsov 0 0 0 0
85 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 0 0 0 0
86 EMÜ SK Ralf Kask 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Ranek Aas 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 0 0 0 0
89 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
90 Tapa valla Spordikool Renar Matsiselts 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
92 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Romet Saksniit 0 0 0 0
94 Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
95 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Sander Stren 0 0 0 0
97 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
98 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
99 Tapa valla Spordikool Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
100 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
101 Tapa valla Spordikool Sergio Deket 0 0 0 0
102 Tapa valla Spordikool Silver Oja 0 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Simo Kütt 0 0 0 0
104 Tapa valla Spordikool Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
105 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
106 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
107 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 0 0 0 0
109 Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
110 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0

U14

Olivia 07EMÜHC VipersKuusaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 078 - 07 - 119 - 034-191
EMÜ SK0 - 86 - 310 - 116-1262
HC Vipers/Novikov team1 - 73 - 65 - 09-1333
Kuusalu0 - 191 - 100 - 51-3404

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0733000034 - 19
EMÜ SK32010016 - 126
HC Vipers/Novikov team3102009 - 133
Kuusalu3003001 - 340

U14

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 4 9 10 19
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 4 10 6 16
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 4 9 4 13
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 4 4 4 8
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Ranek Aas 4 3 5 8
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 4 4 3 7
7 Kuusalu Kert Lell 2 4 2 6
8 EMÜ SK Uku Malki 2 3 2 5
9 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 2 3 5
10 EMÜ SK Andreas Pehka 3 5 0 5
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 4 3 2 5
12 EMÜ SK Ekke Malki 3 3 1 4
13 EMÜ SK Sander Timmusk 3 1 3 4
14 Kuusalu Mattias Mänd 4 2 2 4
15 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 3 3 0 3
16 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 3 1 2 3
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Andris Pähn 2 1 1 2
18 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 3 2 0 2
19 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 3 1 1 2
20 EMÜ SK Matvei Kalamees 3 1 1 2
21 Kuusalu Hugo Saul 4 1 1 2
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marcus Schleigel 2 1 0 1
23 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 2 0 1 1
24 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 2 0 1 1
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Henri Pantalon 2 0 1 1
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kaidar Sai 2 0 1 1
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Simo Kütt 2 0 1 1
28 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 3 1 0 1
29 EMÜ SK Ott Tera 3 1 0 1
30 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 3 0 1 1
31 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 3 0 1 1
32 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
33 Kuusalu Artur Lomp 0 0 0 0
34 Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
35 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
36 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
37 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
38 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
39 EMÜ SK Martin Mode 0 0 0 0
40 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
41 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 1 0 0 0
42 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 1 0 0 0
43 EMÜ SK Ralf Kask 1 0 0 0
44 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 1 0 0 0
45 Kuusalu Andrei Lestberg 2 0 0 0
46 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 0 0 0
47 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 2 0 0 0
48 Kuusalu Holger Tõnn Lõhmus 2 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Janori Remmelg 2 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 2 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus Aleksander Teppan 2 0 0 0
52 Kuusalu Markus Koemets 2 0 0 0
53 EMÜ SK Marthen Luiv 2 0 0 0
54 Kuusalu Martin Madisson 2 0 0 0
55 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 2 0 0 0
56 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 2 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Romet Saksniit 2 0 0 0
58 Kuusalu Ron Marten Kosk 2 0 0 0
59 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 2 0 0 0
60 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 3 0 0 0
61 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 3 0 0 0
62 EMÜ SK Mart Väljamäe 3 0 0 0
63 EMÜ SK Robert Ljutov 3 0 0 0
64 EMÜ SK Teigo Toomsalu 3 0 0 0
65 Kuusalu Hendrik Madisson 4 0 0 0
66 Kuusalu Joonatan Kaljurand 4 0 0 0
67 Kuusalu Markus Loo 4 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 4 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Mikk Allika 4 0 0 0
70 Kuusalu Norman Nikkarinen 4 0 0 0
71 Kuusalu Sebastian Palu 4 0 0 0
72 Kuusalu Tormi Treiberg 4 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin110585798,3
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MikkAllika58242083,3
3. HC Vipers/Novikov teamAllanAhven126645179,7
4. KuusaluHendrikMadisson16817113076,0
5. EMÜ SKTeigoToomsalu126493775,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |