Hooaeg 2020 / 2021

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
3 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
4 Sparta Spordiklubi Darja Voog 0 0 0 0
5 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 0 0 0 0
7 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 0 0 0 0
8 SK LINK / Saku Elen Marunevitš 0 0 0 0
9 Sparta Spordiklubi Eleri Narits 0 0 0 0
10 Sparta Spordiklubi Elina Liin 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
14 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
15 Sparta Spordiklubi Helena Luik 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
17 Sparta Spordiklubi Kadi Tammaru 0 0 0 0
18 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 0 0 0 0
19 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 0 0 0 0
20 Sparta Spordiklubi Kaja Männi 0 0 0 0
21 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
23 Sparta Spordiklubi Kati Kütisaar 0 0 0 0
24 Eesti Maaülikool Kati Loid 0 0 0 0
25 SK LINK / Saku Katrin Kaarama 0 0 0 0
26 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
28 SK LINK / Saku Kirsika Aas 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
30 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
31 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
33 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
37 Sparta Spordiklubi Marge Pent 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
40 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
42 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
43 Sparta Spordiklubi Melani Arusalu 0 0 0 0
44 SK LINK / Saku Merily Saluste 0 0 0 0
45 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
46 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Monika Teder 0 0 0 0
48 SK LINK / Saku Piret Paas 0 0 0 0
49 SK LINK / Saku Piret Puidak 0 0 0 0
50 SK LINK / Saku Reelika Liiv 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
53 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
55 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 0 0 0 0
56 Sparta Spordiklubi Sirli Nellis 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Teele Randoja 0 0 0 0
59 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 0 0 0 0
60 SK LINK / Saku Triin Maalt 0 0 0 0
61 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0

PAF Naiste liiga

SpartaSakuEMÜSuhePunkteKoht
Sparta Spordiklubi2 - 3
3 - 2
6 - 3
3 - 2
7 - 5
5 - 2
6 - 5
5 - 1
7 - 4
44-27231
SK LINK / Saku3 - 2
2 - 3
3 - 6
2 - 3
7 - 1
6 - 1
7 - 2
9 - 3
6 - 7
45-28172
Eesti Maaülikool5 - 7
2 - 5
5 - 6
1 - 5
4 - 7
1 - 7
1 - 6
2 - 7
3 - 9
7 - 6
31-6523

PAF Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Spordiklubi97110044 - 2723
SK LINK / Saku95022045 - 2817
Eesti Maaülikool100190031 - 652

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Kati Kütisaar 7 17 7 24
2 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 9 7 10 17
3 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 9 9 6 15
4 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 9 11 3 14
5 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 9 3 8 11
6 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 8 5 5 10
7 SK LINK / Saku Helen Ojala 7 6 3 9
8 SK LINK / Saku Marian Roop 7 6 3 9
9 Sparta Spordiklubi Sirli Nellis 9 4 5 9
10 Eesti Maaülikool Reti Väärt 6 4 4 8
11 SK LINK / Saku Piret Puidak 9 8 0 8
12 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 9 5 3 8
13 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 5 5 2 7
14 SK LINK / Saku Kristel Kopel 7 5 2 7
15 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 8 3 3 6
16 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 9 2 4 6
17 SK LINK / Saku Reelika Liiv 9 2 4 6
18 SK LINK / Saku Triin Pähn 6 4 1 5
19 SK LINK / Saku Elen Marunevitš 6 0 4 4
20 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 7 2 2 4
21 Sparta Spordiklubi Eleri Narits 8 1 3 4
22 Sparta Spordiklubi Darja Voog 9 2 2 4
23 SK LINK / Saku Maria Liiva 9 1 3 4
24 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 7 0 3 3
25 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 7 1 1 2
26 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 8 1 1 2
27 Eesti Maaülikool Kati Loid 9 1 1 2
28 SK LINK / Saku Kirsika Aas 9 0 2 2
29 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 1 1 0 1
30 Eesti Maaülikool Kristin Penu 6 1 0 1
31 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 7 0 1 1
32 Sparta Spordiklubi Elina Liin 9 0 1 1
33 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 9 0 1 1
34 Eesti Maaülikool Monika Teder 9 0 1 1
35 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 9 0 1 1
36 Eesti Maaülikool Liis Lokk 10 1 0 1
37 Eesti Maaülikool Marilin Riives 10 1 0 1
38 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
41 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
42 Sparta Spordiklubi Kaja Männi 1 0 0 0
43 SK LINK / Saku Piret Paas 1 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Teele Randoja 1 0 0 0
45 Sparta Spordiklubi Helena Luik 2 0 0 0
46 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 2 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 3 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 4 0 0 0
49 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 5 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 5 0 0 0
51 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 5 0 0 0
52 Sparta Spordiklubi Kadi Tammaru 6 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 7 0 0 0
54 Sparta Spordiklubi Marge Pent 7 0 0 0
55 Sparta Spordiklubi Melani Arusalu 7 0 0 0
56 SK LINK / Saku Triin Maalt 7 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 8 0 0 0
58 SK LINK / Saku Katrin Kaarama 8 0 0 0
59 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 9 0 0 0
60 SK LINK / Saku Merily Saluste 9 0 0 0
61 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 9 0 0 0

PAF Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta SpordiklubiSaskiaOrmak45618116289,5
2. SK LINK / SakuMerilySaluste304948388,3
3. SK LINK / SakuKatrinKaarama2431038683,5
4. Eesti MaaülikoolLottaPeedimaa100463882,6
5. Eesti MaaülikoolAnastasiaSokolova35017113579,0
6. Sparta SpordiklubiAljonaGlivenko88322475,0
7. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer153603965,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |