Hooaeg 2020 / 2021

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
3 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
4 Sparta Spordiklubi Darja Voog 0 0 0 0
5 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 0 0 0 0
7 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 0 0 0 0
8 SK LINK / Saku Elen Marunevitš 0 0 0 0
9 Sparta Spordiklubi Eleri Narits 0 0 0 0
10 Sparta Spordiklubi Elina Liin 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
14 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
15 Sparta Spordiklubi Helena Luik 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
17 Sparta Spordiklubi Kadi Tammaru 0 0 0 0
18 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 0 0 0 0
19 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 0 0 0 0
20 Sparta Spordiklubi Kaja Männi 0 0 0 0
21 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
23 Sparta Spordiklubi Kati Kütisaar 0 0 0 0
24 Eesti Maaülikool Kati Loid 0 0 0 0
25 SK LINK / Saku Katrin Kaarama 0 0 0 0
26 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
28 SK LINK / Saku Kirsika Aas 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
30 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
31 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
33 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
37 Sparta Spordiklubi Marge Pent 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
40 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
42 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
43 Sparta Spordiklubi Melani Arusalu 0 0 0 0
44 SK LINK / Saku Merily Saluste 0 0 0 0
45 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
46 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Monika Teder 0 0 0 0
48 SK LINK / Saku Piret Paas 0 0 0 0
49 SK LINK / Saku Piret Puidak 0 0 0 0
50 SK LINK / Saku Reelika Liiv 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
53 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
55 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 0 0 0 0
56 Sparta Spordiklubi Sirli Nellis 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Teele Randoja 0 0 0 0
59 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 0 0 0 0
60 SK LINK / Saku Triin Maalt 0 0 0 0
61 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0

PAF Naiste liiga

SpartaSakuEMÜSuhePunkteKoht
Sparta Spordiklubi2 - 3
3 - 2
6 - 3
3 - 2
7 - 5
5 - 2
6 - 5
5 - 1
37-23201
SK LINK / Saku3 - 2
2 - 3
3 - 6
2 - 3
7 - 1
6 - 1
7 - 2
9 - 3
39-21162
Eesti Maaülikool5 - 7
2 - 5
5 - 6
1 - 5
1 - 7
1 - 6
2 - 7
3 - 9
20-5203

PAF Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Spordiklubi86110037 - 2320
SK LINK / Saku85021039 - 2116
Eesti Maaülikool80080020 - 520

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Kati Kütisaar 6 15 4 19
2 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 8 7 8 15
3 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 8 7 5 12
4 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 7 10 1 11
5 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 8 5 5 10
6 SK LINK / Saku Marian Roop 7 6 3 9
7 SK LINK / Saku Piret Puidak 8 8 0 8
8 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 8 5 3 8
9 SK LINK / Saku Helen Ojala 6 4 3 7
10 SK LINK / Saku Kristel Kopel 7 5 2 7
11 Sparta Spordiklubi Sirli Nellis 8 3 4 7
12 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 7 2 4 6
13 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 8 2 4 6
14 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 3 2 2 4
15 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 7 2 2 4
16 Sparta Spordiklubi Eleri Narits 7 1 3 4
17 Sparta Spordiklubi Darja Voog 8 2 2 4
18 SK LINK / Saku Reelika Liiv 8 1 3 4
19 Eesti Maaülikool Reti Väärt 4 1 2 3
20 SK LINK / Saku Elen Marunevitš 5 0 3 3
21 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 6 1 2 3
22 SK LINK / Saku Maria Liiva 8 1 2 3
23 SK LINK / Saku Triin Pähn 5 1 1 2
24 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 5 0 2 2
25 SK LINK / Saku Kirsika Aas 8 0 2 2
26 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 1 1 0 1
27 Eesti Maaülikool Kristin Penu 4 1 0 1
28 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 6 0 1 1
29 Eesti Maaülikool Liis Lokk 8 1 0 1
30 Eesti Maaülikool Marilin Riives 8 1 0 1
31 Sparta Spordiklubi Elina Liin 8 0 1 1
32 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 8 0 1 1
33 Eesti Maaülikool Monika Teder 8 0 1 1
34 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 8 0 1 1
35 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
38 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
39 Sparta Spordiklubi Kaja Männi 1 0 0 0
40 SK LINK / Saku Piret Paas 1 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Teele Randoja 1 0 0 0
42 Sparta Spordiklubi Helena Luik 2 0 0 0
43 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 2 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 3 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 3 0 0 0
46 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 4 0 0 0
47 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 5 0 0 0
48 Sparta Spordiklubi Kadi Tammaru 5 0 0 0
49 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 5 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 5 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 6 0 0 0
52 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 6 0 0 0
53 Sparta Spordiklubi Marge Pent 6 0 0 0
54 Sparta Spordiklubi Melani Arusalu 6 0 0 0
55 SK LINK / Saku Triin Maalt 6 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 7 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Kati Loid 7 0 0 0
58 SK LINK / Saku Katrin Kaarama 7 0 0 0
59 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 8 0 0 0
60 SK LINK / Saku Merily Saluste 8 0 0 0
61 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 8 0 0 0

PAF Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta SpordiklubiSaskiaOrmak39614312889,5
2. SK LINK / SakuMerilySaluste304948388,3
3. SK LINK / SakuKatrinKaarama180685885,3
4. Eesti MaaülikoolLottaPeedimaa100463882,6
5. Eesti MaaülikoolAnastasiaSokolova32416312878,5
6. Sparta SpordiklubiAljonaGlivenko88322475,0
7. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer56221359,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |