Hooaeg 2017 / 2018

U9

    
 Sparta Team Automaailm  
   
SK Noorus SK Noorus 
 SK Noorus7-14 
Valga SHK12-3  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 09  HC Vipers
 Ääsmäe 4-18
Ääsmäe5-6  
  HC Vipers 
 HC Vipers1-16 
   
 Sparta Team Automaailm   
3.-4. koht Sparta Team Automaailm  
 Ääsmäe6-4  
 Valga SHK   
5.-6. koht Jõgeva SK Tähe / Olivia 09  
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 091-12  
HC Vipers  
SK Noorus  
Sparta Team Automaailm  
Ääsmäe  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 09  
Valga SHK  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 3 15 3 18
2 SK Noorus Platon Žurav 3 11 6 17
3 HC Vipers Jegor Smõkov 2 12 4 16
4 HC Vipers Aleksander Kudeviita 2 9 7 16
5 HC Vipers Artemi Ertti 2 9 7 16
6 HC Vipers Pavel Blitshtein 2 4 7 11
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 2 6 4 10
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 2 8 0 8
9 Ääsmäe Juhan Reimal 3 7 0 7
10 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 5 1 6
11 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 2 5 1 6
12 Ääsmäe Aakon Hakkaja 3 2 2 4
13 Ääsmäe Ander Õisnurm 3 2 1 3
14 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 2 0 2
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 2 2 0 2
16 Valga SHK Simo Kenk 2 2 0 2
17 Valga SHK Mattias Pärnaku 2 1 1 2
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 2 0 2 2
19 SK Noorus Robert Põld 3 2 0 2
20 SK Noorus Maksim Vlassov 3 1 1 2
21 Valga SHK Fred Allik 2 1 0 1
22 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 2 0 1 1
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 2 0 1 1
25 SK Noorus Vsevolod Kulik 3 0 1 1
26 HC Vipers Andrei Borodin 0 0 0 0
27 Jäneda SK Artur Hallik 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
29 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
30 HC Vipers Filipp Freiman 0 0 0 0
31 HC Vipers Jaroslav Novikov 0 0 0 0
32 Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
33 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
34 Ääsmäe Kerdo Vetema 0 0 0 0
35 Ääsmäe Kristofer Valtin 0 0 0 0
36 Valga SHK Laura Tiivel 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
38 Jäneda SK Maribell Raudsepp 0 0 0 0
39 Valga SHK Markus Liik 0 0 0 0
40 Jäneda SK Mikk Kuusemets 0 0 0 0
41 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
42 Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
43 HC Vipers Timofei Bereznoi 0 0 0 0
44 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
45 Valga SHK Armand Hansson 2 0 0 0
46 Valga SHK Henri Asur 2 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 2 0 0 0
49 Valga SHK Kevin Peterson 2 0 0 0
50 Valga SHK Kristofer Visnap 2 0 0 0
51 SK Noorus Artjom Daineko 3 0 0 0
52 SK Noorus Dmitri Golovatš 3 0 0 0
53 Ääsmäe Hugo Ilisson 3 0 0 0

U9

VipersSpartaNoorusÄäsmäeOlivia 09JänedaSuhePunkteKoht
HC Vipers14 - 4
12 - 4
17 - 6
19 - 4
16 - 5
16 - 1
15 - 421 - 0130-28241
Sparta Team Automaailm4 - 14
4 - 12
9 - 16
9 - 5
6 - 4
8 - 4
13 - 1013 - 466-69152
SK Noorus6 - 17
4 - 19
16 - 9
5 - 9
10 - 11
6 - 3
15 - 78 - 170-76123
Ääsmäe5 - 16
1 - 16
4 - 6
4 - 8
11 - 10
3 - 6
7 - 58 - 243-6994
Jõgeva SK Tähe / Olivia 094 - 1510 - 137 - 155 - 76 - 1
11 - 4
43-5565
Jäneda SK0 - 214 - 131 - 82 - 81 - 6
4 - 11
12-6706

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HC Vipers880000130 - 2824
Sparta Team Automaailm85030066 - 6915
SK Noorus84040070 - 7612
Ääsmäe83050043 - 699
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0962040043 - 556
Jäneda SK60060012 - 670

U9 - põhjagrupp

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 9 64 6 70
2 HC Vipers Artemi Ertti 9 36 26 62
3 HC Vipers Aleksander Kudeviita 9 32 22 54
4 HC Vipers Jegor Smõkov 9 36 10 46
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Rasmus Moora 8 22 20 42
6 HC Vipers Jaroslav Novikov 8 24 14 38
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Daniil Lavruškin 8 31 5 36
8 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 9 30 6 36
9 HC Vipers Pavel Blitshtein 9 13 21 34
10 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 9 16 17 33
11 HC Vipers Filipp Freiman 9 12 15 27
12 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 9 21 3 24
13 SK Noorus Maksim Vlassov 9 12 9 21
14 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 6 17 1 18
15 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 7 8 7 15
16 Jäneda SK Kalmer Sooniste 8 14 1 15
17 SK Noorus Dmitri Golovatš 8 2 11 13
18 Ääsmäe Juhan Reimal 9 12 0 12
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Mikk Allika 8 5 5 10
20 Ääsmäe Ander Õisnurm 9 3 5 8
21 Jäneda SK Mikk Kuusemets 8 2 5 7
22 Ääsmäe Aakon Hakkaja 9 3 4 7
23 SK Noorus Artjom Daineko 9 1 6 7
24 SK Noorus Robert Põld 7 1 4 5
25 Ääsmäe Kristofer Valtin 9 3 2 5
26 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 5 0 3 3
27 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 5 0 3 3
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Karlos Tammsaar 8 0 3 3
29 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 9 2 1 3
30 Ääsmäe Kerdo Vetema 9 2 1 3
31 Jäneda SK Sander Nagornõi 6 2 0 2
32 Jäneda SK Vahur Ries 8 0 2 2
33 Jäneda SK Artur Hallik 2 1 0 1
34 Ääsmäe Hugo Ilisson 7 0 1 1
35 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 9 1 0 1
36 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 9 0 1 1
37 Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
39 SK Noorus Platon Žurav 0 0 0 0
40 HC Vipers Andrei Borodin 1 0 0 0
41 HC Vipers Timofei Bereznoi 1 0 0 0
42 Jäneda SK Karl-Alex Kütt 2 0 0 0
43 Jäneda SK Maribell Raudsepp 2 0 0 0
44 SK Noorus Vsevolod Kulik 3 0 0 0

U9

U9 A - karikavõistlused

NoorusEMÜSuhePunkteKoht
SK Noorus9 - 89-831
EMÜ SK8 - 98-902

U9 B - karikavõistlused

SpartaOlivia 09SuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm18 - 12
8 - 4
26-1661
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0912 - 18
4 - 8
16-2602

 

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK11-3  
SK Noorus Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 098-4 
Jõgeva SK Tähe / Olivia 094-8  
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 09  
3. kohtSK Noorus  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtValga SHK  
  
  
  
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |