Hooaeg 2022 / 2023

U10

U10

Oru PõhikoolSK KETSSpartaSNSKMärjamaa Valla SpordiseltsEMÜ SKViskoosa SKJSK Tähe 13SuhePunkteKoht
Oru Põhikool0-001
SK KETS0-002
Sparta Team Automaailm0-003
SNSK0-004
Märjamaa Valla Spordiselts0-005
EMÜ SK0-006
Viskoosa SK0-007
Jõgeva SK Tähe/Olivia 130-008

U10

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Oru Põhikool0000000 - 00
SK KETS0000000 - 00
Sparta Team Automaailm0000000 - 00
SNSK0000000 - 00
Märjamaa Valla Spordiselts0000000 - 00
EMÜ SK0000000 - 00
Viskoosa SK0000000 - 00
Jõgeva SK Tähe/Olivia 130000000 - 00

U10

U10

U10 A - karikavõistlused

JSK Tähe 13SpartaViskoosa SKMärjamaa Valla SpordiseltsSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 133 - 510 - 25 - 018-761
Sparta Team Automaailm5 - 36 - 95 - 016-1262
Viskoosa SK2 - 109 - 65 - 016-1663
Märjamaa Valla Spordiselts0 - 50 - 50 - 50-1504

U10 B - karikavõistlused

SNSKEMÜ SKOru PõhikoolSK KETSSuhePunkteKoht
SNSK4 - 15 - 017 - 026-191
EMÜ SK1 - 46 - 511 - 118-1062
Oru Põhikool0 - 55 - 68 - 013-1133
SK KETS0 - 171 - 110 - 81-3604

 

Jõgeva SK Tähe/Olivia 13    
 SNSK   
SNSK7-2   
SNSK
Jõgeva SK Tähe/Olivia 13
EMÜ SK
Sparta Team Automaailm
Viskoosa SK
Oru Põhikool
SK KETS

U10

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Romet Piip 3 11 0 11
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Aron Prjadko 4 10 1 11
3 Sparta Team Automaailm Artur Kuznetsov 3 8 1 9
4 Viskoosa SK Otto Thor Lips 3 7 1 8
5 SNSK Ernest Reinol 4 8 0 8
6 EMÜ SK Jorke Saluse 3 6 1 7
7 SNSK Anastassia Fjodorova 4 5 2 7
8 SNSK Andrei Zernov 4 4 3 7
9 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 3 4 2 6
10 SNSK Damir Maljuga 4 6 0 6
11 Sparta Team Automaailm Richard Rooger 3 3 2 5
12 EMÜ SK Marta Mölder 3 2 3 5
13 Oru Põhikool Marten Randorg 3 1 4 5
14 SNSK Timofei Bakšejev 4 3 2 5
15 EMÜ SK Nathaniel Konks 3 2 2 4
16 SNSK Artjom Jelissejev 4 2 2 4
17 EMÜ SK Jan Kovšadi 3 2 1 3
18 SNSK Artjom Levkovitš 4 3 0 3
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Roald-Hain Kaarepere 4 2 1 3
20 EMÜ SK Silver Kasari 3 2 0 2
21 Oru Põhikool Oliver Kisselkov 3 1 1 2
22 EMÜ SK Sergo Paabut 3 1 1 2
23 SNSK Brad Marten Kadak 4 1 1 2
24 EMÜ SK Joosep Pruulmann 3 1 0 1
25 SK KETS Martin Volgin 3 1 0 1
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Riko Põdersalu 3 1 0 1
27 EMÜ SK Robin Rohejärv 3 1 0 1
28 EMÜ SK Uku Vaiksaar 3 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm Carolin Kanne 3 0 1 1
30 Viskoosa SK Herman Nabbi 3 0 1 1
31 EMÜ SK Richard Raal 3 0 1 1
32 Oru Põhikool Simon Anders Arnover 3 0 1 1
33 SNSK Grigori Grigorjev 4 1 0 1
34 SNSK Mihhail Vassilenko 0 0 0 0
35 SNSK Robert Privovarov 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Andry Kaarepere 1 0 0 0
37 EMÜ SK Gregor Fuchs 1 0 0 0
38 EMÜ SK Heeman Siibak 1 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Hugo Välling 1 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Johan Järv 1 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kaur Oja 1 0 0 0
42 EMÜ SK Sten Uiboupin 1 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kristjan Ristjõe 2 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Arden Õun 3 0 0 0
45 SK KETS Avo Sten Eduard Oder 3 0 0 0
46 SK KETS Dari Vassiljev 3 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Erol Enrik Kopli 3 0 0 0
48 SK KETS Frederik Valdemar Iovino 3 0 0 0
49 Oru Põhikool Henri Pedaste 3 0 0 0
50 SK KETS Henri Piberman 3 0 0 0
51 Oru Põhikool Jegor Vaivod 3 0 0 0
52 Viskoosa SK Johannes Aron 3 0 0 0
53 SK KETS Johannes Teigar 3 0 0 0
54 Viskoosa SK Jüri Pik 3 0 0 0
55 Oru Põhikool Kristjan Sulbi 3 0 0 0
56 EMÜ SK Mihkel Mehik 3 0 0 0
57 SK KETS Oliver Eston Rank 3 0 0 0
58 SK KETS Rasmus Kazone 3 0 0 0
59 SK KETS RemI-Indro Lepik 3 0 0 0
60 SK KETS Revo Vunk 3 0 0 0
61 Oru Põhikool Ringomar Saggor 3 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Rudolf Mikula 3 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Ruuben Rannula 3 0 0 0
64 SNSK Sandra Mehine 3 0 0 0
65 Viskoosa SK Sebiastan Loorits 3 0 0 0
66 Oru Põhikool Siim Sarapik 3 0 0 0
67 Viskoosa SK Simoona Samuel 3 0 0 0
68 Viskoosa SK Stig Roger Küttim 3 0 0 0
69 SK KETS Toomas Allik 3 0 0 0
70 SNSK Alex Garajev 4 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Karel Kuuskmann 4 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Ken-Hendrik Ostra 4 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Loore Ottenson 4 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Rasmus Pärna 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia 13KarelKuuskmann40272074,1
2. Sparta Team AutomaailmArdenÕun40342264,7
3. Viskoosa SKJüriPik40341852,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |