Hooaeg 2023 / 2024

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Agnes Agathe Treufelt 0 0 0 0
2 Kuusalu Deliise Dorbek 0 0 0 0
3 Oru Põhikool Edith Tika 0 0 0 0
4 Kehtna SK Edith Treimann 0 0 0 0
5 Rapla SHK Eliise Marie Kalda 0 0 0 0
6 EMÜ SK Ellen Sedrik 0 0 0 0
7 EMÜ SK Emma Gudrun Reinomägi 0 0 0 0
8 Kehtna SK Emma Tammus 0 0 0 0
9 Kehtna SK Getter Karik 0 0 0 0
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasik 0 0 0 0
11 Kuusalu Hanna- Bret Pajus 0 0 0 0
12 EMÜ SK Hanna Pool 0 0 0 0
13 Oru Põhikool Hannalore Kütt 0 0 0 0
14 Kuusalu Heidi Kivi 0 0 0 0
15 Kehtna SK Heleene Kiil 0 0 0 0
16 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
17 Kehtna SK Helena Kiil 0 0 0 0
18 Kuusalu Heleri Boklan 0 0 0 0
19 Kehtna SK Heleri Laas 0 0 0 0
20 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 0 0 0 0
21 Kuusalu HetI- Liise Pajus 0 0 0 0
22 Kuusalu Iris Trei 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 0 0 0 0
26 Rapla SHK Johanna Herkel 0 0 0 0
27 Kuusalu Josette Roopa 0 0 0 0
28 Kehtna SK Kaisa Linder 0 0 0 0
29 Kehtna SK Kaisaliis Akotšonok 0 0 0 0
30 Kehtna SK Karita Silde 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Karmen Piip 0 0 0 0
32 Kuusalu Karolin Adler 0 0 0 0
33 Oru Põhikool Katriin Randorg 0 0 0 0
34 Rapla SHK Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
35 Kehtna SK Kene Kase 0 0 0 0
36 EMÜ SK Krislin Kaldamäe 0 0 0 0
37 Oru Põhikool Kristal Mürk 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 0 0 0 0
39 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Laura Ait 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 0 0 0 0
42 EMÜ SK Liisa Nele Laanemets 0 0 0 0
43 Kehtna SK Lisandra Männa 0 0 0 0
44 Kuusalu Lise Amalie Jensen 0 0 0 0
45 EMÜ SK Lisete Jõras 0 0 0 0
46 Rapla SHK Lisete Läätsim 0 0 0 0
47 Kehtna SK Lisete Nau 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 0 0 0 0
49 Rapla SHK Loviise Läätsim 0 0 0 0
50 Kuusalu Madleen Loviise Sikk 0 0 0 0
51 Oru Põhikool Maiken Valdi 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 0 0 0 0
53 EMÜ SK Marielle Ivask 0 0 0 0
54 Kehtna SK Mariliis Toome 0 0 0 0
55 Oru Põhikool Marta Meerits 0 0 0 0
56 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
57 Kuusalu Matilda Seinoja 0 0 0 0
58 EMÜ SK Meeri Mölder 0 0 0 0
59 Rapla SHK Melita Rüütmaa 0 0 0 0
60 Oru Põhikool Mia Loik 0 0 0 0
61 Kuusalu Mia-Sarah Hiis 0 0 0 0
62 Rapla SHK Miia Grete Metsma 0 0 0 0
63 Kuusalu Miia Tomson 0 0 0 0
64 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
66 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 0 0 0 0
67 EMÜ SK Pääsu-Mari Raide 0 0 0 0
68 Rapla SHK Rebeka Aalde 0 0 0 0
69 Kuusalu Sandra Aun 0 0 0 0
70 EMÜ SK Selena Sarnit 0 0 0 0
71 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
72 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
73 Kehtna SK Triin Talmet 0 0 0 0
74 Rapla SHK Victoria Virki 0 0 0 0

U14T

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜKehtna SKKuusaluEMÜ SKRapla SHKOru PõhikoolSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ9 - 2
5 - 4
7 - 8
8 - 4
13 - 3
8 - 4
14 - 5
9 - 6
17 - 0
14 - 1
104-37271
Kehtna SK2 - 9
4 - 5
10 - 7
6 - 3
4 - 3
4 - 3
5 - 13
5 - 2
8 - 6
3 - 5
51-56182
Kuusalu8 - 7
4 - 8
7 - 10
3 - 6
6 - 5
2 - 4
4 - 15
7 - 5
6 - 5
5 - 0
52-65153
EMÜ SK3 - 13
4 - 8
3 - 4
3 - 4
5 - 6
4 - 2
7 - 4
9 - 4
9 - 3
7 - 3
54-51154
Rapla SHK5 - 14
6 - 9
13 - 5
2 - 5
15 - 4
5 - 7
4 - 7
4 - 9
14 - 8
7 - 8
75-7695
Oru Põhikool0 - 17
1 - 14
6 - 8
5 - 3
5 - 6
0 - 5
3 - 9
3 - 7
8 - 14
8 - 7
39-9066

U14T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ1090100104 - 3727
Kehtna SK106040051 - 5618
Kuusalu105050052 - 6515
EMÜ SK105050054 - 5115
Rapla SHK103070075 - 769
Oru Põhikool102080039 - 906

U14T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 10 38 11 49
2 Rapla SHK Victoria Virki 10 26 12 38
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 10 21 17 38
4 Kehtna SK Edith Treimann 10 25 10 35
5 EMÜ SK Marta Mölder 10 19 9 28
6 Oru Põhikool Karmen Piip 9 24 2 26
7 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 10 17 6 23
8 Kehtna SK Getter Karik 10 16 7 23
9 Rapla SHK Lisete Läätsim 10 13 9 22
10 Kuusalu Sandra Aun 7 13 8 21
11 Kuusalu Heidi Kivi 9 14 4 18
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 10 10 8 18
13 EMÜ SK Selena Sarnit 10 13 4 17
14 Rapla SHK Loviise Läätsim 10 9 8 17
15 Rapla SHK Miia Grete Metsma 10 10 4 14
16 EMÜ SK Marielle Ivask 10 9 4 13
17 EMÜ SK Mirjam Tiido 10 7 6 13
18 Rapla SHK Kelis Rüütmaa 10 7 4 11
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Laura Ait 8 6 4 10
20 Kuusalu Deliise Dorbek 7 5 4 9
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 8 6 3 9
22 Kuusalu Hanna- Bret Pajus 9 6 3 9
23 Kuusalu Miia Tomson 9 4 5 9
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 10 6 3 9
25 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 9 5 3 8
26 Oru Põhikool Kätriin Tomson 6 4 3 7
27 Rapla SHK Eliise Marie Kalda 6 5 1 6
28 Kehtna SK Kaisa Linder 10 6 0 6
29 EMÜ SK Pääsu-Mari Raide 6 1 4 5
30 Kehtna SK Kene Kase 8 3 2 5
31 Oru Põhikool Marta Meerits 9 2 3 5
32 Oru Põhikool Katriin Randorg 9 1 4 5
33 Kehtna SK Triin Talmet 10 0 5 5
34 EMÜ SK Helena Einasto 10 3 1 4
35 Rapla SHK Johanna Herkel 10 1 3 4
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 10 0 4 4
37 Rapla SHK Rebeka Aalde 8 2 1 3
38 Kehtna SK Emma Tammus 10 0 3 3
39 Kehtna SK Heleene Kiil 4 1 1 2
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasik 6 0 2 2
41 Kuusalu Madleen Loviise Sikk 9 2 0 2
42 Kuusalu Josette Roopa 9 1 1 2
43 EMÜ SK Krislin Kaldamäe 10 1 1 2
44 Kehtna SK Mariliis Toome 2 0 1 1
45 Kuusalu Lise Amalie Jensen 4 1 0 1
46 Oru Põhikool Helery Rachel Mahla 6 1 0 1
47 Kehtna SK Heleri Laas 6 0 1 1
48 EMÜ SK Meeri Mölder 6 0 1 1
49 Kuusalu HetI- Liise Pajus 7 1 0 1
50 Kuusalu Agnes Agathe Treufelt 7 0 1 1
51 Kuusalu Karolin Adler 8 0 1 1
52 Oru Põhikool Styna Koppelmann 9 1 0 1
53 Oru Põhikool Edith Tika 9 0 1 1
54 Oru Põhikool Mia Loik 9 0 1 1
55 Kehtna SK Lisandra Männa 10 0 1 1
56 Rapla SHK Melita Rüütmaa 10 0 1 1
57 EMÜ SK Emma Gudrun Reinomägi 0 0 0 0
58 Kehtna SK Kaisaliis Akotšonok 0 0 0 0
59 EMÜ SK Liisa Nele Laanemets 0 0 0 0
60 EMÜ SK Hanna Pool 2 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 2 0 0 0
62 EMÜ SK Lisete Jõras 2 0 0 0
63 Kuusalu Matilda Seinoja 3 0 0 0
64 EMÜ SK Ellen Sedrik 4 0 0 0
65 Kuusalu Iris Trei 4 0 0 0
66 Kehtna SK Helena Kiil 6 0 0 0
67 Oru Põhikool Kristal Mürk 6 0 0 0
68 Oru Põhikool Maiken Valdi 6 0 0 0
69 Kuusalu Mia-Sarah Hiis 7 0 0 0
70 Oru Põhikool Hannalore Kütt 9 0 0 0
71 Kuusalu Heleri Boklan 9 0 0 0
72 Oru Põhikool Stefi Ormak 9 0 0 0
73 Kehtna SK Karita Silde 10 0 0 0
74 Kehtna SK Lisete Nau 10 0 0 0

U14T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKLiseteJõras84423788,1
2. Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜJaanikaÕunmaa42022919283,8
3. Rapla SHKLoviiseLäätsim42272281,5
4. EMÜ SKHelenaEinasto33624119580,9
5. Kehtna SKKaritaSilde42027722179,8
6. KuusaluMiiaTomson84483879,2
7. Oru PõhikoolStefiOrmak33629522475,9
8. KuusaluAgnes AgatheTreufelt29419313871,5
9. Oru PõhikoolHelery RachelMahla42463269,6
10. Rapla SHKMelitaRüütmaa37821714667,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |