Hooaeg 2021 / 2022

PAF Naiste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
3 TVSK - Jäneda Cassandra Leisson 0 0 0 0
4 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
5 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 0 0 0 0
7 Eesti Maaülikool Eeva Vitsut 0 0 0 0
8 Sparta Eleri Narits 0 0 0 0
9 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
10 TVSK - Jäneda Emma Ubaleht 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
12 TVSK - Jäneda Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
14 TVSK - Jäneda Helen Ojala 0 0 0 0
15 Sparta Helena Luik 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
17 TVSK - Jäneda Jane Suvvi 0 0 0 0
18 Sparta Kadi Tammaru 0 0 0 0
19 Sparta Kadre Lahtmets 0 0 0 0
20 TVSK - Jäneda Kadri Heinla 0 0 0 0
21 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikool Kati Loid 0 0 0 0
24 TVSK - Jäneda Katre Luts 0 0 0 0
25 Sparta Katrin Saare 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
28 Sparta Kristi Rickberg 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
30 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
31 TVSK - Jäneda Laura Nurk 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
35 TVSK - Jäneda Maarja Leok 0 0 0 0
36 TVSK - Jäneda Maiu Eesalu 0 0 0 0
37 TVSK - Jäneda Maret Koppelmann 0 0 0 0
38 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
40 Sparta Melani Arusalu 0 0 0 0
41 TVSK - Jäneda Merit Kalavus 0 0 0 0
42 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
43 Sparta Merliin Arusalu 0 0 0 0
44 Sparta Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Monika Teder 0 0 0 0
46 Eesti Maaülikool Pille Arro 0 0 0 0
47 Sparta Reelika Liiv 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
50 Sparta Saskia Ormak 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
52 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
53 TVSK - Jäneda Sirli Leok 0 0 0 0
54 TVSK - Jäneda Sirli Nellis 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
56 TVSK - Jäneda Teele Randoja 0 0 0 0
57 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0

PAF Naiste meistriliiga

SpartaEMÜTVSK - JänedaSuhePunkteKoht
Sparta6 - 9
4 - 3
6 - 4
10 - 2
26-1891
Eesti Maaülikool9 - 6
3 - 4
12-1032
TVSK - Jäneda4 - 6
2 - 10
6-1603

PAF Naiste meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta43010026 - 189
Eesti Maaülikool21010012 - 103
TVSK - Jäneda2002006 - 160

PAF Naiste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Darja Voog 4 2 7 9
2 Sparta Kadre Lahtmets 4 4 3 7
3 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 2 2 4 6
4 Sparta Mona-Lisa Lusti 3 3 2 5
5 Sparta Katrin Saare 4 4 1 5
6 Sparta Diana Kaareste 2 3 1 4
7 Sparta Merli Süvari 3 2 2 4
8 Sparta Kristi Rickberg 3 1 3 4
9 Sparta Melani Arusalu 4 3 1 4
10 TVSK - Jäneda Katre Luts 2 2 1 3
11 Eesti Maaülikool Reti Väärt 2 2 1 3
12 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 2 2 1 3
13 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 2 1 2 3
14 Sparta Kädi Keinast 3 1 2 3
15 TVSK - Jäneda Helen Ojala 2 1 1 2
16 Eesti Maaülikool Kati Loid 2 1 1 2
17 TVSK - Jäneda Sirli Nellis 2 1 1 2
18 Sparta Reelika Liiv 4 1 1 2
19 Eesti Maaülikool Kristin Penu 1 0 1 1
20 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 2 1 0 1
21 TVSK - Jäneda Maarja Leok 2 1 0 1
22 Eesti Maaülikool Monika Teder 2 1 0 1
23 Eesti Maaülikool Pille Arro 2 1 0 1
24 TVSK - Jäneda Sirli Leok 2 1 0 1
25 TVSK - Jäneda Kadri Heinla 2 0 1 1
26 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 2 0 1 1
27 Sparta Eleri Narits 3 1 0 1
28 Eesti Maaülikool Eeva Vitsut 0 0 0 0
29 Sparta Kadi Tammaru 0 0 0 0
30 TVSK - Jäneda Maiu Eesalu 0 0 0 0
31 TVSK - Jäneda Teele Randoja 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 1 0 0 0
33 TVSK - Jäneda Hanna-Liisa Õispuu 1 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 1 0 0 0
35 TVSK - Jäneda Jane Suvvi 1 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 1 0 0 0
37 Sparta Aljona Glivenko 2 0 0 0
38 TVSK - Jäneda Cassandra Leisson 2 0 0 0
39 TVSK - Jäneda Emma Ubaleht 2 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 2 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 2 0 0 0
42 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 2 0 0 0
43 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 2 0 0 0
44 TVSK - Jäneda Laura Nurk 2 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Liis Lokk 2 0 0 0
46 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 2 0 0 0
47 TVSK - Jäneda Maret Koppelmann 2 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Marilin Riives 2 0 0 0
49 TVSK - Jäneda Merit Kalavus 2 0 0 0
50 Sparta Elina Liin 3 0 0 0
51 Sparta Helena Luik 3 0 0 0
52 Sparta Kairiin Jõemets 3 0 0 0
53 Sparta Marge Pent 3 0 0 0
54 Sparta Tiina Krutob 3 0 0 0
55 Sparta Merliin Arusalu 4 0 0 0
56 Sparta Saskia Ormak 4 0 0 0
57 Sparta Sigrid Sempelson 4 0 0 0

PAF Naiste meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaSaskiaOrmak108423788,1
2. Eesti MaaülikoolLottaPeedimaa60242083,3
3. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer60332781,8
4. SpartaMerliinArusalu119594881,4
5. TVSK - JänedaKadriHeinla120665075,8
6. SpartaAljonaGlivenko126466,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |