Hooaeg 2021 / 2022

PAF Naiste meistriliiga

Sparta    
 Sparta   
Eesti Maaülikool5-23-12-1   
1. kohtSparta
2. kohtEesti Maaülikool
3. kohtTVSK - Jäneda
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Kristi Rickberg 3 3 3 6
2 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 3 3 0 3
3 Sparta Kadre Lahtmets 3 1 2 3
4 Sparta Darja Voog 3 2 0 2
5 Sparta Diana Kaareste 3 2 0 2
6 Sparta Kädi Keinast 3 1 1 2
7 Eesti Maaülikool Marilin Riives 3 1 1 2
8 Eesti Maaülikool Reti Väärt 3 0 2 2
9 Sparta Mona-Lisa Lusti 3 1 0 1
10 Sparta Merli Süvari 3 0 1 1
11 Eesti Maaülikool Pille Arro 3 0 1 1
12 Sparta Reelika Liiv 3 0 1 1
13 Sparta Aljona Glivenko 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
15 TVSK - Jäneda Cassandra Leisson 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Eeva Vitsut 0 0 0 0
17 TVSK - Jäneda Emma Ubaleht 0 0 0 0
18 TVSK - Jäneda Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
20 TVSK - Jäneda Helen Ojala 0 0 0 0
21 TVSK - Jäneda Jane Suvvi 0 0 0 0
22 Sparta Kadi Tammaru 0 0 0 0
23 TVSK - Jäneda Kadri Heinla 0 0 0 0
24 TVSK - Jäneda Katre Luts 0 0 0 0
25 TVSK - Jäneda Katrin Kaarama 0 0 0 0
26 TVSK - Jäneda Laura Nurk 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
28 TVSK - Jäneda Maarja Leok 0 0 0 0
29 TVSK - Jäneda Maiu Eesalu 0 0 0 0
30 TVSK - Jäneda Maret Koppelmann 0 0 0 0
31 TVSK - Jäneda Merit Kalavus 0 0 0 0
32 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
33 TVSK - Jäneda Sirli Leok 0 0 0 0
34 TVSK - Jäneda Sirli Nellis 0 0 0 0
35 TVSK - Jäneda Teele Randoja 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 2 0 0 0
37 Sparta Melani Arusalu 2 0 0 0
38 Sparta Merliin Arusalu 2 0 0 0
39 Sparta Eleri Narits 3 0 0 0
40 Sparta Elina Liin 3 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 3 0 0 0
42 Sparta Helena Luik 3 0 0 0
43 Sparta Kairiin Jõemets 3 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 3 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Kati Loid 3 0 0 0
46 Sparta Katrin Saare 3 0 0 0
47 Sparta Kertu Pollisinski 3 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 3 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 3 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Kristin Penu 3 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Liis Lokk 3 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 3 0 0 0
53 Sparta Marge Pent 3 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Monika Teder 3 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 3 0 0 0
56 Sparta Saskia Ormak 3 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 3 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 3 0 0 0
59 Sparta Tiina Krutob 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaSaskiaOrmak180837995,2
2. Eesti MaaülikoolLottaPeedimaa161756789,3
3. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer194375,0

PAF Naiste meistriliiga

SpartaEMÜTVSK - JänedaSuhePunkteKoht
Sparta6 - 9
4 - 3
3 - 2
7 - 2
3 - 5
6 - 4
10 - 2
3 - 1
9 - 3
9 - 0
60-31241
Eesti Maaülikool9 - 6
3 - 4
2 - 3
2 - 7
5 - 3
6 - 3
10 - 5
7 - 4
11 - 3
7 - 4
62-42212
TVSK - Jäneda4 - 6
2 - 10
1 - 3
3 - 9
0 - 9
3 - 6
5 - 10
4 - 7
3 - 11
4 - 7
29-7803

PAF Naiste meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta108020060 - 3124
Eesti Maaülikool107030062 - 4221
TVSK - Jäneda1000100029 - 780

PAF Naiste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 10 13 4 17
2 Sparta Kadre Lahtmets 9 9 7 16
3 Eesti Maaülikool Kati Loid 10 13 3 16
4 Sparta Kristi Rickberg 9 5 10 15
5 Sparta Darja Voog 10 6 9 15
6 Eesti Maaülikool Reti Väärt 7 4 10 14
7 Sparta Kädi Keinast 9 9 4 13
8 Sparta Mona-Lisa Lusti 9 6 6 12
9 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 4 6 4 10
10 TVSK - Jäneda Maarja Leok 8 6 3 9
11 TVSK - Jäneda Sirli Nellis 10 7 2 9
12 Sparta Merli Süvari 8 3 5 8
13 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 8 3 5 8
14 Eesti Maaülikool Liis Lokk 10 4 4 8
15 Sparta Katrin Saare 7 4 3 7
16 Sparta Melani Arusalu 8 5 2 7
17 Eesti Maaülikool Pille Arro 8 1 6 7
18 Eesti Maaülikool Marilin Riives 10 2 5 7
19 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 8 5 1 6
20 TVSK - Jäneda Katre Luts 9 4 2 6
21 Sparta Diana Kaareste 5 4 1 5
22 Eesti Maaülikool Monika Teder 10 3 2 5
23 TVSK - Jäneda Sirli Leok 9 4 0 4
24 Sparta Reelika Liiv 10 3 1 4
25 TVSK - Jäneda Helen Ojala 3 2 1 3
26 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 7 1 2 3
27 Sparta Eleri Narits 8 1 2 3
28 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 9 1 2 3
29 TVSK - Jäneda Emma Ubaleht 10 1 2 3
30 Sparta Helena Luik 6 2 0 2
31 TVSK - Jäneda Jane Suvvi 6 2 0 2
32 Sparta Kertu Pollisinski 6 2 0 2
33 TVSK - Jäneda Teele Randoja 7 1 1 2
34 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 8 2 0 2
35 TVSK - Jäneda Cassandra Leisson 10 0 2 2
36 Eesti Maaülikool Kristin Penu 1 0 1 1
37 TVSK - Jäneda Maiu Eesalu 1 0 1 1
38 TVSK - Jäneda Hanna-Liisa Õispuu 4 1 0 1
39 TVSK - Jäneda Kadri Heinla 5 0 1 1
40 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 7 0 1 1
41 Sparta Elina Liin 8 0 1 1
42 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 8 0 1 1
43 Eesti Maaülikool Eeva Vitsut 0 0 0 0
44 Sparta Kadi Tammaru 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 1 0 0 0
46 Sparta Aljona Glivenko 2 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 3 0 0 0
48 TVSK - Jäneda Katrin Kaarama 4 0 0 0
49 Sparta Sigrid Sempelson 4 0 0 0
50 TVSK - Jäneda Merit Kalavus 5 0 0 0
51 Sparta Tiina Krutob 5 0 0 0
52 Sparta Kairiin Jõemets 6 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 7 0 0 0
54 Sparta Marge Pent 7 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 8 0 0 0
56 TVSK - Jäneda Laura Nurk 9 0 0 0
57 TVSK - Jäneda Maret Koppelmann 9 0 0 0
58 Sparta Merliin Arusalu 9 0 0 0
59 Sparta Saskia Ormak 10 0 0 0

PAF Naiste meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaSaskiaOrmak38614112689,4
2. Eesti MaaülikoolLottaPeedimaa240958185,3
3. SpartaMerliinArusalu201857183,5
4. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer30012910682,2
5. Eesti MaaülikoolGreeteHõbejärv60231878,3
6. TVSK - JänedaKadriHeinla30016112577,6
7. TVSK - JänedaKatrinKaarama2401229073,8
8. SpartaAljonaGlivenko126466,7
9. TVSK - JänedaMaiuEesalu60291965,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |