Hooaeg 2021 / 2022

PAF Meeste meistriliiga

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Eesti U19 koondis11-310-19-2  
Jõgeva SK Tähe / Olivia Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia8-98-25-24-64-3 LA 
Eesti Maaülikool14-48-612-4  
Eesti Maaülikool    
 Eesti Maaülikool   
Eesti U19 koondis13-28-58-312-4   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
3. kohtEesti Maaülikool  
4. kohtEesti U19 koondis  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Artur Okružko 7 12 11 23
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 8 9 11 20
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 8 8 11 19
4 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 8 8 8 16
5 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 8 6 10 16
6 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 7 9 6 15
7 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 7 11 3 14
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 8 9 5 14
9 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 8 5 9 14
10 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 7 6 7 13
11 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 7 4 9 13
12 Sparta Team Automaailm Sander Savi 8 9 4 13
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 8 9 3 12
14 Eesti Maaülikool Sander Mägi 6 9 2 11
15 Eesti Maaülikool Rando Ernits 6 6 5 11
16 Eesti U19 koondis Hermann Liivik 6 8 2 10
17 Eesti U19 koondis Martin Tikerpäe 8 4 5 9
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 9 6 3 9
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 8 3 5 8
20 Eesti Maaülikool Talis Mölder 5 4 3 7
21 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 6 5 1 6
22 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 6 3 3 6
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 8 3 3 6
24 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 8 2 4 6
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 9 1 5 6
26 Eesti U19 koondis Robin Savi 7 3 2 5
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 8 4 1 5
28 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 8 4 0 4
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome-Andro Moora 8 1 3 4
30 Eesti U19 koondis Henry Haidor Hõrak 6 2 1 3
31 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 6 0 3 3
32 Eesti U19 koondis Anton Fjodorov 7 2 1 3
33 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 7 1 2 3
34 Eesti U19 koondis Kristian Tikerpäe 7 0 3 3
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 8 2 1 3
36 Eesti U19 koondis Rasmus Rannula 3 1 1 2
37 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 4 2 0 2
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 4 1 1 2
39 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 4 0 2 2
40 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 6 0 2 2
41 Eesti U19 koondis Ian Järve 7 1 1 2
42 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 7 1 1 2
43 Eesti Maaülikool Sten Ritson 2 0 1 1
44 Eesti U19 koondis Karl Oskar Vikk 3 1 0 1
45 Eesti U19 koondis Elliot Olsson 4 0 1 1
46 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk (Duubel) 5 1 0 1
47 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 6 1 0 1
48 Eesti U19 koondis Henri Välling 7 1 0 1
49 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 8 1 0 1
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Alex Sults 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
63 Eesti U19 koondis Robin Sepma 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikool Roland Raja 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
67 Eesti U19 koondis Ander Sikk 1 0 0 0
68 Eesti U19 koondis Kaspar Jaan Heljand 1 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 1 0 0 0
70 Eesti Maaülikool Anre Uleksin (Duubel) 2 0 0 0
71 Eesti Maaülikool Ermo Jõgi 2 0 0 0
72 Eesti Maaülikool Jakob Poom 2 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 2 0 0 0
74 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
75 Eesti U19 koondis Kevin Ots 2 0 0 0
76 Eesti U19 koondis Marten Teppan 2 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Ott Tera (Duubel) 2 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 2 0 0 0
79 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 3 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Märten Lamp 3 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Rene Kärner (Duubel) 5 0 0 0
83 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 6 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 6 0 0 0
85 Eesti U19 koondis Maksim Shkitskiy 6 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 6 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 6 0 0 0
88 Eesti U19 koondis Artjom Kuznetsov 7 0 0 0
89 Eesti U19 koondis Kaspar Küüt 7 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 7 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 7 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 7 0 0 0
93 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 7 0 0 0
94 Eesti U19 koondis Margus Rosin 7 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 7 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 7 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 7 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 7 0 0 0
99 Eesti U19 koondis Oliver Heljand 8 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 8 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 8 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval35013511988,2
2. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi207685,7
3. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde42520917583,7
4. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh27315312581,7
5. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa120544481,5
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm60302480,0
7. Eesti U19 koondisMartenTeppan60372978,4
8. Eesti MaaülikoolKarl-ErikKruusmaa58342676,5
9. Eesti U19 koondisKasparKüüt33221416074,8
10. Eesti MaaülikoolMarcusPehka27261973,1
11. Eesti U19 koondisKaspar JaanHeljand28201470,0
12. Eesti MaaülikoolJörgenJärsk57231565,2
13. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm57457,1

PAF Meeste meistriliiga

PAF Meeste meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm12110100111 - 4933
Jõgeva SK Tähe / Olivia1270410121 - 6622
Eesti Maaülikool123270069 - 8613
Eesti U19 koondis1210101050 - 1504

PAF Meeste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 11 18 14 32
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 10 17 14 31
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 12 18 10 28
4 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 10 14 13 27
5 Eesti Maaülikool Artur Okružko 12 24 2 26
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 12 18 8 26
7 Eesti U19 koondis Rome-Andro Moora 18 10 16 26
8 Eesti U19 koondis Karl-Eerik Kukk 17 14 10 24
9 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 7 10 11 21
10 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 12 13 8 21
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 12 10 10 20
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 4 6 13 19
13 Eesti U19 koondis Rasmus Randoja 13 10 9 19
14 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 12 11 7 18
15 Sparta Team Automaailm Sander Savi 12 10 8 18
16 Eesti Maaülikool Sten Ritson 10 2 15 17
17 Eesti U19 koondis Margus Rosin 17 7 10 17
18 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 12 8 8 16
19 Eesti Maaülikool Sander Mägi 9 10 5 15
20 Eesti U19 koondis Karl Oskar Vikk 12 11 3 14
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 9 6 5 11
22 Eesti U19 koondis Hermann Liivik (Duubel) 11 8 3 11
23 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 10 6 4 10
24 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 10 1 9 10
25 Eesti Maaülikool Jakob Poom 5 4 5 9
26 Eesti U19 koondis Kristian Tikerpäe 12 1 7 8
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 1 7 0 7
28 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 4 4 3 7
29 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 5 2 5 7
30 Eesti Maaülikool Rando Ernits 6 3 4 7
31 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 10 5 2 7
32 Sparta Team Automaailm Rene Kärner (Duubel) 5 3 3 6
33 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 11 5 1 6
34 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 6 3 2 5
35 Eesti U19 koondis Rasmus Rannula 9 4 1 5
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 11 4 1 5
37 Eesti Maaülikool Talis Mölder 11 1 4 5
38 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 8 4 0 4
39 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 13 4 0 4
40 Eesti U19 koondis Oliver Heljand 17 4 0 4
41 Eesti Maaülikool Roland Raja 5 3 0 3
42 Eesti Maaülikool Ermo Jõgi 7 2 1 3
43 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 7 2 1 3
44 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 7 0 3 3
45 Eesti U19 koondis Maksim Shkitskiy 9 2 1 3
46 Eesti U19 koondis Henry Haidor Hõrak 11 2 1 3
47 Eesti U19 koondis Anton Fjodorov 11 1 2 3
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 2 2 0 2
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 5 2 0 2
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 6 0 2 2
51 Eesti U19 koondis Henri Välling 9 1 1 2
52 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 9 1 1 2
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 1 1 0 1
54 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 1 0 1 1
55 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 2 0 1 1
56 Eesti Maaülikool Märten Lamp 2 0 1 1
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 3 0 1 1
58 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 3 0 1 1
59 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk (Duubel) 4 0 1 1
60 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 5 0 1 1
61 Eesti U19 koondis Ander Sikk 7 1 0 1
62 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 7 0 1 1
63 Eesti U19 koondis Artjom Kuznetsov 8 0 1 1
64 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 11 1 0 1
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 11 1 0 1
66 Eesti U19 koondis Ian Järve 11 0 1 1
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 12 1 0 1
68 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 12 0 1 1
69 Eesti U19 koondis Robin Savi 13 1 0 1
70 Eesti U19 koondis Martin Tikerpäe 14 1 0 1
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikool Anre Uleksin (Duubel) 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Alex Sults 1 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 1 0 0 0
79 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 1 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 1 0 0 0
81 Eesti Maaülikool Ott Tera (Duubel) 1 0 0 0
82 Eesti Maaülikool Robin Sepma 1 0 0 0
83 Eesti U19 koondis Robin Sepma 1 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 2 0 0 0
86 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 2 0 0 0
87 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 3 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 5 0 0 0
89 Eesti U19 koondis Elliot Olsson 6 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 6 0 0 0
91 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 7 0 0 0
92 Eesti U19 koondis Kaspar Jaan Heljand 7 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 7 0 0 0
94 Eesti U19 koondis Kevin Ots 7 0 0 0
95 Eesti U19 koondis Marten Teppan 9 0 0 0
96 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 10 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 11 0 0 0
98 Eesti U19 koondis Kaspar Küüt 15 0 0 0

PAF Meeste meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval232958690,5
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm120383386,8
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa40217914882,7
4. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh36720717182,6
5. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde180917582,4
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm36621017382,4
7. Eesti MaaülikoolKarl-ErikKruusmaa29819415982,0
8. Eesti U19 koondisMartenTeppan31419514272,8
9. Eesti MaaülikoolJörgenJärsk60453271,1
10. Sparta Team AutomaailmKasparKüüt37523416570,5
11. Eesti U19 koondisKasparKüüt37523416570,5
12. Jõgeva SK Tähe / OliviaKaspar JaanHeljand1751298565,9
13. Eesti U19 koondisKaspar JaanHeljand1751298565,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |