Hooaeg 2021 / 2022

PAF Meeste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
7 Eesti Maaülikool Alex Sults 0 0 0 0
8 Eesti U19 koondis Ander Sikk 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
13 Eesti U19 koondis Anton Fjodorov 0 0 0 0
14 Eesti U19 koondis Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikool Artur Okružko 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
17 Eesti U19 koondis Elliot Olsson 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikool Ermo Jõgi 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
20 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
23 Eesti U19 koondis Henri Välling 0 0 0 0
24 Eesti U19 koondis Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
25 Eesti U19 koondis Hermann Liivik 0 0 0 0
26 Eesti U19 koondis Ian Järve 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Jakob Poom 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
37 Eesti U19 koondis Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
38 Eesti U19 koondis Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
41 Eesti U19 koondis Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
44 Eesti U19 koondis Kaspar Küüt 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 0 0 0 0
46 Eesti U19 koondis Kevin Ots 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
51 Eesti U19 koondis Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
57 Eesti U19 koondis Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
59 Eesti U19 koondis Marcos Timmusk 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 0 0 0 0
61 Eesti U19 koondis Margus Rosin 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
64 Eesti U19 koondis Marten Teppan 0 0 0 0
65 Eesti U19 koondis Martin Tikerpäe 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
70 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
71 Eesti U19 koondis Oliver Heljand 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
77 Eesti U19 koondis Rasmus Randoja 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 0 0 0 0
79 Eesti U19 koondis Rasmus Rannula 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Rene Kärner (Duubel) 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
84 Eesti U19 koondis Robin Savi 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
86 Eesti U19 koondis Robin Sepma 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool Roland Raja 0 0 0 0
88 Eesti U19 koondis Rome-Andro Moora 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome-Andro Moora 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikool Sten Ritson 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 0 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0

PAF Meeste meistriliiga

JSK TäheSpartaEMÜEesti U19 koondisSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia5 - 810 - 5
10 - 4
13 - 3
14 - 7
52-27121
Sparta Team Automaailm8 - 55 - 48 - 1
9 - 2
30-12122
Eesti Maaülikool5 - 10
4 - 10
4 - 55 - 2
9 - 8
27-3553
Eesti U19 koondis3 - 13
7 - 14
1 - 8
2 - 9
2 - 5
8 - 9
23-5814

PAF Meeste meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia54010052 - 2712
Sparta Team Automaailm44000030 - 1212
Eesti Maaülikool51130027 - 355
Eesti U19 koondis60051023 - 581

PAF Meeste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 5 12 3 15
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 5 10 4 14
3 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 4 7 5 12
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 5 6 6 12
5 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 4 6 5 11
6 Eesti U19 koondis Rome-Andro Moora 8 5 6 11
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 4 5 5 10
8 Eesti U19 koondis Rasmus Randoja 6 4 6 10
9 Eesti Maaülikool Artur Okružko 5 7 1 8
10 Eesti Maaülikool Sten Ritson 5 2 6 8
11 Eesti U19 koondis Karl-Eerik Kukk 7 8 0 8
12 Eesti U19 koondis Margus Rosin 8 3 5 8
13 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 3 4 3 7
14 Eesti Maaülikool Sander Mägi 4 4 3 7
15 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 4 2 4 6
16 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 4 2 4 6
17 Eesti U19 koondis Karl Oskar Vikk 6 3 3 6
18 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 4 3 2 5
19 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 5 2 3 5
20 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 3 3 1 4
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 4 2 2 4
22 Eesti U19 koondis Hermann Liivik 5 3 1 4
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 8 1 3 4
24 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 4 0 3 3
25 Eesti Maaülikool Talis Mölder 5 1 2 3
26 Eesti U19 koondis Rasmus Rannula 6 2 1 3
27 Eesti U19 koondis Kristian Tikerpäe 6 1 2 3
28 Eesti Maaülikool Ermo Jõgi 2 2 0 2
29 Eesti Maaülikool Roland Raja 3 2 0 2
30 Eesti Maaülikool Rando Ernits 3 1 1 2
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 2 0 2
32 Sparta Team Automaailm Sander Savi 4 1 1 2
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 4 0 2 2
34 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 6 2 0 2
35 Eesti U19 koondis Anton Fjodorov 6 1 1 2
36 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 1 1 0 1
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 1 1 0 1
38 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 1 0 1 1
39 Eesti Maaülikool Jakob Poom 2 0 1 1
40 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 3 1 0 1
41 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 3 0 1 1
42 Eesti U19 koondis Ander Sikk 4 1 0 1
43 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 4 1 0 1
44 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 4 1 0 1
45 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 4 0 1 1
46 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 4 0 1 1
47 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 4 0 1 1
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 5 1 0 1
49 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 5 1 0 1
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 5 1 0 1
51 Eesti U19 koondis Henry Haidor Hõrak 6 1 0 1
52 Eesti U19 koondis Robin Savi 6 1 0 1
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
65 Eesti U19 koondis Robin Sepma 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikool Alex Sults 1 0 0 0
67 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 1 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 1 0 0 0
69 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 1 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 1 0 0 0
71 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 1 0 0 0
72 Eesti Maaülikool Märten Lamp 1 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Rene Kärner (Duubel) 1 0 0 0
74 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 2 0 0 0
75 Eesti U19 koondis Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
77 Eesti U19 koondis Kevin Ots 2 0 0 0
78 Eesti U19 koondis Henri Välling 3 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 3 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 3 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 3 0 0 0
82 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 4 0 0 0
83 Eesti U19 koondis Elliot Olsson 4 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 4 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 4 0 0 0
86 Eesti U19 koondis Artjom Kuznetsov 5 0 0 0
87 Eesti U19 koondis Ian Järve 5 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 5 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 5 0 0 0
90 Eesti U19 koondis Marten Teppan 5 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 5 0 0 0
92 Eesti U19 koondis Martin Tikerpäe 6 0 0 0
93 Eesti U19 koondis Kaspar Küüt 7 0 0 0

PAF Meeste meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval120444193,2
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm123655787,7
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa120554683,6
4. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh127675582,1
5. Eesti MaaülikoolKarl-ErikKruusmaa1741219881,0
6. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde120625080,7
7. Jõgeva SK Tähe / OliviaKaspar JaanHeljand57272074,1
8. Eesti U19 koondisKasparKüüt1491047774,0
9. Eesti U19 koondisMartenTeppan2121188773,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |