Hooaeg 2013 / 2014

U13 - põhjagrupp

    
 Sparta Team Automaailm  
   
Paide-Järva SHK Sparta Team Automaailm 
 Paide-Järva SHK4-3 
Viskoosa SK12-0  
SK Noorus  SK Noorus
 SK Noorus 7-5
EMÜ SK4-3  
  SK Noorus 
 Jõgeva SK Tähe 019-0 
   
 Paide-Järva SHK   
  Jõgeva SK Tähe 01  
 Jõgeva SK Tähe 014-3 LA  
 Viskoosa SK   
  EMÜ SK  
 EMÜ SK11-0  
SK Noorus  
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 01  
Paide-Järva SHK  
EMÜ SK  
Viskoosa SK  
Jäneda SK  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Artur Okruško 2 8 2 10
2 SK Noorus Artjom Kuzminov 3 7 2 9
3 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 3 6 3 9
4 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 3 6 3 9
5 EMÜ SK Sander Mägi 2 4 4 8
6 SK Noorus Jegor Kulikov 3 4 4 8
7 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 2 5 2 7
8 Paide-Järva SHK Janar Järmut 3 5 0 5
9 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 3 3 2 5
10 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 3 2 3 5
11 Paide-Järva SHK Ken Järve 3 2 2 4
12 SK Noorus Artjom Demitšev 3 1 3 4
13 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 2 2 1 3
14 Sparta Team Automaailm Pyry Taskila 2 2 1 3
15 Jõgeva SK Tähe 01 Ermo Narits 2 2 0 2
16 Jõgeva SK Tähe 01 Kristo Voitk 2 2 0 2
17 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 3 1 1 2
18 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 3 0 2 2
19 Sparta Team Automaailm German Balasov 2 1 0 1
20 Sparta Team Automaailm Oliver Olsson 2 1 0 1
21 Jõgeva SK Tähe 01 Aleks Deinekin 2 0 1 1
22 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg 2 0 1 1
23 EMÜ SK Sten- Martin Mägi 2 0 1 1
24 Jõgeva SK Tähe 01 Tanel Tammik 2 0 1 1
25 SK Noorus Georg Vorobjov 3 1 0 1
26 Paide-Järva SHK Keiti Tali 3 0 1 1
27 SK Noorus Robert Ossipov 3 0 1 1
28 Paide-Järva SHK Vladimir Gergalo 3 0 1 1
29 Jäneda SK Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
30 SK Noorus Alan Solontšuk 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe 01 Alex Guske 0 0 0 0
32 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
33 EMÜ SK Ben-Pätrik Kurg 0 0 0 0
34 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
35 Jäneda SK Daniel Tomik 0 0 0 0
36 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
37 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
38 SK Noorus Danila Gusev 0 0 0 0
39 SK Noorus Deniz Levašov 0 0 0 0
40 Viskoosa SK Eiki Keskla 0 0 0 0
41 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
42 EMÜ SK Hannes Palu 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe 01 Henri Laurimäe 0 0 0 0
44 SK Noorus Igor Tegelmann 0 0 0 0
45 SK Noorus Ilja Vetrennikov 0 0 0 0
46 Jäneda SK Ivan Fjodorov 0 0 0 0
47 Viskoosa SK Jandre Savenkov 0 0 0 0
48 SK Noorus Jerofei Fomenko 0 0 0 0
49 EMÜ SK Jürto Brouer 0 0 0 0
50 Jäneda SK Karl Kramm 0 0 0 0
51 Jäneda SK Karlis Jusupov 0 0 0 0
52 Viskoosa SK Kermo Kala 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Kevin Poom 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Konstantin Dolski 0 0 0 0
55 EMÜ SK Mark Soloviov 0 0 0 0
56 Jäneda SK Markus Lõhmus 0 0 0 0
57 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
58 EMÜ SK Morgan Tabas 0 0 0 0
59 SK Noorus Nikita Zadov (Duubel) 0 0 0 0
60 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 0 0 0 0
61 Jäneda SK Oliver Grauen 0 0 0 0
62 Jäneda SK Oskar Paiste 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe 01 Ott Selgis 0 0 0 0
64 SK Noorus Pavel Berezinski 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Rait Robert Suurmets 0 0 0 0
66 EMÜ SK Renaldo Teppo 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 01 Riivo Piibe 0 0 0 0
68 Paide-Järva SHK Riko Tepo Teppan 0 0 0 0
69 Jäneda SK Rivo Evardi 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Robert Salo 0 0 0 0
71 EMÜ SK Robin Hallap 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
73 EMÜ SK Ronald Tamm 0 0 0 0
74 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
75 EMÜ SK Steve Nõu 0 0 0 0
76 Jäneda SK Teodor Siska 0 0 0 0
77 Viskoosa SK Trevor Heido 0 0 0 0
78 Jäneda SK Varmo Ivask 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Reemus Tõniste 1 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 2 0 0 0
81 EMÜ SK Aksel Kaasik 2 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
83 EMÜ SK Christopher Krutõh 2 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe 01 David Volkov 2 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Erlend Utrop 2 0 0 0
86 Viskoosa SK Henri Lilp 2 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Henry Laus 2 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe 01 Herman Merila 2 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe 01 Ilja Ivanov 2 0 0 0
90 Viskoosa SK Jako Jalakas 2 0 0 0
91 Viskoosa SK Janori Remmelg 2 0 0 0
92 Viskoosa SK Karl Artur Valk 2 0 0 0
93 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Kaur Kaarlep 2 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 2 0 0 0
96 Viskoosa SK Kenet Vaino 2 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Onni Taskila 2 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe 01 Petry Pükkenen 2 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Rene Kärner 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Robin Haidla 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe 01 Roman Andrejev 2 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe 01 Romet Hannula 2 0 0 0
103 SK Noorus Semjon Solomanin 2 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe 01 Sten Metsar 2 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe 01 Sten Siida 2 0 0 0
106 Viskoosa SK Veiko Samm 2 0 0 0
107 Viskoosa SK Villem Proos 2 0 0 0
108 Viskoosa SK Vootele Jaanus 2 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Xander Räni 2 0 0 0
110 Paide-Järva SHK Hugo-Hannes Osolin 3 0 0 0
111 Paide-Järva SHK Margit Kiik 3 0 0 0
112 Paide-Järva SHK Rasmus Raidvere 3 0 0 0
113 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 3 0 0 0
114 SK Noorus Vladislav Fjodorov 3 0 0 0

U13 - põhjagrupp

NoorusViskoosaSuhePunkteKoht
SK Noorus12 - 0
12 - 0
13 - 1
37-191
Viskoosa SK0 - 12
0 - 12
1 - 13
1-3702

U13 - lõunagrupp

Tähe 01Paide-JärvaEMÜJänedaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 019 - 5
4 - 3
4 - 1
12 - 2
9 - 0
8 - 4
46-15181
Paide-Järva SHK5 - 9
3 - 4
5 - 3
1 - 2
6 - 3
11 - 1
31-2292
EMÜ SK1 - 4
2 - 12
3 - 5
2 - 1
5 - 0
12 - 0
25-2293
Jäneda SK0 - 9
4 - 8
3 - 6
1 - 11
0 - 5
0 - 12
8-5104

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Noorus33000037 - 19
Viskoosa SK3003001 - 370

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe 0166000046 - 1518
Paide-Järva SHK63030031 - 229
EMÜ SK63030025 - 229
Jäneda SK6006008 - 510

U13 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe 019801064 - 2424
Jõgeva SK Tähe 019801064 - 2424
Paide-Järva SHK6303031 - 229
EMÜ SK9405036 - 3412
EMÜ SK9405036 - 3412
Jäneda SK600608 - 510

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Artjom Kuzminov 6 29 9 38
2 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 6 19 10 29
3 SK Noorus Jegor Kulikov 6 8 16 24
4 SK Noorus Georg Vorobjov 6 2 7 9
5 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 4 1 2 3
6 SK Noorus Nikita Zadov 2 1 1 2
7 SK Noorus Danila Gusev 2 0 2 2
8 SK Noorus Artjom Demitšev 4 2 0 2
9 SK Noorus Deniz Levašov 2 0 1 1
10 Viskoosa SK Jandre Savenkov 4 1 0 1
11 SK Noorus Danila Gorbunov 4 0 1 1
12 Viskoosa SK Veiko Samm 6 1 0 1
13 Viskoosa SK Kenet Vaino 6 0 1 1
14 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
15 SK Noorus Igor Tegelmann 0 0 0 0
16 SK Noorus Ilja Vetrennikov 0 0 0 0
17 SK Noorus Jerofei Fomenko 0 0 0 0
18 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 0 0 0 0
19 SK Noorus Pavel Berezinski 0 0 0 0
20 SK Noorus Robert Ossipov 0 0 0 0
21 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
22 Viskoosa SK Kermo Kala 2 0 0 0
23 SK Noorus Alan Solontšuk 4 0 0 0
24 Viskoosa SK Eiki Keskla 6 0 0 0
25 Viskoosa SK Henri Lilp 6 0 0 0
26 Viskoosa SK Jako Jalakas 6 0 0 0
27 Viskoosa SK Janori Remmelg 6 0 0 0
28 Viskoosa SK Karl Artur Valk 6 0 0 0
29 Viskoosa SK Karmo Silm 6 0 0 0
30 Viskoosa SK Trevor Heido 6 0 0 0
31 Viskoosa SK Villem Proos 6 0 0 0
32 SK Noorus Vladislav Fjodorov 6 0 0 0
33 Viskoosa SK Vootele Jaanus 6 0 0 0

U13 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 01 Tanel Tammik 6 11 5 16
2 Jõgeva SK Tähe 01 Kristo Voitk 6 8 8 16
3 EMÜ SK Artur Okruško 6 11 3 14
4 Paide-Järva SHK Jarmo Laanetu 6 10 3 13
5 Jõgeva SK Tähe 01 Ermo Narits 6 11 1 12
6 Jõgeva SK Tähe 01 Aleks Deinekin 6 9 3 12
7 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 6 6 5 11
8 Paide-Järva SHK Mattias Sapp 6 9 1 10
9 Paide-Järva SHK Janar Järmut 6 5 4 9
10 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 6 7 1 8
11 Jõgeva SK Tähe 01 Alex Guske 4 1 6 7
12 Jõgeva SK Tähe 01 Sten Siida 6 5 1 6
13 EMÜ SK Sander Mägi 4 3 2 5
14 Paide-Järva SHK Marol Luhamaa 6 0 4 4
15 Paide-Järva SHK Johannes Martin Saar 4 3 0 3
16 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 4 2 0 2
17 Paide-Järva SHK Ken Järve 4 2 0 2
18 Paide-Järva SHK Rasmus Raidvere 4 1 1 2
19 EMÜ SK Sten- Martin Mägi 4 1 1 2
20 Paide-Järva SHK Vladimir Gergalo 4 0 2 2
21 Jäneda SK Karlis Jusupov 6 1 1 2
22 Jõgeva SK Tähe 01 Romet Hannula 6 1 1 2
23 Paide-Järva SHK Margit Kiik 6 0 2 2
24 Jäneda SK Rivo Evardi 6 0 2 2
25 EMÜ SK Roomet Tann 4 1 0 1
26 EMÜ SK Aksel Kaasik 4 0 1 1
27 Paide-Järva SHK Riko Tepo Teppan 4 0 1 1
28 Paide-Järva SHK Hugo-Hannes Osolin 6 1 0 1
29 Jäneda SK Erik Fasputins 6 0 1 1
30 Jõgeva SK Tähe 01 Henri Laurimäe 6 0 1 1
31 Jõgeva SK Tähe 01 Petry Pükkenen 6 0 1 1
32 Jõgeva SK Tähe 01 Roman Andrejev 6 0 1 1
33 Jõgeva SK Tähe 01 Sten Metsar 6 0 1 1
34 EMÜ SK Steve Nõu 6 0 1 1
35 Jõgeva SK Tähe 01 David Volkov 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe 01 Herman Merila 0 0 0 0
37 EMÜ SK Mark Soloviov 0 0 0 0
38 EMÜ SK Renaldo Teppo 0 0 0 0
39 EMÜ SK Ronald Tamm 0 0 0 0
40 EMÜ SK Hannes Palu 1 0 0 0
41 Jäneda SK Ivan Fjodorov 2 0 0 0
42 EMÜ SK Robin Hallap 2 0 0 0
43 Jäneda SK Aidi Gerde Tuisk 4 0 0 0
44 EMÜ SK Ben-Pätrik Kurg 4 0 0 0
45 EMÜ SK Christopher Krutõh 4 0 0 0
46 EMÜ SK Jürto Brouer 4 0 0 0
47 Paide-Järva SHK Keiti Tali 4 0 0 0
48 Jäneda SK Markus Lõhmus 4 0 0 0
49 EMÜ SK Morgan Tabas 4 0 0 0
50 Jäneda SK Oskar Paiste 4 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe 01 Riivo Piibe 4 0 0 0
52 Jäneda SK Teodor Siska 4 0 0 0
53 Paide-Järva SHK Sandra Mikk 5 0 0 0
54 Jäneda SK Daniel Tomik 6 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe 01 Ilja Ivanov 6 0 0 0
56 Jäneda SK Karl Kramm 6 0 0 0
57 Jäneda SK Martin Lehmus 6 0 0 0
58 Jäneda SK Oliver Grauen 6 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe 01 Ott Selgis 6 0 0 0
60 Jäneda SK Varmo Ivask 6 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK NoorusVladislavFjodorov131735068,5
2. Viskoosa SKVooteleJaanus1131558152,3

U13 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKChristopherKrutõh120443988,6
2. Paide-Järva SHKKenJärve60211781,0
3. Paide-Järva SHKRasmusRaidvere60251976,0
4. Jõgeva SK Tähe 01IljaIvanov180614675,4
5. Paide-Järva SHKJohannes MartinSaar60342264,7
6. EMÜ SKBen-BätryckKurg60442761,4
7. Jäneda SKDanielTomik1801186756,8

U13 A - karikavõistlused

NoorusEMÜSuhePunkteKoht
SK Noorus5 - 4
4 - 3
9-761
EMÜ SK4 - 5
3 - 4
7-902

U13 B - karikavõistlused

Tähe 01JänedaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 0110 - 110-131
Jäneda SK1 - 101-1002

 

SK Noorus   
 SK Noorus  
Sparta Team Automaailm10-5  
Jõgeva SK Tähe 01 SK Noorus 
 EMÜ SK4-3 
EMÜ SK4-3  
SK Noorus  
EMÜ SK  
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 01  
Jäneda SK  
  
  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Jegor Kulikov 3 5 8 13
2 SK Noorus Aleksander Prõttšikov 3 7 5 12
3 Jõgeva SK Tähe 01 Kristo Voitk 3 9 2 11
4 SK Noorus Artjom Kuzminov 3 6 2 8
5 Jäneda SK Daniil Ruzevitš 2 4 2 6
6 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 3 4 2 6
7 Jõgeva SK Tähe 01 Alex Guske 3 2 3 5
8 EMÜ SK Artur Okruško 3 2 3 5
9 Jäneda SK Rivo Evardi 1 2 2 4
10 EMÜ SK Sander Mägi 3 3 1 4
11 Jõgeva SK Tähe 01 Tanel Tammik 3 2 2 4
12 Jõgeva SK Tähe 01 Ermo Narits 2 2 1 3
13 EMÜ SK Sten- Martin Mägi 3 1 2 3
14 Jõgeva SK Tähe 01 Aleks Deinekin 3 2 0 2
15 Jõgeva SK Tähe 01 Roman Andrejev 3 0 2 2
16 Jõgeva SK Tähe 01 Sten Siida 3 0 2 2
17 Jäneda SK Ivan Fjodorov 2 1 0 1
18 Jäneda SK Karlis Jusupov 2 0 1 1
19 SK Noorus Artjom Demitšev 3 1 0 1
20 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 3 1 0 1
21 Jõgeva SK Tähe 01 Romet Hannula 3 1 0 1
22 SK Noorus Aleksandr Kirsipuu 3 0 1 1
23 Jäneda SK Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
24 SK Noorus Aleksandr Raado 0 0 0 0
25 SK Noorus Artjom Nikitin 0 0 0 0
26 EMÜ SK Ben-Pätrik Kurg 0 0 0 0
27 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
28 SK Noorus Danila Gusev 0 0 0 0
29 SK Noorus Deniz Levašov 0 0 0 0
30 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
31 EMÜ SK Hannes Palu 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe 01 Henri Laurimäe 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe 01 Herman Merila 0 0 0 0
34 SK Noorus Igor Tegelmann 0 0 0 0
35 SK Noorus Ilja Vetrennikov 0 0 0 0
36 SK Noorus Jerofei Fomenko 0 0 0 0
37 EMÜ SK Jürto Brouer 0 0 0 0
38 SK Noorus Nikita Zadov (Duubel) 0 0 0 0
39 SK Noorus Nikita Tsõmbaljuk 0 0 0 0
40 Jäneda SK Oliver Grauen 0 0 0 0
41 Jäneda SK Oskar Paiste 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe 01 Ott Selgis 0 0 0 0
43 SK Noorus Pavel Berezinski 0 0 0 0
44 EMÜ SK Renaldo Teppo 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 01 Riivo Piibe 0 0 0 0
46 SK Noorus Robert Ossipov 0 0 0 0
47 EMÜ SK Robin Hallap 0 0 0 0
48 EMÜ SK Ronald Tamm 0 0 0 0
49 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
50 EMÜ SK Steve Nõu 0 0 0 0
51 Jäneda SK Teodor Siska 0 0 0 0
52 Jäneda SK Daniel Tomik 2 0 0 0
53 Jäneda SK Erik Fasputins 2 0 0 0
54 Jäneda SK Karl Kramm 2 0 0 0
55 Jäneda SK Markus Lõhmus 2 0 0 0
56 Jäneda SK Martin Lehmus 2 0 0 0
57 Jäneda SK Varmo Ivask 2 0 0 0
58 EMÜ SK Aksel Kaasik 3 0 0 0
59 SK Noorus Alan Solontšuk 3 0 0 0
60 EMÜ SK Christopher Krutõh 3 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe 01 David Volkov 3 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe 01 Ilja Ivanov 3 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe 01 Karlis Kirsimägi 3 0 0 0
64 EMÜ SK Mark Soloviov 3 0 0 0
65 EMÜ SK Morgan Tabas 3 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe 01 Petry Pükkenen 3 0 0 0
67 SK Noorus Semjon Solomanin 3 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe 01 Sten Metsar 3 0 0 0
69 SK Noorus Vladislav Fjodorov 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKChristopherKrutõh90665481,8
2. Jõgeva SK Tähe 01IljaIvanov90423378,6
3. SK NoorusVladislavFjodorov90483675,0
4. Jäneda SKDanielTomik60604270,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |