Hooaeg 2021 / 2022

U14T

Eesti Maaülikool    
 Eesti Maaülikool   
Tallinna Saksa Gümnaasium3-2 1. - 2. koha mäng 
Sparta    
 Sparta 3. - 4. koha mäng 
Kehtna/Rapla SHKV7-2   
TVSK/Tamsalu    
 TVSK/Tamsalu 5. - 6. koha mäng 
Oru Põhikool5-3   
1. kohtEesti Maaülikool
2. kohtTallinna Saksa Gümnaasium
3. kohtSparta
4. kohtKehtna/Rapla SHKV
5. kohtTVSK/Tamsalu
6. kohtOru Põhikool
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Eva Lotta Paavel 1 3 0 3
2 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 1 3 0 3
3 Sparta Birgit Neltsas 1 2 0 2
4 Eesti Maaülikool Lilian Visk 1 2 0 2
5 Oru Põhikool Lisette Aava 1 2 0 2
6 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 1 2 0 2
7 Sparta Teele Hurt 1 2 0 2
8 Eesti Maaülikool Marii Vodi 1 1 1 2
9 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 1 1 0 1
10 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 1 1 0 1
11 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 1 1 0 1
12 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 1 1 0 1
13 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 1 1 0 1
14 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 1 0 1 1
15 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 1 0 1 1
16 Oru Põhikool Karina Jürgens 1 0 1 1
17 Oru Põhikool Kätriin Tomson 1 0 1 1
18 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
19 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 0 0 0 0
20 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
21 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
22 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
23 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
24 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 0 0 0 0
25 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 0 0 0 0
26 Sparta Anni Rass 0 0 0 0
27 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 0 0 0 0
28 Sparta Birgit Neltsas 0 0 0 0
29 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
30 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
31 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
32 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
33 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
34 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 0 0 0 0
35 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 0 0 0 0
36 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
37 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
38 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 0 0 0 0
39 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
40 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 0 0 0 0
41 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
43 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 0 0 0 0
44 Sparta Maarja Talpsepp 0 0 0 0
45 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 0 0 0 0
46 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 0 0 0 0
47 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 0 0 0 0
48 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
49 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
50 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
51 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
52 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
53 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
54 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
55 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
56 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
57 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 0 0 0 0
58 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
59 Sparta Aino Leino 1 0 0 0
60 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 1 0 0 0
61 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 1 0 0 0
62 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 1 0 0 0
63 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 1 0 0 0
64 Sparta Anni Rass 1 0 0 0
65 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 1 0 0 0
66 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 1 0 0 0
67 Oru Põhikool Hannalore Kütt 1 0 0 0
68 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 1 0 0 0
69 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 1 0 0 0
70 Oru Põhikool Jessica Pihu 1 0 0 0
71 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 1 0 0 0
72 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 1 0 0 0
73 Oru Põhikool Karmen Piip 1 0 0 0
74 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 1 0 0 0
75 Oru Põhikool Katriin Randorg 1 0 0 0
76 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 1 0 0 0
77 Sparta Kertu Kaska 1 0 0 0
78 Eesti Maaülikool Leona Milani 1 0 0 0
79 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 1 0 0 0
80 Sparta Maarja Talpsepp 1 0 0 0
81 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 1 0 0 0
82 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 1 0 0 0
83 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 1 0 0 0
84 Oru Põhikool Marta Meerits 1 0 0 0
85 Oru Põhikool Meribel Suvi 1 0 0 0
86 Eesti Maaülikool Mirell Läll 1 0 0 0
87 Oru Põhikool Nora Lisette Nässi 1 0 0 0
88 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 1 0 0 0
89 Oru Põhikool Stefi Ormak 1 0 0 0
90 Oru Põhikool Susanna Kalde 1 0 0 0
91 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 1 0 0 0
92 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 1 0 0 0
93 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 1 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska169777,8
2. TVSK/TamsaluAnastasiaAleksandrova1611872,7
3. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares1610770,0
4. Eesti MaaülikoolMariKaasik166466,7
5. Oru PõhikoolStefiOrmak1610550,0
6. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde1613646,2

U14T

SpartaTallinna Saksa GümnaasiumTVSK/TamsaluSuhePunkteKoht
Sparta1 - 1
3 - 0
8 - 1
9 - 1
21-3101
Tallinna Saksa Gümnaasium1 - 1
0 - 3
4 - 0
3 - 2
8-672
TVSK/Tamsalu1 - 8
1 - 9
0 - 4
2 - 3
4-2403

U14T A alagrupp

Eesti MaaülikoolSpartaTVSK/TamsaluSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikool3 - 27 - 310-561
Sparta2 - 35 - 07-332
TVSK/Tamsalu3 - 70 - 53-1203

U14T B alagrupp

Tallinna Saksa GümnaasiumKehtna/Rapla SHKVOru PõhikoolSuhePunkteKoht
Tallinna Saksa Gümnaasium2 - 09 - 111-161
Kehtna/Rapla SHKV0 - 22 - 22-412
Oru Põhikool1 - 92 - 23-1113

U14T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta43000121 - 310
Tallinna Saksa Gümnaasium4201018 - 67
TVSK/Tamsalu4004004 - 240

U14T A alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikool22000010 - 56
Sparta2101007 - 33
TVSK/Tamsalu2002003 - 120

U14T B alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Tallinna Saksa Gümnaasium22000011 - 16
Kehtna/Rapla SHKV2001012 - 41
Oru Põhikool2001013 - 111

U14T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Teele Hurt 4 13 1 14
2 Sparta Eva Lotta Paavel 4 5 3 8
3 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 4 4 1 5
4 Sparta Birgit Neltsas 4 2 3 5
5 Sparta Aino Leino 4 0 4 4
6 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 4 3 0 3
7 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 4 3 0 3
8 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 4 1 1 2
9 Sparta Anni Rass 4 0 2 2
10 Sparta Maarja Talpsepp 4 0 2 2
11 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 4 1 0 1
12 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 4 0 1 1
13 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
14 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 0 0 0 0
15 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
16 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
17 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 0 0 0 0
18 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 0 0 0 0
19 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
20 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
21 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
22 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
23 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 4 0 0 0
24 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 4 0 0 0
25 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 4 0 0 0
26 Sparta Kertu Kaska 4 0 0 0
27 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 4 0 0 0
28 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 4 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 4 0 0 0

U14T A alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Lilian Visk 2 8 0 8
2 Sparta Eva Lotta Paavel 2 2 2 4
3 Sparta Birgit Neltsas 2 3 0 3
4 TVSK/Tamsalu Marit Võhma 2 3 0 3
5 Sparta Teele Hurt 2 2 1 3
6 Eesti Maaülikool Marii Vodi 2 2 0 2
7 Sparta Aino Leino 2 0 2 2
8 TVSK/Tamsalu Aleksandra Varts 2 0 1 1
9 Eesti Maaülikool Leona Milani 2 0 1 1
10 Sparta Maarja Talpsepp 2 0 1 1
11 Eesti Maaülikool Mirell Läll 2 0 1 1
12 Eesti Maaülikool Rahel Mäe 2 0 1 1
13 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
14 TVSK/Tamsalu Anastasia Aleksandrova 2 0 0 0
15 TVSK/Tamsalu Anett Mattis 2 0 0 0
16 Sparta Anni Rass 2 0 0 0
17 TVSK/Tamsalu Jane Sumre 2 0 0 0
18 Sparta Kertu Kaska 2 0 0 0
19 TVSK/Tamsalu Lisete Neeme 2 0 0 0
20 Eesti Maaülikool Mari Kaasik 2 0 0 0
21 TVSK/Tamsalu Mariliis Sild 2 0 0 0
22 TVSK/Tamsalu Triin Kundla 2 0 0 0

U14T B alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tallinna Saksa Gümnaasium Marielle Ivask 2 5 3 8
2 Tallinna Saksa Gümnaasium Armelle Ivask 2 5 0 5
3 Tallinna Saksa Gümnaasium Triinu-Liis Kuriks 2 1 3 4
4 Oru Põhikool Karina Jürgens 2 2 0 2
5 Oru Põhikool Kätriin Tomson 2 1 1 2
6 Kehtna/Rapla SHKV Janete Tiits 2 1 0 1
7 Kehtna/Rapla SHKV Victoria Virki 2 1 0 1
8 Tallinna Saksa Gümnaasium Getter Sepp 2 0 1 1
9 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 2 0 1 1
10 Kehtna/Rapla SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
11 Tallinna Saksa Gümnaasium Anet Eliis Kasu 0 0 0 0
12 Tallinna Saksa Gümnaasium Gerli Arak 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Getter Karik 0 0 0 0
14 Tallinna Saksa Gümnaasium Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
15 Kehtna/Rapla SHKV Kaisa Linder 0 0 0 0
16 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
17 Tallinna Saksa Gümnaasium Marleen Pikkof 0 0 0 0
18 Tallinna Saksa Gümnaasium Mirelle Pikkof 0 0 0 0
19 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
20 Tallinna Saksa Gümnaasium Riina Joanna Järve 0 0 0 0
21 Tallinna Saksa Gümnaasium Anete Arukivi 2 0 0 0
22 Kehtna/Rapla SHKV Edith Treimann 2 0 0 0
23 Kehtna/Rapla SHKV Emma Tammus 2 0 0 0
24 Oru Põhikool Hannalore Kütt 2 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Helena Kiil 2 0 0 0
26 Kehtna/Rapla SHKV Jessica Jorš 2 0 0 0
27 Oru Põhikool Jessica Pihu 2 0 0 0
28 Kehtna/Rapla SHKV Johanna Herkel 2 0 0 0
29 Kehtna/Rapla SHKV Karita Silde 2 0 0 0
30 Oru Põhikool Karmen Piip 2 0 0 0
31 Tallinna Saksa Gümnaasium Karola Vares 2 0 0 0
32 Oru Põhikool Katriin Randorg 2 0 0 0
33 Kehtna/Rapla SHKV Kelis Rüütmaa 2 0 0 0
34 Oru Põhikool Lisette Aava 2 0 0 0
35 Oru Põhikool Marta Meerits 2 0 0 0
36 Oru Põhikool Meribel Suvi 2 0 0 0
37 Kehtna/Rapla SHKV Mirtel Seervald 2 0 0 0
38 Oru Põhikool Nora Lisette Nässi 2 0 0 0
39 Oru Põhikool Stefi Ormak 2 0 0 0
40 Oru Põhikool Susanna Kalde 2 0 0 0
41 Kehtna/Rapla SHKV Triin Talmet 2 0 0 0
42 Kehtna/Rapla SHKV Vanessa Säinast 2 0 0 0

U14T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska64464495,7
2. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares64514588,2
3. TVSK/TamsaluAnastasiaAleksandrova64624674,2

U14T A alagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaKertuKaska36282589,3
2. Eesti MaaülikoolMariKaasik36171270,6
3. TVSK/TamsaluAnastasiaAleksandrova40322062,5

U14T B alagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tallinna Saksa GümnaasiumKarolaVares36171694,1
2. Kehtna/Rapla SHKVKaritaSilde32161275,0
3. Oru PõhikoolStefiOrmak36271659,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |