Hooaeg 2021 / 2022

PAF Esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Valga Välk Aigar Lumiste NC 0 0 0 0
2 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
3 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikool II Aleksandr Popenov 0 0 0 0
5 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
6 Viimsi Kepp Alex Kuusk 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 0 0 0 0
8 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
9 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
10 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool II Andreas Pehka 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool II Andrei Solovjov 0 0 0 0
13 Viimsi Kepp Andres Aamisepp 0 0 0 0
14 Eesti Maaülikool II Andres Timmusk 0 0 0 0
15 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool II Anre Uleksin 0 0 0 0
17 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
18 Viskoosa SK Anri Rappu 0 0 0 0
19 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 0 0 0 0
20 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
21 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 0 0 0 0
24 Spordipalavik Asso Kõuts 0 0 0 0
25 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
26 Start Ehitus/Tartu vald Carol Viiding 0 0 0 0
27 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
28 Sinimäe Daniil Petroff 0 0 0 0
29 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
30 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
31 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
32 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
33 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
34 SHK Drinkgeld Elari Teder 0 0 0 0
35 Viskoosa SK Erki Kivisilla 0 0 0 0
36 SHK Drinkgeld Erki Teder 0 0 0 0
37 Spordipalavik Erki Vään 0 0 0 0
38 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
39 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool II Georg Demidov 0 0 0 0
41 Sinimäe German Balasov 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikool II Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
46 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool II Hendrik Peru 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool II Henri Haljaste 0 0 0 0
49 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
50 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
51 SHK Drinkgeld Henrik Koorits 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 0 0 0 0
56 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
57 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
58 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 0 0 0 0
59 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
60 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
61 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 0 0 0 0
62 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
63 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 0 0 0 0
64 Spordipalavik Janar Küla 0 0 0 0
65 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 0 0 0 0
66 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
67 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
68 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikool II Joonas Rubeika 0 0 0 0
70 SHK Drinkgeld Joosep Moor 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Juhan Metsand 0 0 0 0
72 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 0 0 0 0
73 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
74 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 0 0 0 0
75 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
76 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
77 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikool II Karl Marten Loks 0 0 0 0
79 Viimsi Kepp Karl Toomet 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
81 SHK Drinkgeld Karli Säärits 0 0 0 0
82 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
84 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 0 0 0 0
85 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 0 0 0 0
87 SHK Drinkgeld Kaspar Sakias 0 0 0 0
88 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
89 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
90 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
93 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 0 0 0 0
95 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
97 Viimsi Kepp Kristjan Puu 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
99 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
100 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
101 Eesti Maaülikool II Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
102 Eesti Maaülikool II Marcos Timmusk 0 0 0 0
103 Eesti Maaülikool II Marcus Pehka 0 0 0 0
104 Pärnu Bullet / Silverehitus Marek Matt 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 0 0 0 0
106 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
107 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
108 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
109 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikool II Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
111 SHK Drinkgeld Margus Guss 0 0 0 0
112 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin 0 0 0 0
114 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
115 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
116 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
117 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 0 0 0 0
118 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 0 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
120 Eesti Maaülikool II Mart Väljamäe 0 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 0 0 0 0
122 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
123 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 0 0 0 0
125 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 0 0 0 0
126 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
127 Eesti Maaülikool II Mathias Meelandi 0 0 0 0
128 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
129 SHK Drinkgeld Meelis Ombler 0 0 0 0
130 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
131 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 0 0 0 0
132 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
133 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 0 0 0 0
134 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
135 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
136 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
137 Eesti Maaülikool II Märten Lamp 0 0 0 0
138 SHK Drinkgeld Nikita Bõstrov 0 0 0 0
139 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
140 Sinimäe Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
141 Sinimäe Oleg Jegorov 0 0 0 0
142 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand 0 0 0 0
143 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
144 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
145 Sinimäe Oskar Ojamäe 0 0 0 0
146 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk 0 0 0 0
147 Eesti Maaülikool II Ott Ahonen (Duubel) 0 0 0 0
148 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
149 Eesti Maaülikool II Ott Tera 0 0 0 0
150 Spordipalavik Pavel Berezinski 0 0 0 0
151 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 0 0 0 0
152 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
153 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
154 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 0 0 0 0
155 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 0 0 0 0
156 SHK Drinkgeld Raido Moor 0 0 0 0
157 SHK Drinkgeld Raido Noobel 0 0 0 0
158 Pärnu Bullet / Silverehitus Raimond Melts 0 0 0 0
159 Viimsi Kepp Rainer Komi 0 0 0 0
160 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
161 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
162 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
163 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 0 0 0 0
164 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
165 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
166 Eesti Maaülikool II Rasmus Kivari 0 0 0 0
167 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 0 0 0 0
168 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja 0 0 0 0
169 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 0 0 0 0
170 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 0 0 0 0
171 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 0 0 0 0
172 SHK Drinkgeld Raul Kivi 0 0 0 0
173 Sinimäe Raul Orupõld 0 0 0 0
174 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
175 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
176 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
177 Viimsi Kepp Rein Kruusat 0 0 0 0
178 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
179 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
180 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
181 Spordipalavik Richard Kerde 0 0 0 0
182 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 0 0 0 0
183 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
184 Eesti Maaülikool II Robin Küün 0 0 0 0
185 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
186 Eesti Maaülikool II Robin Rämmer 0 0 0 0
187 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 0 0 0 0
188 Eesti Maaülikool II Robin Sepma 0 0 0 0
189 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 0 0 0 0
190 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
191 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 0 0 0 0
192 Spordipalavik Sami Ronkola 0 0 0 0
193 SHK Drinkgeld Sander Eninš 0 0 0 0
194 Eesti Maaülikool II Sander Tammesoo 0 0 0 0
195 Eesti Maaülikool II Sander Timmusk 0 0 0 0
196 Sparta Team Automaailm II Saskia Ormak 0 0 0 0
197 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
198 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
199 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 0 0 0 0
200 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
201 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 0 0 0 0
202 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sten Metsar 0 0 0 0
203 Viskoosa SK Sten Sihver 0 0 0 0
204 Eesti Maaülikool II Stiiv Toomas Meeks 0 0 0 0
205 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 0 0 0 0
206 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 0 0 0 0
207 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
208 Spordipalavik Taavi Rand 0 0 0 0
209 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Sau 0 0 0 0
210 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Tanel Kiisküla 0 0 0 0
211 Pärnu Bullet / Silverehitus Tanel Melts 0 0 0 0
212 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
213 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
214 SHK Drinkgeld Tarvo Altmäe 0 0 0 0
215 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
216 Pärnu Bullet / Silverehitus Tauno Sau 0 0 0 0
217 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
218 Eesti Maaülikool II Timo Kaasik 0 0 0 0
219 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 0 0 0 0
220 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
221 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 0 0 0 0
222 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 0 0 0 0
223 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
224 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 0 0 0 0
225 SHK Drinkgeld Vaiko Vadi 0 0 0 0
226 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
227 Bändidos Veiko Lillemägi 0 0 0 0
228 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0

PAF Esiliiga

PAF Esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Start Ehitus/Tartu vald76000150 - 2419
Sparta Team Automaailm II74020159 - 2413
Jõgeva SK Tähe/Olivia II54010052 - 2112
Pärnu Bullet / Silverehitus74030049 - 2412
Viimsi Kepp54010028 - 1912
SHK Drinkgeld63010242 - 1811
Sinimäe73030154 - 2610
Spordipalavik72040126 - 437
Bändidos52030039 - 216
Eesti Maaülikool II61050020 - 533
Valga Välk61050014 - 573
Viskoosa SK60060013 - 1160

PAF Esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk 5 19 9 28
2 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 7 10 11 21
3 SHK Drinkgeld Margus Guss 6 13 7 20
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin 5 5 14 19
5 Sinimäe Siim Romanov 7 13 6 19
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 5 9 9 18
7 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 7 11 7 18
8 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk 7 15 2 17
9 SHK Drinkgeld Raul Kivi 5 11 5 16
10 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 6 12 4 16
11 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 6 8 7 15
12 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 6 6 9 15
13 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 6 11 3 14
14 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 7 5 9 14
15 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 7 7 6 13
16 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 7 8 4 12
17 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 7 5 7 12
18 Eesti Maaülikool II Marcos Timmusk 5 9 2 11
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand 5 7 4 11
20 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 5 5 6 11
21 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 7 7 4 11
22 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 7 6 5 11
23 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Sau 5 8 2 10
24 Bändidos Andi Kuum 5 6 4 10
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja 5 6 4 10
26 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 7 8 2 10
27 Spordipalavik Pavel Berezinski 7 7 3 10
28 Viimsi Kepp Kristjan Puu 4 4 5 9
29 Bändidos Künter Põldmaa 5 5 4 9
30 Bändidos Rainis Provornikov 5 5 4 9
31 Bändidos Andre Sammelselg 5 3 6 9
32 SHK Drinkgeld Karli Säärits 5 1 8 9
33 Sinimäe Mark Meema 6 6 3 9
34 Sinimäe Ott Põldmäe 6 6 3 9
35 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 7 6 3 9
36 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 7 3 6 9
37 Viimsi Kepp Rein Kruusat 4 5 3 8
38 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 7 4 4 8
39 Viimsi Kepp Alex Kuusk 4 4 3 7
40 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 4 3 4 7
41 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 5 5 2 7
42 Spordipalavik Martin Kärner 6 4 3 7
43 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 6 3 4 7
44 Bändidos Deniss Davõdov 3 3 3 6
45 SHK Drinkgeld Erki Teder 4 2 4 6
46 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 5 6 0 6
47 SHK Drinkgeld Raido Moor 5 3 3 6
48 Valga Välk Indrek Lumiste 5 2 4 6
49 Eesti Maaülikool II Märten Lamp 5 2 4 6
50 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 5 2 4 6
51 Spordipalavik Lauri Kuktalu 6 2 4 6
52 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 6 1 5 6
53 Bändidos Veiko Lillemägi 3 1 4 5
54 Bändidos Kevin Viitas 5 3 2 5
55 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 5 3 2 5
56 Valga Välk Remo Kupits 5 3 2 5
57 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 5 1 4 5
58 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 6 4 1 5
59 Viskoosa SK Karl Artur Valk 6 2 3 5
60 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 7 2 3 5
61 Sinimäe Edgar Grazer 2 3 1 4
62 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 2 1 3 4
63 Viskoosa SK Kasper Mast 3 3 1 4
64 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 3 1 3 4
65 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 4 2 2 4
66 Viimsi Kepp Julius Stokas 4 2 2 4
67 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 4 0 4 4
68 Pärnu Bullet / Silverehitus Marek Matt 5 4 0 4
69 SHK Drinkgeld Raido Noobel 5 2 2 4
70 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 5 1 3 4
71 Eesti Maaülikool II Karl Marten Loks 5 1 3 4
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 5 1 3 4
73 Spordipalavik Rauno Ollema 7 3 1 4
74 Spordipalavik Taavi Rand 7 0 4 4
75 Pärnu Bullet / Silverehitus Tauno Sau 7 0 4 4
76 Sinimäe Ilja Koivanen 1 1 2 3
77 Viimsi Kepp Roland Songisepp 2 1 2 3
78 Eesti Maaülikool II Sander Timmusk 3 2 1 3
79 SHK Drinkgeld Henrik Koorits 4 2 1 3
80 Eesti Maaülikool II Maksim Shkitskiy 4 0 3 3
81 Valga Välk Simm Paap 5 1 2 3
82 Eesti Maaülikool II Stiiv Toomas Meeks 5 1 2 3
83 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 5 0 3 3
84 Spordipalavik Margus Sinisaar 6 3 0 3
85 Sinimäe Tauno Koppel 6 3 0 3
86 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 6 2 1 3
87 Spordipalavik Janar Küla 6 2 1 3
88 Spordipalavik Indrek Sinisaar 6 1 2 3
89 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 6 1 2 3
90 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 6 1 2 3
91 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 7 2 1 3
92 Viimsi Kepp Karl Toomet 1 1 1 2
93 Viimsi Kepp Marek Ulman 2 1 1 2
94 Bändidos Mihkel Vanamb 3 2 0 2
95 Valga Välk Taavi Lumiste 3 2 0 2
96 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 1 1 2
97 Bändidos Helmur Rajang 4 2 0 2
98 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 4 2 0 2
99 Viimsi Kepp Anti Roots 4 1 1 2
100 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 4 1 1 2
101 Eesti Maaülikool II Mart Väljamäe 4 1 1 2
102 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 5 2 0 2
103 Viimsi Kepp Erlin Rand 5 1 1 2
104 Viskoosa SK Janori Remmelg 5 1 1 2
105 SHK Drinkgeld Meelis Ombler 5 1 1 2
106 Sinimäe Oskar Ojamäe 5 1 1 2
107 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 5 0 2 2
108 SHK Drinkgeld Kaspar Sakias 5 0 2 2
109 Valga Välk Denis Ženžarov 6 2 0 2
110 Spordipalavik Rando Hallik 6 2 0 2
111 Sinimäe Aleksander Runin 6 1 1 2
112 Valga Välk Margo Pärnaku 6 1 1 2
113 Sinimäe Mikk Põldmäe 6 1 1 2
114 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 6 1 1 2
115 Spordipalavik Sergei Arhipov 6 1 1 2
116 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 7 1 1 2
117 Eesti Maaülikool II Aleksandr Popenov 1 1 0 1
118 Eesti Maaülikool II Andrei Solovjov 1 1 0 1
119 Viskoosa SK Miko Malk 1 1 0 1
120 Eesti Maaülikool II Ott Ahonen (Duubel) 1 0 1 1
121 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 2 1 0 1
122 Bändidos Fred Haga 2 1 0 1
123 Eesti Maaülikool II Hans Kristjan Muhel 2 1 0 1
124 Eesti Maaülikool II Andreas Pehka 3 1 0 1
125 Valga Välk Aleks Tammela 3 0 1 1
126 Eesti Maaülikool II Anre Uleksin 3 0 1 1
127 Bändidos Oskar Illak 3 0 1 1
128 Spordipalavik Rannar Malk 3 0 1 1
129 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 3 0 1 1
130 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 4 1 0 1
131 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 4 1 0 1
132 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 4 0 1 1
133 Bändidos Raivo Verk 4 0 1 1
134 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 4 0 1 1
135 Viskoosa SK Sten Sihver 4 0 1 1
136 Valga Välk Henri Karja 5 1 0 1
137 Valga Välk Marek Vända 5 1 0 1
138 Eesti Maaülikool II Andres Timmusk 5 0 1 1
139 Bändidos Mattias Avdejev 5 0 1 1
140 Sinimäe Andre Lausmaa 6 1 0 1
141 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 6 0 1 1
142 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 7 0 1 1
143 Viimsi Kepp Andres Aamisepp 0 0 0 0
144 Start Ehitus/Tartu vald Carol Viiding 0 0 0 0
145 Sinimäe German Balasov 0 0 0 0
146 Eesti Maaülikool II Hendrik Peru 0 0 0 0
147 Eesti Maaülikool II Henri Haljaste 0 0 0 0
148 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
149 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
150 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
151 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk 0 0 0 0
152 Eesti Maaülikool II Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
153 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
154 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
155 Eesti Maaülikool II Mathias Meelandi 0 0 0 0
156 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
157 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
158 Pärnu Bullet / Silverehitus Raimond Melts 0 0 0 0
159 Viimsi Kepp Rainer Komi 0 0 0 0
160 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
161 Eesti Maaülikool II Robin Küün 0 0 0 0
162 Eesti Maaülikool II Robin Rämmer 0 0 0 0
163 Eesti Maaülikool II Robin Sepma 0 0 0 0
164 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
165 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
166 Valga Välk Aigar Lumiste NC 1 0 0 0
167 Bändidos Anre Vooremaa 1 0 0 0
168 Sinimäe Daniil Petroff 1 0 0 0
169 Eesti Maaülikool II Georg Demidov 1 0 0 0
170 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 1 0 0 0
171 SHK Drinkgeld Joosep Moor 1 0 0 0
172 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 1 0 0 0
173 Valga Välk Marek Sigursk 1 0 0 0
174 SHK Drinkgeld Nikita Bõstrov 1 0 0 0
175 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 1 0 0 0
176 Eesti Maaülikool II Rasmus Kivari 1 0 0 0
177 SHK Drinkgeld Sander Eninš 1 0 0 0
178 Pärnu Bullet / Silverehitus Tanel Melts 1 0 0 0
179 Eesti Maaülikool II Timo Kaasik 1 0 0 0
180 Valga Välk Veikko Väisanen 1 0 0 0
181 Viskoosa SK Andris Pähn 2 0 0 0
182 Spordipalavik Asso Kõuts 2 0 0 0
183 Viskoosa SK Erki Kivisilla 2 0 0 0
184 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 2 0 0 0
185 Valga Välk Ilmar Parmink 2 0 0 0
186 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
187 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 2 0 0 0
188 Sinimäe Raul Orupõld 2 0 0 0
189 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 2 0 0 0
190 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 2 0 0 0
191 Spordipalavik Sami Ronkola 2 0 0 0
192 Spordipalavik Tarmo Tähiste 2 0 0 0
193 SHK Drinkgeld Vaiko Vadi 2 0 0 0
194 SHK Drinkgeld Elari Teder 3 0 0 0
195 Pärnu Bullet / Silverehitus Ingrid Jürimäe 3 0 0 0
196 Viskoosa SK Juhan Metsand 3 0 0 0
197 Eesti Maaülikool II Marcus Pehka 3 0 0 0
198 Valga Välk Martin Kovaljov 3 0 0 0
199 Viimsi Kepp Olari Püvi 3 0 0 0
200 Sinimäe Olari Rüütelmaa 3 0 0 0
201 Viskoosa SK Robin Lehtla 3 0 0 0
202 Sparta Team Automaailm II Saskia Ormak 3 0 0 0
203 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Tanel Kiisküla 3 0 0 0
204 Viskoosa SK Anri Rappu 4 0 0 0
205 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 4 0 0 0
206 Bändidos Karel Loik 4 0 0 0
207 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 4 0 0 0
208 Eesti Maaülikool II Sander Tammesoo 4 0 0 0
209 SHK Drinkgeld Tarvo Altmäe 4 0 0 0
210 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 5 0 0 0
211 Valga Välk Egert Ojamäe 5 0 0 0
212 Spordipalavik Erki Vään 5 0 0 0
213 Eesti Maaülikool II Joonas Rubeika 5 0 0 0
214 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 5 0 0 0
215 Bändidos Kaupo Kaur 5 0 0 0
216 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 5 0 0 0
217 Sinimäe Martin Öövel 5 0 0 0
218 Bändidos Mihhail Jakovlev 5 0 0 0
219 Eesti Maaülikool II Ott Tera 5 0 0 0
220 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 5 0 0 0
221 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sten Metsar 5 0 0 0
222 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 5 0 0 0
223 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 7 0 0 0
224 Sinimäe Oleg Jegorov 7 0 0 0
225 Spordipalavik Peeter Subbi 7 0 0 0
226 Spordipalavik Richard Kerde 7 0 0 0
227 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 7 0 0 0
228 Sinimäe Vitali Sõtšjov 7 0 0 0

PAF Esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Viimsi KeppOlariPüvi1533100,0
2. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartinRosin511100,0
3. SpordipalavikSamiRonkola45201995,0
4. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand75272592,6
5. SHK DrinkgeldTarvoAltmäe90292689,7
6. SinimäeVitaliSõtšjov22511610187,1
7. Eesti Maaülikool IIJoonasRubeika90665786,4
8. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik31516914585,8
9. SHK DrinkgeldPavelTimerhanov180968184,4
10. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets31514812483,8
11. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt2251119282,9
12. SinimäeRaulOrupõld90625182,3
13. BändidosKaupoKaur225987879,6
14. Sparta Team Automaailm IISaskiaOrmak90241979,2
15. SpordipalavikErkiVään22514711678,9
16. Viimsi KeppTõnisMetsson210876878,2
17. Valga VälkIlmarParmink90634977,8
18. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan145715273,2
19. Eesti Maaülikool IIAnreUleksin1351349772,4
20. SpordipalavikTarmoTähiste45372670,3
21. Eesti Maaülikool IIMarcusPehka45231669,6
22. Valga VälkMartinKovaljov135996565,7
23. Valga VälkSimmPaap45251664,0
24. Viskoosa SKCarl KristoTrepp17020812962,0
25. Viskoosa SKRobinLehtla100905358,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |