Hooaeg 2021 / 2022

PAF Meeste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
7 Eesti Maaülikool Alex Sults 0 0 0 0
8 Eesti U19 koondis Ander Sikk 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
13 Eesti U19 koondis Anton Fjodorov 0 0 0 0
14 Eesti U19 koondis Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikool Artur Okružko 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
17 Eesti U19 koondis Elliot Olsson 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikool Ermo Jõgi 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
22 Eesti U19 koondis Henri Välling 0 0 0 0
23 Eesti U19 koondis Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
24 Eesti U19 koondis Hermann Liivik 0 0 0 0
25 Eesti U19 koondis Ian Järve 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikool Jakob Poom 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 0 0 0 0
32 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 0 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
36 Eesti U19 koondis Karl Oskar Vikk 0 0 0 0
37 Eesti U19 koondis Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
39 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
40 Eesti U19 koondis Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
43 Eesti U19 koondis Kaspar Küüt 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 0 0 0 0
45 Eesti U19 koondis Kevin Ots 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
50 Eesti U19 koondis Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
56 Eesti U19 koondis Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
58 Eesti U19 koondis Marcos Timmusk 0 0 0 0
59 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 0 0 0 0
60 Eesti U19 koondis Margus Rosin 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
63 Eesti U19 koondis Marten Teppan 0 0 0 0
64 Eesti U19 koondis Martin Tikerpäe 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
70 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
71 Eesti U19 koondis Oliver Heljand 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk (Duubel) 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
79 Eesti U19 koondis Rasmus Randoja 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 0 0 0 0
81 Eesti U19 koondis Rasmus Rannula 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Rene Kärner (Duubel) 0 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
86 Eesti U19 koondis Robin Savi 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
88 Eesti U19 koondis Robin Sepma 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Roland Raja 0 0 0 0
90 Eesti U19 koondis Rome-Andro Moora 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome-Andro Moora 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
94 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikool Sten Ritson 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
99 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0

PAF Meeste meistriliiga

SpartaJSK TäheEMÜEesti U19 koondisSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 5
7 - 1
9 - 4
5 - 4
6 - 3
8 - 1
9 - 2
20 - 5
72-25241
Jõgeva SK Tähe / Olivia5 - 8
1 - 7
4 - 9
10 - 5
10 - 4
6 - 7
13 - 3
14 - 7
20 - 2
83-52162
Eesti Maaülikool4 - 5
3 - 6
5 - 10
4 - 10
7 - 6
5 - 2
9 - 8
37-4773
Eesti U19 koondis1 - 8
2 - 9
5 - 20
3 - 13
7 - 14
2 - 20
2 - 5
8 - 9
30-9814

PAF Meeste meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm88000072 - 2524
Jõgeva SK Tähe / Olivia95031083 - 5216
Eesti Maaülikool71240037 - 477
Eesti U19 koondis80071030 - 981

PAF Meeste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 9 15 6 21
2 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 7 10 10 20
3 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 8 11 9 20
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 8 10 10 20
5 Eesti U19 koondis Karl-Eerik Kukk 12 11 8 19
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 9 12 6 18
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 9 9 9 18
8 Eesti U19 koondis Rasmus Randoja 11 8 9 17
9 Eesti U19 koondis Rome-Andro Moora 13 7 8 15
10 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 8 8 6 14
11 Eesti Maaülikool Artur Okružko 7 11 2 13
12 Eesti U19 koondis Margus Rosin 13 4 9 13
13 Eesti Maaülikool Sten Ritson 7 2 9 11
14 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 8 6 5 11
15 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 7 6 4 10
16 Sparta Team Automaailm Sander Savi 8 5 5 10
17 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 4 6 3 9
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 2 5 3 8
19 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 7 6 2 8
20 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 8 1 7 8
21 Eesti U19 koondis Hermann Liivik (Duubel) 9 6 2 8
22 Sparta Team Automaailm Tarvo Kivisilla 4 4 3 7
23 Eesti Maaülikool Sander Mägi 5 4 3 7
24 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 5 2 5 7
25 Eesti U19 koondis Karl Oskar Vikk 8 4 3 7
26 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 7 4 2 6
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 12 3 3 6
28 Eesti U19 koondis Kristian Tikerpäe 8 1 4 5
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 6 2 2 4
30 Eesti U19 koondis Rasmus Rannula 7 3 1 4
31 Eesti Maaülikool Jakob Poom 3 1 2 3
32 Eesti Maaülikool Roland Raja 5 3 0 3
33 Eesti U19 koondis Maksim Shkitskiy 7 2 1 3
34 Eesti Maaülikool Talis Mölder 7 1 2 3
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 9 3 0 3
36 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 3 2 0 2
37 Eesti Maaülikool Rando Ernits 3 1 1 2
38 Eesti Maaülikool Ermo Jõgi 4 2 0 2
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 5 2 0 2
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 5 0 2 2
41 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 6 1 1 2
42 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk 7 1 1 2
43 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 8 2 0 2
44 Eesti U19 koondis Anton Fjodorov 8 1 1 2
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 1 1 0 1
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 1 1 0 1
47 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 1 0 1 1
48 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 1 0 1 1
49 Sparta Team Automaailm Rene Kärner (Duubel) 2 1 0 1
50 Sparta Team Automaailm Oskar Vikk (Duubel) 2 0 1 1
51 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 4 1 0 1
52 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 4 1 0 1
53 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 4 0 1 1
54 Eesti U19 koondis Ander Sikk 6 1 0 1
55 Eesti U19 koondis Henry Haidor Hõrak 8 1 0 1
56 Eesti U19 koondis Robin Savi 8 1 0 1
57 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 8 0 1 1
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 9 1 0 1
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
66 Eesti U19 koondis Robin Sepma 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Alex Sults 1 0 0 0
69 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 1 0 0 0
70 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 1 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 1 0 0 0
72 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 1 0 0 0
73 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 1 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 1 0 0 0
75 Eesti Maaülikool Märten Lamp 1 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 2 0 0 0
78 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 3 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 3 0 0 0
80 Eesti U19 koondis Elliot Olsson 4 0 0 0
81 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 4 0 0 0
82 Eesti U19 koondis Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
84 Eesti U19 koondis Kevin Ots 4 0 0 0
85 Eesti U19 koondis Artjom Kuznetsov 5 0 0 0
86 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 5 0 0 0
87 Eesti U19 koondis Henri Välling 5 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 5 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 6 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 6 0 0 0
91 Eesti U19 koondis Marten Teppan 6 0 0 0
92 Eesti U19 koondis Ian Järve 7 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 9 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 9 0 0 0
95 Eesti U19 koondis Martin Tikerpäe 10 0 0 0
96 Eesti U19 koondis Kaspar Küüt 11 0 0 0

PAF Meeste meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval120444193,2
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm60181688,9
3. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa34915313286,3
4. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm30718115082,9
5. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh127675582,1
6. Eesti MaaülikoolKarl-ErikKruusmaa29819415982,0
7. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde120625080,7
8. Eesti U19 koondisMartenTeppan24414410673,6
9. Sparta Team AutomaailmKasparKüüt22116110967,7
10. Eesti U19 koondisKasparKüüt22116110967,7
11. Jõgeva SK Tähe / OliviaKaspar JaanHeljand85473166,0
12. Eesti U19 koondisKaspar JaanHeljand85473166,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |