Hooaeg 2022 / 2023

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta/TSG Aino Leino 0 0 0 0
2 TVSK/Tamsalu Ebe Aleksandra Varts 0 0 0 0
3 Rapla/Kehtna SHKV Amiina Ode 0 0 0 0
4 TVSK/Tamsalu Ebe Anastasia Aleksandrova 0 0 0 0
5 Sparta/TSG Anete Arukivi 0 0 0 0
6 TVSK/Tamsalu Ebe Anett Mattis 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 0 0 0 0
8 Sparta/TSG Anni Rass 0 0 0 0
9 Sparta/TSG Armelle Ivask 0 0 0 0
10 Sparta/TSG Birgit Neltsas 0 0 0 0
11 Sparta/TSG Carolyn Kanne 0 0 0 0
12 Rapla/Kehtna SHKV Edith Treimann 0 0 0 0
13 Oru Põhikool Elisanne Ester 0 0 0 0
14 Sparta/TSG Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
15 TVSK/Tamsalu Ebe Gerlin Toomingas 0 0 0 0
16 Sparta/TSG Getter Sepp 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 0 0 0 0
18 TVSK/Tamsalu Ebe Greete Põld 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 0 0 0 0
20 Sparta/TSG Hanna-Loore Nõges 0 0 0 0
21 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
22 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 0 0 0 0
23 TVSK/Tamsalu Ebe Jane Sumre 0 0 0 0
24 Rapla/Kehtna SHKV Janete Tiits 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 0 0 0 0
26 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 0 0 0 0
28 Rapla/Kehtna SHKV Johanna Herkel 0 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Ebe Karina Girs 0 0 0 0
30 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
31 Rapla/Kehtna SHKV Karita Silde 0 0 0 0
32 Oru Põhikool Karmen Piip 0 0 0 0
33 Sparta/TSG Karola Vares 0 0 0 0
34 TVSK/Tamsalu Ebe Karoliina Külasalu 0 0 0 0
35 Oru Põhikool Katriin Randorg 0 0 0 0
36 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
37 Rapla/Kehtna SHKV Kelis Rüütmaa 0 0 0 0
38 Rapla/Kehtna SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
39 Sparta/TSG Kertu Kaska 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 0 0 0 0
41 Oru Põhikool Kätriin Tomson 0 0 0 0
42 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
43 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Mia Rahumäe 0 0 0 0
44 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Nurk 0 0 0 0
45 EMÜ SK Leona Milani 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 0 0 0 0
47 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
48 Rapla/Kehtna SHKV Lisete Läätsim 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lillepõld 0 0 0 0
50 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 0 0 0 0
52 Rapla/Kehtna SHKV Loviise Läätsim 0 0 0 0
53 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
54 Sparta/TSG Maarja Talpsepp 0 0 0 0
55 EMÜ SK Mari Kaasik 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 0 0 0 0
57 Sparta/TSG Marielle Ivask 0 0 0 0
58 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
59 TVSK/Tamsalu Ebe Mariliis Sild 0 0 0 0
60 TVSK/Tamsalu Ebe Marit Võhma 0 0 0 0
61 Oru Põhikool Marta Meerits 0 0 0 0
62 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
63 Rapla/Kehtna SHKV Miia Grete Metsma 0 0 0 0
64 TVSK/Tamsalu Ebe MiiA-Lota Jõõts 0 0 0 0
65 EMÜ SK Mirell Läll 0 0 0 0
66 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 0 0 0 0
68 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 0 0 0 0
69 EMÜ SK Rahel Mäe 0 0 0 0
70 Rapla/Kehtna SHKV Rebeka Aalde 0 0 0 0
71 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
72 Oru Põhikool Styna Koppelmann 0 0 0 0
73 Oru Põhikool Susanna Kalda 0 0 0 0
74 Sparta/TSG Teele Hurt 0 0 0 0
75 Sparta/TSG Teele Kristiin Lõoväli 0 0 0 0
76 TVSK/Tamsalu Ebe Triin Kundla 0 0 0 0
77 Sparta/TSG Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
78 Rapla/Kehtna SHKV Victoria Virki 0 0 0 0

U15T

U15 - A alagrupp

Sparta/TSGOru PõhikoolJõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜSuhePunkteKoht
Sparta/TSG6 - 06 - 012-061
Oru Põhikool0 - 65 - 25-832
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ0 - 62 - 52-1103

U15 - B alagrupp

EMÜ SKRapla/Kehtna SHKVTVSK/Tamsalu EbeSuhePunkteKoht
EMÜ SK7 - 07 - 314-361
Rapla/Kehtna SHKV0 - 75 - 25-932
TVSK/Tamsalu Ebe3 - 72 - 55-1203

U15T

Sparta/TSG    
1.-2. kohtSparta/TSG   
EMÜ SK3-2 LA   
Oru Põhikool    
3.-4. kohtOru Põhikool   
Rapla/Kehtna SHKV5-2   
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ    
5.-6. kohtTVSK/Tamsalu Ebe   
TVSK/Tamsalu Ebe4-0   
1. kohtSparta/TSG
2. kohtEMÜ SK
3. kohtOru Põhikool
4. kohtRapla/Kehtna SHKV
5. kohtTVSK/Tamsalu Ebe
6. kohtJõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ

U15T

U15 - A alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta/TSG22000012 - 06
Oru Põhikool2101005 - 83
Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ2002002 - 110

U15 - B alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK22000014 - 36
Rapla/Kehtna SHKV2101005 - 93
TVSK/Tamsalu Ebe2002005 - 120

U15T

U15 - A alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Karina Jürgens 3 6 2 8
2 Sparta/TSG Teele Hurt 3 7 0 7
3 Sparta/TSG Armelle Ivask 3 5 0 5
4 Oru Põhikool Karmen Piip 3 2 2 4
5 Sparta/TSG Hanna-Loore Nõges 3 1 1 2
6 Sparta/TSG Triinu-Liis Kuriks 3 1 1 2
7 Oru Põhikool Lisette Aava 3 0 2 2
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Janne Veetõusme 3 1 0 1
9 Oru Põhikool Jessica Pihu 3 1 0 1
10 Oru Põhikool Kätriin Tomson 3 1 0 1
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Mona Marietta Teppan 3 1 0 1
12 Sparta/TSG Aino Leino 3 0 1 1
13 Sparta/TSG Anete Arukivi 3 0 1 1
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Anni Lääne 3 0 1 1
15 Sparta/TSG Getter Sepp 3 0 1 1
16 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 3 0 1 1
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lii Välk 3 0 1 1
18 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
19 Sparta/TSG Anni Rass 1 0 0 0
20 Sparta/TSG Birgit Neltsas 1 0 0 0
21 Sparta/TSG Emma Charlotte Seeman 1 0 0 0
22 Sparta/TSG Kertu Kaska 1 0 0 0
23 Sparta/TSG Maarja Talpsepp 1 0 0 0
24 Sparta/TSG Carolyn Kanne 3 0 0 0
25 Oru Põhikool Elisanne Ester 3 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Greete Melany Maasikas 3 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Grete-Liis Vend 3 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jaanika Õunmaa 3 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Jete Ottenson 3 0 0 0
30 Sparta/TSG Karola Vares 3 0 0 0
31 Oru Põhikool Katriin Randorg 3 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Kätriin Kukk 3 0 0 0
33 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Lisett Lillepõld 3 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Loore Ottenson 3 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ Maribella Saksing 3 0 0 0
36 Sparta/TSG Marielle Ivask 3 0 0 0
37 Oru Põhikool Marta Meerits 3 0 0 0
38 Oru Põhikool Nora Lisett Nässi 3 0 0 0
39 Oru Põhikool Stefi Ormak 3 0 0 0
40 Oru Põhikool Styna Koppelmann 3 0 0 0
41 Oru Põhikool Susanna Kalda 3 0 0 0
42 Sparta/TSG Teele Kristiin Lõoväli 3 0 0 0

U15 - B alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Lilian Visk 3 7 3 10
2 EMÜ SK Marii Vodi 3 4 1 5
3 EMÜ SK Rahel Mäe 3 4 0 4
4 TVSK/Tamsalu Ebe Jane Sumre 3 2 1 3
5 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Nurk 3 2 1 3
6 TVSK/Tamsalu Ebe Marit Võhma 3 1 2 3
7 TVSK/Tamsalu Ebe Anett Mattis 3 2 0 2
8 Rapla/Kehtna SHKV Miia Grete Metsma 3 2 0 2
9 TVSK/Tamsalu Ebe Triin Kundla 3 2 0 2
10 Rapla/Kehtna SHKV Janete Tiits 3 1 1 2
11 Rapla/Kehtna SHKV Edith Treimann 3 1 0 1
12 Rapla/Kehtna SHKV Kelis Rüütmaa 3 1 0 1
13 Rapla/Kehtna SHKV Loviise Läätsim 3 1 0 1
14 EMÜ SK Mirjam Tiido 3 1 0 1
15 Rapla/Kehtna SHKV Victoria Virki 3 1 0 1
16 TVSK/Tamsalu Ebe Aleksandra Varts 3 0 1 1
17 TVSK/Tamsalu Ebe Greete Põld 3 0 1 1
18 Rapla/Kehtna SHKV Johanna Herkel 3 0 1 1
19 EMÜ SK Leona Milani 3 0 1 1
20 EMÜ SK Marta Mölder 3 0 1 1
21 TVSK/Tamsalu Ebe Gerlin Toomingas 0 0 0 0
22 EMÜ SK Helena Einasto 0 0 0 0
23 TVSK/Tamsalu Ebe Karina Girs 0 0 0 0
24 EMÜ SK Loviise Männiste 0 0 0 0
25 Rapla/Kehtna SHKV Amiina Ode 1 0 0 0
26 Rapla/Kehtna SHKV Kerli Mõisnik 1 0 0 0
27 TVSK/Tamsalu Ebe Anastasia Aleksandrova 3 0 0 0
28 Rapla/Kehtna SHKV Karita Silde 3 0 0 0
29 TVSK/Tamsalu Ebe Karoliina Külasalu 3 0 0 0
30 TVSK/Tamsalu Ebe Laura Mia Rahumäe 3 0 0 0
31 Rapla/Kehtna SHKV Lisete Läätsim 3 0 0 0
32 EMÜ SK Mari Kaasik 3 0 0 0
33 TVSK/Tamsalu Ebe Mariliis Sild 3 0 0 0
34 TVSK/Tamsalu Ebe MiiA-Lota Jõõts 3 0 0 0
35 EMÜ SK Mirell Läll 3 0 0 0
36 Rapla/Kehtna SHKV Rebeka Aalde 3 0 0 0

U15T

U15 - A alagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta/TSGKarolaVares66373594,6
2. Oru PõhikoolStefiOrmak66453577,8
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜJaanikaÕunmaa66543972,2

U15 - B alagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. TVSK/Tamsalu EbeAnastasiaAleksandrova44373286,5
2. EMÜ SKMariKaasik66403485,0
3. Rapla/Kehtna SHKVKaritaSilde66473370,2
4. TVSK/Tamsalu EbeMiiA-LotaJõõts22201365,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |