Hooaeg 2022 / 2023

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SNSK Alex Garajev 0 0 0 0
2 SNSK Anastassia Fjodorova 0 0 0 0
3 SNSK Andrei Zernov 0 0 0 0
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Andry Kaarepere 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Arden Õun 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Aron Prjadko 0 0 0 0
7 SNSK Artjom Jelissejev 0 0 0 0
8 SNSK Artjom Levkovitš 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm Artur Kuznetsov 0 0 0 0
10 SK KETS Avo Sten Eduard Oder 0 0 0 0
11 SNSK Brad Marten Kadak 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Carolin Kanne 0 0 0 0
13 SNSK Damir Maljuga 0 0 0 0
14 SNSK Daniil Mihhailov 0 0 0 0
15 SK KETS Dari Vassiljev 0 0 0 0
16 SNSK Erik Petrovitš 0 0 0 0
17 SNSK Ernest Reinol 0 0 0 0
18 Sparta Team Automaailm Erol Enrik Kopli 0 0 0 0
19 SK KETS Frederik Valdemar Iovino 0 0 0 0
20 EMÜ SK Gregor Fuchs 0 0 0 0
21 SNSK Grigori Grigorjev 0 0 0 0
22 EMÜ SK Heeman Siibak 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Henri Pedaste 0 0 0 0
24 SK KETS Henri Piberman 0 0 0 0
25 Viskoosa SK Herman Nabbi 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Hugo Välling 0 0 0 0
27 SK KETS Jakob Jonas Luka 0 0 0 0
28 EMÜ SK Jan Kovšadi 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Johan Järv 0 0 0 0
30 Viskoosa SK Johannes Aron 0 0 0 0
31 SK KETS Johannes Teigar 0 0 0 0
32 EMÜ SK Joosep Pruulmann 0 0 0 0
33 EMÜ SK Jorke Saluse 0 0 0 0
34 Viskoosa SK Jüri Pik 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Karel Kuuskmann 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kaur Oja 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Ken-Hendrik Ostra 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kristjan Ristjõe 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Loore Ottenson 0 0 0 0
40 SNSK Lucillian Koroljov 0 0 0 0
41 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Marten Randorg 0 0 0 0
43 SK KETS Martin Volgin 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Mia Loik 0 0 0 0
45 SNSK Mihhail Vassilenko 0 0 0 0
46 EMÜ SK Mihkel Mehik 0 0 0 0
47 EMÜ SK Nathaniel Konks 0 0 0 0
48 SK KETS Oliver Eston Rank 0 0 0 0
49 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 0 0 0 0
50 SK KETS Oskar Viisitamm 0 0 0 0
51 Viskoosa SK Otto Thor Lips 0 0 0 0
52 SK KETS Rasmus Kazone 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Rasmus Pärna 0 0 0 0
54 SK KETS RemI-Indro Lepik 0 0 0 0
55 SK KETS Revo Vunk 0 0 0 0
56 EMÜ SK Richard Raal 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Richard Rooger 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Riko Põdersalu 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Roald-Hain Kaarepere 0 0 0 0
60 SNSK Robert Privovarov 0 0 0 0
61 EMÜ SK Robin Rohejärv 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Romet Piip 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Rudolf Mikula 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Ruuben Rannula 0 0 0 0
65 SNSK Sandra Mehine 0 0 0 0
66 Viskoosa SK Sebiastan Loorits 0 0 0 0
67 EMÜ SK Sergo Paabut 0 0 0 0
68 EMÜ SK Silver Kasari 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Simon Anders Arnover 0 0 0 0
70 Viskoosa SK Simoona Samuel 0 0 0 0
71 SNSK Sten Maten Uhabakin 0 0 0 0
72 EMÜ SK Sten Uiboupin 0 0 0 0
73 Viskoosa SK Stig Roger Küttim 0 0 0 0
74 SNSK Timofei Bakšejev 0 0 0 0
75 SK KETS Toomas Allik 0 0 0 0
76 EMÜ SK Uku Vaiksaar 0 0 0 0

U10

SNSKSpartaViskoosa SKJSK Tähe 13EMÜ SKSK KETSSuhePunkteKoht
SNSK5 - 115 - 12 - 110 - 132-4121
Sparta Team Automaailm1 - 57 - 34 - 2
5 - 3
8 - 025-13122
Viskoosa SK1 - 157 - 60 - 1214 - 122-3463
Jõgeva SK Tähe/Olivia 131 - 23 - 76 - 715 - 425-2034
EMÜ SK1 - 102 - 4
3 - 5
12 - 018-1935
SK KETS0 - 81 - 144 - 155-3706

U10

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SNSK44000032 - 412
Sparta Team Automaailm54010025 - 1312
Viskoosa SK42020022 - 346
Jõgeva SK Tähe/Olivia 1341030025 - 203
EMÜ SK41030018 - 193
SK KETS3003005 - 370

U10

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Romet Piip 5 14 3 17
2 Viskoosa SK Otto Thor Lips 4 15 1 16
3 EMÜ SK Jorke Saluse 4 11 3 14
4 EMÜ SK Marta Mölder 4 7 5 12
5 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Aron Prjadko 4 8 3 11
6 EMÜ SK Silver Kasari 4 8 1 9
7 Sparta Team Automaailm Artur Kuznetsov 5 7 1 8
8 SNSK Lucillian Koroljov 4 6 1 7
9 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 4 6 1 7
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Roald-Hain Kaarepere 4 6 0 6
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kristjan Ristjõe 4 5 1 6
12 SNSK Artjom Levkovitš 4 5 0 5
13 SNSK Robert Privovarov 4 5 0 5
14 SNSK Anastassia Fjodorova 4 4 1 5
15 SNSK Ernest Reinol 4 3 2 5
16 EMÜ SK Sergo Paabut 2 2 2 4
17 SK KETS Johannes Teigar 3 3 1 4
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Riko Põdersalu 4 3 1 4
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Loore Ottenson 4 1 3 4
20 Viskoosa SK Herman Nabbi 4 0 4 4
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kaur Oja 2 2 1 3
22 EMÜ SK Nathaniel Konks 2 1 2 3
23 SK KETS Martin Volgin 3 3 0 3
24 EMÜ SK Heeman Siibak 4 2 1 3
25 Sparta Team Automaailm Richard Rooger 5 3 0 3
26 SNSK Damir Maljuga 2 2 0 2
27 SNSK Erik Petrovitš 2 2 0 2
28 EMÜ SK Richard Raal 2 1 1 2
29 SNSK Sten Maten Uhabakin 4 2 0 2
30 SNSK Timofei Bakšejev 4 1 1 2
31 Sparta Team Automaailm Simon Anders Arnover 5 0 2 2
32 SNSK Andrei Zernov 2 1 0 1
33 SNSK Mihhail Vassilenko 2 0 1 1
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Rasmus Pärna 2 0 1 1
35 SK KETS RemI-Indro Lepik 3 0 1 1
36 Viskoosa SK Johannes Aron 4 1 0 1
37 EMÜ SK Uku Vaiksaar 4 1 0 1
38 SNSK Artjom Jelissejev 4 0 1 1
39 Viskoosa SK Jüri Pik 4 0 1 1
40 Viskoosa SK Sebiastan Loorits 4 0 1 1
41 Viskoosa SK Stig Roger Küttim 4 0 1 1
42 Sparta Team Automaailm Carolin Kanne 5 0 1 1
43 SNSK Brad Marten Kadak 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Erol Enrik Kopli 0 0 0 0
45 EMÜ SK Gregor Fuchs 0 0 0 0
46 SK KETS Henri Piberman 0 0 0 0
47 EMÜ SK Jan Kovšadi 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Johan Järv 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Ken-Hendrik Ostra 0 0 0 0
50 SK KETS Oliver Eston Rank 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Rudolf Mikula 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Ruuben Rannula 0 0 0 0
53 SNSK Sandra Mehine 0 0 0 0
54 EMÜ SK Sten Uiboupin 0 0 0 0
55 SK KETS Toomas Allik 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Andry Kaarepere 2 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Henri Pedaste 2 0 0 0
58 EMÜ SK Mihkel Mehik 2 0 0 0
59 SNSK Alex Garajev 3 0 0 0
60 SK KETS Avo Sten Eduard Oder 3 0 0 0
61 SK KETS Dari Vassiljev 3 0 0 0
62 SK KETS Frederik Valdemar Iovino 3 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Hugo Välling 3 0 0 0
64 SK KETS Jakob Jonas Luka 3 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Marten Randorg 3 0 0 0
66 SK KETS Oskar Viisitamm 3 0 0 0
67 SK KETS Rasmus Kazone 3 0 0 0
68 SK KETS Revo Vunk 3 0 0 0
69 SNSK Daniil Mihhailov 4 0 0 0
70 SNSK Grigori Grigorjev 4 0 0 0
71 EMÜ SK Joosep Pruulmann 4 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Karel Kuuskmann 4 0 0 0
73 EMÜ SK Robin Rohejärv 4 0 0 0
74 Viskoosa SK Simoona Samuel 4 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Arden Õun 5 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm Mia Loik 5 0 0 0

U10

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SNSKSten MatenUhabakin60252392,0
2. SNSKDaniilMihhailov60211990,5
3. EMÜ SKMihkelMehik60332987,9
4. Sparta Team AutomaailmArdenÕun149847285,7
5. EMÜ SKJoosepPruulmann60634876,2
6. Jõgeva SK Tähe/Olivia 13KarelKuuskmann120694971,0
7. SK KETSAvo Sten EduardOder901016463,4
8. Viskoosa SKSebiastanLoorits120845059,5
9. Sparta Team AutomaailmHenriPedaste12150,0

U10 A - karikavõistlused

JSK Tähe 13SpartaViskoosa SKMärjamaa Valla SpordiseltsSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 133 - 510 - 25 - 018-761
Sparta Team Automaailm5 - 36 - 95 - 016-1262
Viskoosa SK2 - 109 - 65 - 016-1663
Märjamaa Valla Spordiselts0 - 50 - 50 - 50-1504

U10 B - karikavõistlused

SNSKEMÜ SKOru PõhikoolSK KETSSuhePunkteKoht
SNSK4 - 15 - 017 - 026-191
EMÜ SK1 - 46 - 511 - 118-1062
Oru Põhikool0 - 55 - 68 - 013-1133
SK KETS0 - 171 - 110 - 81-3604

 

Jõgeva SK Tähe/Olivia 13    
 SNSK   
SNSK7-2   
SNSK
Jõgeva SK Tähe/Olivia 13
EMÜ SK
Sparta Team Automaailm
Viskoosa SK
Oru Põhikool
SK KETS

U10

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Romet Piip 3 11 0 11
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Aron Prjadko 4 10 1 11
3 Sparta Team Automaailm Artur Kuznetsov 3 8 1 9
4 Viskoosa SK Otto Thor Lips 3 7 1 8
5 SNSK Ernest Reinol 4 8 0 8
6 EMÜ SK Jorke Saluse 3 6 1 7
7 SNSK Anastassia Fjodorova 4 5 2 7
8 SNSK Andrei Zernov 4 4 3 7
9 Viskoosa SK Oskar Jürimaa 3 4 2 6
10 SNSK Damir Maljuga 4 6 0 6
11 Sparta Team Automaailm Richard Rooger 3 3 2 5
12 EMÜ SK Marta Mölder 3 2 3 5
13 Oru Põhikool Marten Randorg 3 1 4 5
14 SNSK Timofei Bakšejev 4 3 2 5
15 EMÜ SK Nathaniel Konks 3 2 2 4
16 SNSK Artjom Jelissejev 4 2 2 4
17 EMÜ SK Jan Kovšadi 3 2 1 3
18 SNSK Artjom Levkovitš 4 3 0 3
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Roald-Hain Kaarepere 4 2 1 3
20 EMÜ SK Silver Kasari 3 2 0 2
21 Oru Põhikool Oliver Kisselkov 3 1 1 2
22 EMÜ SK Sergo Paabut 3 1 1 2
23 SNSK Brad Marten Kadak 4 1 1 2
24 EMÜ SK Joosep Pruulmann 3 1 0 1
25 SK KETS Martin Volgin 3 1 0 1
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Riko Põdersalu 3 1 0 1
27 EMÜ SK Robin Rohejärv 3 1 0 1
28 EMÜ SK Uku Vaiksaar 3 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm Carolin Kanne 3 0 1 1
30 Viskoosa SK Herman Nabbi 3 0 1 1
31 EMÜ SK Richard Raal 3 0 1 1
32 Oru Põhikool Simon Anders Arnover 3 0 1 1
33 SNSK Grigori Grigorjev 4 1 0 1
34 SNSK Mihhail Vassilenko 0 0 0 0
35 SNSK Robert Privovarov 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Andry Kaarepere 1 0 0 0
37 EMÜ SK Gregor Fuchs 1 0 0 0
38 EMÜ SK Heeman Siibak 1 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Hugo Välling 1 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Johan Järv 1 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kaur Oja 1 0 0 0
42 EMÜ SK Sten Uiboupin 1 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kristjan Ristjõe 2 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Arden Õun 3 0 0 0
45 SK KETS Avo Sten Eduard Oder 3 0 0 0
46 SK KETS Dari Vassiljev 3 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Erol Enrik Kopli 3 0 0 0
48 SK KETS Frederik Valdemar Iovino 3 0 0 0
49 Oru Põhikool Henri Pedaste 3 0 0 0
50 SK KETS Henri Piberman 3 0 0 0
51 Oru Põhikool Jegor Vaivod 3 0 0 0
52 Viskoosa SK Johannes Aron 3 0 0 0
53 SK KETS Johannes Teigar 3 0 0 0
54 Viskoosa SK Jüri Pik 3 0 0 0
55 Oru Põhikool Kristjan Sulbi 3 0 0 0
56 EMÜ SK Mihkel Mehik 3 0 0 0
57 SK KETS Oliver Eston Rank 3 0 0 0
58 SK KETS Rasmus Kazone 3 0 0 0
59 SK KETS RemI-Indro Lepik 3 0 0 0
60 SK KETS Revo Vunk 3 0 0 0
61 Oru Põhikool Ringomar Saggor 3 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Rudolf Mikula 3 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Ruuben Rannula 3 0 0 0
64 SNSK Sandra Mehine 3 0 0 0
65 Viskoosa SK Sebiastan Loorits 3 0 0 0
66 Oru Põhikool Siim Sarapik 3 0 0 0
67 Viskoosa SK Simoona Samuel 3 0 0 0
68 Viskoosa SK Stig Roger Küttim 3 0 0 0
69 SK KETS Toomas Allik 3 0 0 0
70 SNSK Alex Garajev 4 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Karel Kuuskmann 4 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Ken-Hendrik Ostra 4 0 0 0
73 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Loore Ottenson 4 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Rasmus Pärna 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia 13KarelKuuskmann40272074,1
2. Sparta Team AutomaailmArdenÕun40342264,7
3. Viskoosa SKJüriPik40341852,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |