Hooaeg 2023 / 2024

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SNSK roheline Adrian Svetlov 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aksel Kasari 0 0 0 0
3 Arenculle Albert Joala 0 0 0 0
4 SNSK roheline Aleksander Grygorenko 0 0 0 0
5 SNSK must Aleksandr Kaikov 0 0 0 0
6 SNSK roheline Aleksei Mitkov 0 0 0 0
7 Kehtna SK AlekS-Martin Kütsari 0 0 0 0
8 SNSK roheline Alex Garajev 0 0 0 0
9 SNSK must Allan Markin 0 0 0 0
10 SNSK must Anastasija Fjodorova 0 0 0 0
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Andry Kaarepere 0 0 0 0
12 SNSK must Aron Nagapetjan 0 0 0 0
13 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Aron Prjadko 0 0 0 0
14 SNSK roheline Artjom Hvalõnski 0 0 0 0
15 SNSK must Artjom Levkovitš 0 0 0 0
16 EMÜ SK Artur Lehtsaar 0 0 0 0
17 SNSK roheline Brad Marten Kadak 0 0 0 0
18 Kehtna SK ChriS-Sander Jõema 0 0 0 0
19 SNSK roheline Daniel Grigorjev 0 0 0 0
20 SNSK roheline Dmitri Šilov 0 0 0 0
21 Arenculle Egert Adamson 0 0 0 0
22 SNSK must Erik Laidoner 0 0 0 0
23 SNSK roheline Erik Markin 0 0 0 0
24 Arenculle Evert Tuus 0 0 0 0
25 Arenculle Fred Eric Peegel 0 0 0 0
26 SNSK roheline Georg Markov 0 0 0 0
27 Kehtna SK Georg Virki 0 0 0 0
28 SNSK must German Puškin 0 0 0 0
29 EMÜ SK Gert-Roland Laanesaar 0 0 0 0
30 SNSK must Gleb Šmõkov 0 0 0 0
31 EMÜ SK Hanna Pool 0 0 0 0
32 EMÜ SK Heiki Vaiksaar 0 0 0 0
33 Kehtna SK Heleene Kiil 0 0 0 0
34 EMÜ SK Herman Kotselainen 0 0 0 0
35 SNSK must Ivan Evdokimov 0 0 0 0
36 Kehtna SK Jako Sildoja 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Jakob Tõks 0 0 0 0
38 Arenculle Jan Robert Tihane 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Janelle Veetõusme 0 0 0 0
40 Arenculle Jesper Teino 0 0 0 0
41 Arenculle Kaidar Kello 0 0 0 0
42 Kehtna SK Kaisaliis Akotšonok 0 0 0 0
43 Arenculle Karl Jakob Küngas 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Karl-Eerik Kruuk 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Kaur Oja 0 0 0 0
46 SNSK roheline Kirill Petrun 0 0 0 0
47 Arenculle Kirke Tuus 0 0 0 0
48 Kehtna SK Kristan Kivisaar 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Kristjan Ristjõe 0 0 0 0
50 Kehtna SK Lasse Sildoja 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Lennart Trevor Laur 0 0 0 0
52 Kehtna SK Loviise Läätsim 0 0 0 0
53 SNSK must Lucillian Koroljov 0 0 0 0
54 Kehtna SK Lukas Läätsim 0 0 0 0
55 SNSK must Marat Kubetskis 0 0 0 0
56 Kehtna SK Markos Kutser 0 0 0 0
57 Kehtna SK Markus Parik 0 0 0 0
58 EMÜ SK Marta Kalamees 0 0 0 0
59 EMÜ SK Marta Mölder 0 0 0 0
60 EMÜ SK Meeri Mölder 0 0 0 0
61 Kehtna SK Melita Rüütmaa 0 0 0 0
62 SNSK roheline Mihhail Šatskih 0 0 0 0
63 SNSK must Nazar Jefimov 0 0 0 0
64 EMÜ SK Nathaniel Konks 0 0 0 0
65 SNSK roheline Nikita Bugertsuk 0 0 0 0
66 Arenculle Oleg Izosin 0 0 0 0
67 Arenculle Oliver Tuiman 0 0 0 0
68 EMÜ SK Ragnar Timmusk 0 0 0 0
69 Kehtna SK Ricco Vapper 0 0 0 0
70 EMÜ SK Richard Raal 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Riko Põdersalu 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Roald-Hain Kaarepere 0 0 0 0
73 EMÜ SK Robert Tähiste 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Romet Repson 0 0 0 0
75 Arenculle Roven Patrick Sepper 0 0 0 0
76 SNSK roheline Ruslan Petrotšenko 0 0 0 0
77 Arenculle Stefan Karuse 0 0 0 0
78 SNSK must Sten Marten Uhabakin 0 0 0 0
79 EMÜ SK Sten Uiboupin 0 0 0 0
80 Arenculle Teele Kannik 0 0 0 0
81 Kehtna SK Tristan Jõgi 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Tristan-Kenneth Lepp 0 0 0 0
83 Arenculle Tristian Kukk 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Vesse Oja 0 0 0 0
85 EMÜ SK William Wiederhold 0 0 0 0

U10

JSK Tähe 14SNSK mustKehtna SKEMÜ SKArenculleSK KETSSNSK rohelineSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 148 - 24 - 514 - 614 - 040-13101
SNSK must8 - 111 - 19 - 028-292
Kehtna SK2 - 81 - 87 - 29 - 019-1863
EMÜ SK5 - 41 - 112 - 76 - 514-2744
Arenculle6 - 140 - 95 - 68 - 519-3445
SK KETS0-006
SNSK roheline0 - 140 - 95 - 85-3107

U10

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia 1443001040 - 1310
SNSK must33000028 - 29
Kehtna SK42020019 - 186
EMÜ SK40220014 - 274
Arenculle41021019 - 344
SK KETS0000000 - 00
SNSK roheline3003005 - 310

U10

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Kaur Oja 4 12 4 16
2 Arenculle Oleg Izosin 4 8 6 14
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Roald-Hain Kaarepere 4 12 1 13
4 SNSK must Lucillian Koroljov 3 8 2 10
5 Kehtna SK Loviise Läätsim 4 8 2 10
6 EMÜ SK Marta Mölder 4 5 4 9
7 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Aron Prjadko 4 6 2 8
8 Arenculle Jesper Teino 4 6 2 8
9 SNSK must Artjom Levkovitš 3 5 2 7
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Kristjan Ristjõe 4 5 2 7
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Riko Põdersalu 4 5 2 7
12 SNSK must German Puškin 3 3 3 6
13 Kehtna SK Markos Kutser 4 5 1 6
14 Arenculle Jan Robert Tihane 4 2 4 6
15 SNSK must Anastasija Fjodorova 2 4 1 5
16 SNSK must Allan Markin 3 2 3 5
17 SNSK must Gleb Šmõkov 2 1 3 4
18 SNSK must Erik Laidoner 3 4 0 4
19 Kehtna SK Georg Virki 4 4 0 4
20 EMÜ SK Aksel Kasari 4 3 1 4
21 SNSK roheline Dmitri Šilov 1 3 0 3
22 Arenculle Fred Eric Peegel 2 2 1 3
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Andry Kaarepere 4 0 3 3
24 SNSK must Aron Nagapetjan 1 1 1 2
25 SNSK roheline Kirill Petrun 1 0 2 2
26 EMÜ SK Nathaniel Konks 2 2 0 2
27 Kehtna SK ChriS-Sander Jõema 2 1 1 2
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Lennart Trevor Laur 2 0 2 2
29 SNSK must Marat Kubetskis 3 0 2 2
30 EMÜ SK Meeri Mölder 4 2 0 2
31 EMÜ SK Heiki Vaiksaar 4 1 1 2
32 EMÜ SK Hanna Pool 4 0 2 2
33 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Vesse Oja 4 0 2 2
34 SNSK roheline Artjom Hvalõnski 1 1 0 1
35 SNSK must Ivan Evdokimov 2 0 1 1
36 Kehtna SK Kaisaliis Akotšonok 2 0 1 1
37 Kehtna SK Lukas Läätsim 2 0 1 1
38 SNSK roheline Aleksei Mitkov 3 1 0 1
39 EMÜ SK Artur Lehtsaar 4 1 0 1
40 Arenculle Roven Patrick Sepper 4 1 0 1
41 Arenculle Egert Adamson 4 0 1 1
42 Kehtna SK Jako Sildoja 4 0 1 1
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Karl-Eerik Kruuk 4 0 1 1
44 EMÜ SK Marta Kalamees 4 0 1 1
45 EMÜ SK Ragnar Timmusk 4 0 1 1
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Tristan-Kenneth Lepp 4 0 1 1
47 Arenculle Albert Joala 0 0 0 0
48 SNSK roheline Georg Markov 0 0 0 0
49 Arenculle Kaidar Kello 0 0 0 0
50 Arenculle Karl Jakob Küngas 0 0 0 0
51 Arenculle Stefan Karuse 0 0 0 0
52 Arenculle Teele Kannik 0 0 0 0
53 SNSK must Aleksandr Kaikov 1 0 0 0
54 SNSK roheline Erik Markin 1 0 0 0
55 Kehtna SK Kristan Kivisaar 1 0 0 0
56 SNSK must Nazar Jefimov 1 0 0 0
57 SNSK roheline Aleksander Grygorenko 2 0 0 0
58 Kehtna SK AlekS-Martin Kütsari 2 0 0 0
59 SNSK roheline Alex Garajev 2 0 0 0
60 SNSK roheline Brad Marten Kadak 2 0 0 0
61 SNSK roheline Daniel Grigorjev 2 0 0 0
62 Arenculle Evert Tuus 2 0 0 0
63 EMÜ SK Gert-Roland Laanesaar 2 0 0 0
64 Kehtna SK Heleene Kiil 2 0 0 0
65 EMÜ SK Herman Kotselainen 2 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Jakob Tõks 2 0 0 0
67 Arenculle Kirke Tuus 2 0 0 0
68 Kehtna SK Lasse Sildoja 2 0 0 0
69 Kehtna SK Markus Parik 2 0 0 0
70 Kehtna SK Melita Rüütmaa 2 0 0 0
71 SNSK roheline Nikita Bugertsuk 2 0 0 0
72 Arenculle Oliver Tuiman 2 0 0 0
73 EMÜ SK Robert Tähiste 2 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Romet Repson 2 0 0 0
75 EMÜ SK Sten Uiboupin 2 0 0 0
76 Kehtna SK Tristan Jõgi 2 0 0 0
77 EMÜ SK William Wiederhold 2 0 0 0
78 SNSK roheline Adrian Svetlov 3 0 0 0
79 SNSK roheline Mihhail Šatskih 3 0 0 0
80 SNSK roheline Ruslan Petrotšenko 3 0 0 0
81 SNSK must Sten Marten Uhabakin 3 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 Janelle Veetõusme 4 0 0 0
83 Kehtna SK Ricco Vapper 4 0 0 0
84 EMÜ SK Richard Raal 4 0 0 0
85 Arenculle Tristian Kukk 4 0 0 0

U10

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SNSK mustSten MartenUhabakin90242291,7
2. Jõgeva SK Tähe/Olivia 14Lennart TrevorLaur90403280,0
3. Kehtna SKMelitaRüütmaa6010880,0
4. SNSK rohelineAlexGarajev601118879,3
5. EMÜ SKRichardRaal1231067974,5
6. SNSK rohelineErikMarkin30302273,3
7. ArenculleJesperTeino30312271,0
8. Jõgeva SK Tähe/Olivia 14Karl-EerikKruuk32171270,6
9. Kehtna SKTristanJõgi60452964,4
10. ArenculleTristianKukk92603558,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |