Hooaeg 2020 / 2021

PAF Saalihokiliiga

Sparta Team Automaailm I   
 Sparta Team Automaailm I  
Eesti Maaülikool12-621-114-3  
SK LINK / Saku Sparta Team Automaailm I 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia7-2 
Jõgeva SK Tähe / Olivia5-104-131-11  
  Väike karikas
 Bändidos  
Bändidos  
 Sparta Team Automaailm II 
LOOBUMISKAOTUSSparta Team Automaailm II9-10 LA 
Sparta Team Automaailm II  
 Eesti Maaülikool   
Pronksimäng Eesti Maaülikool  
 SK LINK / Saku7-2  
1. kohtSparta Team Automaailm I  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
3. kohtEesti Maaülikool  
4. kohtSK LINK / Saku  
5. kohtSparta Team Automaailm II  
6. kohtBändidos  
7. koht  
8. koht  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm I Egert Unga 4 13 3 16
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 4 7 7 14
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 4 7 6 13
4 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 2 10 2 12
5 Sparta Team Automaailm I Kermo Uue 4 6 6 12
6 Sparta Team Automaailm I Ken Pähn 3 6 5 11
7 Sparta Team Automaailm I Stenver Savi 4 6 3 9
8 Sparta Team Automaailm I Oliver Savi 4 4 5 9
9 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 3 2 6 8
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 4 5 3 8
11 Sparta Team Automaailm I Sander Savi 4 4 4 8
12 Sparta Team Automaailm I Gerdo Unga 4 3 5 8
13 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 4 5 2 7
14 SK LINK / Saku Tanel Kasenurm 4 4 3 7
15 SK LINK / Saku Kristjan Puu 4 2 5 7
16 Sparta Team Automaailm I Morten Talviste 4 1 6 7
17 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 4 4 2 6
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora D 4 4 2 6
19 Eesti Maaülikool Artur Okružko 4 3 2 5
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 4 2 3 5
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 4 0 5 5
22 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 1 1 3 4
23 SK LINK / Saku Fredy Maalt 2 2 2 4
24 Sparta Team Automaailm II Argo Kungla 2 1 3 4
25 Sparta Team Automaailm I Jarl Gustsin 4 3 1 4
26 Sparta Team Automaailm I Kevin Vaha 4 3 1 4
27 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 4 3 1 4
28 Sparta Team Automaailm I Andrei Polovnikov 4 0 4 4
29 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 1 3 0 3
30 Bändidos Veiko Lillemägi 2 3 0 3
31 Bändidos Andi Kuum 2 2 1 3
32 Bändidos Helmur Rajang 2 2 1 3
33 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 2 0 3 3
34 Bändidos Andre Sammelselg 2 0 3 3
35 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 2 0 3 3
36 SK LINK / Saku Andres Aamisepp 3 3 0 3
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk D 4 3 0 3
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin D 4 3 0 3
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 4 2 1 3
40 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 4 1 2 3
41 SK LINK / Saku Carol Viiding 1 1 1 2
42 Sparta Team Automaailm I Jaanus Kase 2 1 1 2
43 Bändidos Kevin Viitas 2 1 1 2
44 Bändidos Rainis Provornikov 2 1 1 2
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 4 2 0 2
46 Sparta Team Automaailm I Reijo Külvi 4 2 0 2
47 Eesti Maaülikool Sander Mägi 4 2 0 2
48 SK LINK / Saku Andre Simovart 4 1 1 2
49 Sparta Team Automaailm I Sten Ritson 4 0 2 2
50 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 1 1 0 1
51 Bändidos Targo Trepp 1 0 1 1
52 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 2 1 0 1
53 Bändidos Künter Põldmaa 2 1 0 1
54 Sparta Team Automaailm I Risto Heapost 2 1 0 1
55 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 2 1 0 1
56 Sparta Team Automaailm II Ermo Jõgi 2 0 1 1
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 2 0 1 1
58 Eesti Maaülikool Niks Kazenko 2 0 1 1
59 Bändidos Oskar Illak 2 0 1 1
60 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 2 0 1 1
61 SK LINK / Saku Rauno Miller 2 0 1 1
62 Bändidos Visa Vilpponen 2 0 1 1
63 Sparta Team Automaailm I Adrian Sikk 3 0 1 1
64 Eesti Maaülikool Danver Pruuli 3 0 1 1
65 Eesti Maaülikool Jakob Poom 4 1 0 1
66 SK LINK / Saku Keio Kanna 4 1 0 1
67 Eesti Maaülikool Talis Mölder 4 1 0 1
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 0 1 1
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 4 0 1 1
70 Eesti Maaülikool Robin Sepma 4 0 1 1
71 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikool Aleksander Popenov (Duubel) 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikool Alex Sults 0 0 0 0
74 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
75 Viimsi Kepp Andre Padu 0 0 0 0
76 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
77 Viimsi Kepp Andri Väljaots 0 0 0 0
78 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
80 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
82 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
84 Saalihokivarustus.ee Jaan Tähiste 0 0 0 0
85 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
87 Saalihokivarustus.ee Juhan Tomingas 0 0 0 0
88 Saalihokivarustus.ee Juhani Võik 0 0 0 0
89 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
92 Saalihokivarustus.ee Kaspar Jõgar 0 0 0 0
93 Saalihokivarustus.ee Keijo Lehes 0 0 0 0
94 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikool Kristjan Anderson 0 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
97 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
98 SK LINK / Saku Madis Leisner 0 0 0 0
99 Eesti Maaülikool Maksim Shitskiy 0 0 0 0
100 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 0 0 0 0
101 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
102 Eesti Maaülikool Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
103 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
104 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
105 Saalihokivarustus.ee Markus Tepp 0 0 0 0
106 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
107 Saalihokivarustus.ee Mihkel Kaasik 0 0 0 0
108 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
109 Saalihokivarustus.ee Mihkel Must 0 0 0 0
110 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
111 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
112 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
113 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 0 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rauno Pärtel D 0 0 0 0
116 Saalihokivarustus.ee Reigo Kruusement 0 0 0 0
117 Viimsi Kepp Rein Kruusat 0 0 0 0
118 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
119 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
120 Saalihokivarustus.ee Siim Veersalu 0 0 0 0
121 Saalihokivarustus.ee Sten Kõiv 0 0 0 0
122 Saalihokivarustus.ee Taavi Lepik 0 0 0 0
123 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
124 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
125 Saalihokivarustus.ee Tauri Turk 0 0 0 0
126 SK LINK / Saku Teet Soasepp 0 0 0 0
127 Eesti Maaülikool Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
128 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 0 0 0 0
129 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 0 0 0 0
130 Saalihokivarustus.ee Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
131 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 1 0 0 0
132 Eesti Maaülikool Daniel Matsukevitš 1 0 0 0
133 Bändidos Deniss Davõdov 1 0 0 0
134 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 1 0 0 0
135 Bändidos Karel Loik 1 0 0 0
136 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 1 0 0 0
137 SK LINK / Saku Lars Hillar 1 0 0 0
138 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 1 0 0 0
139 Sparta Team Automaailm I Mihkel Tasa 1 0 0 0
140 Eesti Maaülikool Märten Lamp 1 0 0 0
141 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand D 1 0 0 0
142 Eesti Maaülikool Rando Ernits 1 0 0 0
143 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 1 0 0 0
144 Eesti Maaülikool Roland Raja 1 0 0 0
145 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 1 0 0 0
146 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško 1 0 0 0
147 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 2 0 0 0
148 SK LINK / Saku Ats Tamme 2 0 0 0
149 Bändidos Fred Haga 2 0 0 0
150 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 2 0 0 0
151 Bändidos Jerofei Fomenko 2 0 0 0
152 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 2 0 0 0
153 Bändidos Kaupo Kaur 2 0 0 0
154 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
155 Bändidos Mihhail Jakovlev 2 0 0 0
156 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 2 0 0 0
157 Sparta Team Automaailm I Remo Merimaa 2 0 0 0
158 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg 2 0 0 0
159 Sparta Team Automaailm II Riggo Saggor 2 0 0 0
160 Sparta Team Automaailm II Risto Ollema 2 0 0 0
161 SK LINK / Saku Sander Lehtme 2 0 0 0
162 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 2 0 0 0
163 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 3 0 0 0
164 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 4 0 0 0
165 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 4 0 0 0
166 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 4 0 0 0
167 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 4 0 0 0
168 Sparta Team Automaailm I Kristen Kurval 4 0 0 0
169 SK LINK / Saku Kuldar Mark 4 0 0 0
170 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja D 4 0 0 0
171 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 4 0 0 0
172 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 4 0 0 0
173 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm855100,0
2. Sparta Team Automaailm IRemoMerimaa89272488,9
3. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg98494285,7
4. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde2321079185,1
5. Sparta Team Automaailm IKristenKurval151595084,8
6. BändidosKaupoKaur121836679,5
7. SK LINK / SakuSiimStokkeby108816074,1
8. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh18914610874,0
9. SK LINK / SakuKuldarMark132886573,9
10. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt2413969,2
11. Eesti MaaülikoolJoonasRubeika51533566,0

PAF Saalihokiliiga

PAF Saalihokiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm I980100116 - 3124
SK LINK / Saku1080200129 - 7324
Jõgeva SK Tähe / Olivia1070300137 - 4621
Eesti Maaülikool93060059 - 1139
 
Saalihokivarustus.ee106040074 - 7018
Viimsi Kepp104050057 - 8411
Sparta Team Automaailm II102080049 - 1056
Bändidos101090047 - 1463

PAF Saalihokiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK LINK / Saku Kristjan Puu 10 20 22 42
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 10 17 18 35
3 Sparta Team Automaailm I Egert Unga 8 17 15 32
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 10 26 6 32
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 10 18 13 31
6 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 10 15 16 31
7 SK LINK / Saku Tanel Kasenurm 5 15 15 30
8 Sparta Team Automaailm I Stenver Savi 9 19 11 30
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 10 19 11 30
10 SK LINK / Saku Andres Aamisepp 8 18 11 29
11 Sparta Team Automaailm I Ken Pähn 8 13 15 28
12 Sparta Team Automaailm I Kermo Uue 9 12 15 27
13 SK LINK / Saku Fredy Maalt 10 17 10 27
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 5 12 14 26
15 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 9 20 6 26
16 Saalihokivarustus.ee Kaspar Jõgar 9 18 5 23
17 SK LINK / Saku Carol Viiding 5 9 12 21
18 Eesti Maaülikool Sander Mägi 8 16 5 21
19 Saalihokivarustus.ee Juhani Võik 9 15 6 21
20 Saalihokivarustus.ee Markus Tepp 8 10 9 19
21 Eesti Maaülikool Artur Okružko 7 12 6 18
22 Sparta Team Automaailm I Sander Savi 8 9 9 18
23 Sparta Team Automaailm I Morten Talviste 8 11 5 16
24 Sparta Team Automaailm I Oliver Savi 9 9 7 16
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 10 7 9 16
26 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 10 9 6 15
27 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 7 8 6 14
28 Saalihokivarustus.ee Siim Veersalu 9 6 8 14
29 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 9 3 11 14
30 Saalihokivarustus.ee Sten Kõiv 9 2 12 14
31 Sparta Team Automaailm II Ermo Jõgi 10 9 5 14
32 Sparta Team Automaailm I Jarl Gustsin 8 8 4 12
33 Bändidos Jerofei Fomenko 8 7 5 12
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 8 4 8 12
35 Saalihokivarustus.ee Tõnis Vainomäe 9 6 6 12
36 SK LINK / Saku Andre Simovart 10 9 3 12
37 SK LINK / Saku Madis Leisner 10 4 8 12
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin D 10 2 10 12
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 2 8 3 11
40 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 6 7 4 11
41 Eesti Maaülikool Niks Kazenko 9 5 6 11
42 Sparta Team Automaailm II Sten Ritson 9 4 7 11
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora D 10 7 4 11
44 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 4 3 7 10
45 Sparta Team Automaailm I Adrian Sikk 9 4 6 10
46 Bändidos Rainis Provornikov 10 8 2 10
47 Bändidos Andi Kuum 10 7 3 10
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk D 10 5 5 10
49 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 7 8 1 9
50 Bändidos Helmur Rajang 7 7 2 9
51 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 6 5 3 8
52 Sparta Team Automaailm II Argo Kungla 6 1 7 8
53 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 7 5 3 8
54 Eesti Maaülikool Talis Mölder 8 4 4 8
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja D 8 3 5 8
56 Saalihokivarustus.ee Keijo Lehes 8 2 6 8
57 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 5 3 4 7
58 SK LINK / Saku Sander Lehtme 7 6 1 7
59 Bändidos Künter Põldmaa 8 5 2 7
60 Saalihokivarustus.ee Mihkel Kaasik 8 5 2 7
61 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško 8 5 1 6
62 Viimsi Kepp Rein Kruusat 8 2 4 6
63 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 9 4 2 6
64 Sparta Team Automaailm I Andrei Polovnikov 9 3 3 6
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 10 5 1 6
66 Eesti Maaülikool Daniel Matsukevitš 2 3 2 5
67 Eesti Maaülikool Roland Raja 3 3 2 5
68 Bändidos Andre Sammelselg 4 0 5 5
69 Viimsi Kepp Andri Väljaots 5 2 3 5
70 SK LINK / Saku Rauno Miller 5 2 3 5
71 Viimsi Kepp Erlin Rand 5 1 4 5
72 SK LINK / Saku Keio Kanna 6 3 2 5
73 Bändidos Deniss Davõdov 7 5 0 5
74 Viimsi Kepp Kert Karelson 7 4 1 5
75 Sparta Team Automaailm I Risto Heapost 7 4 1 5
76 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 9 5 0 5
77 Bändidos Kevin Viitas 9 3 2 5
78 Saalihokivarustus.ee Mihkel Must 9 3 2 5
79 Sparta Team Automaailm I Reijo Külvi 9 1 4 5
80 Eesti Maaülikool Rando Ernits 3 2 2 4
81 Viimsi Kepp Andre Padu 5 2 2 4
82 Bändidos Targo Trepp 6 1 3 4
83 Viimsi Kepp Anti Roots 7 1 3 4
84 Viimsi Kepp Marko Mäepea 7 1 3 4
85 Eesti Maaülikool Jakob Poom 8 1 3 4
86 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 9 3 1 4
87 Sparta Team Automaailm I Kevin Vaha 9 2 2 4
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 1 1 2 3
89 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 2 3 0 3
90 Viimsi Kepp Roland Songisepp 3 0 3 3
91 Eesti Maaülikool Märten Lamp 4 1 2 3
92 Bändidos Veiko Lillemägi 7 1 2 3
93 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 8 3 0 3
94 Bändidos Fred Haga 8 1 2 3
95 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 8 0 3 3
96 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 9 0 3 3
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand D 10 2 1 3
98 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 10 0 3 3
99 Saalihokivarustus.ee Tauri Turk 1 1 1 2
100 Viimsi Kepp Julius Stokas 2 2 0 2
101 Viimsi Kepp Madis Kass 2 1 1 2
102 SK LINK / Saku Ats Tamme 3 0 2 2
103 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 3 0 2 2
104 Viimsi Kepp Marek Ulman 4 1 1 2
105 Bändidos Marten Liivik 4 1 1 2
106 Sparta Team Automaailm I Gerdo Unga 5 1 1 2
107 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 8 0 2 2
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 9 0 2 2
109 Saalihokivarustus.ee Taavi Lepik 9 0 2 2
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 10 0 2 2
111 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 10 0 2 2
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 1 1 0 1
113 Eesti Maaülikool Aleksander Popenov (Duubel) 1 0 1 1
114 Eesti Maaülikool Alex Sults 3 0 1 1
115 Bändidos Oskar Illak 5 0 1 1
116 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 6 1 0 1
117 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 6 0 1 1
118 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 7 1 0 1
119 Bändidos Visa Vilpponen 8 1 0 1
120 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 8 0 1 1
121 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 9 1 0 1
122 Sparta Team Automaailm I Kristen Kurval 9 0 1 1
123 Bändidos Mihhail Jakovlev 9 0 1 1
124 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
125 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
126 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
127 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
128 Saalihokivarustus.ee Jaan Tähiste 0 0 0 0
129 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
131 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
132 Eesti Maaülikool Kristjan Anderson 0 0 0 0
133 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
134 Eesti Maaülikool Maksim Shitskiy 0 0 0 0
135 Sparta Team Automaailm I Mihkel Tasa 0 0 0 0
136 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
138 Eesti Maaülikool Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
139 Sparta Team Automaailm I Jaanus Kase 1 0 0 0
140 Bändidos Jaanus Sapas 1 0 0 0
141 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 1 0 0 0
142 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 1 0 0 0
143 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rauno Pärtel D 1 0 0 0
144 SK LINK / Saku Teet Soasepp 1 0 0 0
145 Bändidos Aivar Aasma 2 0 0 0
146 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 2 0 0 0
147 Viimsi Kepp Karmo Karelson 2 0 0 0
148 SK LINK / Saku Lars Hillar 2 0 0 0
149 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 2 0 0 0
150 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 3 0 0 0
151 Saalihokivarustus.ee Juhan Tomingas 3 0 0 0
152 Saalihokivarustus.ee Reigo Kruusement 3 0 0 0
153 Eesti Maaülikool Robin Sepma 3 0 0 0
154 Viimsi Kepp Tanel Rebane 3 0 0 0
155 Sparta Team Automaailm II Riggo Saggor 4 0 0 0
156 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 5 0 0 0
157 Eesti Maaülikool Margo-Kristo Rätto 5 0 0 0
158 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 6 0 0 0
159 Eesti Maaülikool Danver Pruuli 6 0 0 0
160 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg 6 0 0 0
161 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 7 0 0 0
162 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 7 0 0 0
163 Viimsi Kepp Olari Püvi 7 0 0 0
164 Sparta Team Automaailm I Remo Merimaa 7 0 0 0
165 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 8 0 0 0
166 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 8 0 0 0
167 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 9 0 0 0
168 Bändidos Kaupo Kaur 9 0 0 0
169 Bändidos Raivo Verk 9 0 0 0
170 Sparta Team Automaailm II Risto Ollema 9 0 0 0
171 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 10 0 0 0
172 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 10 0 0 0
173 SK LINK / Saku Kuldar Mark 10 0 0 0

PAF Saalihokiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team Automaailm IRemoMerimaa28013211788,6
2. Sparta Team Automaailm IKristenKurval2601038784,5
3. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde2201079084,1
4. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm38018115284,0
5. SK LINK / SakuLarsHillar60262180,8
6. Saalihokivarustus.eeTaaviLepik52030424480,3
7. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg32018414377,7
8. SK LINK / SakuSiimStokkeby25115011677,3
9. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh24514711175,5
10. Viimsi KeppTõnisMetsson36020515274,2
11. SK LINK / SakuKuldarMark2891289473,4
12. Viimsi KeppEeroPajuviidik120644773,4
13. BändidosMihhailJakovlev37431021970,7
14. BändidosKaupoKaur22618713270,6
15. Eesti MaaülikoolMarcusPehka60594067,8
16. Viimsi KeppOlariPüvi60271866,7
17. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt28018011664,4
18. Eesti MaaülikoolJoonasRubeika23516310564,4
19. Saalihokivarustus.eeReigoKruusement20201050,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |