Hooaeg 2023 / 2024

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SNSK roheline Adrian Svetlov 0 0 0 0
2 SNSK roheline Adrian Svetlov 0 0 0 0
3 EMÜ SK Aksel Kasari 0 0 0 0
4 EMÜ SK Aksel Kasari 0 0 0 0
5 Arenculle Albert Joala 0 0 0 0
6 SNSK roheline Aleksander Grygorenko 0 0 0 0
7 SNSK roheline Aleksander Grygorenko 0 0 0 0
8 SNSK must Aleksandr Kaikov 0 0 0 0
9 SNSK roheline Aleksei Mitkov 0 0 0 0
10 SNSK roheline Aleksei Mitkov 0 0 0 0
11 SK KETS Alex Jaanverk 0 0 0 0
12 SNSK roheline Alex Kirjushkin 0 0 0 0
13 SNSK roheline Alex Kirjushkin 0 0 0 0
14 SNSK must Allan Markin 0 0 0 0
15 SNSK must Allan Markin 0 0 0 0
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Andres Posmatš 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Andres Posmatš 0 0 0 0
18 SHK Merikas Armin Meitern 0 0 0 0
19 SNSK roheline Artjom Hvalõnski 0 0 0 0
20 SNSK must Artjom Levkovitš 0 0 0 0
21 SNSK must Artjom Levkovitš 0 0 0 0
22 SK KETS Artur Suigusaar 0 0 0 0
23 SHK Merikas Axel Bruno Kark 0 0 0 0
24 SNSK roheline Brad Marten Kadak 0 0 0 0
25 Kehtna SK Christian Anter 0 0 0 0
26 Kehtna SK Christian Anter 0 0 0 0
27 SNSK roheline Daniel Grigorjev 0 0 0 0
28 SNSK roheline Daniel Grigorjev 0 0 0 0
29 Arenculle Egert Adamson 0 0 0 0
30 Kehtna SK Egert Reile 0 0 0 0
31 Kehtna SK Egert Reile 0 0 0 0
32 EMÜ SK Emilia Padar 0 0 0 0
33 EMÜ SK Emilia Padar 0 0 0 0
34 SNSK must Erik Markin 0 0 0 0
35 SNSK roheline Erik Markin 0 0 0 0
36 SNSK must Erik Markin (Duubel) 0 0 0 0
37 Arenculle Evert Tuus 0 0 0 0
38 SK KETS Frederik Valdemar Iovino 0 0 0 0
39 SNSK roheline Georg Markov 0 0 0 0
40 SNSK roheline Georg Markov 0 0 0 0
41 Kehtna SK Georg Virki 0 0 0 0
42 Kehtna SK Georg Virki 0 0 0 0
43 SNSK must German Puškin 0 0 0 0
44 SNSK must German Puškin 0 0 0 0
45 SNSK must Gleb Šmõkov 0 0 0 0
46 SNSK must Gleb Šmõkov 0 0 0 0
47 Sparta/HC Panter Gordei Zotov 0 0 0 0
48 Kehtna SK GregoR-Tristjan Teras 0 0 0 0
49 Kehtna SK GregoR-Tristjan Teras 0 0 0 0
50 SK KETS Gustav Miggur 0 0 0 0
51 EMÜ SK Hanna Pool 0 0 0 0
52 EMÜ SK Hanna Pool 0 0 0 0
53 EMÜ SK Heiki Vaiksaar 0 0 0 0
54 EMÜ SK Heiki Vaiksaar 0 0 0 0
55 Kehtna SK Heleliis Kiil 0 0 0 0
56 Kehtna SK Heleliis Kiil 0 0 0 0
57 SK KETS Hendrik Mõtus 0 0 0 0
58 EMÜ SK Herman Kotselainen 0 0 0 0
59 EMÜ SK Herman Kotselainen 0 0 0 0
60 Sparta/HC Panter Johan Järv 0 0 0 0
61 Sparta/HC Panter Johann Martin Konsig 0 0 0 0
62 Arenculle Kaidar Kello 0 0 0 0
63 Arenculle Karl Jakob Küngas 0 0 0 0
64 SHK Merikas Karl Markus Koor 0 0 0 0
65 SHK Merikas Karl Michael Hoff 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Karl-Eerik Kruuk 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Karl-Eerik Kruuk 0 0 0 0
68 SHK Merikas Kerd Kivirai 0 0 0 0
69 Sparta/HC Panter Kevin Kangas 0 0 0 0
70 SNSK roheline Kirill Petrun 0 0 0 0
71 Arenculle Kirke Tuus 0 0 0 0
72 Kehtna SK Kristan Kivisaar 0 0 0 0
73 Kehtna SK Kristan Kivisaar 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Kristofer Anijärv 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Kristofer Anijärv 0 0 0 0
76 SK KETS Kristofer Leonardo Iovino 0 0 0 0
77 Kehtna SK Kristofer Velpler 0 0 0 0
78 Kehtna SK Kristofer Velpler 0 0 0 0
79 Kehtna SK Lasse Sildoja 0 0 0 0
80 Kehtna SK Lasse Sildoja 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Lennart Trevor Laur 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Lennart Trevor Laur 0 0 0 0
83 Sparta/HC Panter Levi Johannes Ahola 0 0 0 0
84 Kehtna SK Lukas Läätsim 0 0 0 0
85 Kehtna SK Lukas Läätsim 0 0 0 0
86 SNSK roheline Maksim Kutuzov 0 0 0 0
87 SNSK roheline Maksim Kutuzov 0 0 0 0
88 EMÜ SK Marta Kalamees 0 0 0 0
89 EMÜ SK Marta Kalamees 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Marten-Mathias Lepp 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Marten-Mathias Lepp (Duubel) 0 0 0 0
92 SK KETS Mathias Leesalu 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Mattias Serp 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Mattias Serp 0 0 0 0
95 EMÜ SK Meeri Mölder 0 0 0 0
96 EMÜ SK Meeri Mölder 0 0 0 0
97 SNSK must Nazar Jefimov 0 0 0 0
98 SNSK must Nazar Jefimov 0 0 0 0
99 SNSK roheline Nikita Bugertsuk 0 0 0 0
100 SNSK roheline Nikita Bugertsuk 0 0 0 0
101 Arenculle Oliver Tuiman 0 0 0 0
102 Sparta/HC Panter Oskar Hiietam 0 0 0 0
103 EMÜ SK Ragnar Timmusk 0 0 0 0
104 EMÜ SK Ragnar Timmusk 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Rallo Joost 0 0 0 0
106 EMÜ SK Rasmus Ratasepp 0 0 0 0
107 EMÜ SK Rasmus Ratasepp 0 0 0 0
108 Kehtna SK Rasmus Šeršnev 0 0 0 0
109 Kehtna SK Rasmus Šeršnev 0 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Remy Sulg 0 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Remy Sulg 0 0 0 0
112 EMÜ SK Richard Raal 0 0 0 0
113 EMÜ SK Richard Raal 0 0 0 0
114 Sparta/HC Panter Rico Karu 0 0 0 0
115 SK KETS Rico Lorup 0 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roald-Hain Kaarepere 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roald-Hain Kaarepere 0 0 0 0
118 EMÜ SK Robert Kompus 0 0 0 0
119 EMÜ SK Robert Kompus 0 0 0 0
120 SK KETS Robert Siim 0 0 0 0
121 EMÜ SK Robert Tähiste 0 0 0 0
122 EMÜ SK Robert Tähiste 0 0 0 0
123 Kehtna SK Robin Kenneth Ruus 0 0 0 0
124 Kehtna SK Robin Kenneth Ruus 0 0 0 0
125 Kehtna SK Robin Remmel 0 0 0 0
126 Kehtna SK Robin Remmel 0 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roger Kivi 0 0 0 0
128 SNSK roheline Ruslan Petrotšenko 0 0 0 0
129 SNSK roheline Ruslan Ruslan Petrotšenko 0 0 0 0
130 Sparta/HC Panter Ruuben Rannula 0 0 0 0
131 SHK Merikas Ruudi - Kren Rumm 0 0 0 0
132 Arenculle Stefan Karuse 0 0 0 0
133 SK KETS Sten Boitsov 0 0 0 0
134 SK KETS Tanri Kivilo 0 0 0 0
135 Arenculle Teele Kannik 0 0 0 0
136 Arenculle Tristian Kukk 0 0 0 0
137 SHK Merikas Uku Adel 0 0 0 0
138 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Vesse Oja 0 0 0 0
139 EMÜ SK William Wiederhold 0 0 0 0
140 EMÜ SK William Wiederhold 0 0 0 0

U9

SNSK mustEMÜ SKKehtna SKJõgeva SK Tähe/Olivia 15SNSK rohelineSuhePunkteKoht
SNSK must11 - 412 - 119 - 119 - 161-7121
EMÜ SK4 - 117 - 26 - 515 - 132-1992
Kehtna SK1 - 122 - 74 - 25 - 212-2363
Jõgeva SK Tähe/Olivia 151 - 195 - 62 - 47 - 015-2934
SNSK roheline1 - 191 - 152 - 50 - 74-4605

U9 - II etapp A-alagrupp

SNSK mustSHK MerikasSK KETSSuhePunkteKoht
SNSK must12 - 422 - 334-761
SHK Merikas4 - 1213 - 217-1432
SK KETS3 - 222 - 135-3503

U9 - II etapp B-alagrupp

Sparta/HC PanterEMÜ SKSNSK rohelineSuhePunkteKoht
Sparta/HC Panter8 - 510 - 018-561
EMÜ SK5 - 86 - 011-832
SNSK roheline0 - 100 - 60-1603

U9 - II etapp C-alagrupp

Jõgeva SK Tähe/Olivia 15Kehtna SKArenculleSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 156 - 518 - 224-761
Kehtna SK5 - 69 - 014-632
Arenculle2 - 180 - 92-2703

U9 - 1 tugevusgrupp

SNSK mustSparta/HC PanterJõgeva SK Tähe/Olivia 15SuhePunkteKoht
SNSK must9 - 514 - 223-761
Sparta/HC Panter5 - 910 - 615-1532
Jõgeva SK Tähe/Olivia 152 - 146 - 108-2403

U9 - 2 tugevusgrupp

Kehtna SKEMÜ SKSHK MerikasSuhePunkteKoht
Kehtna SK5 - 44 - 19-561
EMÜ SK4 - 57 - 111-632
SHK Merikas1 - 41 - 72-1103

U9 - 3 tugevusgrupp

SNSK rohelineSK KETSArenculleSuhePunkteKoht
SNSK roheline8 - 37 - 515-861
SK KETS3 - 85 - 48-1232
Arenculle5 - 74 - 59-1203

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SNSK must44000061 - 712
EMÜ SK43010032 - 199
Kehtna SK42020012 - 236
Jõgeva SK Tähe/Olivia 1541030015 - 293
SNSK roheline4004004 - 460

U9 - II etapp A-alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SNSK must22000034 - 76
SHK Merikas21010017 - 143
SK KETS2002005 - 350

U9 - II etapp B-alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta/HC Panter22000018 - 56
EMÜ SK21010011 - 83
SNSK roheline2002000 - 160

U9 - II etapp C-alagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe/Olivia 1522000024 - 76
Kehtna SK21010014 - 63
Arenculle2002002 - 270

U9 - 1 tugevusgrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SNSK must22000023 - 76
Sparta/HC Panter21010015 - 153
Jõgeva SK Tähe/Olivia 152002008 - 240

U9 - 2 tugevusgrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Kehtna SK2200009 - 56
EMÜ SK21010011 - 63
SHK Merikas2002002 - 110

U9 - 3 tugevusgrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SNSK roheline22000015 - 86
SK KETS2101008 - 123
Arenculle2002009 - 120

U9 - põhjagrupp

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SNSK must Gleb Šmõkov 4 28 6 34
2 SNSK must Artjom Levkovitš 4 16 10 26
3 SNSK must Allan Markin 4 6 11 17
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roald-Hain Kaarepere 4 13 0 13
5 SNSK must Nazar Jefimov 4 8 4 12
6 EMÜ SK Richard Raal 4 11 0 11
7 EMÜ SK Herman Kotselainen 4 7 2 9
8 EMÜ SK Meeri Mölder 4 5 3 8
9 Kehtna SK Georg Virki 4 7 0 7
10 SNSK must Erik Markin 4 2 5 7
11 Kehtna SK Lukas Läätsim 4 2 3 5
12 EMÜ SK Heiki Vaiksaar 4 1 4 5
13 EMÜ SK Hanna Pool 4 2 2 4
14 EMÜ SK Aksel Kasari 4 2 1 3
15 Kehtna SK Kristan Kivisaar 4 2 1 3
16 EMÜ SK Marta Kalamees 4 2 1 3
17 SNSK roheline Ruslan Ruslan Petrotšenko 4 2 1 3
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Karl-Eerik Kruuk 4 1 2 3
19 EMÜ SK Ragnar Timmusk 4 2 0 2
20 SNSK roheline Aleksei Mitkov 4 1 0 1
21 SNSK roheline Nikita Bugertsuk 4 1 0 1
22 SNSK roheline Georg Markov 4 0 1 1
23 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Lennart Trevor Laur 4 0 1 1
24 SNSK roheline Aleksander Grygorenko 0 0 0 0
25 SNSK roheline Alex Kirjushkin 0 0 0 0
26 Kehtna SK Christian Anter 0 0 0 0
27 SNSK roheline Daniel Grigorjev 0 0 0 0
28 Kehtna SK Egert Reile 0 0 0 0
29 SNSK must German Puškin 0 0 0 0
30 Kehtna SK Kristofer Velpler 0 0 0 0
31 SNSK roheline Maksim Kutuzov 0 0 0 0
32 EMÜ SK Rasmus Ratasepp 0 0 0 0
33 Kehtna SK Rasmus Šeršnev 0 0 0 0
34 EMÜ SK Robert Kompus 0 0 0 0
35 EMÜ SK Robert Tähiste 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Andres Posmatš 1 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Marten-Mathias Lepp 1 0 0 0
38 SNSK roheline Adrian Svetlov 4 0 0 0
39 EMÜ SK Emilia Padar 4 0 0 0
40 Kehtna SK GregoR-Tristjan Teras 4 0 0 0
41 Kehtna SK Heleliis Kiil 4 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Kristofer Anijärv 4 0 0 0
43 Kehtna SK Lasse Sildoja 4 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Mattias Serp 4 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Remy Sulg 4 0 0 0
46 Kehtna SK Robin Kenneth Ruus 4 0 0 0
47 Kehtna SK Robin Remmel 4 0 0 0
48 EMÜ SK William Wiederhold 4 0 0 0

U9 - II etapp A-alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SNSK must Gleb Šmõkov 2 10 6 16
2 SHK Merikas Axel Bruno Kark 2 14 0 14
3 SNSK must Allan Markin 2 6 4 10
4 SNSK must Artjom Levkovitš 2 6 4 10
5 SNSK must German Puškin 2 6 3 9
6 SNSK must Nazar Jefimov 2 4 1 5
7 SNSK must Aleksandr Kaikov 2 2 1 3
8 SK KETS Artur Suigusaar 2 2 0 2
9 SHK Merikas Ruudi - Kren Rumm 2 2 0 2
10 SHK Merikas Karl Michael Hoff 2 1 1 2
11 SK KETS Tanri Kivilo 2 1 0 1
12 SHK Merikas Karl Markus Koor 2 0 1 1
13 SHK Merikas Kerd Kivirai 2 0 1 1
14 SNSK must Erik Markin (Duubel) 0 0 0 0
15 SK KETS Frederik Valdemar Iovino 0 0 0 0
16 SK KETS Kristofer Leonardo Iovino 0 0 0 0
17 SK KETS Rico Lorup 0 0 0 0
18 SK KETS Robert Siim 0 0 0 0
19 SK KETS Alex Jaanverk 2 0 0 0
20 SHK Merikas Armin Meitern 2 0 0 0
21 SK KETS Gustav Miggur 2 0 0 0
22 SK KETS Hendrik Mõtus 2 0 0 0
23 SK KETS Mathias Leesalu 2 0 0 0
24 SK KETS Sten Boitsov 2 0 0 0
25 SHK Merikas Uku Adel 2 0 0 0

U9 - II etapp B-alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta/HC Panter Oskar Hiietam 2 7 1 8
2 Sparta/HC Panter Gordei Zotov 2 5 1 6
3 Sparta/HC Panter Johann Martin Konsig 2 1 3 4
4 EMÜ SK Hanna Pool 2 3 0 3
5 EMÜ SK Heiki Vaiksaar 2 2 1 3
6 Sparta/HC Panter Kevin Kangas 2 2 1 3
7 Sparta/HC Panter Levi Johannes Ahola 2 1 2 3
8 EMÜ SK Meeri Mölder 2 2 0 2
9 EMÜ SK Marta Kalamees 2 1 1 2
10 Sparta/HC Panter Rico Karu 2 1 1 2
11 EMÜ SK Herman Kotselainen 2 1 0 1
12 EMÜ SK William Wiederhold 2 1 0 1
13 Sparta/HC Panter Ruuben Rannula 2 0 1 1
14 EMÜ SK Aksel Kasari 0 0 0 0
15 SNSK roheline Aleksei Mitkov 0 0 0 0
16 SNSK roheline Brad Marten Kadak 0 0 0 0
17 SNSK roheline Daniel Grigorjev 0 0 0 0
18 SNSK roheline Erik Markin 0 0 0 0
19 SNSK roheline Georg Markov 0 0 0 0
20 Sparta/HC Panter Johan Järv 0 0 0 0
21 SNSK roheline Maksim Kutuzov 0 0 0 0
22 EMÜ SK Ragnar Timmusk 0 0 0 0
23 EMÜ SK Rasmus Ratasepp 0 0 0 0
24 EMÜ SK Richard Raal 0 0 0 0
25 EMÜ SK Robert Kompus 0 0 0 0
26 EMÜ SK Robert Tähiste 0 0 0 0
27 SNSK roheline Adrian Svetlov 2 0 0 0
28 SNSK roheline Aleksander Grygorenko 2 0 0 0
29 SNSK roheline Alex Kirjushkin 2 0 0 0
30 SNSK roheline Artjom Hvalõnski 2 0 0 0
31 EMÜ SK Emilia Padar 2 0 0 0
32 SNSK roheline Kirill Petrun 2 0 0 0
33 SNSK roheline Nikita Bugertsuk 2 0 0 0
34 SNSK roheline Ruslan Petrotšenko 2 0 0 0

U9 - II etapp C-alagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roald-Hain Kaarepere 2 11 1 12
2 Kehtna SK Georg Virki 2 7 2 9
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roger Kivi 2 5 0 5
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Rallo Joost 2 4 1 5
5 Kehtna SK Lukas Läätsim 2 3 1 4
6 Kehtna SK Lasse Sildoja 2 2 0 2
7 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Vesse Oja 2 2 0 2
8 Arenculle Egert Adamson 2 1 0 1
9 Arenculle Evert Tuus 2 1 0 1
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Karl-Eerik Kruuk 2 1 0 1
11 Kehtna SK Kristan Kivisaar 2 1 0 1
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Kristofer Anijärv 2 1 0 1
13 Kehtna SK Robin Kenneth Ruus 2 1 0 1
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Andres Posmatš 0 0 0 0
15 Kehtna SK Christian Anter 0 0 0 0
16 Kehtna SK Egert Reile 0 0 0 0
17 Kehtna SK GregoR-Tristjan Teras 0 0 0 0
18 Kehtna SK Heleliis Kiil 0 0 0 0
19 Arenculle Karl Jakob Küngas 0 0 0 0
20 Kehtna SK Kristofer Velpler 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Marten-Mathias Lepp (Duubel) 0 0 0 0
22 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Mattias Serp 0 0 0 0
23 Kehtna SK Rasmus Šeršnev 0 0 0 0
24 Kehtna SK Robin Remmel 0 0 0 0
25 Arenculle Albert Joala 2 0 0 0
26 Arenculle Kaidar Kello 2 0 0 0
27 Arenculle Kirke Tuus 2 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Lennart Trevor Laur 2 0 0 0
29 Arenculle Oliver Tuiman 2 0 0 0
30 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Remy Sulg 2 0 0 0
31 Arenculle Stefan Karuse 2 0 0 0
32 Arenculle Teele Kannik 2 0 0 0
33 Arenculle Tristian Kukk 2 0 0 0

U9 - 1 tugevusgrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SNSK must Gleb Šmõkov 2 7 2 9
2 Sparta/HC Panter Johann Martin Konsig 2 5 4 9
3 SNSK must Artjom Levkovitš 2 5 3 8
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roald-Hain Kaarepere 2 7 0 7
5 SNSK must Allan Markin 2 6 1 7
6 Sparta/HC Panter Oskar Hiietam 2 5 0 5
7 Sparta/HC Panter Rico Karu 2 3 1 4
8 Sparta/HC Panter Gordei Zotov 2 2 1 3
9 SNSK must Aleksandr Kaikov 2 1 0 1
10 SNSK must German Puškin 2 1 0 1
11 SNSK must Nazar Jefimov 2 1 0 1
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Vesse Oja 2 1 0 1
13 Sparta/HC Panter Kevin Kangas 2 0 1 1
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Lennart Trevor Laur 2 0 1 1
15 Sparta/HC Panter Ruuben Rannula 2 0 1 1
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Andres Posmatš 0 0 0 0
17 SNSK must Erik Markin (Duubel) 0 0 0 0
18 Sparta/HC Panter Johan Järv 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Marten-Mathias Lepp (Duubel) 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Mattias Serp 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Karl-Eerik Kruuk 2 0 0 0
22 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Kristofer Anijärv 2 0 0 0
23 Sparta/HC Panter Levi Johannes Ahola 2 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Rallo Joost 2 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Remy Sulg 2 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 Roger Kivi 2 0 0 0

U9 - 2 tugevusgrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kehtna SK Georg Virki 2 6 0 6
2 EMÜ SK Hanna Pool 2 6 0 6
3 EMÜ SK Herman Kotselainen 2 3 0 3
4 SHK Merikas Axel Bruno Kark 2 2 0 2
5 Kehtna SK Kristan Kivisaar 2 1 1 2
6 Kehtna SK Lukas Läätsim 2 1 1 2
7 EMÜ SK Meeri Mölder 2 1 1 2
8 EMÜ SK Heiki Vaiksaar 2 1 0 1
9 Kehtna SK Robin Kenneth Ruus 2 1 0 1
10 EMÜ SK Aksel Kasari 0 0 0 0
11 Kehtna SK Christian Anter 0 0 0 0
12 Kehtna SK Egert Reile 0 0 0 0
13 Kehtna SK GregoR-Tristjan Teras 0 0 0 0
14 Kehtna SK Heleliis Kiil 0 0 0 0
15 Kehtna SK Kristofer Velpler 0 0 0 0
16 EMÜ SK Ragnar Timmusk 0 0 0 0
17 EMÜ SK Rasmus Ratasepp 0 0 0 0
18 Kehtna SK Rasmus Šeršnev 0 0 0 0
19 EMÜ SK Richard Raal 0 0 0 0
20 EMÜ SK Robert Kompus 0 0 0 0
21 EMÜ SK Robert Tähiste 0 0 0 0
22 Kehtna SK Robin Remmel 0 0 0 0
23 SHK Merikas Armin Meitern 2 0 0 0
24 EMÜ SK Emilia Padar 2 0 0 0
25 SHK Merikas Karl Markus Koor 2 0 0 0
26 SHK Merikas Karl Michael Hoff 2 0 0 0
27 SHK Merikas Kerd Kivirai 2 0 0 0
28 Kehtna SK Lasse Sildoja 2 0 0 0
29 EMÜ SK Marta Kalamees 2 0 0 0
30 SHK Merikas Ruudi - Kren Rumm 2 0 0 0
31 SHK Merikas Uku Adel 2 0 0 0
32 EMÜ SK William Wiederhold 2 0 0 0

U9 - 3 tugevusgrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SNSK roheline Nikita Bugertsuk 2 8 0 8
2 Arenculle Egert Adamson 2 5 2 7
3 SNSK roheline Kirill Petrun 2 4 0 4
4 Arenculle Oliver Tuiman 2 3 1 4
5 SK KETS Mathias Leesalu 2 2 0 2
6 SK KETS Tanri Kivilo 2 2 0 2
7 SK KETS Artur Suigusaar 2 1 1 2
8 SK KETS Gustav Miggur 2 1 1 2
9 SNSK roheline Ruslan Petrotšenko 2 1 1 2
10 SNSK roheline Aleksander Grygorenko 2 1 0 1
11 SNSK roheline Artjom Hvalõnski 2 1 0 1
12 Arenculle Tristian Kukk 2 1 0 1
13 SNSK roheline Alex Kirjushkin 2 0 1 1
14 SNSK roheline Aleksei Mitkov 0 0 0 0
15 SNSK roheline Brad Marten Kadak 0 0 0 0
16 SNSK roheline Daniel Grigorjev 0 0 0 0
17 SNSK roheline Erik Markin 0 0 0 0
18 SK KETS Frederik Valdemar Iovino 0 0 0 0
19 SNSK roheline Georg Markov 0 0 0 0
20 Arenculle Karl Jakob Küngas 0 0 0 0
21 SK KETS Kristofer Leonardo Iovino 0 0 0 0
22 SNSK roheline Maksim Kutuzov 0 0 0 0
23 SK KETS Rico Lorup 0 0 0 0
24 SK KETS Robert Siim 0 0 0 0
25 SNSK roheline Adrian Svetlov 2 0 0 0
26 Arenculle Albert Joala 2 0 0 0
27 SK KETS Alex Jaanverk 2 0 0 0
28 Arenculle Evert Tuus 2 0 0 0
29 SK KETS Hendrik Mõtus 2 0 0 0
30 Arenculle Kaidar Kello 2 0 0 0
31 Arenculle Kirke Tuus 2 0 0 0
32 Arenculle Stefan Karuse 2 0 0 0
33 SK KETS Sten Boitsov 2 0 0 0
34 Arenculle Teele Kannik 2 0 0 0

U9

U9 - II etapp A-alagrupp

U9 - II etapp B-alagrupp

U9 - II etapp C-alagrupp

U9 - 1 tugevusgrupp

U9 - 2 tugevusgrupp

U9 - 3 tugevusgrupp

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |