Hooaeg 2021 / 2022

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK II AndrI-Sverre Väikene 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Andry Kaarepere 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Aron Prjadko 0 0 0 0
4 EMÜ SK II Arti Angerjärv 0 0 0 0
5 Kehtna SK ChriS-Sander Jõema 0 0 0 0
6 Kehtna SK Helena Kiil 0 0 0 0
7 EMÜ SK II Hugo Lukken 0 0 0 0
8 Kehtna SK Jako Sildoja 0 0 0 0
9 EMÜ SK I Jan Kovšadi 0 0 0 0
10 EMÜ SK I Joosep Pruulmann 0 0 0 0
11 EMÜ SK I Jorke Saluse 0 0 0 0
12 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Karel Kuuskmann 0 0 0 0
13 EMÜ SK II Karoliina Lemmats 0 0 0 0
14 EMÜ SK II Kaspar Hell 0 0 0 0
15 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kaur Oja 0 0 0 0
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kristjan Ristjõe 0 0 0 0
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Loore Ottenson 0 0 0 0
18 Kehtna SK Loviise Läätsim 0 0 0 0
19 Kehtna SK Markos Kutser 0 0 0 0
20 EMÜ SK I Marta Mölder 0 0 0 0
21 Kehtna SK Märt Pint 0 0 0 0
22 EMÜ SK I Nathaniel Konks 0 0 0 0
23 EMÜ SK II Oliver Voomets 0 0 0 0
24 EMÜ SK II Priidu Isak 0 0 0 0
25 EMÜ SK II Raul Kiivikas 0 0 0 0
26 EMÜ SK II Reiko Steven Kompus 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Riko Põdersalu 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Roald-Hain Kaarepere 0 0 0 0
29 EMÜ SK II Robin Rohejärv 0 0 0 0
30 EMÜ SK I Roger Pihlak 0 0 0 0
31 EMÜ SK II Roland Silm 0 0 0 0
32 EMÜ SK II Romet Luug 0 0 0 0
33 EMÜ SK II Rosanna Lemmats 0 0 0 0
34 EMÜ SK II Sergo Paabut 0 0 0 0
35 EMÜ SK II Silver Hõbe 0 0 0 0
36 EMÜ SK I Silver Kasari 0 0 0 0
37 EMÜ SK II Sten Uiboupin 0 0 0 0
38 EMÜ SK II Uku Vaiksaar 0 0 0 0

U9

EMÜ SK IJõgeva SK Tähe/Olivia 13Kehtna SKEMÜ SK IISuhePunkteKoht
EMÜ SK I13 - 8
13 - 5
14 - 8
18 - 6
12 - 0
26 - 5
96-32181
Jõgeva SK Tähe/Olivia 138 - 13
5 - 13
18 - 9
12 - 5
14 - 3
15 - 7
72-50122
Kehtna SK8 - 14
6 - 18
9 - 18
5 - 12
16 - 4
6 - 4
50-7063
EMÜ SK II0 - 12
5 - 26
3 - 14
7 - 15
4 - 16
4 - 6
23-8904

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK I66000096 - 3218
Jõgeva SK Tähe/Olivia 1364020072 - 5012
Kehtna SK62040050 - 706
EMÜ SK II60060023 - 890

U9 - põhjagrupp

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kristjan Ristjõe 6 41 2 43
2 EMÜ SK I Jorke Saluse 6 36 5 41
3 EMÜ SK I Silver Kasari 6 22 9 31
4 Kehtna SK Markos Kutser 6 23 1 24
5 Kehtna SK Loviise Läätsim 6 17 2 19
6 EMÜ SK I Jan Kovšadi 6 11 5 16
7 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Roald-Hain Kaarepere 6 10 3 13
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Aron Prjadko 3 12 0 12
9 EMÜ SK I Marta Mölder 4 12 0 12
10 EMÜ SK I Nathaniel Konks 6 8 2 10
11 EMÜ SK II Raul Kiivikas 6 9 0 9
12 EMÜ SK I Joosep Pruulmann 6 6 3 9
13 EMÜ SK II Uku Vaiksaar 6 6 2 8
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Loore Ottenson 3 1 5 6
15 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kaur Oja 3 4 1 5
16 Kehtna SK Helena Kiil 6 3 2 5
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Riko Põdersalu 3 2 2 4
18 EMÜ SK II Sten Uiboupin 5 3 1 4
19 EMÜ SK II Reiko Steven Kompus 3 2 1 3
20 EMÜ SK I Roger Pihlak 3 1 2 3
21 EMÜ SK II Robin Rohejärv 5 2 1 3
22 Kehtna SK ChriS-Sander Jõema 6 2 1 3
23 Kehtna SK Jako Sildoja 6 1 2 3
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Andry Kaarepere 3 1 1 2
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Karel Kuuskmann 6 1 1 2
26 EMÜ SK II Sergo Paabut 3 1 0 1
27 EMÜ SK II AndrI-Sverre Väikene 0 0 0 0
28 EMÜ SK II Arti Angerjärv 0 0 0 0
29 EMÜ SK II Hugo Lukken 0 0 0 0
30 EMÜ SK II Oliver Voomets 0 0 0 0
31 EMÜ SK II Priidu Isak 0 0 0 0
32 EMÜ SK II Roland Silm 0 0 0 0
33 EMÜ SK II Silver Hõbe 0 0 0 0
34 EMÜ SK II Kaspar Hell 2 0 0 0
35 EMÜ SK II Karoliina Lemmats 3 0 0 0
36 Kehtna SK Märt Pint 3 0 0 0
37 EMÜ SK II Romet Luug 3 0 0 0
38 EMÜ SK II Rosanna Lemmats 3 0 0 0

U9

U9 - karikavõistlused

Jõgeva SK Tähe/Olivia 13EMÜ SK IKehtna SKEMÜ SK IISuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 139 - 710 - 215 - 434-1391
EMÜ SK I7 - 913 - 45 - 025-1362
Kehtna SK2 - 104 - 139 - 315-2633
EMÜ SK II4 - 150 - 53 - 97-2904

 

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kristjan Ristjõe 3 11 1 12
2 EMÜ SK I Silver Kasari 3 11 1 12
3 EMÜ SK I Marta Mölder 3 8 3 11
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Aron Prjadko 3 9 1 10
5 Kehtna SK Loviise Läätsim 3 7 3 10
6 Kehtna SK Markos Kutser 3 4 6 10
7 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Roald-Hain Kaarepere 3 5 3 8
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Riko Põdersalu 3 4 1 5
9 EMÜ SK I Jan Kovšadi 3 0 5 5
10 Kehtna SK Jako Sildoja 3 4 0 4
11 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Loore Ottenson 3 3 1 4
12 EMÜ SK II Raul Kiivikas 3 3 1 4
13 EMÜ SK II Uku Vaiksaar 3 1 3 4
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Kaur Oja 3 2 1 3
15 EMÜ SK I Roger Pihlak 3 1 2 3
16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Karel Kuuskmann 3 0 3 3
17 EMÜ SK II Priidu Isak 3 2 0 2
18 EMÜ SK II Robin Rohejärv 3 1 1 2
19 Kehtna SK Helena Kiil 3 0 2 2
20 EMÜ SK I Joosep Pruulmann 3 0 2 2
21 EMÜ SK II Sten Uiboupin 3 0 2 2
22 Kehtna SK ChriS-Sander Jõema 0 0 0 0
23 Kehtna SK Märt Pint 0 0 0 0
24 EMÜ SK II AndrI-Sverre Väikene 1 0 0 0
25 EMÜ SK II Arti Angerjärv 1 0 0 0
26 EMÜ SK II Hugo Lukken 1 0 0 0
27 EMÜ SK I Jorke Saluse 1 0 0 0
28 EMÜ SK II Karoliina Lemmats 1 0 0 0
29 EMÜ SK II Kaspar Hell 1 0 0 0
30 EMÜ SK II Oliver Voomets 1 0 0 0
31 EMÜ SK II Reiko Steven Kompus 1 0 0 0
32 EMÜ SK II Roland Silm 1 0 0 0
33 EMÜ SK II Rosanna Lemmats 1 0 0 0
34 EMÜ SK II Sergo Paabut 1 0 0 0
35 EMÜ SK II Silver Hõbe 1 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 Andry Kaarepere 3 0 0 0
37 Kehtna SK Kristofer Nõulik 3 0 0 0
38 EMÜ SK I Nathaniel Konks 3 0 0 0
39 EMÜ SK II Romet Luug 3 0 0 0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |