Hooaeg 2022 / 2023

Eesti-Läti Liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Līgatne Agnese Broliša 0 0 0 0
2 Irlava/Tukums Aleksa Adriana Alfere 0 0 0 0
3 NND/RJTC Alise Lakija Širve 0 0 0 0
4 NND/RJTC Allana Kolosova 0 0 0 0
5 NND/RJTC Amanda Bizauska 0 0 0 0
6 Irlava/Tukums Amanda Kipena 0 0 0 0
7 Irlava/Tukums Amanta Muceniece 0 0 0 0
8 FK Ķekava Anda Knospiņa 0 0 0 0
9 Sparta Anete Vaha 0 0 0 0
10 NND/RJTC Anna Mūrniece 0 0 0 0
11 FK Ķekava Annija Dārta Dankfelde 0 0 0 0
12 NND/RJTC Annija Straupe 0 0 0 0
13 Rubene Asnāte Pēlmane 0 0 0 0
14 NND/RJTC Beāte Žavnere 0 0 0 0
15 Lekrings Betija Raseiceva 0 0 0 0
16 NND/RJTC Dace Andžāne 0 0 0 0
17 FK Ķekava Dana Gulbe 0 0 0 0
18 Rubene Daniela Dafne Hāne 0 0 0 0
19 Rubene Danute Tinkuse 0 0 0 0
20 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
21 NND/RJTC Dārta Derupa 0 0 0 0
22 Lekrings Dārta Malkava 0 0 0 0
23 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
24 Irlava/Tukums Diāna Šnepste 0 0 0 0
25 FK Ķekava Džeina Dombrava 0 0 0 0
26 Lekrings Džeina Eglīte 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 0 0 0 0
28 Rubene Egija Katrīne Briede 0 0 0 0
29 Lekrings Egita Megija Traine 0 0 0 0
30 Lekrings Elena Klaviniusa 0 0 0 0
31 NND/RJTC Elīna Dīce 0 0 0 0
32 Līgatne Elīna Drēziņa 0 0 0 0
33 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
34 Rubene Elīna Sirmā 0 0 0 0
35 NND/RJTC Elīna Štrausa 0 0 0 0
36 Lekrings Elīna Tauriņa 0 0 0 0
37 Līgatne Elīza Elizabete Bērziņa 0 0 0 0
38 FK Ķekava Elīza Jākobsone 0 0 0 0
39 Lekrings Elizabete Dārziņa 0 0 0 0
40 Lekrings Emīlija Horna 0 0 0 0
41 Rubene Emīlija Salaciete 0 0 0 0
42 Eesti Maaülikool Emma Ubaleht 0 0 0 0
43 Rubene Estere Elbrete 0 0 0 0
44 Lekrings Evelīna Barka 0 0 0 0
45 Rubene Evelīna Caune 0 0 0 0
46 Rubene Evelīna Sirmā 0 0 0 0
47 FK Ķekava Evija Birkhāne 0 0 0 0
48 Līgatne Evita Mackeviča 0 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
50 Līgatne Gundega Vancāne 0 0 0 0
51 NND/RJTC Gunita Juškeviča 0 0 0 0
52 Līgatne Hanifa Ezera 0 0 0 0
53 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
54 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
55 Sparta Helena Luik 0 0 0 0
56 FK Ķekava Ieva Bušmane 0 0 0 0
57 Rubene Ieva Jete Jansone 0 0 0 0
58 Irlava/Tukums Ieva Pauniņa 0 0 0 0
59 Līgatne Ināra Paegle 0 0 0 0
60 NND/RJTC Jana Linda Jefimova 0 0 0 0
61 Līgatne Jogita Gindra 0 0 0 0
62 Lekrings Jolanta Kļava 0 0 0 0
63 Rubene Jolanta Koziņeca 0 0 0 0
64 Sparta Kadre Lahtmets 0 0 0 0
65 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
66 NND/RJTC Karīna Mičule 0 0 0 0
67 NND/RJTC Karīna Saidova 0 0 0 0
68 Sparta Karola Vares 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
70 Eesti Maaülikool Kati Kolsar 0 0 0 0
71 Eesti Maaülikool Katrin Kaarama 0 0 0 0
72 Sparta Katrin Meresmaa 0 0 0 0
73 Lekrings Katrīna Dārta Kārkliņa 0 0 0 0
74 FK Ķekava Katrīna Kate Fībiga 0 0 0 0
75 FK Ķekava Katrīne Šleiva 0 0 0 0
76 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
77 Irlava/Tukums Ketija Ozola 0 0 0 0
78 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
80 NND/RJTC Klinta Rovīte 0 0 0 0
81 NND/RJTC Krista Ruicēna 0 0 0 0
82 Eesti Maaülikool Kristi Aaloe 0 0 0 0
83 Sparta Kristi Rickberg 0 0 0 0
84 FK Ķekava Kristiāna Elizabete Krūmiņa 0 0 0 0
85 Līgatne Kristiāna Grāvīte 0 0 0 0
86 Eesti Maaülikool Kristin Lalin 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
88 Irlava/Tukums Kristīne Andrējeva 0 0 0 0
89 FK Ķekava Kristīne Kirilova 0 0 0 0
90 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
91 Rubene Lāsma Ēvele 0 0 0 0
92 Līgatne Laura Lāce 0 0 0 0
93 Līgatne Laura Skujevska 0 0 0 0
94 Līgatne Laura Vancāne 0 0 0 0
95 Rubene Lība Daija Mikova 0 0 0 0
96 Līgatne Liene Adamane 0 0 0 0
97 FK Ķekava Liene Leite 0 0 0 0
98 Irlava/Tukums Liene Veidemane 0 0 0 0
99 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
100 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
101 Lekrings Liliāna Jakovicka 0 0 0 0
102 Lekrings Linda Gavrilova-Rogoza 0 0 0 0
103 Irlava/Tukums Linda Jēgere 0 0 0 0
104 Līgatne Linda Lubgāne 0 0 0 0
105 Irlava/Tukums Linda Reinholde 0 0 0 0
106 Irlava/Tukums Lizete Ošeniece 0 0 0 0
107 Irlava/Tukums Līva Kalniņa 0 0 0 0
108 Rubene Lote Baldiņa 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
110 Lekrings Luīze Raseiceva 0 0 0 0
111 Līgatne Madara Adamane 0 0 0 0
112 Rubene Madlēna Rozīte 0 0 0 0
113 Lekrings Maija Zēmele-Bauere 0 0 0 0
114 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
115 Irlava/Tukums Mariamija Gudrā 0 0 0 0
116 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
117 Rubene Marta Drille 0 0 0 0
118 Rubene Marta Gaugere 0 0 0 0
119 Rubene Marta Lība Zameca 0 0 0 0
120 NND/RJTC Marta Reke 0 0 0 0
121 Sparta Melani Arusalu 0 0 0 0
122 Sparta Melissa Britt Joala 0 0 0 0
123 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
124 Sparta Merliin Arusalu 0 0 0 0
125 Sparta Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
126 NND/RJTC Olga Timofejeva 0 0 0 0
127 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 0 0 0 0
128 Lekrings Olīvija Jarohoviča 0 0 0 0
129 NND/RJTC Paula Loreta Kokina 0 0 0 0
130 FK Ķekava Paula Metāla 0 0 0 0
131 FK Ķekava Paula Sloģe 0 0 0 0
132 Irlava/Tukums Paula Zālmane 0 0 0 0
133 Eesti Maaülikool Pille Arro 0 0 0 0
134 Eesti Maaülikool Piret Puidak 0 0 0 0
135 FK Ķekava Rebeka Kārkliniece 0 0 0 0
136 Sparta Reelika Liiv 0 0 0 0
137 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
138 Rubene Samanta Bērziņa 0 0 0 0
139 Lekrings Sanija Pokkere 0 0 0 0
140 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 0 0 0 0
141 NND/RJTC Santa Kazaine 0 0 0 0
142 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
143 NND/RJTC Sindija Žīgure 0 0 0 0
144 Rubene Sintija Bāliņa 0 0 0 0
145 Sparta Sirli Nellis 0 0 0 0
146 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
147 Irlava/Tukums Zanda Birze 0 0 0 0
148 Irlava/Tukums Zane Razdovska 0 0 0 0
149 Rubene Zane Ziedone 0 0 0 0
150 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0
151 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
152 FK Ķekava Ulrika Skakovska 0 0 0 0
153 FK Ķekava Valērija Druzjaka 0 0 0 0
154 Irlava/Tukums Valērija Kurilo 0 0 0 0
155 NND/RJTC Viktorija Kovaļova 0 0 0 0
156 FK Ķekava Viktorija Kuročkina 0 0 0 0

Eesti-Läti Liiga

EMÜSpartaLekringsRubeneNND/RJTCFK ĶekavaLīgatneIrlava/TukumsSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikool4 - 8
5 - 11
5 - 11
7 - 6
6 - 7
2 - 74 - 22 - 3
9 - 4
7 - 151-60141
Sparta8 - 4
11 - 5
8 - 96 - 11
5 - 8
2 - 43 - 4
5 - 3
4 - 7
52-55102
Lekrings11 - 5
6 - 7
7 - 6
9 - 833-2673
Rubene11 - 6
8 - 5
19-1164
NND/RJTC7 - 24 - 211-465
FK Ķekava2 - 44 - 3
3 - 5
7 - 4
16-1666
Līgatne3 - 2
4 - 9
7-1127
Irlava/Tukums1 - 71-708

Eesti-Läti Liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikool104042051 - 6014
Sparta93051052 - 5510
Lekrings41210033 - 267
Rubene22000019 - 116
NND/RJTC22000011 - 46
FK Ķekava42020016 - 166
Līgatne2011007 - 112
Irlava/Tukums1001001 - 70

Eesti-Läti Liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Kati Kolsar 10 11 9 20
2 Lekrings Džeina Eglīte 3 9 6 15
3 Sparta Mona-Lisa Lusti 9 6 9 15
4 Lekrings Katrīna Dārta Kārkliņa 4 6 7 13
5 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 10 9 4 13
6 Lekrings Luīze Raseiceva 4 7 5 12
7 Sparta Kadre Lahtmets 8 4 8 12
8 Lekrings Betija Raseiceva 4 7 4 11
9 Sparta Kristi Rickberg 6 7 4 11
10 Sparta Hanna-Liisa Õispuu 9 9 2 11
11 Lekrings Jolanta Kļava 4 6 4 10
12 Sparta Sirli Nellis 7 7 3 10
13 Rubene Emīlija Salaciete 2 6 3 9
14 Eesti Maaülikool Liis Lokk 7 5 4 9
15 Sparta Kädi Keinast 8 7 2 9
16 Eesti Maaülikool Marilin Riives 8 6 3 9
17 Eesti Maaülikool Emma Ubaleht 10 7 2 9
18 Rubene Samanta Bērziņa 2 6 2 8
19 Sparta Merli Süvari 5 3 5 8
20 Sparta Reelika Liiv 9 4 3 7
21 Rubene Marta Gaugere 2 2 4 6
22 Sparta Melani Arusalu 8 3 3 6
23 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 8 2 4 6
24 NND/RJTC Elīna Dīce 2 3 2 5
25 FK Ķekava Evija Birkhāne 4 4 1 5
26 FK Ķekava Katrīna Kate Fībiga 4 4 1 5
27 Sparta Katrin Meresmaa 7 0 5 5
28 NND/RJTC Anna Mūrniece 2 2 2 4
29 FK Ķekava Kristiāna Elizabete Krūmiņa 4 3 1 4
30 FK Ķekava Ulrika Skakovska 4 2 2 4
31 FK Ķekava Paula Metāla 4 0 4 4
32 Sparta Darja Voog 5 4 0 4
33 Eesti Maaülikool Kristin Penu 7 2 2 4
34 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 10 2 2 4
35 Rubene Elīna Sirmā 2 2 1 3
36 Rubene Marta Drille 2 2 1 3
37 Lekrings Olīvija Jarohoviča 2 2 1 3
38 NND/RJTC Karīna Saidova 2 1 2 3
39 Līgatne Liene Adamane 2 1 2 3
40 NND/RJTC Marta Reke 2 1 2 3
41 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 3 2 1 3
42 Lekrings Liliāna Jakovicka 3 1 2 3
43 FK Ķekava Annija Dārta Dankfelde 4 2 1 3
44 Eesti Maaülikool Pille Arro 6 1 2 3
45 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 8 2 1 3
46 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 9 0 3 3
47 Līgatne Agnese Broliša 2 2 0 2
48 Līgatne Elīza Elizabete Bērziņa 2 2 0 2
49 NND/RJTC Klinta Rovīte 2 2 0 2
50 Līgatne Laura Skujevska 2 0 2 2
51 Lekrings Elena Klaviniusa 3 0 2 2
52 Eesti Maaülikool Kristi Aaloe 3 0 2 2
53 Lekrings Dārta Malkava 4 1 1 2
54 Lekrings Evelīna Barka 4 1 1 2
55 FK Ķekava Liene Leite 4 1 1 2
56 FK Ķekava Paula Sloģe 4 0 2 2
57 Eesti Maaülikool Triinu-Liis Kuriks 9 1 1 2
58 Irlava/Tukums Paula Zālmane 1 1 0 1
59 Eesti Maaülikool Piret Puidak 1 1 0 1
60 Irlava/Tukums Kristīne Andrējeva 1 0 1 1
61 NND/RJTC Beāte Žavnere 2 1 0 1
62 Rubene Evelīna Caune 2 1 0 1
63 Līgatne Madara Adamane 2 1 0 1
64 Līgatne Ināra Paegle 2 0 1 1
65 NND/RJTC Karīna Mičule 2 0 1 1
66 Līgatne Linda Lubgāne 2 0 1 1
67 Rubene Zane Ziedone 2 0 1 1
68 FK Ķekava Viktorija Kuročkina 2 0 1 1
69 Lekrings Elīna Tauriņa 4 0 1 1
70 Sparta Elina Liin 5 0 1 1
71 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 6 0 1 1
72 Sparta Anete Vaha 9 0 1 1
73 Sparta Kertu Pollisinski 9 0 1 1
74 NND/RJTC Amanda Bizauska 0 0 0 0
75 Irlava/Tukums Amanda Kipena 0 0 0 0
76 Irlava/Tukums Amanta Muceniece 0 0 0 0
77 Rubene Asnāte Pēlmane 0 0 0 0
78 Rubene Danute Tinkuse 0 0 0 0
79 Rubene Egija Katrīne Briede 0 0 0 0
80 NND/RJTC Elīna Štrausa 0 0 0 0
81 Rubene Evelīna Sirmā 0 0 0 0
82 Līgatne Gundega Vancāne 0 0 0 0
83 Līgatne Hanifa Ezera 0 0 0 0
84 FK Ķekava Ieva Bušmane 0 0 0 0
85 Rubene Ieva Jete Jansone 0 0 0 0
86 Irlava/Tukums Ieva Pauniņa 0 0 0 0
87 Līgatne Kristiāna Grāvīte 0 0 0 0
88 Rubene Lāsma Ēvele 0 0 0 0
89 Līgatne Laura Lāce 0 0 0 0
90 Līgatne Laura Vancāne 0 0 0 0
91 Rubene Lība Daija Mikova 0 0 0 0
92 Irlava/Tukums Liene Veidemane 0 0 0 0
93 Irlava/Tukums Linda Jēgere 0 0 0 0
94 Rubene Lote Baldiņa 0 0 0 0
95 Irlava/Tukums Mariamija Gudrā 0 0 0 0
96 Rubene Sanija Ramona Ābeltiņa 0 0 0 0
97 NND/RJTC Santa Kazaine 0 0 0 0
98 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
99 Irlava/Tukums Zanda Birze 0 0 0 0
100 Irlava/Tukums Aleksa Adriana Alfere 1 0 0 0
101 NND/RJTC Alise Lakija Širve 1 0 0 0
102 Irlava/Tukums Diāna Šnepste 1 0 0 0
103 Sparta Helena Luik 1 0 0 0
104 Sparta Kairiin Jõemets 1 0 0 0
105 Irlava/Tukums Ketija Ozola 1 0 0 0
106 Irlava/Tukums Linda Reinholde 1 0 0 0
107 Irlava/Tukums Lizete Ošeniece 1 0 0 0
108 Irlava/Tukums Līva Kalniņa 1 0 0 0
109 Lekrings Maija Zēmele-Bauere 1 0 0 0
110 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 1 0 0 0
111 Irlava/Tukums Zane Razdovska 1 0 0 0
112 Sparta Tiina Krutob 1 0 0 0
113 Irlava/Tukums Valērija Kurilo 1 0 0 0
114 NND/RJTC Allana Kolosova 2 0 0 0
115 FK Ķekava Anda Knospiņa 2 0 0 0
116 NND/RJTC Annija Straupe 2 0 0 0
117 NND/RJTC Dace Andžāne 2 0 0 0
118 Rubene Daniela Dafne Hāne 2 0 0 0
119 NND/RJTC Dārta Derupa 2 0 0 0
120 FK Ķekava Džeina Dombrava 2 0 0 0
121 Lekrings Egita Megija Traine 2 0 0 0
122 Līgatne Elīna Drēziņa 2 0 0 0
123 Lekrings Elizabete Dārziņa 2 0 0 0
124 Rubene Estere Elbrete 2 0 0 0
125 Līgatne Evita Mackeviča 2 0 0 0
126 NND/RJTC Gunita Juškeviča 2 0 0 0
127 NND/RJTC Jana Linda Jefimova 2 0 0 0
128 Līgatne Jogita Gindra 2 0 0 0
129 Rubene Jolanta Koziņeca 2 0 0 0
130 Eesti Maaülikool Katrin Kaarama 2 0 0 0
131 NND/RJTC Krista Ruicēna 2 0 0 0
132 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 2 0 0 0
133 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 2 0 0 0
134 Rubene Madlēna Rozīte 2 0 0 0
135 Rubene Marta Lība Zameca 2 0 0 0
136 NND/RJTC Olga Timofejeva 2 0 0 0
137 NND/RJTC Paula Loreta Kokina 2 0 0 0
138 FK Ķekava Rebeka Kārkliniece 2 0 0 0
139 NND/RJTC Sindija Žīgure 2 0 0 0
140 Rubene Sintija Bāliņa 2 0 0 0
141 FK Ķekava Valērija Druzjaka 2 0 0 0
142 NND/RJTC Viktorija Kovaļova 2 0 0 0
143 Sparta Diana Kaareste 3 0 0 0
144 FK Ķekava Dana Gulbe 4 0 0 0
145 FK Ķekava Elīza Jākobsone 4 0 0 0
146 Lekrings Emīlija Horna 4 0 0 0
147 FK Ķekava Katrīne Šleiva 4 0 0 0
148 FK Ķekava Kristīne Kirilova 4 0 0 0
149 Lekrings Linda Gavrilova-Rogoza 4 0 0 0
150 Sparta Marge Pent 4 0 0 0
151 Lekrings Sanija Pokkere 4 0 0 0
152 Eesti Maaülikool Kristin Lalin 5 0 0 0
153 Sparta Karola Vares 6 0 0 0
154 Sparta Melissa Britt Joala 8 0 0 0
155 Sparta Merliin Arusalu 9 0 0 0
156 Eesti Maaülikool Oliivia Ossipov 10 0 0 0

Eesti-Läti Liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. FK ĶekavaKristīneKirilova120797291,1
2. FK ĶekavaDanaGulbe120716388,7
3. NND/RJTCAllanaKolosova120332987,9
4. Irlava/TukumsLizeteOšeniece0312787,1
5. SpartaMerliinArusalu59031226484,6
6. RubeneEstereElbrete111504284,0
7. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer146917582,4
8. LīgatneJogitaGindra121604981,7
9. LekringsLindaGavrilova-Rogoza241967881,3
10. Eesti MaaülikoolKatrinKaarama60372978,4
11. LekringsEgita MegijaTraine 60352777,1
12. Eesti MaaülikoolOliiviaOssipov33615511976,8
13. SpartaKarolaVares104250,0
14. RubeneSintijaBāliņa96350,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |