Hooaeg 2022 / 2023

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
2 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
3 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
4 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
6 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
7 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
8 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
9 Valga Välk Andres Kalavus 0 0 0 0
10 Vana hea puur Andris Balodis 0 0 0 0
11 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 0 0 0 0
13 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
14 Vana hea puur Armo Ivask 0 0 0 0
15 Spordipalavik Asso Kõuts 0 0 0 0
16 Vana hea puur Avo Ombler 0 0 0 0
17 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
20 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
21 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
22 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
23 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
24 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
25 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
26 Vana hea puur Erki Teder 0 0 0 0
27 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
29 Valga Välk Gleb Tšip 0 0 0 0
30 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
32 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
33 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
34 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
35 Vana hea puur Imre Hansen 0 0 0 0
36 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
37 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
38 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
39 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
40 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
42 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
43 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
44 Bändidos Joosep Perandi 0 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Joosep Postov 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Juhan Metsand 0 0 0 0
47 Vana hea puur Kaarel Oim 0 0 0 0
48 Vana hea puur Kalmer Koossalu 0 0 0 0
49 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
50 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
52 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
53 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
55 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
56 Valga Välk Kaur Lillevälja 0 0 0 0
57 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
59 Spordipalavik Kristjan Niibon 0 0 0 0
60 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
61 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
62 Bändidos Lauri Ries 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikool Marek Jelok 0 0 0 0
66 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
67 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
68 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
69 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
70 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
71 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 0 0 0 0
72 Spordipalavik Martin Einblau 0 0 0 0
73 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
74 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
75 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
76 Spordipalavik Martin Lehmus 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 0 0 0 0
78 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
79 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
80 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
81 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
82 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
83 Bändidos Mike Holmaranta 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
85 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
86 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
88 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Ott Tera 0 0 0 0
91 Spordipalavik Pavel Berezinski 0 0 0 0
92 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
93 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
94 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
95 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
97 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
98 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
99 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
100 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
101 Spordipalavik Reigo Podar 0 0 0 0
102 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
103 Bändidos Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
104 Spordipalavik Richard Kerde 0 0 0 0
105 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
106 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
108 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 0 0 0 0
110 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
111 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
112 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
113 Vana hea puur Simon Righarts 0 0 0 0
114 Viskoosa SK Sten Sihver 0 0 0 0
115 Vana hea puur Sten Veskis 0 0 0 0
116 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
117 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
118 Spordipalavik Taavi Sau 0 0 0 0
119 Viskoosa SK Taavo Taelma 0 0 0 0
120 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
121 Spordipalavik Tanel Kiisküla 0 0 0 0
122 Bändidos Targo Trepp 0 0 0 0
123 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
124 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
125 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
126 Vana hea puur Timmo Zimmermann 0 0 0 0
127 Spordipalavik Tormi Voog 0 0 0 0
128 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
129 Vana hea puur Tõnis Korts 0 0 0 0
130 Spordipalavik Tõnis Vähi 0 0 0 0
131 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0

Teine liiga

EMÜBändidosSpordipalavikVHPViskoosaValgaSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikool10 - 420 - 330-761
Bändidos6 - 29 - 415-662
Spordipalavik7 - 56 - 313-863
Vana hea puur2 - 65 - 77-1304
Viskoosa SK4 - 103 - 67-1605
Valga Välk3 - 204 - 97-2906

Teine liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikool22000030 - 76
Bändidos22000015 - 66
Spordipalavik22000013 - 86
Vana hea puur2002007 - 130
Viskoosa SK2002007 - 160
Valga Välk2002007 - 290

Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 2 8 6 14
2 Eesti Maaülikool Sander Mägi 2 7 1 8
3 Spordipalavik Rauno Ollema 2 4 2 6
4 Bändidos Rainis Provornikov 1 1 4 5
5 Bändidos Andi Kuum 2 3 2 5
6 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 2 2 3 5
7 Eesti Maaülikool Ott Tera 2 2 3 5
8 Bändidos Joosep Perandi 2 4 0 4
9 Spordipalavik Tormi Voog 2 4 0 4
10 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 2 2 2 4
11 Valga Välk Indrek Lumiste 2 2 2 4
12 Viskoosa SK Kasper Mast 2 2 2 4
13 Eesti Maaülikool Talis Mölder 2 1 3 4
14 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 1 2 1 3
15 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 1 2 1 3
16 Bändidos Lauri Ries 1 1 2 3
17 Spordipalavik Taavi Sau 1 1 2 3
18 Bändidos Kevin Viitas 2 3 0 3
19 Valga Välk Margo Pärnaku 2 3 0 3
20 Bändidos Andre Sammelselg 2 2 1 3
21 Viskoosa SK Miko Malk 2 2 1 3
22 Vana hea puur Erki Teder 1 1 1 2
23 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 2 2 0 2
24 Eesti Maaülikool Märten Lamp 2 2 0 2
25 Bändidos Anre Vooremaa 2 1 1 2
26 Vana hea puur Armo Ivask 2 1 1 2
27 Vana hea puur Imre Hansen 2 1 1 2
28 Spordipalavik Lauri Kuktalu 2 1 1 2
29 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 2 1 1 2
30 Valga Välk Taavi Lumiste 2 1 1 2
31 Eesti Maaülikool Joosep Postov 2 0 2 2
32 Vana hea puur Martin Kivirand 2 0 2 2
33 Bändidos Renek-Ken Külvi 2 0 2 2
34 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 1 0 1 1
35 Spordipalavik Martin Einblau 1 0 1 1
36 Viskoosa SK Karl Artur Valk 2 1 0 1
37 Vana hea puur Karli Säärits 2 1 0 1
38 Spordipalavik Margus Sinisaar 2 1 0 1
39 Vana hea puur Meelis Ombler 2 1 0 1
40 Spordipalavik Sergei Arhipov 2 1 0 1
41 Viskoosa SK Sten Sihver 2 1 0 1
42 Vana hea puur Teet Saar 2 1 0 1
43 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 2 1 0 1
44 Vana hea puur Tõnis Korts 2 1 0 1
45 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 2 0 1 1
46 Viskoosa SK Janori Remmelg 2 0 1 1
47 Vana hea puur Kaarel Oim 2 0 1 1
48 Vana hea puur Sten Veskis 2 0 1 1
49 Spordipalavik Tanel Kiisküla 2 0 1 1
50 Valga Välk Veikko Väisanen 2 0 1 1
51 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
52 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
53 Spordipalavik Asso Kõuts 0 0 0 0
54 Vana hea puur Avo Ombler 0 0 0 0
55 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
57 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
58 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
59 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
60 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
61 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
62 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
63 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
64 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
66 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
67 Viskoosa SK Juhan Metsand 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
69 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
70 Valga Välk Kaur Lillevälja 0 0 0 0
71 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
72 Spordipalavik Kristjan Niibon 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikool Marek Jelok 0 0 0 0
74 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
75 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 0 0 0 0
76 Spordipalavik Martin Lehmus 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 0 0 0 0
78 Valga Välk Mattias Pärnaku 0 0 0 0
79 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
80 Bändidos Mike Holmaranta 0 0 0 0
81 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
82 Spordipalavik Pavel Berezinski 0 0 0 0
83 Bändidos Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
85 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
86 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
87 Spordipalavik Reigo Podar 0 0 0 0
88 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
90 Valga Välk Simo Kenk 0 0 0 0
91 Vana hea puur Simon Righarts 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
93 Viskoosa SK Taavo Taelma 0 0 0 0
94 Spordipalavik Tõnis Vähi 0 0 0 0
95 Valga Välk Andres Kalavus 1 0 0 0
96 Vana hea puur Andris Balodis 1 0 0 0
97 Valga Välk Gleb Tšip 1 0 0 0
98 Valga Välk Henri Karja 1 0 0 0
99 Bändidos Jaanus Sapas 1 0 0 0
100 Bändidos Künter Põldmaa 1 0 0 0
101 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 1 0 0 0
102 Valga Välk Marek Vända 1 0 0 0
103 Spordipalavik Martin Kärner 1 0 0 0
104 Viskoosa SK Robin Lehtla 1 0 0 0
105 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 1 0 0 0
106 Vana hea puur Timmo Zimmermann 1 0 0 0
107 Viskoosa SK Alari Valgma 2 0 0 0
108 Valga Välk Aleks Tammela 2 0 0 0
109 Viskoosa SK Andris Pähn 2 0 0 0
110 Valga Välk Denis Ženžarov 2 0 0 0
111 Bändidos Deniss Davõdov 2 0 0 0
112 Bändidos Fred Haga 2 0 0 0
113 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 2 0 0 0
114 Valga Välk Ilmar Parmink 2 0 0 0
115 Spordipalavik Indrek Sinisaar 2 0 0 0
116 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 2 0 0 0
117 Vana hea puur Kalmer Koossalu 2 0 0 0
118 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
119 Vana hea puur Margus Kangro 2 0 0 0
120 Valga Välk Martin Kovaljov 2 0 0 0
121 Bändidos Mattias Avdejev 2 0 0 0
122 Bändidos Mihhail Jakovlev 2 0 0 0
123 Bändidos Oskar Illak 2 0 0 0
124 Spordipalavik Peeter Subbi 2 0 0 0
125 Bändidos Raivo Verk 2 0 0 0
126 Valga Välk Remo Kupits 2 0 0 0
127 Spordipalavik Richard Kerde 2 0 0 0
128 Valga Välk Simm Paap 2 0 0 0
129 Bändidos Targo Trepp 2 0 0 0
130 Spordipalavik Tarmo Tähiste 2 0 0 0
131 Vana hea puur Tarvo Altmäe 2 0 0 0

Teine liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpordipalavikTarmoTähiste90423481,0
2. Eesti MaaülikoolAnreUleksin90292275,9
3. Vana hea puurTarvoAltmäe90523975,0
4. BändidosMihhailJakovlev90221672,7
5. Valga VälkIlmarParmink76614065,6
6. Viskoosa SKJanoriRemmelg45281864,3
7. Viskoosa SKRobinLehtla4514857,1
8. Valga VälkMartinKovaljov1415746,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |