Hooaeg 2022 / 2023

Saalihokiliiga põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
3 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
4 Viskoosa SK Alari Valgma 0 0 0 0
5 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 0 0 0 0
7 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
8 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
10 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 0 0 0 0
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 0 0 0 0
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
13 Viimsi Kepp Alex Kuusk 0 0 0 0
14 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
15 Pärnu Bullet / Silverehitus Andre Laanemets 0 0 0 0
16 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
17 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
19 Valga Välk Andres Kalavus 0 0 0 0
20 Vana hea puur Andris Balodis 0 0 0 0
21 Viskoosa SK Andris Pähn 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 0 0 0 0
23 Bändidos Anre Vooremaa 0 0 0 0
24 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 0 0 0 0
26 Vana hea puur Armo Ivask 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 0 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Artur Okružko 0 0 0 0
30 Spordipalavik Asso Kõuts 0 0 0 0
31 Vana hea puur Avo Ombler 0 0 0 0
32 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
35 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
36 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
37 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
38 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
39 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
40 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
41 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
42 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
43 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm II Elliot Olsson 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 0 0 0 0
46 Vana hea puur Erki Teder 0 0 0 0
47 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
48 Viimsi Kepp Ermo Jõgi 0 0 0 0
49 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Georg Demidov 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
52 Valga Välk Gleb Tšip 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
57 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
59 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
60 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 0 0 0 0
65 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
66 Valga Välk Ilmar Parmink 0 0 0 0
67 Vana hea puur Imre Hansen 0 0 0 0
68 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 0 0 0 0
69 Valga Välk Indrek Lumiste 0 0 0 0
70 Spordipalavik Indrek Sinisaar 0 0 0 0
71 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 0 0 0 0
72 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
74 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
75 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
76 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 0 0 0 0
77 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
80 Valga Välk Johannes Jürisson 0 0 0 0
81 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
82 Bändidos Joosep Perandi 0 0 0 0
83 Viskoosa SK Juhan Metsand 0 0 0 0
84 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 0 0 0 0
86 Vana hea puur Kaarel Oim 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 0 0 0 0
88 Vana hea puur Kalmer Koossalu 0 0 0 0
89 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
90 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
93 Viimsi Kepp Karl Toomet 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 0 0 0 0
96 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
97 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 0 0 0 0
98 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
101 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 0 0 0 0
102 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 0 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 0 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Virkus 0 0 0 0
106 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
107 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
108 Valga Välk Kaur Lillevälja 0 0 0 0
109 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 0 0 0 0
110 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 0 0 0 0
112 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
114 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 0 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 0 0 0 0
118 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
119 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
120 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 0 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 0 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
123 Spordipalavik Kristjan Niibon 0 0 0 0
124 Viimsi Kepp Kristjan Puu 0 0 0 0
125 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk D 0 0 0 0
127 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
128 Spordipalavik Lauri Kuktalu 0 0 0 0
129 Pärnu Bullet / Silverehitus Lauri Meisalu 0 0 0 0
130 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
131 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 0 0 0 0
132 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
133 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
134 Eesti Maaülikool Marek Jelok 0 0 0 0
135 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marek Rosin 0 0 0 0
136 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marek Rosin 0 0 0 0
137 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
138 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
139 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
140 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
141 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
142 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 0 0 0 0
143 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 0 0 0 0
144 Spordipalavik Margus Sinisaar 0 0 0 0
145 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
146 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
147 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
148 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
149 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 0 0 0 0
150 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 0 0 0 0
151 Jõgeva SK Tähe / Olivia Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
152 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
153 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 0 0 0 0
154 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 0 0 0 0
155 Spordipalavik Martin Einblau 0 0 0 0
156 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
157 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
158 Spordipalavik Martin Kärner 0 0 0 0
159 Spordipalavik Martin Lehmus 0 0 0 0
160 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 0 0 0 0
161 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 0 0 0 0
162 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
163 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
164 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 0 0 0 0
165 Bändidos Mattias Avdejev 0 0 0 0
166 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
167 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 0 0 0 0
168 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
169 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 0 0 0 0
170 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 0 0 0 0
171 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
172 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
173 Bändidos Mike Holmaranta 0 0 0 0
174 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
175 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
176 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
177 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
178 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
179 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
180 Sinimäe Olari Rüütelmaa 0 0 0 0
181 Sinimäe Oleg Jegorov 0 0 0 0
182 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 0 0 0 0
183 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 0 0 0 0
184 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
185 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
186 Sinimäe Oskar Ojamäe 0 0 0 0
187 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk 0 0 0 0
188 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
189 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
190 Eesti Maaülikool Ott Tera 0 0 0 0
191 Pärnu Bullet / Silverehitus Otto Kapp 0 0 0 0
192 Spordipalavik Pavel Berezinski 0 0 0 0
193 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 0 0 0 0
194 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
195 Spordipalavik Peeter Subbi 0 0 0 0
196 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
197 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 0 0 0 0
198 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 0 0 0 0
199 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
200 Viimsi Kepp Rainer Komi 0 0 0 0
201 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
202 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
203 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
204 Spordipalavik Rando Hallik 0 0 0 0
205 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 0 0 0 0
206 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
207 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
208 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Moora 0 0 0 0
209 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Moora 0 0 0 0
210 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
211 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 0 0 0 0
212 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 0 0 0 0
213 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 0 0 0 0
214 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 0 0 0 0
215 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 0 0 0 0
216 Spordipalavik Rauno Ollema 0 0 0 0
217 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
218 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
219 Spordipalavik Reigo Podar 0 0 0 0
220 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 0 0 0 0
221 Viimsi Kepp Rein Kruusat 0 0 0 0
222 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
223 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
224 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
225 Bändidos Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
226 Spordipalavik Richard Kerde 0 0 0 0
227 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 0 0 0 0
228 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 0 0 0 0
229 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 0 0 0 0
230 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
231 Viskoosa SK Robin Lehtla 0 0 0 0
232 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
233 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 0 0 0 0
234 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 0 0 0 0
235 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
236 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome-Andro Moora 0 0 0 0
237 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 0 0 0 0
238 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
239 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
240 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
241 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 0 0 0 0
242 Spordipalavik Sergei Arhipov 0 0 0 0
243 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
244 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 0 0 0 0
245 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
246 Vana hea puur Simon Righarts 0 0 0 0
247 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 0 0 0 0
248 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 0 0 0 0
249 Viimsi Kepp Sten Ritson 0 0 0 0
250 Viskoosa SK Sten Sihver 0 0 0 0
251 Vana hea puur Sten Veskis 0 0 0 0
252 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
253 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
254 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
255 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 0 0 0 0
256 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 0 0 0 0
257 Valga Välk Taavi Lumiste 0 0 0 0
258 Spordipalavik Taavi Sau 0 0 0 0
259 Viskoosa SK Taavo Taelma 0 0 0 0
260 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
261 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 0 0 0 0
262 Spordipalavik Tanel Kiisküla 0 0 0 0
263 Viimsi Kepp Targo Treial 0 0 0 0
264 Bändidos Targo Trepp 0 0 0 0
265 Spordipalavik Tarmo Tähiste 0 0 0 0
266 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
267 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
268 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
269 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
270 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
271 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 0 0 0 0
272 Vana hea puur Timmo Zimmermann 0 0 0 0
273 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Timo Kotkas 0 0 0 0
274 Spordipalavik Tormi Voog 0 0 0 0
275 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 0 0 0 0
276 Vana hea puur Tõnis Korts 0 0 0 0
277 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 0 0 0 0
278 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 0 0 0 0
279 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
280 Spordipalavik Tõnis Vähi 0 0 0 0
281 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 0 0 0 0
282 Valga Välk Veikko Väisanen 0 0 0 0
283 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0

Saalihokiliiga põhjagrupp

SpartaSparta IISinimäeSpordipalavikViimsi KeppBändidosViskoosaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm16 - 212 - 118 - 212 - 023 - 081-5151
Sparta Team Automaailm II7 - 33 - 57 - 512 - 229-1592
Sinimäe2 - 165 - 63 - 45 - 218 - 433-3263
Spordipalavik1 - 123 - 76 - 55 - 315-2764
Viimsi Kepp2 - 185 - 34 - 311-2465
Bändidos0 - 125 - 72 - 58 - 315-2736
Viskoosa SK0 - 232 - 124 - 183 - 53 - 812-6607

Saalihokiliiga lõunagrupp

JSK TäheSK Tähe IIEMÜBulletStart EhitusVHPValgaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia16 - 315 - 224 - 255-791
Jõgeva SK Tähe/Olivia II13 - 35 - 411 - 129-892
Eesti Maaülikool3 - 137 - 89 - 49 - 128-2673
Pärnu Bullet / Silverehitus3 - 168 - 35 - 316-2264
Start Ehitus/Tartu vald2 - 154 - 58 - 76 - 420-3155
Vana hea puur1 - 114 - 93 - 87 - 315-3136
Valga Välk2 - 241 - 93 - 54 - 63 - 713-5107

Saalihokiliiga põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm55000081 - 515
Sparta Team Automaailm II43010029 - 159
Sinimäe52030033 - 326
Spordipalavik42020015 - 276
Viimsi Kepp32010011 - 246
Bändidos41030015 - 273
Viskoosa SK50050012 - 660

Saalihokiliiga lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia33000055 - 79
Jõgeva SK Tähe/Olivia II33000029 - 89
Eesti Maaülikool42011028 - 267
Pärnu Bullet / Silverehitus32010016 - 226
Start Ehitus/Tartu vald41120020 - 315
Vana hea puur41030015 - 313
Valga Välk50050013 - 510

Saalihokiliiga põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Tanel Kasenurm 5 19 16 35
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 5 5 17 22
3 Sparta Team Automaailm II Oskar Vikk (Duubel) 8 22 0 22
4 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 5 9 9 18
5 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 4 9 6 15
6 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe (Duubel) 8 6 9 15
7 Sinimäe Aleksandr Žutšenja 5 10 4 14
8 Sinimäe Edgar Grazer 5 8 4 12
9 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 5 7 4 11
10 Sparta Team Automaailm Sander Savi 4 7 3 10
11 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 5 5 4 9
12 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha 5 2 5 7
13 Sinimäe Mark Meema 3 0 6 6
14 Bändidos Andre Sammelselg 4 4 2 6
15 Sinimäe Dmitri Ševoldajev 4 3 3 6
16 Spordipalavik Martin Kärner 4 3 3 6
17 Viskoosa SK Karl Artur Valk 5 4 2 6
18 Sparta Team Automaailm II Robin Savi (Duubel) 8 4 2 6
19 Spordipalavik Tormi Voog 4 2 3 5
20 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 5 4 1 5
21 Bändidos Anre Vooremaa 2 2 2 4
22 Spordipalavik Daniil Ruzevitš 3 4 0 4
23 Sinimäe Ott Põldmäe 3 4 0 4
24 Sinimäe Aleksander Runin 3 1 3 4
25 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 4 2 2 4
26 Sinimäe Ilja Koivanen 1 1 2 3
27 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 2 1 2 3
28 Viimsi Kepp Kristjan Puu 3 2 1 3
29 Viimsi Kepp Rainer Komi 3 2 1 3
30 Bändidos Joosep Perandi 3 1 2 3
31 Sparta Team Automaailm II Rasmus Talviste 3 1 2 3
32 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 3 0 3 3
33 Spordipalavik Pavel Berezinski 3 0 3 3
34 Viimsi Kepp Sten Ritson 3 0 3 3
35 Spordipalavik Lauri Kuktalu 4 3 0 3
36 Sinimäe Mikk Põldmäe 4 3 0 3
37 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 4 2 1 3
38 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 4 1 2 3
39 Bändidos Rainis Provornikov 4 1 2 3
40 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 4 0 3 3
41 Sinimäe Martin Öövel 5 2 1 3
42 Viskoosa SK Alari Valgma 2 1 1 2
43 Sinimäe Rauno Rüütelmaa 2 1 1 2
44 Viimsi Kepp Karl Toomet 3 1 1 2
45 Bändidos Andi Kuum 4 2 0 2
46 Sparta Team Automaailm II Ian Järve 4 2 0 2
47 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 4 2 0 2
48 Spordipalavik Taavi Sau 4 2 0 2
49 Bändidos Targo Trepp 4 2 0 2
50 Bändidos Kevin Viitas 4 1 1 2
51 Spordipalavik Sergei Arhipov 4 1 1 2
52 Viskoosa SK Trevor Marcus Heido 5 2 0 2
53 Viskoosa SK Janori Remmelg 5 1 1 2
54 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 5 0 2 2
55 Bändidos Helmur Rajang 1 1 0 1
56 Viimsi Kepp Targo Treial 1 1 0 1
57 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 1 0 1 1
58 Viimsi Kepp Kert Karelson 2 1 0 1
59 Bändidos Künter Põldmaa 2 1 0 1
60 Viimsi Kepp Rein Kruusat 2 1 0 1
61 Bändidos Jaanus Sapas 2 0 1 1
62 Viskoosa SK Kasper Mast 2 0 1 1
63 Spordipalavik Martin Lehmus 2 0 1 1
64 Bändidos Mike Holmaranta 2 0 1 1
65 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 2 0 1 1
66 Viimsi Kepp Alex Kuusk 3 1 0 1
67 Viimsi Kepp Ermo Jõgi 3 1 0 1
68 Sinimäe Olari Rüütelmaa 3 0 1 1
69 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 3 0 1 1
70 Spordipalavik Tõnis Vähi 3 0 1 1
71 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 4 1 0 1
72 Bändidos Deniss Davõdov 4 0 1 1
73 Viskoosa SK Karmo Silm 4 0 1 1
74 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 4 0 1 1
75 Spordipalavik Rauno Ollema 4 0 1 1
76 Sparta Team Automaailm Reijo Külvi 5 1 0 1
77 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 5 0 1 1
78 Sinimäe Oleg Jegorov 5 0 1 1
79 Spordipalavik Asso Kõuts 0 0 0 0
80 Spordipalavik Daniil Tenitski 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm II Elliot Olsson 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
84 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
85 Bändidos Mihkel Vanamb 0 0 0 0
86 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
87 Spordipalavik Rannar Malk 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
89 Bändidos Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
90 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 1 0 0 0
93 Spordipalavik Aleksander Prõttšikov 1 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm II Artur Asmus 1 0 0 0
95 Viskoosa SK Carl Kristo Trepp 1 0 0 0
96 Spordipalavik Kristjan Niibon 1 0 0 0
97 Spordipalavik Martin Einblau 1 0 0 0
98 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 1 0 0 0
99 Viimsi Kepp Anti Roots 2 0 0 0
100 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
101 Viskoosa SK Miko Malk 2 0 0 0
102 Bändidos Oskar Illak 2 0 0 0
103 Sinimäe Oskar Ojamäe 2 0 0 0
104 Spordipalavik Reigo Podar 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm II Robert Tamme 2 0 0 0
106 Sinimäe Tauno Koppel 2 0 0 0
107 Viimsi Kepp Erlin Rand 3 0 0 0
108 Bändidos Fred Haga 3 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm II Gustav Salm 3 0 0 0
110 Viskoosa SK Henri Lilp 3 0 0 0
111 Bändidos Mattias Avdejev 3 0 0 0
112 Viimsi Kepp Olari Püvi 3 0 0 0
113 Spordipalavik Richard Kerde 3 0 0 0
114 Viskoosa SK Robin Lehtla 3 0 0 0
115 Spordipalavik Tanel Kiisküla 3 0 0 0
116 Spordipalavik Tarmo Tähiste 3 0 0 0
117 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 3 0 0 0
118 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 3 0 0 0
119 Viskoosa SK Alari Valgma 4 0 0 0
120 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 4 0 0 0
121 Spordipalavik Indrek Sinisaar 4 0 0 0
122 Viskoosa SK Juhan Metsand 4 0 0 0
123 Bändidos Kaupo Kaur 4 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm II Kennet Vaha 4 0 0 0
125 Spordipalavik Margus Sinisaar 4 0 0 0
126 Bändidos Mihhail Jakovlev 4 0 0 0
127 Spordipalavik Peeter Subbi 4 0 0 0
128 Bändidos Raivo Verk 4 0 0 0
129 Spordipalavik Rando Hallik 4 0 0 0
130 Spordipalavik Rasmus Ollemaa 4 0 0 0
131 Sinimäe Siim Romanov 4 0 0 0
132 Viskoosa SK Sten Sihver 4 0 0 0
133 Viskoosa SK Taavo Taelma 4 0 0 0
134 Viskoosa SK Andris Pähn 5 0 0 0
135 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 5 0 0 0
136 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 5 0 0 0
137 Sinimäe Vitali Sõtšjov 5 0 0 0

Saalihokiliiga lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rome-Andro Moora 4 10 8 18
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Karl-Eerik Kukk D 3 11 5 16
3 Eesti Maaülikool Sander Mägi 4 7 5 12
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Heino Avi 5 8 4 12
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 3 7 4 11
6 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 4 3 8 11
7 Pärnu Bullet / Silverehitus Markus Laksberg 3 9 1 10
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 3 8 2 10
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 3 4 6 10
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 3 3 7 10
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 3 1 9 10
12 Start Ehitus/Tartu vald Juhani Võik 4 5 5 10
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 3 3 6 9
14 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Rasmus Randoja D 3 5 3 8
15 Vana hea puur Karli Säärits 4 2 5 7
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 1 4 2 6
17 Eesti Maaülikool Ott Tera 3 5 1 6
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Margus Rosin D 3 2 4 6
19 Start Ehitus/Tartu vald Tõnis Vainomäe 3 1 5 6
20 Valga Välk Andres Kalavus 5 3 3 6
21 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus-Lion Räitsak 5 2 4 6
22 Start Ehitus/Tartu vald Daniel Matsukevitš 1 4 0 4
23 Eesti Maaülikool Rando Ernits 1 3 1 4
24 Pärnu Bullet / Silverehitus Tõnis Põder 1 1 3 4
25 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 2 2 2 4
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 3 3 1 4
27 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 3 2 2 4
28 Pärnu Bullet / Silverehitus Roger Roos 3 0 4 4
29 Eesti Maaülikool Andreas Pehka 2 2 1 3
30 Vana hea puur Sten Veskis 3 3 0 3
31 Vana hea puur Tõnis Korts 3 3 0 3
32 Pärnu Bullet / Silverehitus Rivo Rehe 3 2 1 3
33 Pärnu Bullet / Silverehitus Vahur Laas 3 2 1 3
34 Start Ehitus/Tartu vald Janno Kaur 3 1 2 3
35 Vana hea puur Meelis Ombler 4 2 1 3
36 Start Ehitus/Tartu vald Markus Tepp 4 0 3 3
37 Valga Välk Johannes Jürisson 5 2 1 3
38 Start Ehitus/Tartu vald Sten Kõiv 1 0 2 2
39 Start Ehitus/Tartu vald Jaan Tähiste 2 2 0 2
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kristo Voitk D 2 2 0 2
41 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Kaasik 2 1 1 2
42 Eesti Maaülikool Märten Lamp 2 0 2 2
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 3 2 0 2
44 Start Ehitus/Tartu vald Kaspar Jõgar 3 2 0 2
45 Start Ehitus/Tartu vald Keijo Lehes 3 2 0 2
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kert Kristjan Kukk 3 2 0 2
47 Pärnu Bullet / Silverehitus Rasmus Jõesaar 3 1 1 2
48 Valga Välk Remo Kupits 3 1 1 2
49 Vana hea puur Timmo Zimmermann 3 1 1 2
50 Vana hea puur Erki Teder 3 0 2 2
51 Valga Välk Simm Paap 4 2 0 2
52 Vana hea puur Armo Ivask 4 1 1 2
53 Valga Välk Indrek Lumiste 4 1 1 2
54 Start Ehitus/Tartu vald Mihkel Must 4 1 1 2
55 Eesti Maaülikool Talis Mölder 4 0 2 2
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 5 2 0 2
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Moora 5 1 1 2
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Virkus 1 0 1 1
59 Eesti Maaülikool Georg Demidov 2 1 0 1
60 Pärnu Bullet / Silverehitus Karl-Ott Juhanson 2 1 0 1
61 Eesti Maaülikool Maksim Shkitskiy 2 1 0 1
62 Vana hea puur Margus Kangro 2 1 0 1
63 Vana hea puur Martin Kivirand 2 1 0 1
64 Eesti Maaülikool Matouš Nebauer 2 1 0 1
65 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 2 0 1 1
66 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Marten Teppan 2 0 1 1
67 Eesti Maaülikool Christoph Wiederhold 3 1 0 1
68 Vana hea puur Imre Hansen 3 1 0 1
69 Valga Välk Kaur Lillevälja 3 1 0 1
70 Pärnu Bullet / Silverehitus Taavi Engman 3 0 1 1
71 Valga Välk Denis Ženžarov 4 1 0 1
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Marek Rosin 4 1 0 1
73 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaspar Jaan Heljand 4 0 1 1
74 Valga Välk Taavi Lumiste 4 0 1 1
75 Valga Välk Margo Pärnaku 5 1 0 1
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Kark 0 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Artur Okružko 0 0 0 0
79 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
81 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
82 Vana hea puur Kalmer Koossalu 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
85 Pärnu Bullet / Silverehitus Lauri Meisalu 0 0 0 0
86 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
87 Pärnu Bullet / Silverehitus Margus Tamm 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mihails Kostusevs 0 0 0 0
91 Eesti Maaülikool Ott Ahonen 0 0 0 0
92 Pärnu Bullet / Silverehitus Peeter Ilves 0 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
95 Start Ehitus/Tartu vald Reigo Kruusement 0 0 0 0
96 Eesti Maaülikool Sander Tammesoo 0 0 0 0
97 Eesti Maaülikool Stiiv-Toomas Meeks 0 0 0 0
98 Start Ehitus/Tartu vald Tauri Turk 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Timo Kotkas 0 0 0 0
100 Valga Välk Aleks Tammela 1 0 0 0
101 Pärnu Bullet / Silverehitus Andre Laanemets 1 0 0 0
102 Vana hea puur Andris Balodis 1 0 0 0
103 Vana hea puur Avo Ombler 1 0 0 0
104 Valga Välk Gleb Tšip 1 0 0 0
105 Valga Välk Henri Karja 1 0 0 0
106 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 1 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaarel Eerik Kruus 1 0 0 0
108 Pärnu Bullet / Silverehitus Kevin Kolpakov 1 0 0 0
109 Pärnu Bullet / Silverehitus Kregor Tallinn 1 0 0 0
110 Eesti Maaülikool Marek Jelok 1 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Martin Rosin 1 0 0 0
112 Pärnu Bullet / Silverehitus Otto Kapp 1 0 0 0
113 Eesti Maaülikool Sander Timmusk 1 0 0 0
114 Start Ehitus/Tartu vald Siim Veersalu 1 0 0 0
115 Vana hea puur Simon Righarts 1 0 0 0
116 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 2 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Enri Telik 2 0 0 0
118 Vana hea puur Kaarel Oim 2 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kaidar Sai 2 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Kevin Ots 2 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 2 0 0 0
122 Valga Välk Martin Kovaljov 2 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 2 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Oliver Heljand D 2 0 0 0
125 Start Ehitus/Tartu vald Pavel Timerhanov 2 0 0 0
126 Pärnu Bullet / Silverehitus Raido Känd 2 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Ranek Aas 2 0 0 0
128 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Rande 3 0 0 0
129 Jõgeva SK Tähe/Olivia II Gregor Saar 3 0 0 0
130 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Lehtmets 3 0 0 0
131 Pärnu Bullet / Silverehitus Indrek Tallinn 3 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 3 0 0 0
133 Eesti Maaülikool Mart Väljamäe 3 0 0 0
134 Vana hea puur Tarvo Altmäe 3 0 0 0
135 Eesti Maaülikool Anre Uleksin 4 0 0 0
136 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
137 Start Ehitus/Tartu vald Maanus Puskar 4 0 0 0
138 Valga Välk Marek Vända 4 0 0 0
139 Start Ehitus/Tartu vald Taavi Lepik 4 0 0 0
140 Vana hea puur Teet Saar 4 0 0 0
141 Valga Välk Ilmar Parmink 5 0 0 0
142 Valga Välk Veikko Väisanen 5 0 0 0

Saalihokiliiga põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa90302893,3
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval135444193,2
3. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt165665380,3
4. SpordipalavikTarmoTähiste45151280,0
5. BändidosMihhailJakovlev1801269978,6
6. SpordipalavikTõnisVähi1351128878,6
7. SinimäeVitaliSõtšjov22514911778,5
8. Viskoosa SKCarl KristoTrepp45372978,4
9. Viimsi KeppTõnisMetsson135886472,7
10. Sparta Team Automaailm IIArturAsmus156466,7
11. Viskoosa SKJanoriRemmelg90473166,0
12. Viskoosa SKRobinLehtla45644164,1
13. Viskoosa SKAndrisPähn45371951,4

Saalihokiliiga lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIMartenTeppan38212095,2
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKaspar JaanHeljand127463882,6
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia IIKaspar JaanHeljand127463882,6
4. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm60171482,4
5. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm45151280,0
6. Eesti MaaülikoolAnreUleksin145745878,4
7. Start Ehitus/Tartu valdTaaviLepik91513976,5
8. Pärnu Bullet / SilverehitusIndrekLehtmets135846273,8
9. Vana hea puurTarvoAltmäe135745473,0
10. Valga VälkIlmarParmink22117512772,6
11. Start Ehitus/Tartu valdPavelTimerhanov90664771,2
12. Vana hea puurSimonRigharts2312866,7
13. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh36291965,5
14. Vana hea puurAvoOmbler22191263,2
15. Valga VälkMartinKovaljov44125,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |