Ajakavad » Üritused

Üritus Koht Millal
ELL EMÜ - Ligatne(EDASI LÜKATUD) EMÜ Spordihoone 08.10.2022 kell 18:00
ELL Sparta - Rubene Õismäe SH 08.10.2022 kell 19:00
ELL EMÜ - Ligatne (EDASI LÜKATUD) EMÜ Spordihoone 09.10.2022 kell 14:00
ELL Sparta - Rubene Õismäe SH 09.10.2022 kell 14:30
SL Eesti Maaülikool - Valga Välk EMÜ 09.10.2022 kell 11:00
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Pärnu Bullet / Silverehitus Virtus 09.10.2022 kell 15:00
SL Sparta Team Automaailm - Spordipalavik Õismäe SMH 11.10.2022 kell 19:30
ELL EMÜ - Lekrings EMÜ Spordihoone 15.10.2022 kell 11:00
ELL Sparta - FK Kekava Saku SH 15.10.2022 kell 19:00
ELL Sparta - FK Kekava Saku SH 16.10.2022 kell 12:00
ELL EMÜ - Lekrings EMÜ Spordihoone 16.10.2022 kell 17:00
SL Sparta Team Automaailm II - Bändidos Õismäe SMH 19.10.2022 kell 20.45
SL Pärnu Bullet / Silverehitus - Vana hea puur Virtus 23.10.2022 kell 13:00
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia II - Start Ehitus/Tartu vald Virtus 23.10.2022 kell 15:00
SL Spordipalavik - Sinimäe Õismäe SMH 25.10.2022 kell 19.15
SL Sparta Team Automaailm - Bändidos Õismäe SMH 25.10.2022 kell 20:45
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Valga Välk Virtus 30.10.2022 kell 15:00
SL Sparta Team Automaailm - Sinimäe Õismäe SMH 01.11.2022 kell 20:45
ELL Sparta - Tartu Õismäe SH 06.11.2022 kell 14:30
SL Sparta Team Automaailm II - Viimsi Kepp Õismäe SMH 08.11.2022 kell 20.45
SL Start Ehitus/Tartu vald - Eesti Maaülikool Lähte 12.11.2022 kell 14:00
SL Vana hea puur - Valga Välk Lähte 12.11.2022 kell 16:00
SL Sparta Team Automaailm - Viskoosa SK Õismäe SMH 18.11.2022 kell 20.45
SL Viskoosa SK - Sparta Team Automaailm II Õismäe SMH 19.11.2022 kell 12:00
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia II - Pärnu Bullet / Silverehitus Virtus 19.11.2022 kell 14:00
SL Start Ehitus/Tartu vald - Valga Välk Lähte 19.11.2022 kell 15:00
SL Sinimäe - Bändidos Õismäe SMH 19.11.2022 kell 16:00
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia II - Vana hea puur Virtus 20.11.2022 kell 15:00
SL Spordipalavik - Sparta Team Automaailm II Õismäe SMH 22.11.2022 kell 19:15
SL Sparta Team Automaailm - Viimsi Kepp Õismäe SMH 22.11.2022 kell 20:45
SL Viskoosa SK - Bändidos Kristiine SH 26.11.2022 kell 12:30
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Start Ehitus/Tartu vald Virtus 26.11.2022 kell 18:00
SL Vana hea puur - Eesti Maaülikool EMÜ 27.11.2022 kell 15:00
SL Valga Välk - Pärnu Bullet / Silverehitus EMÜ 27.11.2022 kell 12:00
ELL Sparta - Tartu Õismäe SH 27.11.2022 kell 14:30
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Vana hea puur EMÜ 04.12.2022 kell 18:00
SL Pärnu Bullet / Silverehitus - Start Ehitus/Tartu vald EMÜ 04.12.2022 kell 15:00
SL Eesti Maaülikool - Jõgeva SK Tähe/Olivia II EMÜ 04.12.2022 kell 12:00
SL Bändidos - Spordipalavik Õismäe SMH 06.12.2022 kell 19.15
SL Sparta Team Automaailm - Sparta Team Automaailm II Õismäe SMH 06.12.2022 kell 20:45
SL Vana hea puur - Start Ehitus/Tartu vald Valga 10.12.2022 kell 14:00
SL Valga Välk - Jõgeva SK Tähe/Olivia II Valga 10.12.2022 kell 16:00
SL Pärnu Bullet / Silverehitus - Eesti Maaülikool Valga 10.12.2022 kell 12:00
ELL EMÜ - NND/RTJC EMÜ Spordihoone 10.12.2022 kell 13:00
ELL Sparta - Lekrings Sõle SH 10.12.2022 kell 14:30
ELL EMÜ - FK Kekava EMÜ Spordihoone 11.12.2022 kell 12:00
ELL Sparta - NND/RJTC Õismäe SH 11.12.2022 kell 14:30
SL Jõgeva SK Tähe/Olivia - Eesti Maaülikool Virtus 11.12.2022 kell 15:00
SL Sinimäe - Sparta Team Automaailm II Õismäe SMH 13.12.2022 kell 20:45
SL Bändidos - Viimsi Kepp Kristiine SH 18.12.2022 kell 13:00
ELL EMÜ - Sparta EMÜ Spordihoone 14.01.2023 kell 13:00
ELL EMÜ - Rubene EMÜ Spordihoone 21.01.2023 kell 13:00
ELL Sparta - Ligatne Kristiine SH 21.01.2023 kell 14:30
ELL EMÜ - Rubene EMÜ Spordihoone 22.01.2023 kell 13:00
ELL Sparta - Ligatne Õismäe SH 22.01.2023 kell 14:30
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |