Ajakavad » Üritused

Üritus Koht Millal
ML Eesti Maaülikool - Sparta Team Automaailm EMÜ SH 30.10.2021 kell 16:00
NL Sparta - TVSK - Jäneda Õismäe SMH 31.10.2021 kell 15:00
EL Start Ehitus / Tartu Vald - SHK Pärnu Bullet/Silverehitus Virtuse SH 31.10.2021 kell 12:00
EL Viskoosa SK - Viimsi Kepp Virtuse SH 31.10.2021 kell 13:20
EL Valga Välk - Sinimäe Virtuse SH 31.10.2021 kell 14:40
EL Jõgeva SK Tähe - Bändidos Virtuse SH 31.10.2021 kell 16:00
EL Eesti Maaülikool II - SHK Drinkgled Virtuse SH 31.10.2021 kell 17:20
EL Sparta team Automaailm II - Spordipalavik Õismäe SMH 02.11.2021 kell 19:00
Raplamaa MV Pistleek Jödö - Märjamaa SK Rapla Sadolin SH 06.11.2021 kell 10:30
Raplamaa MV Kohila - Montonissa Rapla Sadolin SH 06.11.2021 kell 11:45
Raplamaa MV Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK - Läänlased Rapla Sadolin SH 06.11.2021 kell 13:00
NL Sparta - Eesti Maaülikool Õismäe SMH 06.11.2021 kell 19:00
ML Eesti Maaülikool - Jõgeva SK Tähe/ Olivia EMÜ SH 06.11.2021 kell 16:00
ML Eesti U19 koondis - Sparta Team Automaailm Sõle SH 07.11.2021 kell 14:00
ML Jõgeva SK Tähe/ Olivia - Sparta Team Automaailm Virtuse SH 12.11.2021 kell 19:00
ML Eesti U19 koondis - Eesti Maaülikool EMÜ SH 13.11.2021 kell 16:00
ML Sparta Team Automaailm - Eesti Maaülikool Õismäe SMH 20.11.2021 kell 19:00
NL TVSK - Jäneda - Sparta Tapa spordihoone 20.11.2021 kell 13:00
Raplamaa MV Rapla Kepiklubi - Pistleek Jödö Rapla Sadolin SH 21.11.2021 kell 10:30
Raplamaa MV Läänlased - Montonissa Rapla Sadolin SH 21.11.2021 kell 11:45
Raplamaa MV Märjamaa SK - Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK Rapla Sadolin SH 21.11.2021 kell 13:00
ML Jõgeva SK Tähe/ Olivia - Eesti U19 koondis Virtuse SH 27.11.2021 kell 18:00
Raplamaa MV Märjamaa SK - Rapla Kepiklubi Märjamaa SH 04.12.2021 kell 10:30
Raplamaa MV Montonissa - Pistleek Jödö Märjamaa SH 04.12.2021 kell 11:45
Raplamaa MV Läänlased - Kohila Märjamaa SH 04.12.2021 kell 13:00
NL Eesti Maaülikool - Sparta EMÜ SH 11.12.2021 kell 13:00
U16 PF Jõgeva SK Tähe/olivia 05 - Emü SK Virtuse SH 12.12.2021 kell 17:30
U16 PF Jõgeva SK Tähe/olivia 05 - Emü SK Virtuse SH 12.12.2021 kell 17:30
NL Eesti Maaülikool - TVSK - Jäneda EMÜ SH 18.12.2021 kell 16:00
ML Jõgeva SK Tähe/ Olivia - Eesti Maaülikool Virtuse SH 18.12.2021 kell 18:00
ML Sparta Team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/ Olivia Õismäe SMH 08.01.2022 kell 19:00
ML Eesti Maaülikool - Eesti U19 koondis EMÜ SH 09.01.2022 kell 16:00
NL Sparta - TVSK - Jäneda Õismäe SMH 09.01.2022 kell 15:00
ML Eesti Maaülikool - Sparta Team Automaailm EMÜ SH 15.01.2022 kell 16:00
NL TVSK - Jäneda - Eesti Maaülikool Tapa spordihoone 22.01.2022 kell 13:00
ML Eesti U19 koondis - Jõgeva SK Tähe Virtuse SH 23.01.2022 kell 15:00
ML Eesti Maaülikool - Jõgeva SK Tähe/ Olivia EMÜ SH 29.01.2022 kell 16:00
ML Eesti U19 koondis - Sparta Team Automaailm Õismäe SMH 06.02.2022 kell 14:00
ML Eesti U19 koondis - Eesti Maaülikool EMÜ SH 12.02.2022 kell 16:00
NL TVSK - Jäneda - Sparta Tapa spordihoone 12.02.2022 kell 13:00
ML Sparta Team Automaailm - Eesti Maaülikool Õismäe SMH 19.02.2022 kell 19:00
ML Eesti U19 koondis - Jõgeva SK Tähe/ Olivia Virtuse SH 19.02.2022 kell 18:00
NL Eesti Maaülikool - Sparta EMÜ SH 20.02.2022 kell 13:00
NL TVSK - Jäneda - Eesti Maaülikool Tapa spordihoone 26.02.2022 kell 13:00
ML Jõgeva SK Tähe/ Olivia - Sparta Team Automaailm Virtuse SH 26.02.2022 kell 18:00
NL Eesti Maaülikool - TVSK - Jäneda EMÜ SH 13.03.2022 kell 13:00
NL TVSK - Jäneda - Eesti Maaülikool Tapa spordihoone 27.03.2022 kell 13:00
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |