Ajakavad » Üritused

Üritus Koht Millal
ML Eesti Maaülikool - Jõgeva SK Tähe/Olivia EMÜ SH 29.01.2022 kell 16:00
U12T Tütarlaste U12 vanuseklassi II mängupäev EMÜ SH 29.01.2022 kell 10:00
EL Sinimäe - SHK Pärnu Bullet/Silverehitus Kristiine spordihall 30.01.2022 kell 10:20
EL SHK Drinkgeld - Jõgeva SK Tähe/Olivia II Virtuse SH 30.01.2022 kell 13:00
EL Spordipalavik - Viskoosa SK Kristiine spordihall 30.01.2022 kell 13:50
EL Sparta team Automaailm II - Bändidos Kristiine spordihall 30.01.2022 kell 12:05
EL Viimsi Kepp - Valga Välk(EDASI LÜKATUD) Kristiine spordihall 30.01.2022 kell 15:35
U17T Kehtna/Rapla SHKV - Sparta Sadolin SH 02.02.2022 kell 14:00
NL Sparta - Eesti Maaülikool Õismäe SMH 05.02.2022 kell 19:00
ML Eesti U19 koondis - Sparta Team Automaailm Õismäe SMH 06.02.2022 kell 14:00
U14 HC Vipers/SNSK Must - Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 Kristiine SH 06.02.2022 kell 11:00
U14 Sparta team Automaailm - EMÜ SK Kristiine SH 06.02.2022 kell 13:00
U14 HC Vipers/SNSK Punane - Valga/Kuusalu Kristiine SH 06.02.2022 kell 12:00
U14 HC Vipers/SNSK Must - EMÜ SK Kristiine SH 06.02.2022 kell 16:00
U14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 - HC Vipers/SNSK Punane Kristiine SH 06.02.2022 kell 14:00
U14 Valga/Kuusalu - Sparta team Automaailm Kristiine SH 06.02.2022 kell 15:00
U18 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Õismäe SH 11.02.2022 kell 12:00
U18 Emü SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Õismäe SH 11.02.2022 kell 13:30
U18 Sparta team Automaailm - EMÜ SK Õismäe SH 11.02.2022 kell 15:00
Raplamaa MV Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK - Kohila Märjamaa SH 12.02.2022 kell 10:30
Raplamaa MV Montonissa - Rapla Kepiklubi Märjamaa SH 12.02.2022 kell 11:50
Raplamaa MV Läänlased - Järvakandi Pistleek Märjamaa SH 12.02.2022 kell 13:10
U12 Jõgeva SK Tähe/olivia 10 - SK LINK/Saku Saku SH 12.02.2022 kell 11:00
U12 Kehtna SK - SK Noorus Saku SH 12.02.2022 kell 12:00
U12 EMÜ SK - Sparta team Automaailm Saku SH 12.02.2022 kell 13:00
U12 Jõgeva SK Tähe/olivia 10 - Viskoosa SK Saku SH 12.02.2022 kell 14:00
U12 EMÜ SK - SK LINK/Saku Saku SH 12.02.2022 kell 15:00
U12 Viskoosa SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 Saku SH 12.02.2022 kell 16:00
U12 Sparta team Automaailm - EMÜ SK Saku SH 12.02.2022 kell 17:00
ML Eesti U19 koondis - Eesti Maaülikool EMÜ SH 12.02.2022 kell 16:00
NL TVSK Jäneda - Sparta Tapa spordihoone 12.02.2022 kell 13:00
EL Start Ehitus / Tartu Vald - Viimsi Kepp(EDASI LÜKATUD) Hiiumaa Spordikeskus 13.02.2022 kell 11:50
EL Viskoosa SK - Eesti Maaülikool II Hiiumaa Spordikeskus 13.02.2022 kell 13:20
EL SHK Pärnu Bullet/Silverehitus - Bändidos Märjamaa Valla Spordikeskus 13.02.2022 kell 13:00
EL Valga Välk - SHK Drinkgeld(EDASI LÜKATUD) Hiiumaa Spordikeskus 13.02.2022 kell 16:20
EL Sparta team Automaailm II - Jõgeva SK Tähe/Olivia II Sõle spordihoone 13.02.2022 kell 14:00
EL Sinimäe - Spordipalavik Õismäe SMH 15.02.2022 kell 19:15
U17T Sparta - Tallinna Saksa Gümnaasium Õismäe SMH 17.02.2022 kell 14:30
U10 Viskoosa SK - Sparta team Automaailm Hiiuma SH 17.02.2022 kell 13:00
U10 Kehtna SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia 12 Hiiuma SH 17.02.2022 kell 13:50
U10 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia 12 Hiiuma SH 17.02.2022 kell 14:40
U10 Kehtna SK - Viskoosa SK Hiiuma SH 17.02.2022 kell 15:30
U14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 - Sparta team Automaailm Virtuse SH 18.02.2022 kell 12:00
U14 HC Vipers/SNSK Punane - EMÜ SK Virtuse SH 18.02.2022 kell 13:00
U14 HC Vipers/SNSK Must - Valga/Kuusalu Virtuse SH 18.02.2022 kell 14:00
U14 EMÜ SK - Sparta team Automaailm Virtuse SH 18.02.2022 kell 15:00
U14 Valga/Kuusalu - HC Vipers/SNSK Punane Virtuse SH 18.02.2022 kell 16:00
U14 Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 - HC Vipers/SNSK Must Virtuse SH 18.02.2022 kell 17:00
ML Sparta Team Automaailm - Eesti Maaülikool Õismäe SMH 19.02.2022 kell 19:00
ML Eesti U19 koondis - Jõgeva SK Tähe/Olivia Virtuse SH 19.02.2022 kell 18:00
NL Eesti Maaülikool - Sparta EMÜ SH 20.02.2022 kell 13:00
EL SHK Drinkgeld - Viimsi Kepp Rapla Sadolin Spordihoone 20.02.2022 kell 10:20
EL Sparta team Automaailm II - Valga Välk Rapla Sadolin Spordihoone 20.02.2022 kell 11:50
EL Start Ehitus / Tartu Vald - Viskoosa SK Rapla Sadolin Spordihoone 20.02.2022 kell 13:20
EL Jõgeva SK Tähe/Olivia II - SHK Pärnu Bullet/Silverehitus Rapla Sadolin Spordihoone 20.02.2022 kell 14:50
EL Eesti Maaülikool II - Sinimäe Rapla Sadolin Spordihoone 20.02.2022 kell 16:20
EL Bändidos - Spordipalavik Rapla Sadolin Spordihoone 20.02.2022 kell 17:50
U14T Tütarlaste U14 vanuseklassi III mängupäev Oru 22.02.2022 kell 11:00
U12 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 Õismäe SH 23.02.2022 kell 11:00
U12 SK Noorus - EMÜ SK Õismäe SH 23.02.2022 kell 12:00
U12 Viskoosa SK - Kehtna SK Õismäe SH 23.02.2022 kell 13:00
U12 SK Noorus - Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 Õismäe SH 23.02.2022 kell 14:00
U12 Sparta team Automaailm - Kehtna SK Õismäe SH 23.02.2022 kell 15:00
U12 Viskoosa SK - EMÜ SK Õismäe SH 23.02.2022 kell 16:00
U12 SK Noorus - Kehtna SK Õismäe SH 23.02.2022 kell 17:00
U16 Kuusalu/Kehtna SK - EMÜ SK Virtuse SH 25.02.2022 kell 14:00
U16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 - Sparta team Automaailm Virtuse SH 25.02.2022 kell 15:10
U16 Kuusalu/Kehtna SK - Sparta team Automaailm Virtuse SH 25.02.2022 kell 16:20
U16 Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 - EMÜ SK Virtuse SH 25.02.2022 kell 17:30
NL TVSK Jäneda - Eesti Maaülikool Tapa spordihoone 26.02.2022 kell 13:00
ML Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta Team Automaailm Virtuse SH 26.02.2022 kell 18:00
EL Valga Välk - Start Ehitus / Tartu Vald EMÜ SH 27.02.2022 kell 10:20
EL Sparta team Automaailm II - Sinimäe EMÜ SH 27.02.2022 kell 11:50
EL Viskoosa SK - SHK Pärnu Bullet/Silverehitus EMÜ SH 27.02.2022 kell 13:20
EL Jõgeva SK Tähe/Olivia II - Viimsi Kepp EMÜ SH 27.02.2022 kell 14:50
EL Eesti Maaülikool II - Spordipalavik EMÜ SH 27.02.2022 kell 16:20
EL SHK Drinkgeld - Bändidos EMÜ SH 27.02.2022 kell 17:50
U14 HC Vipers/SNSK Punane - HC Vipers/SNSK Must Õismäe SH 01.03.2022 kell 13:00
U14 HC Vipers/SNSK Punane - Sparta team Automaailm Õismäe SH 01.03.2022 kell 15:20
U14 Valga/Kuusalu - EMÜ SK Valga SH 01.03.2022 kell 13:00
U14 Valga/Kuusalu - Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 Valga SH 01.03.2022 kell 14:10
U14 EMÜ SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 Valga SH 01.03.2022 kell 15:20
U17T Kehtna/Rapla SHKV - Tallinna Saksa Gümnaasium Sadolin SH 01.03.2022 kell 16:00
U14 Valga/Kuusalu - HC Vipers/SNSK Must Õismäe SH 01.03.2022 kell 14:10
U14 Sparta Team Automaailm - Valga/Kuusalu Õismäe SH 01.03.2022 kell 12:00
U12 SK LINK/Saku - Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 Virtuse SH 04.03.2022 kell 12:00
U12 SK LINK/Saku - EMÜ SK Virtuse SH 04.03.2022 kell 13:30
NL Sparta - TVSK Jäneda Õismäe SMH 05.03.2022 kell 19:00
U18 EMÜ SK - Sparta team Automaailm EMÜ SK 06.03.2022 kell 12:00
U18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 - Sparta team Automaailm EMÜ SK 06.03.2022 kell 13:30
U18 EMÜ SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 EMÜ SK 06.03.2022 kell 15:00
U10 PF1 U10 1 - U10 4 Sparta SH 10.03.2022 kell 13:00
U10 PF2 U10 2 - U10 3 Sparta SH 10.03.2022 kell 13:50
U10 3-4 koht Sparta SH 10.03.2022 kell 14:40
U10 Finaal Sparta SH 10.03.2022 kell 15:30
NL Eesti Maaülikool - TVSK Jäneda EMÜ SH 13.03.2022 kell 13:00
U12 PF1 U12 1 - U12 4 Õismäe SH 18.03.2022 kell 12:00
U12 PF2 U12 2 - U12 3 Õismäe SH 18.03.2022 kell 13:00
U12 3-4 koht Õismäe SH 18.03.2022 kell 14:00
U12 Finaal Õismäe SH 18.03.2022 kell 15:00
U14T Tütarlaste U14 vanuseklassi IV mängupäev EMÜ SH 20.03.2022 kell 11:00
U14 PF1 U14 1 - U14 4 Virtuse SH 25.03.2022 kell 14:00
U14 PF2 U14 2 - U14 3 Virtuse SH 25.03.2022 kell 15:00
U14 3-4 koht Virtuse SH 25.03.2022 kell 15:30
U14 Finaal Virtuse SH 25.03.2022 kell 16:30
NL TVSK Jäneda - Eesti Maaülikool Tapa spordihoone 27.03.2022 kell 13:00
U18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 - EMÜ SK Virtuse SH 01.04.2022 kell 14:00
U18 Sparta team Automaailm - EMÜ SK Virtuse SH 01.04.2022 kell 15:30
U18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 - Sparta team Automaailm Virtuse SH 01.04.2022 kell 17:00
U12T Tütarlaste U12 vanuseklassi III mängupäev Kuusalu 10.04.2022 kell 13:00
U14T Tütaraste U14 vanuseklassi V mängupäev Märjamaa SH 21.04.2022 kell 11:00
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |