Ajakavad » Lõppenud mängud


Võistluse nimetus Mäng Tulemus Toimumise aeg Koht
Saalihokiliiga 5-8 meistrivõistlused SK Voore vs Valga Välk 9 - 11 25.02.2024 kell 17:30 Lähte Spordihoones
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Kehtna SK 8 - 5 25.02.2024 kell 16:15 Aruküla SH
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Sparta Team Automaailm 5 - 0 25.02.2024 kell 15:35 Aruküla SH
U14 meistrivõistlused SHK Merikas vs EMÜ SK 1 - 19 25.02.2024 kell 14:30 Aruküla SH
U14 meistrivõistlused Kehtna SK vs Oru Põhikool 7 - 2 25.02.2024 kell 13:30 Aruküla SH
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs Sparta 12 - 3 25.02.2024 kell 12:31 Ulbroka Valodzes
U14 meistrivõistlused Kuusalu/Arenculle vs EMÜ SK 5 - 12 25.02.2024 kell 12:22 Aruküla SH
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs SHK Merikas 9 - 2 25.02.2024 kell 11:12 Aruküla SH
U14 meistrivõistlused Kuusalu/Arenculle vs SHK Merikas 9 - 2 25.02.2024 kell 10:00 Aruküla SH
EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs Sparta 6 - 8 24.02.2024 kell 18:00 Ķekavas sporta nams
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs Eesti Maaülikool 9 - 1 24.02.2024 kell 12:30 Ulbroka
Saalihokiliiga 1-4 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Eesti Maaülikool 3 - 6 21.02.2024 kell 19:27 Virtus
U10 meistrivõistlused Kehtna SK vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 2 - 8 21.02.2024 kell 15:14 EMÜ SH
U10 meistrivõistlused EMÜ SK vs Arenculle 6 - 5 21.02.2024 kell 14:21 EMÜ SH
U10 meistrivõistlused SNSK must vs Kehtna SK 8 - 1 21.02.2024 kell 13:35 EMÜ SH
U10 meistrivõistlused SNSK roheline vs Arenculle 5 - 8 21.02.2024 kell 12:44 EMÜ SH
U10 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 vs EMÜ SK 4 - 5 21.02.2024 kell 11:50 EMÜ SH
Kohamäng - EST-LAT M meistrivõistlused Rubene vs Lielvārde/FatPipe 9 - 5 18.02.2024 kell 16:00 Kocēni
U12T meistrivõistlused EMÜ SK vs TVSK/Jäneda 16 - 5 18.02.2024 kell 15:35 Kehtna SH
U12T meistrivõistlused TVSK/Jäneda vs Kehtna SK 2 - 26 18.02.2024 kell 14:25 Kehtna SH
U12T meistrivõistlused Kehtna SK vs EMÜ SK 6 - 10 18.02.2024 kell 13:30 Kehtna SH
Kohamäng - EST-LAT M meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Lekrings 5 - 6 18.02.2024 kell 13:00 Kocēni
Kohamäng - EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs Rubene 1 - 7 18.02.2024 kell 13:00 Ķekavas sporta nams
Saalihokiliiga 1-4 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Start Ehitus/Tartu vald 11 - 3 17.02.2024 kell 18:00 Virtuses
Kohamäng - EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs FK Ķekava 4 - 5 17.02.2024 kell 17:30 Cēsis, Gaujas 45
Kohamäng - EST-LAT M meistrivõistlused Rubene vs Lekrings 4 - 3 17.02.2024 kell 17:00 Kocēni
Kohamäng - EST-LAT M meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Lielvārde/FatPipe 5 - 10 17.02.2024 kell 14:00 Kocēni
Raplamaa MV meistrivõistlused Märjamaa Valla SK vs Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK 3 - 2 17.02.2024 kell 11:00 Märjamaa SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Montonissa vs Rapla Kepiklubi 18 - 2 17.02.2024 kell 09:30 Märjamaa SH
Saalihokiliiga 5-8 meistrivõistlused Spordipalavik vs SK Voore 7 - 6 17.02.2024 kell Saku SH
Saalihokiliiga 5-8 meistrivõistlused Sinimäe vs Valga Välk 7 - 6 17.02.2024 kell Saku SH
U14T meistrivõistlused EMÜ SK vs Kuusalu 4 - 2 16.02.2024 kell 15:00 Oru Põhikooli SH
U14T meistrivõistlused Kehtna SK vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ 4 - 5 16.02.2024 kell 14:00 Oru Põhikooli SH
U14T meistrivõistlused Oru Põhikool vs EMÜ SK 3 - 7 16.02.2024 kell 13:05 Oru Põhikooli SH
U14T meistrivõistlused Rapla SHK vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ 6 - 9 16.02.2024 kell 12:00 Oru Põhikooli SH
U14T meistrivõistlused Kuusalu vs Kehtna SK 3 - 6 16.02.2024 kell 11:00 Oru Põhikooli SH
U14T meistrivõistlused Oru Põhikool vs Rapla SHK 8 - 7 16.02.2024 kell 10:00 Oru Põhikooli SH
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs Lekrings 9 - 5 15.02.2024 kell Rimi OC
Saalihokiliiga meistrivõistlused Spordipalavik vs Valga Välk 13 - 8 11.02.2024 kell 16:29 Õismäe SMH
EST-LAT M meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Lielvārde/FatPipe 6 - 8 11.02.2024 kell 15:00 Jõgeva SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Sinimäe vs SK Voore 7 - 2 11.02.2024 kell 14:00 Õismäe SMH
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs Sparta 2 - 6 11.02.2024 kell 14:00 Cēsis, Piebalgas 18
EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs NND 3 - 9 11.02.2024 kell 13:00 Ķekavas sporta nams
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs Eesti Maaülikool 7 - 1 11.02.2024 kell 12:00 Kocēni
EST-LAT M meistrivõistlused FBK Valmiera vs Sparta Team Automaailm 5 - 7 11.02.2024 kell Valmieras Olimpiskais centrs
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs Eesti Maaülikool 5 - 6 10.02.2024 kell 15:00 Cēsis, Piebalgas 18
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs Sparta 12 - 0 10.02.2024 kell 15:00 Kocēni
Saalihokiliiga meistrivõistlused Start Ehitus/Tartu vald vs Sparta Team Automaailm II 11 - 7 10.02.2024 kell 11:58 Lähte SH
U16 meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 2 - 9 09.02.2024 kell 14:01 EMÜ SH
EST-LAT M meistrivõistlused Rubene vs Lekrings 4 - 6 07.02.2024 kell 20:00 Kocēni
U9 - 3 tugevusgrupp meistrivõistlused Arenculle vs SK KETS 4 - 5 05.02.2024 kell 14:30 Sparta SH
U9 - 2 tugevusgrupp meistrivõistlused SHK Merikas vs EMÜ SK 1 - 7 05.02.2024 kell 14:30 Sparta SH
U9 - 2 tugevusgrupp meistrivõistlused Kehtna SK vs SHK Merikas 4 - 1 05.02.2024 kell 14:02 Sparta SH
U9 - 1 tugevusgrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 vs Sparta/HC Panter 6 - 10 05.02.2024 kell 14:00 Sparta SH
U9 - 1 tugevusgrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 vs SNSK must 2 - 14 05.02.2024 kell 13:35 Sparta SH
U9 - 3 tugevusgrupp meistrivõistlused SK KETS vs SNSK roheline 3 - 8 05.02.2024 kell 13:34 Sparta SH
U9 - 1 tugevusgrupp meistrivõistlused SNSK must vs Sparta/HC Panter 9 - 5 05.02.2024 kell 13:02 Sparta SH
U9 - 2 tugevusgrupp meistrivõistlused Kehtna SK vs EMÜ SK 5 - 4 05.02.2024 kell 13:00 Sparta SH
U9 - II etapp A-alagrupp meistrivõistlused SK KETS vs SHK Merikas 2 - 13 05.02.2024 kell 12:30 Sparta SH
U9 - 3 tugevusgrupp meistrivõistlused SNSK roheline vs Arenculle 7 - 5 05.02.2024 kell 12:30 Sparta SH
U9 - II etapp B-alagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs SNSK roheline 6 - 0 05.02.2024 kell 12:01 Sparta SH
U9 - II etapp C-alagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 vs Arenculle 18 - 2 05.02.2024 kell 12:00 Sparta SH
U9 - II etapp A-alagrupp meistrivõistlused SHK Merikas vs SNSK must 4 - 12 05.02.2024 kell 11:30 Sparta SH
U9 - II etapp B-alagrupp meistrivõistlused Sparta/HC Panter vs EMÜ SK 8 - 5 05.02.2024 kell 11:30 Sparta SH
U9 - II etapp A-alagrupp meistrivõistlused SNSK must vs SK KETS 22 - 3 05.02.2024 kell 11:05 Sparta SH
U9 - II etapp C-alagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 vs Kehtna SK 6 - 5 05.02.2024 kell 11:00 Sparta SH
U9 - II etapp B-alagrupp meistrivõistlused Sparta/HC Panter vs SNSK roheline 10 - 0 05.02.2024 kell 10:30 Sparta SH
U9 - II etapp C-alagrupp meistrivõistlused Kehtna SK vs Arenculle 9 - 0 05.02.2024 kell 10:30 Sparta SH
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs Eesti Maaülikool 5 - 3 04.02.2024 kell 14:57 Õismäe Sportmängude Hall
EST-LAT M meistrivõistlused Lielvārde/FatPipe vs Rubene 3 - 4 03.02.2024 kell 17:00 Lielvardes sporta komplekss
Saalihokiliiga meistrivõistlused Start Ehitus/Tartu vald vs Eesti Maaülikool 8 - 11 03.02.2024 kell Lähte SH
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs Lekrings 3 - 1 28.01.2024 kell 13:30 Kristiine Spordihall
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs Lekrings 6 - 4 27.01.2024 kell 17:00 Kristiine Spordihall
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs FK Ķekava 15 - 4 27.01.2024 kell Kocēni
Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Sparta Team Automaailm II 12 - 7 26.01.2024 kell 19:00 Virtus
U16 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm / Kehtna SK vs EMÜ SK 4 - 9 26.01.2024 kell 13:00 Õismäe SH
U16 meistrivõistlused SNSK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 4 - 18 26.01.2024 kell 11:20 Õismäe SH
U16 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm / Kehtna SK vs SNSK 3 - 5 26.01.2024 kell 10:00 Õismäe SH
EST-LAT M meistrivõistlused FBK Valmiera vs Lekrings 4 - 3 24.01.2024 kell Valmieras Olimpiskais centrs
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs Eesti Maaülikool 1 - 3 21.01.2024 kell 15:01 Õismäe Sportmängude Hall
EST-LAT M meistrivõistlused Lielvārde/FatPipe vs Sparta Team Automaailm 5 - 6 21.01.2024 kell 15:00 Lielvardes sporta komplekss
Raplamaa MV meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK vs Bändidos 2 - 7 21.01.2024 kell 11:45 Märjamaa SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Montonissa vs Märjamaa Valla SK 6 - 4 21.01.2024 kell 10:15 Märjamaa SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Järvakandi Pistleek vs Rapla Kepiklubi 0 - 5 21.01.2024 kell Märjamaa SH
EST-LAT M meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 5 - 6 20.01.2024 kell 19:15 Õismäe SH
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs Rubene 5 - 6 20.01.2024 kell Rimi OC
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 vs SNSK 9 - 5 19.01.2024 kell 15:00 Õismäe SH
U14 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Kuusalu/Arenculle 7 - 2 19.01.2024 kell 13:55 Õismäe SH
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 vs Oru Põhikool 19 - 0 19.01.2024 kell 12:15 Õismäe SH
U14 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs SNSK 3 - 2 19.01.2024 kell 11:15 Õismäe SH
U14 meistrivõistlused SNSK vs Oru Põhikool 7 - 3 19.01.2024 kell 10:15 Õismäe SH
U12T meistrivõistlused TVSK/Jäneda vs Kehtna SK 2 - 17 19.01.2024 kell Tamsalu SH
U12T meistrivõistlused EMÜ SK vs TVSK/Jäneda 19 - 3 19.01.2024 kell Tamsalu SH
U12T meistrivõistlused Kehtna SK vs EMÜ SK 6 - 8 19.01.2024 kell Tamsalu SH
EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs Rubene 2 - 11 16.01.2024 kell Ķekavas sporta nams
Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Eesti Maaülikool 9 - 4 14.01.2024 kell 16:45 Õismäe SMH
U16T meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs Arenculle/Kuusalu 3 - 2 14.01.2024 kell 15:40 Rapla Sadolini SH
EST-LAT M meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs FBK Valmiera 3 - 5 14.01.2024 kell 15:00 Jõgeva SH
U16T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs Sparta 10 - 3 14.01.2024 kell 14:30 Rapla Sadolini SH
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs Rubene 1 - 8 14.01.2024 kell 14:28 Õismäe Sportmängude Hall
U16T meistrivõistlused Arenculle/Kuusalu vs EMÜ SK 2 - 8 14.01.2024 kell 13:20 Rapla Sadolini SH
U16T meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ 3 - 9 14.01.2024 kell 12:10 Rapla Sadolini SH
U16T meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta 6 - 1 14.01.2024 kell 11:00 Rapla Sadolini SH
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs Rubene 2 - 9 13.01.2024 kell 17:29 Kristiine Spordihall
Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs SK Voore 16 - 3 13.01.2024 kell 16:58 EMÜ SH
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs NND 4 - 8 13.01.2024 kell 15:30 Cēsis, Gaujas 45
EST-LAT M meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs FBK Valmiera 7 - 2 13.01.2024 kell 15:01 Kristiine SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Spordipalavik vs Valga Välk 9 - 5 13.01.2024 kell 14:29 EMÜ SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Start Ehitus/Tartu vald vs Sinimäe 10 - 3 13.01.2024 kell 12:07 EMÜ SH
U12 meistrivõistlused SHK Merikas vs SNSK 12 2 - 12 12.01.2024 kell 18:20 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused SNSK 13 vs Sparta Team Automaailm 8 - 6 12.01.2024 kell 17:25 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused SHK Merikas vs Viskoosa SK 4 - 3 12.01.2024 kell 16:30 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs Kehtna SK 5 - 3 12.01.2024 kell 15:41 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused SNSK 12 vs Sparta Team Automaailm 4 - 3 12.01.2024 kell 14:45 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs SK KETS 23 - 1 12.01.2024 kell 13:50 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused Viskoosa SK vs SNSK 13 4 - 11 12.01.2024 kell 12:55 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 12 vs SK KETS 18 - 4 12.01.2024 kell 11:50 Rapla Sadolini SH
U12 meistrivõistlused Kehtna SK vs Sparta Team Automaailm 0 - 8 12.01.2024 kell 11:00 Rapla Sadolini SH
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs Lekrings 7 - 1 11.01.2024 kell Kocēni
Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Eesti Maaülikool 10 - 4 10.01.2024 kell 19:31 Virtus
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Lekrings 1 - 10 07.01.2024 kell 14:57 EMU Spordihoone
Raplamaa MV meistrivõistlused Pärnu Bullet / Silverehitus vs Rapla Kepiklubi 7 - 6 07.01.2024 kell 13:20 Sadolin SH
EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs NND 3 - 7 07.01.2024 kell 12:00 Ķekavas sporta komplekss
Raplamaa MV meistrivõistlused Bändidos vs Montonissa 6 - 5 07.01.2024 kell 11:45 Sadolin SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Järvakandi Pistleek vs Märjamaa Valla SK 0 - 5 07.01.2024 kell Sadolin SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Sinimäe 5 - 0 07.01.2024 kell Virtus
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Lekrings 6 - 5 06.01.2024 kell 15:59 Lähte spordihoone
EST-LAT M meistrivõistlused Lekrings vs Lielvārde/FatPipe 6 - 4 03.01.2024 kell 20:00 Cēsis Piebalgas 18
U14T meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ 4 - 8 03.01.2024 kell 15:04 Kuusalu SH
U14T meistrivõistlused Rapla SHK vs Kehtna SK 2 - 5 03.01.2024 kell 14:06 Kuusalu SH
U14T meistrivõistlused Kuusalu vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ 4 - 8 03.01.2024 kell 13:03 Kuusalu SH
U14T meistrivõistlused EMÜ SK vs Rapla SHK 9 - 4 03.01.2024 kell 12:02 Kuusalu SH
U14T meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kehtna SK 5 - 3 03.01.2024 kell Kuusalu SH
EST-LAT M meistrivõistlused Rubene vs FBK Valmiera 6 - 5 03.01.2024 kell Kocēni
EST-LAT M meistrivõistlused Rubene vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 - 9 30.12.2023 kell 16:00 Kocēni
EST-LAT M meistrivõistlused Lekrings vs Rubene 3 - 4 29.12.2023 kell 20:00 Cēsis Piebalgas 18
Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Valga Välk 11 - 2 29.12.2023 kell 19:00 Virtus
EST-LAT M meistrivõistlused Lekrings vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 6 - 9 27.12.2023 kell 20:00 Cēsis Piebalgas 18
U16T meistrivõistlused Sparta vs EMÜ SK 0 - 7 22.12.2023 kell 11:35 Õismäe SH
U16T meistrivõistlused Arenculle/Kuusalu vs Kehtna/Rapla SHKV 2 - 3 22.12.2023 kell Õismäe SH
U16T meistrivõistlused Sparta vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ 4 - 3 22.12.2023 kell Õismäe SH
U16T meistrivõistlused EMÜ SK vs Arenculle/Kuusalu 11 - 1 22.12.2023 kell Õismäe SH
U16T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs Kehtna/Rapla SHKV 2 - 1 22.12.2023 kell Õismäe SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs SHK Merikas 3 - 4 21.12.2023 kell 16:05 Õismäe SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 12 vs Viskoosa SK 12 - 3 21.12.2023 kell 15:14 Õismäe SH
U12 meistrivõistlused SK KETS vs Kehtna SK 2 - 4 21.12.2023 kell 14:25 Õismäe SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 12 vs SHK Merikas 2 - 4 21.12.2023 kell 13:37 Õismäe SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs Viskoosa SK 24 - 3 21.12.2023 kell 12:38 Õismäe SH
U12 meistrivõistlused SNSK 12 vs Kehtna SK 8 - 1 21.12.2023 kell 11:48 Õismäe SH
U12 meistrivõistlused SNSK 13 vs SK KETS 8 - 4 21.12.2023 kell 11:00 Õismäe SH
U12 meistrivõistlused SNSK 13 vs SNSK 12 7 - 8 21.12.2023 kell 10:00 Õismäe SH
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs FK Ķekava 2 - 5 17.12.2023 kell Rimi OC
Saalihokiliiga meistrivõistlused SK Voore vs Valga Välk 5 - 4 16.12.2023 kell 17:00 Saku SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Sinimäe vs Eesti Maaülikool 5 - 7 16.12.2023 kell 14:30 Saku SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Spordipalavik vs Sparta Team Automaailm II 2 - 9 16.12.2023 kell 12:00 Saku SH
U14T meistrivõistlused Kuusalu vs Rapla SHK 7 - 5 15.12.2023 kell 16:22 Rapla Sadolini SH
U14T meistrivõistlused EMÜ SK vs Kehtna SK 3 - 4 15.12.2023 kell 15:22 Rapla Sadolini SH
U14T meistrivõistlused Oru Põhikool vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ 1 - 14 15.12.2023 kell 14:15 Rapla Sadolini SH
U14T meistrivõistlused Kuusalu vs EMÜ SK 6 - 5 15.12.2023 kell 13:10 Rapla Sadolini SH
U14T meistrivõistlused Rapla SHK vs Oru Põhikool 14 - 8 15.12.2023 kell 12:05 Rapla Sadolini SH
U14T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs Kehtna SK 9 - 2 15.12.2023 kell 11:00 Rapla Sadolini SH
U10 meistrivõistlused EMÜ SK vs SNSK must 1 - 11 13.12.2023 kell 15:17 Virtuse SH
U10 meistrivõistlused Arenculle vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 6 - 14 13.12.2023 kell 14:22 Virtuse SH
U10 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 vs SNSK roheline 14 - 0 13.12.2023 kell 13:30 Virtuse SH
U10 meistrivõistlused Kehtna SK vs EMÜ SK 7 - 2 13.12.2023 kell 12:40 Virtuse SH
U10 meistrivõistlused SNSK roheline vs Kehtna SK 0 - 9 13.12.2023 kell 11:00 Virtuse SH
U10 meistrivõistlused Arenculle vs SNSK must 0 - 9 13.12.2023 kell Virtuse SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Valga Välk vs Sinimäe 3 - 12 10.12.2023 kell 14:30 Kristiine SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Start Ehitus/Tartu vald 3 - 9 10.12.2023 kell 13:00 EMÜ SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs SK Voore 9 - 3 10.12.2023 kell 12:00 Kristiine SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Järvakandi Pistleek vs Pärnu Bullet / Silverehitus 1 - 12 03.12.2023 kell 12:10 Sadolin SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Rapla Kepiklubi vs Bändidos 8 - 9 03.12.2023 kell 10:15 Sadolin SH
EST-LAT M meistrivõistlused FBK Valmiera vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 9 - 3 03.12.2023 kell Valmieras Olimpiskais centrs
EST-LAT M meistrivõistlused Lielvārde/FatPipe vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 6 - 3 02.12.2023 kell 19:00 Lielvardes sporta komplekss
Saalihokiliiga meistrivõistlused Spordipalavik vs Sinimäe 6 - 9 30.11.2023 kell 20:15 Õismäe SMH
U9 meistrivõistlused EMÜ SK vs SNSK must 4 - 11 27.11.2023 kell 15:11 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 vs Kehtna SK 2 - 4 27.11.2023 kell 14:42 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused EMÜ SK vs SNSK roheline 15 - 1 27.11.2023 kell 14:11 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused Kehtna SK vs SNSK must 1 - 12 27.11.2023 kell 13:41 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 vs SNSK roheline 7 - 0 27.11.2023 kell 13:15 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused Kehtna SK vs EMÜ SK 2 - 7 27.11.2023 kell 12:45 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 vs SNSK must 1 - 19 27.11.2023 kell 12:10 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused Kehtna SK vs SNSK roheline 5 - 2 27.11.2023 kell 11:40 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 15 6 - 5 27.11.2023 kell 11:05 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused SNSK must vs SNSK roheline 19 - 1 27.11.2023 kell 10:33 EMÜ SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Start Ehitus/Tartu vald 7 - 6 26.11.2023 kell 14:58 Virtus
EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs Eesti Maaülikool 1 - 5 26.11.2023 kell 13:00 Ķekavas sporta nams
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs Sparta 7 - 3 26.11.2023 kell Rimi OC
EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs Sparta 8 - 5 25.11.2023 kell 15:00 Ķekavas sporta nams
Saalihokiliiga meistrivõistlused Valga Välk vs Start Ehitus/Tartu vald 3 - 17 25.11.2023 kell 14:30 EMÜ SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused SK Voore vs Spordipalavik 6 - 8 25.11.2023 kell 12:04 EMÜ SH
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs Eesti Maaülikool 8 - 2 25.11.2023 kell Rimi OC
U16 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs EMÜ SK 5 - 7 24.11.2023 kell 16:22 Virtuse SH
U16 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Sparta Team Automaailm / Kehtna SK 12 - 4 24.11.2023 kell 15:00 Virtuse SH
U16 meistrivõistlused SNSK vs EMÜ SK 7 - 9 24.11.2023 kell 13:38 Virtuse SH
U16 meistrivõistlused SNSK vs Sparta Team Automaailm / Kehtna SK 7 - 6 24.11.2023 kell 12:19 Virtuse SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Sinimäe vs Sparta Team Automaailm II 4 - 10 23.11.2023 kell 19:20 Õismäe SMH
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs NND 5 - 3 20.11.2023 kell 14:00 Kocēni
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs Rubene 4 - 5 19.11.2023 kell 14:00 Cēsis, Gaujas 45
Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs Spordipalavik 11 - 8 19.11.2023 kell 13:00 Virtus
Raplamaa MV meistrivõistlused Märjamaa Valla SK vs Bändidos 3 - 9 19.11.2023 kell 11:55 Märjamaa SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Montonissa vs Pärnu Bullet / Silverehitus 7 - 11 19.11.2023 kell 10:15 Märjamaa SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Järvakandi Pistleek vs Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK 0 - 5 19.11.2023 kell Märjamaa SH
EST-LAT M meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Sparta Team Automaailm 6 - 5 18.11.2023 kell 18:00 Jõgeva SH
U12T meistrivõistlused EMÜ SK vs TVSK/Jäneda 18 - 6 18.11.2023 kell 17:20 EMÜ SH
U12T meistrivõistlused Kehtna SK vs EMÜ SK 7 - 9 18.11.2023 kell 16:32 EMÜ SH
U12T meistrivõistlused TVSK/Jäneda vs Kehtna SK 4 - 17 18.11.2023 kell 15:20 EMÜ SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Start Ehitus/Tartu vald vs Sparta Team Automaailm II 12 - 7 18.11.2023 kell 14:28 Lähte SH
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Sparta 5 - 6 18.11.2023 kell 13:00 EMU Spordihoone
Saalihokiliiga meistrivõistlused Valga Välk vs Eesti Maaülikool 7 - 22 18.11.2023 kell 11:56 Lähte SH
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 vs Sparta Team Automaailm 10 - 1 17.11.2023 kell 17:27 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 5 - 0 17.11.2023 kell 16:20 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused Kehtna SK vs Kuusalu/Arenculle 4 - 3 17.11.2023 kell 15:20 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused SNSK vs EMÜ SK 6 - 12 17.11.2023 kell 14:13 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 vs SHK Merikas 32 - 0 17.11.2023 kell 13:02 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused SNSK vs Kuusalu/Arenculle 3 - 5 17.11.2023 kell 12:02 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused Kehtna SK vs SHK Merikas 11 - 0 17.11.2023 kell 11:00 Virtuse SH
EST-LAT M meistrivõistlused Rubene vs Lielvārde/FatPipe 5 - 6 17.11.2023 kell Kocēni
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs FK Ķekava 8 - 2 16.11.2023 kell 20:30 Kocēni
EST-LAT M meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Lekrings 9 - 8 12.11.2023 kell 15:00 Jõgeva SH
EST-LAT M meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Rubene 8 - 10 12.11.2023 kell 14:00 Märjamaa valla Spordikeskus
U18 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 21 - 5 12.11.2023 kell 10:57 Märjamaa SH
EST-LAT M meistrivõistlused FBK Valmiera vs Lielvārde/FatPipe 2 - 5 11.11.2023 kell 19:00 Valmieras Olimpiskais centrs
EST-LAT M meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Rubene 6 - 8 11.11.2023 kell 18:00 Jõgeva SH
EST-LAT M meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Lekrings 8 - 9 11.11.2023 kell 17:29 Märjamaa valla Spordikeskus
U14T meistrivõistlused Kehtna SK vs Kuusalu 10 - 7 10.11.2023 kell 15:40 EMÜ SH
U14T meistrivõistlused Rapla SHK vs EMÜ SK 4 - 7 10.11.2023 kell 14:38 EMÜ SH
U14T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs Kuusalu 7 - 8 10.11.2023 kell 13:35 EMÜ SH
U14T meistrivõistlused Kehtna SK vs Oru Põhikool 8 - 6 10.11.2023 kell 12:30 EMÜ SH
U14T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs Rapla SHK 14 - 5 10.11.2023 kell 11:31 EMÜ SH
U14T meistrivõistlused EMÜ SK vs Oru Põhikool 9 - 3 10.11.2023 kell 10:30 EMÜ SH
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs NND 2 - 10 05.11.2023 kell 13:30 Kristiine Spordihall
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs FK Ķekava 6 - 7 05.11.2023 kell 13:00 EMU Spordihoone
Saalihokiliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia II vs SK Voore 7 - 4 04.11.2023 kell 18:00 Virtus
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs NND 4 - 9 04.11.2023 kell 17:00 Õismäe Sportmängude Hall
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs FK Ķekava 2 - 4 04.11.2023 kell 15:00 EMU Spordihoone
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs Rubene 2 - 8 04.11.2023 kell 14:00 Cēsis, Gaujas 45
Raplamaa MV meistrivõistlused Montonissa vs Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK 4 - 7 04.11.2023 kell 11:45 Sadolin SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Pärnu Bullet / Silverehitus vs Bändidos 3 - 2 04.11.2023 kell 10:15 Sadolin SH
U12 meistrivõistlused Viskoosa SK vs Kehtna SK 7 - 4 03.11.2023 kell 16:55 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused SHK Merikas vs Kehtna SK 3 - 4 03.11.2023 kell 15:54 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused Viskoosa SK vs SNSK 12 0 - 16 03.11.2023 kell 14:55 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 12 vs SNSK 12 3 - 15 03.11.2023 kell 13:56 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 5 - 2 03.11.2023 kell 13:02 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused SHK Merikas vs SNSK 13 1 - 16 03.11.2023 kell 12:07 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 12 vs Sparta Team Automaailm 1 - 4 03.11.2023 kell 11:11 Virtuse SH
U12 meistrivõistlused EMÜ SK vs SNSK 13 1 - 6 03.11.2023 kell 10:10 Virtuse SH
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Rubene 3 - 4 29.10.2023 kell 13:00 Lähte Spordihoone
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs NND 1 - 7 28.10.2023 kell 16:00 Cēsis, Gaujas 45
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Rubene 3 - 8 28.10.2023 kell 16:00 EMU Spordihoone
Saalihokiliiga meistrivõistlused Sinimäe vs SK Voore 12 - 0 28.10.2023 kell 14:30 Saku SH
EST-LAT M meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Lielvārde/FatPipe 3 - 6 28.10.2023 kell 14:02 Kristiine SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Spordipalavik vs Start Ehitus/Tartu vald 4 - 9 28.10.2023 kell 12:00 Saku SH
EST-LAT M meistrivõistlused Lekrings vs FBK Valmiera 6 - 4 27.10.2023 kell 20:00 Cēsis Piebalgas 18
U16T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs EMÜ SK 3 - 6 27.10.2023 kell 15:40 Virtuse SH
U16T meistrivõistlused Sparta vs Kehtna/Rapla SHKV 2 - 5 27.10.2023 kell 14:30 Virtuse SH
U16T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs Arenculle/Kuusalu 6 - 2 27.10.2023 kell 13:20 Virtuse SH
U16T meistrivõistlused EMÜ SK vs Kehtna/Rapla SHKV 8 - 0 27.10.2023 kell 12:10 Virtuse SH
U16T meistrivõistlused Sparta vs Arenculle/Kuusalu 2 - 1 27.10.2023 kell 11:02 Virtuse SH
U14T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs EMÜ SK 13 - 3 23.10.2023 kell 17:06 Virtuse SH
U14T meistrivõistlused Kehtna SK vs Rapla SHK 5 - 13 23.10.2023 kell 16:04 Virtuse SH
U14T meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kuusalu 5 - 6 23.10.2023 kell 15:05 Virtuse SH
U14T meistrivõistlused Kehtna SK vs EMÜ SK 4 - 3 23.10.2023 kell 14:05 Virtuse SH
U14T meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ vs Oru Põhikool 17 - 0 23.10.2023 kell 13:05 Virtuse SH
U14T meistrivõistlused Rapla SHK vs Kuusalu 15 - 4 23.10.2023 kell 12:01 Virtuse SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs Spordipalavik 10 - 4 21.10.2023 kell 16:50 EMÜ SH
EST-LAT M meistrivõistlused Rubene vs Sparta Team Automaailm 6 - 7 21.10.2023 kell 16:00 Kocēni
Saalihokiliiga meistrivõistlused Start Ehitus/Tartu vald vs SK Voore 12 - 1 21.10.2023 kell 14:30 EMÜ SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Pärnu Bullet / Silverehitus vs Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK 7 - 4 21.10.2023 kell 13:20 Märjamaa SH
Saalihokiliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Valga Välk 14 - 3 21.10.2023 kell 11:57 EMÜ SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Järvakandi Pistleek vs Bändidos 5 - 11 21.10.2023 kell 11:45 Märjamaa SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Märjamaa Valla SK vs Rapla Kepiklubi 6 - 1 21.10.2023 kell 10:15 Märjamaa SH
EST-LAT M meistrivõistlused Lielvārde/FatPipe vs Lekrings 3 - 4 19.10.2023 kell 20:30 Lielvardes sporta komplekss
EST-LAT M meistrivõistlused FBK Valmiera vs Rubene 4 - 3 18.10.2023 kell 20:00 Valmieras Olimpiskais centrs
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs NND 2 - 10 15.10.2023 kell 16:30 EMU Spordihoone
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs FK Ķekava 4 - 1 15.10.2023 kell 13:57 Õismäe Sportmängude Hall
EST-LAT N meistrivõistlused Eesti Maaülikool vs NND 3 - 10 14.10.2023 kell 18:30 EMU Spordihoone
EST-LAT N meistrivõistlused Sparta vs FK Ķekava 7 - 6 14.10.2023 kell 15:28 Kristiine Spordihall
EST-LAT M meistrivõistlused Lielvārde/FatPipe vs FBK Valmiera 3 - 4 12.10.2023 kell 20:30 Lielvardes sporta komplekss
EST-LAT M meistrivõistlused Lekrings vs Sparta Team Automaailm 4 - 6 08.10.2023 kell 15:00 Cēsis Piebalgas 18
Raplamaa MV meistrivõistlused Montonissa vs Järvakandi Pistleek 9 - 8 08.10.2023 kell 13:15 Sadolin SH
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs Sparta 11 - 5 08.10.2023 kell 12:00 Gaujas 45, Cesis
Raplamaa MV meistrivõistlused Pärnu Bullet / Silverehitus vs Märjamaa Valla SK 12 - 0 08.10.2023 kell 11:45 Sadolin SH
Raplamaa MV meistrivõistlused Rapla Kepiklubi vs Kaitseliidu Rapla malev/Kehtna SK 3 - 5 08.10.2023 kell 10:15 Sadolin SH
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs Eesti Maaülikool 12 - 3 08.10.2023 kell Kocēni
EST-LAT N meistrivõistlused Rubene vs Sparta 7 - 1 07.10.2023 kell 19:00 Kocēni
EST-LAT N meistrivõistlused Lekrings vs Eesti Maaülikool 4 - 5 07.10.2023 kell 15:00 Cēsis, Piebalgas 18
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs FK Ķekava 4 - 1 07.10.2023 kell 12:00 Rimi OC
EST-LAT N meistrivõistlused FK Ķekava vs Lekrings 2 - 5 01.10.2023 kell 13:00 Ķekavas sporta nams
EST-LAT N meistrivõistlused NND vs Rubene 7 - 2 30.09.2023 kell Rimi OC
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |