Hooaeg 2021 / 2022

PAF Naiste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
3 TVSK - Jäneda Cassandra Leisson 0 0 0 0
4 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
5 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
6 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 0 0 0 0
7 Eesti Maaülikool Eeva Vitsut 0 0 0 0
8 Sparta Eleri Narits 0 0 0 0
9 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
10 TVSK - Jäneda Emma Ubaleht 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
12 TVSK - Jäneda Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
14 TVSK - Jäneda Helen Ojala 0 0 0 0
15 Sparta Helena Luik 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
17 TVSK - Jäneda Jane Suvvi 0 0 0 0
18 Sparta Kadi Tammaru 0 0 0 0
19 Sparta Kadre Lahtmets 0 0 0 0
20 TVSK - Jäneda Kadri Heinla 0 0 0 0
21 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikool Kati Loid 0 0 0 0
24 TVSK - Jäneda Katre Luts 0 0 0 0
25 TVSK - Jäneda Katrin Kaarama 0 0 0 0
26 Sparta Katrin Saare 0 0 0 0
27 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
29 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
30 Sparta Kristi Rickberg 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
32 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
33 TVSK - Jäneda Laura Nurk 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
36 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
37 TVSK - Jäneda Maarja Leok 0 0 0 0
38 TVSK - Jäneda Maiu Eesalu 0 0 0 0
39 TVSK - Jäneda Maret Koppelmann 0 0 0 0
40 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
42 Sparta Melani Arusalu 0 0 0 0
43 TVSK - Jäneda Merit Kalavus 0 0 0 0
44 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
45 Sparta Merliin Arusalu 0 0 0 0
46 Sparta Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Monika Teder 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Pille Arro 0 0 0 0
49 Sparta Reelika Liiv 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
52 Sparta Saskia Ormak 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
54 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
55 TVSK - Jäneda Sirli Leok 0 0 0 0
56 TVSK - Jäneda Sirli Nellis 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
58 TVSK - Jäneda Teele Randoja 0 0 0 0
59 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0

PAF Naiste meistriliiga

SpartaEMÜTVSK - JänedaSuhePunkteKoht
Sparta6 - 9
4 - 3
3 - 2
6 - 4
10 - 2
3 - 1
32-21151
Eesti Maaülikool9 - 6
3 - 4
2 - 3
6 - 3
10 - 5
30-2192
TVSK - Jäneda4 - 6
2 - 10
1 - 3
3 - 6
5 - 10
15-3503

PAF Naiste meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta65010032 - 2115
Eesti Maaülikool53020030 - 219
TVSK - Jäneda50050015 - 350

PAF Naiste meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Darja Voog 6 4 8 12
2 Eesti Maaülikool Kati Loid 5 7 2 9
3 Sparta Kadre Lahtmets 6 5 4 9
4 Eesti Maaülikool Edith Pärnik 3 4 4 8
5 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 5 3 4 7
6 Sparta Katrin Saare 5 4 2 6
7 TVSK - Jäneda Maarja Leok 5 3 3 6
8 Sparta Mona-Lisa Lusti 5 3 3 6
9 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 5 4 1 5
10 Sparta Merli Süvari 5 3 2 5
11 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 5 3 2 5
12 Sparta Kristi Rickberg 5 2 3 5
13 Sparta Kädi Keinast 5 2 3 5
14 Eesti Maaülikool Reti Väärt 3 2 2 4
15 Sparta Diana Kaareste 4 3 1 4
16 TVSK - Jäneda Katre Luts 4 3 1 4
17 Sparta Melani Arusalu 5 3 1 4
18 TVSK - Jäneda Sirli Nellis 5 3 1 4
19 TVSK - Jäneda Helen Ojala 3 2 1 3
20 Eesti Maaülikool Liis Lokk 5 1 2 3
21 Eesti Maaülikool Marilin Riives 5 0 3 3
22 Eesti Maaülikool Pille Arro 4 1 1 2
23 Eesti Maaülikool Monika Teder 5 2 0 2
24 TVSK - Jäneda Sirli Leok 5 2 0 2
25 TVSK - Jäneda Emma Ubaleht 5 1 1 2
26 Sparta Reelika Liiv 6 1 1 2
27 Eesti Maaülikool Kristin Penu 1 0 1 1
28 TVSK - Jäneda Maiu Eesalu 1 0 1 1
29 TVSK - Jäneda Teele Randoja 3 0 1 1
30 TVSK - Jäneda Jane Suvvi 4 1 0 1
31 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 4 0 1 1
32 TVSK - Jäneda Kadri Heinla 4 0 1 1
33 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 4 0 1 1
34 Sparta Eleri Narits 5 1 0 1
35 Eesti Maaülikool Eeva Vitsut 0 0 0 0
36 Sparta Kadi Tammaru 0 0 0 0
37 TVSK - Jäneda Katrin Kaarama 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 1 0 0 0
39 Sparta Aljona Glivenko 2 0 0 0
40 Sparta Kertu Pollisinski 2 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 3 0 0 0
42 TVSK - Jäneda Hanna-Liisa Õispuu 3 0 0 0
43 Sparta Helena Luik 3 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 3 0 0 0
45 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 3 0 0 0
46 TVSK - Jäneda Merit Kalavus 3 0 0 0
47 Sparta Tiina Krutob 3 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 4 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 4 0 0 0
50 TVSK - Jäneda Laura Nurk 4 0 0 0
51 TVSK - Jäneda Maret Koppelmann 4 0 0 0
52 Sparta Sigrid Sempelson 4 0 0 0
53 TVSK - Jäneda Cassandra Leisson 5 0 0 0
54 Sparta Elina Liin 5 0 0 0
55 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 5 0 0 0
56 Sparta Kairiin Jõemets 5 0 0 0
57 Sparta Marge Pent 5 0 0 0
58 Sparta Merliin Arusalu 6 0 0 0
59 Sparta Saskia Ormak 6 0 0 0

PAF Naiste meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SpartaSaskiaOrmak194696391,3
2. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer180867486,1
3. Eesti MaaülikoolLottaPeedimaa60242083,3
4. SpartaMerliinArusalu153736082,2
5. TVSK - JänedaKadriHeinla24012710280,3
6. Eesti MaaülikoolGreeteHõbejärv60231878,3
7. SpartaAljonaGlivenko126466,7
8. TVSK - JänedaMaiuEesalu60291965,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |