Uudised » Saalihoki uudised » Meelike Terasmaa valiti rahvusvahelise alaliidu komisjoni liikmeks

Rahvusvahelise saalihoki alaliidu International Floorball Federation ühe olulise organi, reeglite ja võistluste komitee liikmeks 2017-2020 on valitud eestlanna Meelike Terasmaa.

Meelike Terasmaa:“ Nõustusin kandideerima, sest tundsin, et olen valmis panustama saalihoki arengusse enam kui vaid mängija ja treenerina. Kiiresti arenevas maailmas peab ka saalihoki püsima muutustega kaasas, et tihedas konkurentsis järjest enam harrastajate poolehoidu võita. Usun, et järgneva nelja aasta jooksul saan palju rahvusvahelist kogemust, uusi ideid ja teadmisi, mida kasutada ala populaarsuse tõstmiseks nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil“.

Eesti alaliidu peasekretär Tõnis Teesalu: „Eesti Saalihoki Liidul on heameel, et viimasel ajal on esile kerkinud särasilmseid noori inimesi, kes soovivad ala arengusse panustada. Meelike Terasmaa on täpselt sobiv uuendusmeelne tegelane, kelle esitamist ja valimist tähtsasse komisjoni väga soojalt tervitame.“

Meelike Terasmaa (07.06.1987) mängib saalihokit aastast 2003. Kahekordne Eesti meister (2014, 2015). Kuulub Eesti koondnaiskonda aastast 2009, korduvalt kaptenina. Osaleb koondislasena ka 2017. aasta veebruaris Itaalias toimuv MM- valikturniiril.  Omab treenerikutse III taset. Treenib harrastajaid ja lisaks erivajadustega lapsi. Hariduselt ja tööalaselt eripedagoogika õpetaja. Korralduskomitee liige meeste 2016. aasta MM- valikturniiri läbiviimisel Tallinnas  ja koordinaator Eesti meistrivõistlustel.    

http://www.floorball.org/pages/EN/Committees            

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |